MINIAUKCJA- 3 małe obrazki na sterylki

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 02, 2006 21:29 MINIAUKCJA- 3 małe obrazki na sterylki

Na sterylki ex- starachowickich kotek przeznaczam dochód z licytacji widocznego poniżej zestawu miniatur. Wszyetkie obrazki posiadają uchwyty do powieszenia na ścianie. Zaczynamy od 12 zł, aukcja trwa 7 dni od pierwszej oferty.
Obrazek
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro maja 03, 2006 11:59

Aga, a zbliżenie tych obrazków? Bo ja ślepa i nie widzę za dobrze ich.
Moja pierwsza kocia miłość
za TM
Obrazek Obrazek
Nie tworzysz świata, jest on zastany. Można tylko ruszyć tyłek i coś zmieniać. (Anda)

kota7

Avatar użytkownika
 
Posty: 12351
Od: Czw sty 27, 2005 20:19

Post » Śro maja 03, 2006 15:18

niestety nie ja robiłam zdjęcia, nie mam cyfrówki :( Może po ściągnięciu obrazka na dysk uda się go przybliżyć...
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro maja 24, 2006 22:39

podnoszę

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości