Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 21, 2023 18:09 Re: Magiczne pudełka dla Kropki na operacje

Chikita pisze:Ojesu , miałam nic nie kupować, bo już dla innej fundacji zrobiłam Mikołaja :roll:
dobra wezmę to co zostało o ile zostało

Kasa się nie trzyma na koniec roku :strach:

Tulinkowe poddupniczki najlepsze, kto nie ma niech żałuje 8)

No przepraszam, u mnie też kocyś tulisiowy lezy i oczekuje. A zamiast dzierganych zawieszek (czy co to tam ma być dodatkowo) daje insze gratisy. W swoim stylu :s4: Ja wiem :!: Boita sie mojego pakowania HA! :s1:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw gru 21, 2023 18:11 Re: Magiczne pudełka dla Kropki na operacje

Atta pisze:
Chikita pisze:Ojesu , miałam nic nie kupować, bo już dla innej fundacji zrobiłam Mikołaja :roll:
dobra wezmę to co zostało o ile zostało

Kasa się nie trzyma na koniec roku :strach:

Tulinkowe poddupniczki najlepsze, kto nie ma niech żałuje 8)

No przepraszam, u mnie też kocyś tulisiowy lezy i oczekuje. A zamiast dzierganych zawieszek (czy co to tam ma być dodatkowo) daje insze gratisy. W swoim stylu :s4: Ja wiem :!: Boita sie mojego pakowania HA! :s1:

Ja potwierdzam,że wolę u Atty kupować niż u siebie,bo ona zawsze jakaś słodycz dodaje :piwa: :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw gru 21, 2023 18:22 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Dziękuję, jutro operacja....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 21, 2023 18:42 Re: Magiczne pudełka dla Kropki na operacje

Atta pisze:
Chikita pisze:Ojesu , miałam nic nie kupować, bo już dla innej fundacji zrobiłam Mikołaja :roll:
dobra wezmę to co zostało o ile zostało

Kasa się nie trzyma na koniec roku :strach:

Tulinkowe poddupniczki najlepsze, kto nie ma niech żałuje 8)

No przepraszam, u mnie też kocyś tulisiowy lezy i oczekuje. A zamiast dzierganych zawieszek (czy co to tam ma być dodatkowo) daje insze gratisy. W swoim stylu :s4: Ja wiem :!: Boita sie mojego pakowania HA! :s1:

Zgadłaś ! „Bojom się” tylko wstydzą się przyznać :mrgreen:
A tak na poważnie przegapiłam Twój kocyk :( może i lepiej jak żywe gratisy dorzucasz z krótkim terminem ważności :strach:
Ostatnio edytowano Czw gru 21, 2023 18:50 przez Chikita, łącznie edytowano 1 raz

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw gru 21, 2023 18:50 Re: Magiczne pudełka dla Kropki na operacje

Chikita pisze:
Atta pisze:
Chikita pisze:Ojesu , miałam nic nie kupować, bo już dla innej fundacji zrobiłam Mikołaja :roll:
dobra wezmę to co zostało o ile zostało

Kasa się nie trzyma na koniec roku :strach:

Tulinkowe poddupniczki najlepsze, kto nie ma niech żałuje 8)

No przepraszam, u mnie też kocyś tulisiowy lezy i oczekuje. A zamiast dzierganych zawieszek (czy co to tam ma być dodatkowo) daje insze gratisy. W swoim stylu :s4: Ja wiem :!: Boita sie mojego pakowania HA! :s1:

Zgadłaś ! „Bojom się” tylko wstydzą się przyznać :mrgreen:
A tak na poważnie przegapiłam Twój kocyk :(

Jeszcze możesz naprawić swój błąd :s2:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw gru 21, 2023 18:57 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Nie kuś, bo mi na okulistę zabraknie :strach: jeszcze nie wprowadził opcji płatności kup- zapłać później, on taki nie do końca nowoczesny :oops:

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw gru 21, 2023 19:18 Re: Magiczne pudełka dla Kropki na operacje

Atta pisze:Jeszcze możesz naprawić swój błąd :s2:

Naprawiłam :s2:

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw gru 21, 2023 20:24 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Chikita pisze:Nie kuś, bo mi na okulistę zabraknie :strach: jeszcze nie wprowadził opcji płatności kup- zapłać później, on taki nie do końca nowoczesny :oops:

O Pani kochana,jak nowe patrzałki mieć będziesz,to dopiero z towarem przylecimy :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw gru 21, 2023 20:49 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

alessandra pisze:
Chikita pisze:Nie kuś, bo mi na okulistę zabraknie :strach: jeszcze nie wprowadził opcji płatności kup- zapłać później, on taki nie do końca nowoczesny :oops:

O Pani kochana,jak nowe patrzałki mieć będziesz,to dopiero z towarem przylecimy :ryk:

Tylko się zapowiedzcie, bo ja tymczasowo niedowidząca i najlepiej z wielkim banerem żebym z daleka zobaczyła. Z daleka nawet kocyków nie zobaczę :strach:

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw gru 21, 2023 21:03 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Chikita pisze:
alessandra pisze:
Chikita pisze:Nie kuś, bo mi na okulistę zabraknie :strach: jeszcze nie wprowadził opcji płatności kup- zapłać później, on taki nie do końca nowoczesny :oops:

O Pani kochana,jak nowe patrzałki mieć będziesz,to dopiero z towarem przylecimy :ryk:

Tylko się zapowiedzcie, bo ja tymczasowo niedowidząca i najlepiej z wielkim banerem żebym z daleka zobaczyła. Z daleka nawet kocyków nie zobaczę :strach:

Witaj w klubie. Bez okularów to ja mam wsio zamazane, a w okularach.. hmm.. tez już nie najlepiej :?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 22, 2023 11:13 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Dobra to możecie przyjechać już jutro. Okulista dał magiczne kropelki i jutro (no skłania się ku niedzieli, ale zna soczewkowców :lol: ) będę mogła włożyć już soczewki i będę widzieć :dance2: obejdzie się bez baneru :dance2:

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt gru 22, 2023 11:19 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Atta pisze:
Chikita pisze:
alessandra pisze:
Chikita pisze:Nie kuś, bo mi na okulistę zabraknie :strach: jeszcze nie wprowadził opcji płatności kup- zapłać później, on taki nie do końca nowoczesny :oops:

O Pani kochana,jak nowe patrzałki mieć będziesz,to dopiero z towarem przylecimy :ryk:

Tylko się zapowiedzcie, bo ja tymczasowo niedowidząca i najlepiej z wielkim banerem żebym z daleka zobaczyła. Z daleka nawet kocyków nie zobaczę :strach:

Witaj w klubie. Bez okularów to ja mam wsio zamazane, a w okularach.. hmm.. tez już nie najlepiej :?



ha , a ja z widzę super na odległosc poł metra , reszta bez okularów to kraina mgieł :ryk: nie amcie pojecia jakie to upirdliwe ciagle zakładac i zdejmoac okulary :strach:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 22, 2023 11:44 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Nooo, ja też. Soczewki noszę od ponad 15 lat, a teraz zapalenie tęczówki się przyplątało. Dzisiaj z obstawą poszłam, bo bym w drzwi nie trafiła pomimo, że to -2 w obydwu oczach. Okulista mówi, że to mózg tak działa i przekłamuje ostrość widzenia jak się nosi 24/h na dobę. Przy noszeniu na przemian nie miałabym takiego problemu lub przy zdejmowaniu chociażby na noc.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt gru 22, 2023 15:23 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Chikita pisze:Nooo, ja też. Soczewki noszę od ponad 15 lat, a teraz zapalenie tęczówki się przyplątało. Dzisiaj z obstawą poszłam, bo bym w drzwi nie trafiła pomimo, że to -2 w obydwu oczach. Okulista mówi, że to mózg tak działa i przekłamuje ostrość widzenia jak się nosi 24/h na dobę. Przy noszeniu na przemian nie miałabym takiego problemu lub przy zdejmowaniu chociażby na noc.

Kontakty przez 24h i taka dodatkowa zabawa? A nie, to mnie lepiej przy brylach :mrgreen: Pomijając fakt, że w tym roku mam dodatkowo do czytania. Opcja: osobno do patrzania, osobno do czytania :ok: z tym że wiadomo jaka niewygoda. Poszłam w opcje zrównoważoną, czyli 2 w 1 i czuje się nieporadnie :roll: to juz tak dobrze nie działa. Podobno trzeba się przyzwyczaić. Taaa... ciekawe ile lat mi to zajmie :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt gru 22, 2023 22:57 Re: Magiczne pudełka dla Kropki -koniec

Ja ma też osobno do czytania, osobno do patrzenia, ale jako że bardzo dużo pracuję oczami z bliska, a ciągłe zmiany okularów dość wkurzają, kupiłam sobie oprawki połówki, mam tam szkła do czytania, a jak potrzebuję popatrzeć dalej patrzę górą- nad szkłami. Uznałam że taki zamazany świat jest ładniejszy- brudu nie widać i ja taka młoda...

aania

 
Posty: 2810
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości