Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt wrz 29, 2023 8:33 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Spokojnie, najpierw wysyłam, a potem dopiero proszę o przelew.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 02, 2023 12:02 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

MaryLux, Gosiagosia, dziękuję za przelewy :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 02, 2023 15:35 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Przelew poszedł, nareszcie, bo miałam problem z telefonem :( , a bank chciał potwierdzenia przelewu smsem.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon paź 02, 2023 15:42 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Dzięki :1luvu:
A ja dziękuję maczkowej za instrukcję obsługi nadawania w paczkomacie :1luvu: Proste, jak budowa cepa. Teraz też wiem, że paczka powinna być płaska, oczywiście w miarę możliwości, wtedy jest taniej. Ceny jednak porównywalne z tymi z Poczty Polskiej, chyba że ktoś robi wysyłkę "okrężną " drogą, że się tak wyrażę, ale ja nie jestem dobrym źródłem informacji w tej kwestii.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon paź 02, 2023 16:06 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Nie ma sprawy :) I dziękuję, że się zgodziłaś, bo dla mnie to spore ułatwienie :)

A tylko podpowiem, zupełnie abstrahując od cen, bo i na to mam swoja metodę, ale jeśli chce się, żeby nadal paczkomatem do nas ktoś, kto nie ma aplikacji i nie ma możliwości wydruku etykiety, że w apce trzeba wpisać jako nadawcy i odbiorcy swoje dane- poza paczkomatem nadania- tu musi być paczkomat osoby, która nadaje oczywiście. Ale jak reszta będzie, jak piszę, to sie paczka pojawia tak w zakładce odbieram, jak i w zakładce nadaje, w zakładce "nadaję" jest kod 9 cyfrowy do nadania (plus kod QR, który można zescreenować, jak komuś łatwiej, ale tu trzeba mieć smartfona ) - wtedy wystarczy, że osoba nadająca ten kod wpisze- a my w apce cały proces możemy śledzic.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon paź 02, 2023 20:01 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Dotarłooooooooooooooooooooo - dzięki :)

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto paź 03, 2023 6:09 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

maczkowa pisze:Nie ma sprawy :) I dziękuję, że się zgodziłaś, bo dla mnie to spore ułatwienie :)

A tylko podpowiem, zupełnie abstrahując od cen, bo i na to mam swoja metodę, ale jeśli chce się, żeby nadal paczkomatem do nas ktoś, kto nie ma aplikacji i nie ma możliwości wydruku etykiety, że w apce trzeba wpisać jako nadawcy i odbiorcy swoje dane- poza paczkomatem nadania- tu musi być paczkomat osoby, która nadaje oczywiście. Ale jak reszta będzie, jak piszę, to sie paczka pojawia tak w zakładce odbieram, jak i w zakładce nadaje, w zakładce "nadaję" jest kod 9 cyfrowy do nadania (plus kod QR, który można zescreenować, jak komuś łatwiej, ale tu trzeba mieć smartfona ) - wtedy wystarczy, że osoba nadająca ten kod wpisze- a my w apce cały proces możemy śledzic.

Paczkomat osoby ktora nadaje? Chyba odbiorcy....a dane osoby ktora nadaje czyli swoje...co?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 03, 2023 6:32 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

MaryLux, dziękuję za info :1luvu:
Marzenia11, podawałam maczkowej adres paczkomatu, z którego wysyłam. Podała mi kod i bez problemu poszło.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto paź 03, 2023 6:48 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Marzenia11 pisze:
maczkowa pisze:Nie ma sprawy :) I dziękuję, że się zgodziłaś, bo dla mnie to spore ułatwienie :)

A tylko podpowiem, zupełnie abstrahując od cen, bo i na to mam swoja metodę, ale jeśli chce się, żeby nadal paczkomatem do nas ktoś, kto nie ma aplikacji i nie ma możliwości wydruku etykiety, że w apce trzeba wpisać jako nadawcy i odbiorcy swoje dane- poza paczkomatem nadania- tu musi być paczkomat osoby, która nadaje oczywiście. Ale jak reszta będzie, jak piszę, to sie paczka pojawia tak w zakładce odbieram, jak i w zakładce nadaje, w zakładce "nadaję" jest kod 9 cyfrowy do nadania (plus kod QR, który można zescreenować, jak komuś łatwiej, ale tu trzeba mieć smartfona ) - wtedy wystarczy, że osoba nadająca ten kod wpisze- a my w apce cały proces możemy śledzic.

Paczkomat osoby ktora nadaje? Chyba odbiorcy....a dane osoby ktora nadaje czyli swoje...co?

Marzena, wszędzie wpisuję swoje dane- jako nadawcy i jako odbiorcy, a jedynie w miejscu paczkomatu nadawcy - ten paczkomat, z którego ma paczka wyjść. ( tzn oczywiste jest, że swoje dane, więc dane mojego paczkomatu jako odbiorcy też ) . Tzn ja robiłam to przez olx, dlatego musiałam ten paczkomat podać. Wtedy w aplikacji, która jest połączona z nr telefonu taka przesyłka pokazuje mi się i w zakładce nadaje i odbieram, a w zakładce nadaję jest kod QR i kod cyfrowy do nadania i ten podaję nadawcy.
Jak się wysyła bezpośrednio z aplikacji, to chyba nawet nie trzeba podawać danych paczkomatu nadawcy, bo można nadać z dowolnego paczkomatu- ale tu sobie nie dam ręki uciąć, bo nie robiłam tego.
aż zaraz sprawdzę, jak to działa przez furgnonetkę np
edit
sprawdziłam, tak samo można to zrobić przez furgnonetkę bez drukowania etykiety, tylko jest ciut drożej niż z etykietą, ale i tak taniej niż bezpośrednio w inpoście. Czyli za najmniejszą paczkę jest z etykietą 13,90, bez etykiety 15,70, w inpoście 16,99- nie kumam, czemu tak, ale 1jakoś furgonetka te zniżki załatwia :) i jak wcześniej- wszędzie wpisuję swoje dane, ale w przypadku furgonetki z automatu przyjmuje, ze można nadać z dowolnego paczkomatu
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto paź 03, 2023 7:09 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Otrzymałam wczoraj paczkę.Ogromnie dziękuję. :1luvu: :201494 Wszystkie rzeczy super jakości. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto paź 03, 2023 9:37 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Dzięki za info :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto paź 03, 2023 10:08 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

mir.ka, dziękuję za przelew :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto paź 03, 2023 12:45 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

aleryb, przelew na koncie, dziękuję :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro paź 04, 2023 11:08 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Paczuszka doszła przed godziną.
Ewuniu bardzo ale to bardzo dziękuję za gratysiki.
Moje kotki juz się cieszą a ja z nimi. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25562
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 04, 2023 11:15 Re: Wrześniowy bazarek z różnościami.KONIEC.

Cieszę się :lol: Dzięki za info :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55016
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości