Bazarek dla moich i kaliskich kotow- świecące świecidełka

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 17, 2023 15:22 Bazarek dla moich i kaliskich kotow- świecące świecidełka

Pieniążki ze sprzedaży przeznaczam w 50% na leczenie moich kotów i 50 % dla kaliskich kotów z tego wydarzenia:
https://m.facebook.com/groups/470423075011840/

1. Zestaw pięknych świeczników. Świeca się jak psu....sami wiecie co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: także pięknie się prezentują.
Stan w zasadzie tak jak dostałam.czyli wg mnie idealny/ bardzo dobry . Mają kilka jakichś drobnych rysek ale tego praktycznie nie widać. Mają naklejki z napisem. Handmade więc chyba jakoś ręcznie przygotowywane. świeczniki są na tealighty.


Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-uDzrdMHRab

Obrazek

Wystawiłam też w innych miejscach. Gdyby były potrzebne inne zdjęcia to proszę napisać to jakoś wyśle na maila bo tu to bardzo długo.

Licytacja od 30 zł. Trwa 48 godzin od pierwszej oferty. plus wysyłka.

2. Pasta do zębów Jordan nowa. Nieotwierana. 75 ml
Opis:

Pasta do zębów odświeżająca oddech z technologią Stay Fresh™ skutecznie redukuje nieświeży oddech. Technologia Stay Fresh™ to połączenie fluoru i ksylitolu, chroniącego płytkę nazębną i wzmacniającego zęby. Cynk i mięta gwarantują świeży oddech.

Obrazek


Obrazek

Licytacja od 3 zł. Trwa 48 godzin od pierwszej oferty. Plus wysyłka.

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Pt sie 18, 2023 19:36 Re: Bazarek dla moich i kaliskich kotow- świecące świecidełk

Oba za wyw i usuń może to wielkie zdjęcie pasty :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt sie 18, 2023 19:41 Re: Bazarek dla moich i kaliskich kotow- świecące świecidełk

czarno-czarni pisze:Oba za wyw i usuń może to wielkie zdjęcie pasty :)

Cały czas tak wychodzi. Masakra jakaś. Podpowiedź gdzie można jeszcze wrzucać zdjęcia bo zapodaj forum nie dziala

AgaS1987

 
Posty: 3677
Od: Wto mar 12, 2013 9:33

Post » Pt sie 18, 2023 19:47 Re: Bazarek dla moich i kaliskich kotow- świecące świecidełk

Fotosik do 100 zdjęć było za darmo
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości