Dla działkowców Marzeni11 - perfumy

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 14, 2022 14:54 Dla działkowców Marzeni11 - perfumy

Cześć, mam kilka rzeczy, wpłaty za które zostaną przeznaczone dla olsztyńskich działkowców Marzeni11.
Wysyłka każdej rzeczy (pocztą albo paczkomatem) na mój koszt :)

1. Kindle Paperwhite 2 (6. generacja), wersja 2 GB, z reklamami na wygaszaczu. Bez pudełka, kabel mogę dołożyć. Używany, w 100% sprawny. Ekran bez żadnych uszkodzeń, jedyny ślad użytkowania to otarcie z tyłu (widoczne na zdjęciu).

Obrazek Obrazek Obrazek

Obecnie na Allegro odnowiony Paperwhite 3 kosztuje 260, używane Paperwhite 2 ok. 200, więc:
KT: 180 zł - sprzedany


2. Perfumy Oriflame - Amber Elixir Crystal - 50 ml
W pudełku, raz psiknięte, ale pudełko ma u góry jakieś dziwne zagięcie ;) (takie dostałam)

Obrazek Obrazek

KT: 25 zł - sprzedane


3. Perfumy Oriflame - Eclat Femme Weekend - 50 ml
W pudełku, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 30 zł


4. Perfumy Avon - Far Away Glamour - 30 ml
W pudełku, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 10 zł, ale tylko razem z co najmniej 1 inną rzeczą, żeby wysyłka miała sens :)


5. Perfumy Oriflame - Joyce Turquoise - 50 ml
W pudełku, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 15 zł, ale tylko razem z co najmniej 1 inną rzeczą, żeby wysyłka miała sens :) - sprzedane


6. Perfumy Avon - Pure for her - 50 ml
W pudełku, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 15 zł, ale tylko razem z co najmniej 1 inną rzeczą, żeby wysyłka miała sens :)


7. Perfumy Banana Republic - Rosewood - 100 ml
Bez pudełka, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 80 zł - sprzedane


8. Perfumy Yodeyma - Rafael Davini - 15 ml
Bez pudełka, raz psiknięte.

Obrazek

KT: 15 zł, ale tylko razem z co najmniej 1 inną rzeczą, żeby wysyłka miała sens :)


9. Powerbank 10 000 mAh i ogrzewacz do rąk w jednym
Praktycznie nieużywany (może raz?), ale niestety nie mam pudełka, kabel dorzucam.
Fajna sprawa na zimę, rozgrzewa się w kilkanaście sekund do ok. 40-50 stopni, takie ciepło kubka z kawą wciąż gorącą, ale już nadającą się do picia :)
Naładowany do pełna podobno wystarcza na 12h grzania. Można go ładować przez micro USB i USB-C, natomiast używać jako powerbanku przez zwykłe USB.

Dokładne opisy są tutaj: https://www.morele.net/powerbank-baseus-baseus-mini-q-power-bank-ogrzewacz-do-rak-usb-usb-c-micro-usb-blue-uniwersalny-5665585/
https://www.systembank.pl/powerbank-mini-10000-mah-ogrzewacz-do-rak-baseus-rozowy-p4886.html

Obrazek Obrazek

KT: 70 zł - sprzedany
Ostatnio edytowano Wto gru 06, 2022 19:28 przez naelienn, łącznie edytowano 4 razy

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Pon lis 14, 2022 18:59 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Pięknie dziękuję !!!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Naprawdę się wzruszyłam taką pomocą...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lis 14, 2022 20:05 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Polecam Amber Elixir. Bardzo trwałe.

aga66

 
Posty: 6131
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Śro lis 16, 2022 10:47 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

aga66 pisze:Polecam Amber Elixir. Bardzo trwałe.

:1luvu:
Zapraszam do pomocy dzialkowym.kotom.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lis 16, 2022 13:14 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Działkowcy proszą o pomoc...

Kosiniak
ObrazekObrazek

Lodzia
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Bazylek
ObrazekObrazek

Buba
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
maluchy razem
Obrazek

Pipi
ObrazekObrazek

Nosia i Plamka
Obrazek

oraz Fiodor, Basia, Agatka, Barnaba, Inka, Tadzio ktorym nosze jedzenie w miejsce, gdzie ich namierzylam, Krowcio
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 19, 2022 1:52 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

[quote="Marzenia11"]Działkowcy proszą o pomoc...

Kupiłabym nr 1, ale jeśli ktoś nagra mi kilka lub więcej książek. Nawet dopłacę, bo wiem, że odłożę do szafy "na na razie" i będzie jak z tabletem, zestarzał się od leżenia.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Sob lis 19, 2022 16:02 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

W razie czego mogę jakieś wrzucić, zupełnie nie ma problemu :) Z tym że czarno-czarni pisała do mnie wcześniej w jego sprawie na PW z kilkoma pytaniami, tylko jeszcze nie mam potwierdzenia, czy byłaby chętna, bo miałam okazję odpisać dopiero wczoraj.

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Sob lis 19, 2022 17:59 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Nas Troje bierz, jeśli chcesz, naelienn ogromnie dziękuję za pw, ale jak ktoś już napisał na wątku, niech powędruje do niego :)

a ja poproszę
2
5
7
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob lis 19, 2022 21:55 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Ogromne dzięki! :1luvu:

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Sob lis 19, 2022 22:34 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

naelienn pisze:Ogromne dzięki! :1luvu:


Jeśli Czarno- Czarnym nie bardzo zależy to wezmę, ale chyba dam jej szansę żeby to przemyślała.
"Porzuciła Ojczyznę" więc trochę kraju w pigułce może przyda jej się bardziej niż mnie.

Gdyby się nie zdecydowała kupować to poproszę o sumę za Kindle i nagrania i nr konta.
Nr. konta Marzeni11 mam.

Nas troje

Avatar użytkownika
 
Posty: 304
Od: Sob kwi 09, 2011 11:31

Post » Sob lis 19, 2022 22:54 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Zaglądam wieczorem a tu tyle Dobra się dzieje... :201494 :201494 :201494 przecudnie WAM dziękuję !!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lis 20, 2022 8:54 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Nas troje pisze:
naelienn pisze:Ogromne dzięki! :1luvu:


Jeśli Czarno- Czarnym nie bardzo zależy to wezmę, ale chyba dam jej szansę żeby to przemyślała.
"Porzuciła Ojczyznę" więc trochę kraju w pigułce może przyda jej się bardziej niż mnie.

Gdyby się nie zdecydowała kupować to poproszę o sumę za Kindle i nagrania i nr konta.
Nr. konta Marzeni11 mam.

bierz, ja jestem jednak fetyszystką papieru..... :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie lis 20, 2022 14:08 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

@Nas troje, jeśli się zdecydujesz, to napisz do mnie na PW z danymi do wysyłki (i sposobem), no i informacją, jakie książki :) Za wrzucanie ich nic nie trzeba, więc wpłata może iść tylko do Marzeni!

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

Post » Nie lis 20, 2022 17:59 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

a jaki jest format na tym kindlu? pdf-y też mogą być? I jakie książki NasTroje lubisz? Bo mam masę książek, głownie w pdf, część kupowałam w empiku, więc pewnie jeszcze mogłaby ściągnąc w mobi i się podzielić i wysłać CI na maila w ramach podziekowania za wkład w koty działkowe.
sprawdziłam, z empiku mam Nosowską a żem jej powiedziała, Modelkę Zuzanny Bijoch 3 książki dot znanych wspinaczek, wypadków w historii Himalaizmu- Nanga Parbat, Bread Peak i Everest i Efekt Lucyfera Zimbardo Philip i Macierewicz i jego tajemnice Piątek Tomasz. To do ściągniecia od razu w mobi.
Mam też Galaxy`ego Kocio Mojo w pdf, nie wiem, czy w mobi uda mi się uzyskać. I kilka gb innych pozycji, dużo z fantasy, fantastyki.
Jeśli się zdecydujesz, to mogę od razu przesłać naelienn to na maila, to dostaniesz od razu wgrane.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lis 20, 2022 19:45 Re: Dla działkowców Marzeni11 - perfumy i Kindle

Mogą być :) pdfy, mobi, epuby teraz też można przesyłać mailem, Amazon sam konwertuje - bo w ogóle jest taka fajna rzecz, że można książki wysłać mailem na adres podpięty do Kindle'a na koncie Amazon. Więc po sprzedaży mogę albo odpiąć urządzenie od swojego konta całkiem, żeby ktoś mógł podpiąć do własnego, albo tylko zmienić adres mailowy. No i wtedy też np. @maczkowa mogłabyś nawet bezpośrednio wysłać pliki na adres, załóżmy, nastroje@kindle.com. Nie trzeba wtedy nic dodatkowego robić - jeśli Kindle jest podpięty do Wi-Fi, to te pliki po prostu automatycznie się na niego pobierają. (Tzn. mogą też powędrować do mnie i ja wrzucę, jakby co, żaden problem, tylko daję znać, że tak też można :))

naelienn

 
Posty: 59
Od: Pon wrz 06, 2010 10:07

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Killatha i 64 gości