Perfumy także nisza. KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 25, 2022 15:35 Re: Perfumy także nisza

Nie znam wersji klasycznej.Ale jakiś czas temu się najarałam na La Belle.Butelka cudna-piękny kolor perfum i do tego super opinie.Kupiłam miniaturkę.Zapach cudny ale tak mocarny -że ja wymiatam. :oops: Migrena murowana.Chociaż ten lepiej zniosłam niż Scandal.


No to Ty masz wprawiony nos w ciężkie zapachy. :D :1luvu: Micallef na początku może Cię nieco porazić.Oud jest mocny.Ale jak już uleci -to wtedy naprawdę zapach fajnie się rozwija.Z niszami to jest różnie.Są zapachy które są mega odkryciem ale i bywają - dziwadła.Ja kiedyś zdobyłam w dobrej cenie Micaleffa -zapomniałam nazwy.Naczytałam się ze pachnie jak punkt krwiodawstwa.Nie wierzyłam bo miałam kupioną dużo wcześniej końcówkę 30 ml unikatu Ylang i był cudny.No i doznałam szoku.Przyszedł i pachniał-świeżą krwią. :strach: Musiałam go szybko sprzedać dalej.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 25, 2022 19:50 Re: Perfumy także nisza

iza71koty pisze:Myślę że to też sprawa cedru.Choć ja cedr bardzo lubię bo super orzeżwia.Pewnie on też nadaje ostrości.A możesz mi coś napisać o tej marce bo nie znam :oops: The Different Company.


The Different Company to niszowa marka francuska, założyli ją w 2000 r. Thierry de Baschmakoff i Jean Claude Ellena. Nosami marki są najwięksi światowi perfumiarze: Jean Claude i Celine Ellena, Bertrand Duchaufour, Christine Nagel i inni. Tworzą zapachy luksusowe, nie podporządkowane trendom, wynikom sprzedaży, polityce marketingowej, wykorzystując skladniki najwyższej jakości.
Znam i noszę tylko Charmes et Feuilles. Kiedyś perfumy TDC były dostępne w Douglasie, teraz już ich tam nie widuję. Być może są gdzieś dostępne w Warszawie.
Edit: Marka TDC jest dostępna w perfumerii Galilu w Warszawie.
Ostatnio edytowano Pt sie 26, 2022 8:40 przez Jarka, łącznie edytowano 1 raz
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10925
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw sie 25, 2022 21:02 Re: Perfumy także nisza

Dziękuję. :D

Miller Haris mi w typie przypomina Jo Malone.A marka o której piszesz?do czego jej najbliżej?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 26, 2022 7:50 Re: Perfumy także nisza

iza71koty pisze:Dziękuję. :D

Miller Haris mi w typie przypomina Jo Malone.A marka o której piszesz?do czego jej najbliżej?


Trudno mi je z czymś porównać, bo są naprawdę wyjątkowe i nie poddają się modom. Cytat ze strony perfumerii Galilu:

"The Different Company kieruje swe wyrafinowane kompozycje do prawdziwych miłośników luksusu. Wyjątkowe zapachy to unikaty w świecie perfum; wysokie stężenia, wyłącznie organiczne składniki i legendarne esencje składają się na zapachowe kreacje, które dają wyobrażenie o różnicy między prawdziwymi zapachami a pachnidłami.
Kreator perfum Jean-Claude Ellena: 'Perfumy, które tworzę dla The Different Company, mają unikalną nutę zapachową. Każda kompozycja stworzona jest wokół pojedynczego składnika. Niezależnie od tego, czy jest to kwiat, czy korzeń wybrany komponent rzadko wykorzystywany jest w takich ilościach. ' "
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10925
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 26, 2022 14:13 Re: Perfumy także nisza

Czytałam kiedyś.Ellena potrafi cudeńka wyczarować.Moimi idolami są Alberto Morillas i Dominique Ropion.


Poczytam potem o Twoim zapachu.


:1luvu: vega29 :1luvu: pięknie dziękujemy za wpłatę. :201494 :201461 Szykuję paczuchę. :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 27, 2022 20:03 Re: Perfumy także nisza

Doszły, pancernie zapakowane dziękuję!
JPG śmieszny, letni taki, natomiast Gourmet absolutnie mnie zachwycił na początku, tam gdzie Ty asfalt czujesz ja palony karmel, ale rozumiem skojarzenie, ale potem płasko i słodko. Cieszę się, że mogę potestować, jakby pachniał cały czas jak na początku, tobym miała nowy ulubiony zapach, ale jeszcze poczekam z decyzją.

Dziękuję!
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Sob sie 27, 2022 20:34 Re: Perfumy także nisza

sibia pisze:Doszły, pancernie zapakowane dziękuję!
JPG śmieszny, letni taki, natomiast Gourmet absolutnie mnie zachwycił na początku, tam gdzie Ty asfalt czujesz ja palony karmel, ale rozumiem skojarzenie, ale potem płasko i słodko. Cieszę się, że mogę potestować, jakby pachniał cały czas jak na początku, tobym miała nowy ulubiony zapach, ale jeszcze poczekam z decyzją.

Dziękuję!



Faktycznie JPG to taki jak piszesz.Nieco frywolny -ale nie bardzo w typie tej marki.Ten drugi mi właśnie podoba sie pożniej - kiedy niknie ten asfalt.W sumie to jestem zadziwiona że dajesz rade z tym początkiem. :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości