Moje obrazy. Zapraszam

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 11, 2022 12:22 Re: Obraz olejny- moja praca.

Myślałam wczoraj o cenie.Zawsze mam z tym ogromny problem. :oops: Nie ukrywam duży obraz podoba mi się bardziej-dla mnie to taki obraz do jakiegoś spokojnego miejsca-pokoik -mała domowa czytelnia.Jakiś zaciszny kąt. :D Na pewno kosztował mnie trochę więcej pracy i jest sporo większy.Drugi mniejszy ale taki radosny bardziej-dobry na Dzień Dobry. :D

Takie dałabym ceny jakbym miała być usatysfakcjonowana :oops: :201461

duży 180 zł

mniejszy 140 zł
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 11, 2022 12:24 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:Myślałam wczoraj o cenie.Zawsze mam z tym ogromny problem.Nie ukrywam duży obraz podoba mi się bardziej-dla mnie to taki obraz do jakiegoś spokojnego miejsca-pokoik -mała domowa czytelnia.Jakiś zaciszny kąt.Na pewno kosztował mnie trochę więcej pracy i jest sporo większy.Drugi mniejszy ale taki radosny bardziej-dobry na Dzień Dobry.

Takie dałabym ceny jakbym miała być usatysfakcjonowana :oops: :201461

duży 180 zł

mniejszy 140 zł

:ok:
Gdyby nie koty :wink: to ten z zielonookim byłby mój! Piękny jest!
Wszystkie sa piękne ale ten wyjątkowo. Jakby czekał śród zieleni na karmiciela.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sie 11, 2022 12:27 Re: Obraz olejny- moja praca.

Bo on czekał. :D Wypatrywał jedzonka- kiedy miał zrobione to zdjęcie.Nie całkiem Henio :oops: -no dobra nie jestem :oops: -ale kotek jest :ok: Ależ masz intuicję :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 12, 2022 8:42 Re: Obraz olejny- moja praca.

Zapraszam serdecznie :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt sie 12, 2022 12:53 Re: Obraz olejny- moja praca.

Mam nadzieję, że koty nie będą długo czekały na swoje nowe domy :ok: ale mój kotek niech jeszcze chwilkę u Ciebie zostanie, jeśli pozwolisz.

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt sie 12, 2022 13:51 Re: Obraz olejny- moja praca.

SabaS pisze:Mam nadzieję, że koty nie będą długo czekały na swoje nowe domy :ok: ale mój kotek niech jeszcze chwilkę u Ciebie zostanie, jeśli pozwolisz.



Oczywiście :D :ok: Kochani SabaS :1luvu: choć zauroczona :P na razie kupić nie może z przyczyn finansowych.

Zapraszamy do pomocy. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2022 6:12 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:Bo on czekał. :D Wypatrywał jedzonka- kiedy miał zrobione to zdjęcie.Nie całkiem Henio :oops: -no dobra nie jestem :oops: -ale kotek jest :ok: Ależ masz intuicję :1luvu:

Nie jest ważne czy to Henio czy nie. To może być mój Kajtek. Moja Bunia. Moje/Twoje/Nasze ... wszystkie imiona pasują. Dlaczego? Oddałaś wyraz oczu.To oczekiwanie , które w głębi tęczówek jest widoczne. Wpatrzone w dal.W punkt, gdzie zawsze się pojawia karmiciel. I wtedy brzuś będzie pełny. Ten błysk w oku, gdy idący katering :wink: jest zauważony. Wiedzą, że na kolejne 24 godziny głód jest zaspokojony! Tyle i tylko tyle! Smutne to okrutnie. Takie oczy widzę co dnia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 13, 2022 9:15 Re: Obraz olejny- moja praca.

ASK@ pisze:
iza71koty pisze:Bo on czekał. :D Wypatrywał jedzonka- kiedy miał zrobione to zdjęcie.Nie całkiem Henio :oops: -no dobra nie jestem :oops: -ale kotek jest :ok: Ależ masz intuicję :1luvu:

Nie jest ważne czy to Henio czy nie. To może być mój Kajtek. Moja Bunia. Moje/Twoje/Nasze ... wszystkie imiona pasują. Dlaczego? Oddałaś wyraz oczu.To oczekiwanie , które w głębi tęczówek jest widoczne. Wpatrzone w dal.W punkt, gdzie zawsze się pojawia karmiciel. I wtedy brzuś będzie pełny. Ten błysk w oku, gdy idący katering :wink: jest zauważony. Wiedzą, że na kolejne 24 godziny głód jest zaspokojony! Tyle i tylko tyle! Smutne to okrutnie. Takie oczy widzę co dnia.


Cudnie napisałaś. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Tylko i aż tyle....a pomyśl ile jest takich kocich oczu :roll: które nie wypatrują-nie mają nadziei w oczach i są zdane tylko całkowicie na siebie. :( Jak smutny jest ich los.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2022 9:19 Re: Obraz olejny- moja praca.

Kończę ostatni obraz.Tez wymiar 50 cm na 40 cm.Boki będą zamalowane.Potem to już idę na negocjacje z Dobrym Duszkiem.Obiecał pomóc w zakupie podobrazi.


Musze też zakupić dużą tubę białej- bo tej dużo idzie- a z kompletów od indianeczki- wygrzebałam już ostatnią sztukę.I komplet pędzli szczecinowych -bo mam tylko 3 a reszta jest za miękka.Nie lubię takimi malować.


Tymczasem dwa obrazy czekają. :D Zapraszamy do zakupu. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2022 10:49 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:Kończę ostatni obraz.Tez wymiar 50 cm na 40 cm.Boki będą zamalowane.Potem to już idę na negocjacje z Dobrym Duszkiem.Obiecał pomóc w zakupie podobrazi.


Musze też zakupić dużą tubę białej- bo tej dużo idzie- a z kompletów od indianeczki- wygrzebałam już ostatnią sztukę.I komplet pędzli szczecinowych -bo mam tylko 3 a reszta jest za miękka.Nie lubię takimi malować.


Tymczasem dwa obrazy czekają. :D Zapraszamy do zakupu. :201461


Ja obrazu nie kupię ale za to się pozachwycam :1luvu:
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob sie 13, 2022 11:06 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:
ASK@ pisze:
iza71koty pisze:Bo on czekał. :D Wypatrywał jedzonka- kiedy miał zrobione to zdjęcie.Nie całkiem Henio :oops: -no dobra nie jestem :oops: -ale kotek jest :ok: Ależ masz intuicję :1luvu:

Nie jest ważne czy to Henio czy nie. To może być mój Kajtek. Moja Bunia. Moje/Twoje/Nasze ... wszystkie imiona pasują. Dlaczego? Oddałaś wyraz oczu.To oczekiwanie , które w głębi tęczówek jest widoczne. Wpatrzone w dal.W punkt, gdzie zawsze się pojawia karmiciel. I wtedy brzuś będzie pełny. Ten błysk w oku, gdy idący katering :wink: jest zauważony. Wiedzą, że na kolejne 24 godziny głód jest zaspokojony! Tyle i tylko tyle! Smutne to okrutnie. Takie oczy widzę co dnia.


Cudnie napisałaś. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Tylko i aż tyle....a pomyśl ile jest takich kocich oczu :roll: które nie wypatrują-nie mają nadziei w oczach i są zdane tylko całkowicie na siebie. :( Jak smutny jest ich los.

Bo to prawda. Gdy idę rano z kateringiem, niektóre miejsca są widoczne z daleka. Ja już wiem, ja już widzę kota co siedzi i gapi się w przestrzeń. Nie jest pewny czy to ja. Ale wystarczy gest, zawołanie, machnięcie znajome ręki by zaczął się taniec radości. Micha przyszła. Będzie surowizna, mokre, suche.... Wybiorą sobie co zechcą. Puste pojemniki na wodę zostaną uzupełnione. Niektóre koty tylko na to czekają. Dorywają się do nich jakby koniec świata miał być. Tylko piją i piją. Czy to lato czy zima woda MUSI być.
Oczy! Ich oczy! Tak wiele mówią. Tyle w nich oczekiwań,smutku, nadziei...
Nasze mają nas! Stajemy na rzęsach by do nich dotrzeć. Choćby tylko z marną puszką i garstką chrup. Ale jesteśmy! dzionek w dzionek! A... ile jest takich co gapią się w przestrzeń bez nadziei. Nikt nie przyjdzie. Nie napełni misek. Nie powie dobrego słowa. Siedzą i z pustką w oczach czekają na śmierć. W beznadziei.
Iza, robicie tyle dobrego! Tyle istnień ma dzięki Tobie, dzięki wam, nadzieję w oczach!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 13, 2022 11:18 Re: Obraz olejny- moja praca.

Cała prawda Asia.Smutna ale prawdziwa.Ja pamiętam czasy sprzed Forum jak znikąd nie było ratunku.Choć szukałam.Pukałam do różnych drzwi.Ileż razy Mąż się wściekał bo wyniosłam ostatnie z lodówki bo Ktoś jeszcze czekał.Nie wiem to chyba głodu trzeba zaznać za młodu- żeby zrozumieć to wariactwo.Ja niestety - zaznałam. :(


Ale popatrz ile kocich smutnych mordek :| - udało nam się przez te lata zmienić w uśmiech.I mi i Tobie :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2022 11:19 Re: Obraz olejny- moja praca.

indianeczka pisze:
iza71koty pisze:Kończę ostatni obraz.Tez wymiar 50 cm na 40 cm.Boki będą zamalowane.Potem to już idę na negocjacje z Dobrym Duszkiem.Obiecał pomóc w zakupie podobrazi.


Musze też zakupić dużą tubę białej- bo tej dużo idzie- a z kompletów od indianeczki- wygrzebałam już ostatnią sztukę.I komplet pędzli szczecinowych -bo mam tylko 3 a reszta jest za miękka.Nie lubię takimi malować.


Tymczasem dwa obrazy czekają. :D Zapraszamy do zakupu. :201461


Ja obrazu nie kupię ale za to się pozachwycam :1luvu:



Dziękuję. :1luvu: Trzymaj dla mnie farby proszę. :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sie 13, 2022 14:10 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:
indianeczka pisze:
iza71koty pisze:Kończę ostatni obraz.Tez wymiar 50 cm na 40 cm.Boki będą zamalowane.Potem to już idę na negocjacje z Dobrym Duszkiem.Obiecał pomóc w zakupie podobrazi.


Musze też zakupić dużą tubę białej- bo tej dużo idzie- a z kompletów od indianeczki- wygrzebałam już ostatnią sztukę.I komplet pędzli szczecinowych -bo mam tylko 3 a reszta jest za miękka.Nie lubię takimi malować.


Tymczasem dwa obrazy czekają. :D Zapraszamy do zakupu. :201461


Ja obrazu nie kupię ale za to się pozachwycam :1luvu:



Dziękuję. :1luvu: Trzymaj dla mnie farby proszę. :wink:


Iza spokojnie. Ja nie mam sklerozy ( a raczej mam bo odzywa się wtedy gdy czegoś nie powinnam robić a to robię ;) )
"Każde marzenie jest nam dane z siłą do jego spełnienia " K.Choszcz

Obrazek

viewtopic.php?f=20&t=214301

indianeczka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4845
Od: Pon cze 07, 2010 14:20

Post » Sob sie 13, 2022 21:35 Re: Obraz olejny- moja praca.

indianeczka pisze:
iza71koty pisze:
indianeczka pisze:
iza71koty pisze:Kończę ostatni obraz.Tez wymiar 50 cm na 40 cm.Boki będą zamalowane.Potem to już idę na negocjacje z Dobrym Duszkiem.Obiecał pomóc w zakupie podobrazi.


Musze też zakupić dużą tubę białej- bo tej dużo idzie- a z kompletów od indianeczki- wygrzebałam już ostatnią sztukę.I komplet pędzli szczecinowych -bo mam tylko 3 a reszta jest za miękka.Nie lubię takimi malować.


Tymczasem dwa obrazy czekają. :D Zapraszamy do zakupu. :201461


Ja obrazu nie kupię ale za to się pozachwycam :1luvu:



Dziękuję. :1luvu: Trzymaj dla mnie farby proszę. :wink:


Iza spokojnie. Ja nie mam sklerozy ( a raczej mam bo odzywa się wtedy gdy czegoś nie powinnam robić a to robię ;) )


Oj wiem tylko się upewniam :oops:


Nie wiem kurcze chyba skończyłam obraz.Może jakieś drobne poprawki tylko i boki zamalować jeszcze.Dziwny to obraz :roll: bo pierwszy raz malowałam wodę i chciałam uzyskać jakiś efekt.Nie wiem czy mi się udało..... :oops: :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości