Moje obrazy. Zapraszam

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lip 27, 2022 9:22 Re: Obraz olejny- moja praca.

Dokonałam przedwczoraj małego retuszu obrazu i drobnych poprawek.Dzięki temu farba doschła w miejscu tych plam z oleju.


Poradziłam się nieco innych :wink: i proponuję cenę 250 zł -z tym ze tutaj koszt wysyłki będzie w granicy około 40 zł- bo muszę nadać w opcji ostrożnie.A sama rama jest dość ciężka.

Zatem gdyby Ktoś chciał kupić obraz- a koszty ogólne byłyby zbyt wysokie -wtedy ewentualnie koszt wysyłki pokryje Dobry Duszek :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro lip 27, 2022 13:11 Re: Obraz olejny- moja praca.

Piękny. Taki na czasie.
Uchodźca. Ma tylko siebie i kota. Tulonego rozpaczliwie. Tylko to niesie w świat zasnuty mgłą, mrokiem, niepewnością.
Tak mi się skojarzyło. :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lip 27, 2022 22:23 Re: Obraz olejny- moja praca.

ASK@ pisze:Piękny. Taki na czasie.
Uchodźca. Ma tylko siebie i kota. Tulonego rozpaczliwie. Tylko to niesie w świat zasnuty mgłą, mrokiem, niepewnością.
Tak mi się skojarzyło. :oops:


Dzięki Asia. :1luvu: Ty zawsze tak cudnie i poetycko..... :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 29, 2022 10:51 Re: Obraz olejny- moja praca.

Oj no to widzę ze chyba u mnie zostanie...... :roll: :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 29, 2022 11:56 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:Oj no to widzę ze chyba u mnie zostanie...... :roll: :wink:

Nie trać nadziei. Mało nas bo na urlopach siedzi wiele osób.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sie 02, 2022 6:16 Re: Obraz olejny- moja praca.

Poproszę obraz :1luvu: z wysyłką chętnie bym zaczekała, aż pokażesz Iza swoje kolejne dzieło :)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto sie 02, 2022 9:22 Re: Obraz olejny- moja praca.

SabaS pisze:Poproszę obraz :1luvu: z wysyłką chętnie bym zaczekała, aż pokażesz Iza swoje kolejne dzieło :)



Ojej a jednak? :D :201494 :201494 :201494


Marny to malarz- co nie może sprzedać własnej pracy.... :roll: :oops: :lol: Ogromnie dziękuję. :1luvu: Ogromnie. :1luvu: Chyba Cię wczoraj przywołałam myślami :D bo zaczęłam kończyć drugi obraz.Nie wiem jak mi wyjdzie- bo teoretycznie cały mam skończony -oprócz kota. :roll: Więc postaram się jakoś uwinąć w ciągu kilku dni.Dam znać. :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 02, 2022 9:34 Re: Obraz olejny- moja praca.

Miałam już wcześniej pisać, ze obraz jest piękny i dłuuugo nad nim myslałam, ale kolorystycznie zupełnie nie miałam, gdzie go ulokować w mieszkaniu.
kilka Twoich obrazów bardzo mi pasowało, ale albo trafiłam na nie po latach, albo jak tu- nie miałabym jak go wpasowac.
Chętnie zobacze nastepny, mysle nawet nad czyms do zamówienia ale to chyba tak nie działa, ze na pewno coś stworzysz w moim klimacie...

a moze masz gdzies skatalogowane zdjecia wszystkich swoich obrazów?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto sie 02, 2022 9:47 Re: Obraz olejny- moja praca.

maczkowa pisze:Miałam już wcześniej pisać, ze obraz jest piękny i dłuuugo nad nim myslałam, ale kolorystycznie zupełnie nie miałam, gdzie go ulokować w mieszkaniu.
kilka Twoich obrazów bardzo mi pasowało, ale albo trafiłam na nie po latach, albo jak tu- nie miałabym jak go wpasowac.
Chętnie zobacze nastepny, mysle nawet nad czyms do zamówienia ale to chyba tak nie działa, ze na pewno coś stworzysz w moim klimacie...

a moze masz gdzies skatalogowane zdjecia wszystkich swoich obrazów?



O Jejku ależ mi miło ze zajrzałaś i napisałaś :D :1luvu: Nie mogę malować na zamówienie.Bo to dla mnie zbyt duża presja.Nigdy nie wiem czy sprostam wymaganiom. :oops:Ale gdybyś mi pokazała próbkę tego co Cię intryguje i co lubisz w obrazach-miałabym jakieś pojęcie .Dla przykładu wiem ze aga66 lubi obrazy w mrocznym klimacie.Kilka u mnie kupiła. :D

Nie wiem czy mam jeszcze te obrazy.Były na innym dysku- który uległ uszkodzeniu.Musze zapytać Damiana jak wróci- czy coś ocalało.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto sie 02, 2022 12:58 Re: Obraz olejny- moja praca.

Przelew zrobiony.
Też wspominam Twoje obrazy sprzed kilku lat. Piękne były. I też chętnie obejrzałabym Twoją kolekcję, trochę się tego uzbierało :)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto sie 02, 2022 14:10 Re: Obraz olejny- moja praca.

iza71koty pisze:

O Jejku ależ mi miło ze zajrzałaś i napisałaś :D :1luvu: Nie mogę malować na zamówienie.Bo to dla mnie zbyt duża presja.Nigdy nie wiem czy sprostam wymaganiom. :oops:Ale gdybyś mi pokazała próbkę tego co Cię intryguje i co lubisz w obrazach-miałabym jakieś pojęcie .Dla przykładu wiem ze aga66 lubi obrazy w mrocznym klimacie.Kilka u mnie kupiła. :D

Nie wiem czy mam jeszcze te obrazy.Były na innym dysku- który uległ uszkodzeniu.Musze zapytać Damiana jak wróci- czy coś ocalało.

Była sekunda, że pomyślałam o obrazie na zamówienie, ale sama odrzuciłam myśl. Bo niestety, u mnie z obrazami, jak z perfumami - właściwie nie wiem, jak dookreślić, co mi się podoba, po prostu czasem coś mnie chwyta za serce, ale to nie tak, że zawsze podobny klimat. Wydaje mi się, że klimat określiłabym bardziej jako tajemniczy, niz mroczny, niekoniecznie smutny, chociaż może być tęskny, melancholijny plus to, co namalowane- takie niedookreślone, a niekoniecznie wyraźne linie, na tym obrazie bardzo ten kot, taki schowany, otulony przykuł uwagę. A kolorytyka raczej szarobrudnorożowataupe, ale takie odcienie niekoniecznie zimne, bardziej cieplejsze tony.
Przewaliłam dzisiaj korzystając z dnia wolnego wszystkie posty jakie znalazłam , żeby znaleźć to, co moją uwagę przykuło i niestety, tylko w pierwszych dwóch latach dawałaś na serwer jakis, który zdjęcia zatrzymał, z późniejszych okresów większośc znikneła. Z tych pierwszych lat, niektóre były w klimacie całkiem fajne, ale wszystkie w mocnych błekitoniebieskich kolorach i chłodnych i to nie moja, wnętrzarska kolorystyka, gryzłoby sie z resztą. Zapamiętałam nazwy obrazów Karmicielka, Szamanka ( wiem, ze ma Aga ) Melancholia, które mam wrażenie, ze kiedyś widziałam i moze to one były? Teraz nawet nie jestem w stanie odtworzyć, co było na tych obrazach. Wtedy czym innym ściany miałam zajęte, teraz może czas coś innego tam zagospodarować :) Jakbyś coś znalazła- to chętnie przejrzę :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro sie 03, 2022 16:18 Re: Obraz olejny- moja praca.

SabaS pisze:Poproszę obraz :1luvu: z wysyłką chętnie bym zaczekała, aż pokażesz Iza swoje kolejne dzieło :)

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55371
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sie 04, 2022 7:49 Re: Obraz olejny- moja praca.

SabaS pisze:Przelew zrobiony.
Też wspominam Twoje obrazy sprzed kilku lat. Piękne były. I też chętnie obejrzałabym Twoją kolekcję, trochę się tego uzbierało :)


Wczoraj dotarły pieniążki. :1luvu: Ogromnie :1luvu: ogromnie :1luvu: dziękujemy. :201494 Dwa dni mam wyrwane z życiorysu-w dodatku nie przez swoja kotkę tylko obcej baby. :( Ale usiadłam na chwilkę wczoraj do obrazu.Może uda mi się skończyć do weekendu. :roll:

Tak czy inaczej zakładając - ze niekoniecznie się spodoba dokonałam jeszcze szkicu dwóch innych obrazów.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 04, 2022 7:52 Re: Obraz olejny- moja praca.

maczkowa pisze:
iza71koty pisze:

O Jejku ależ mi miło ze zajrzałaś i napisałaś :D :1luvu: Nie mogę malować na zamówienie.Bo to dla mnie zbyt duża presja.Nigdy nie wiem czy sprostam wymaganiom. :oops:Ale gdybyś mi pokazała próbkę tego co Cię intryguje i co lubisz w obrazach-miałabym jakieś pojęcie .Dla przykładu wiem ze aga66 lubi obrazy w mrocznym klimacie.Kilka u mnie kupiła. :D

Nie wiem czy mam jeszcze te obrazy.Były na innym dysku- który uległ uszkodzeniu.Musze zapytać Damiana jak wróci- czy coś ocalało.

Była sekunda, że pomyślałam o obrazie na zamówienie, ale sama odrzuciłam myśl. Bo niestety, u mnie z obrazami, jak z perfumami - właściwie nie wiem, jak dookreślić, co mi się podoba, po prostu czasem coś mnie chwyta za serce, ale to nie tak, że zawsze podobny klimat. Wydaje mi się, że klimat określiłabym bardziej jako tajemniczy, niz mroczny, niekoniecznie smutny, chociaż może być tęskny, melancholijny plus to, co namalowane- takie niedookreślone, a niekoniecznie wyraźne linie, na tym obrazie bardzo ten kot, taki schowany, otulony przykuł uwagę. A kolorytyka raczej szarobrudnorożowataupe, ale takie odcienie niekoniecznie zimne, bardziej cieplejsze tony.
Przewaliłam dzisiaj korzystając z dnia wolnego wszystkie posty jakie znalazłam , żeby znaleźć to, co moją uwagę przykuło i niestety, tylko w pierwszych dwóch latach dawałaś na serwer jakis, który zdjęcia zatrzymał, z późniejszych okresów większośc znikneła. Z tych pierwszych lat, niektóre były w klimacie całkiem fajne, ale wszystkie w mocnych błekitoniebieskich kolorach i chłodnych i to nie moja, wnętrzarska kolorystyka, gryzłoby sie z resztą. Zapamiętałam nazwy obrazów Karmicielka, Szamanka ( wiem, ze ma Aga ) Melancholia, które mam wrażenie, ze kiedyś widziałam i moze to one były? Teraz nawet nie jestem w stanie odtworzyć, co było na tych obrazach. Wtedy czym innym ściany miałam zajęte, teraz może czas coś innego tam zagospodarować :) Jakbyś coś znalazła- to chętnie przejrzę :)


Damian przejrzał i niestety nie mamy tych obrazów.One były na innym dysku- który uległ uszkodzeniu.Ale czytając co piszesz myślę że chyba wiem jaki kierunek Cię pociąga. :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw sie 04, 2022 10:46 Re: Obraz olejny- moja praca.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
:1luvu:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości