Perfumy-pilne-KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lip 21, 2022 10:15 Perfumy-pilne-KONIEC

Witam serdecznie. :D

Nowy dorażny bazarek z perfumami.Bardzo proszę o pomoc w przetrwaniu i w miarę szybką wpłatę. :oops: :wink:


Tutaj mój wątek główny :201461

viewtopic.php?f=1&t=203744&start=2430


Wszystkie oferowane przeze mnie perfumy zostały zakupione w celu dalszej odsprzedaży- choć z minimalnym zyskiem.Są to perfumy sprawdzone zarówno pod względem oryginalności terminu ważności jak i samego zapachu.


Mam na sprzedaż niewiele perfum.Ostatnie czasy -niestety nie pozwalają mi na bieżące inwestycje-ceny w sklepach są koszmarem-nasze koszty związane z wykarmieniem tak ogromnej ilości kotów- są teraz nie do niesienia. :( Sporadycznie uda mi się trafić jakiś dobry zakup- pod warunkiem że mam w tej chwili do dyspozycji cokolwiek- co mogę dodatkowo wydać.A to ostatnio niestety zdarza się coraz rzadziej. :oops:


Wystawiam w takich cenach -aby mieć chociaż troszeczkę zysku- zatem te ceny są już cenami ostatecznymi.Nie mogę ich opuścić- bo to się będzie mijało z celem Bazarku.


Zapraszam do pomocy. :201461



1.
Cacharel Yes I Am Fabulous Woda Perfumowana 50ml
NUTY ZAPACHOWE (ORIENTALNO-WANILIOWE)
GŁOWA: jeżyna;
SERCE: heliotrop;
BAZA: mleko i orzech laskowy.

Obrazek

Kup teraz 120 zł plus priorytet 15 zł


2.
Victoria's Secret Bombshell Wild Flower woda perfumowana 50ml
Victoria's Secret Bombshell Wild Flower to kwiatowa kompozycja z 2019 roku dla pań. Udoskonalona wersja genialnego w swej świeżości zapachu Bombshell jeszcze bardziej zaskoczy Cię lekkością i subtelnością ultrakobiecych aromatów, wśród których prym wiedzie gwiaździsty lotos, intensywna magnolia i tajemnica kwiatów pustyni. Bombshell Wild Flower to zapach z jednej strony energetyzujący, z drugiej natomiast bardzo tajemniczy i sensualny, w związku z czym doskonale dopasuje się do natury kobiety, która wie, czego chce od życia i wie, jak to zdobyć. Nowe perfumy Victoria's Secret Bombshell Wild Flower to esencja, która pozwoli Ci zakończyć zimę z mocnym przytupem i wejść do rozkwitającego, budzącego się na nowo do życia świata wiosny. Bądź sobą i już nigdy nie stój w cieniu innych kobiet - zakochaj się w perfumach Victoria's Secret Bombshell Wild Flower!
Nuty zapachowe:
Nuty kwiatowe, róża, lotos, magnolia

Obrazek Obrazek

Kup teraz 140 zł plus 15 zł priorytet



3.
Lalique Soleil woda perfumowana 100ml
Soleil to zapach stworzony przez markę Lalique. Wprowadzona w 2019 roku kompozycja jest zapachem ponadczasowym i niebywale radosnym. Soleil to uosobienie luksusu i swobody ducha. Zapach dedykowany eleganckim kobietom.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: kardamon, mandarynka, gorzki migdał
Nuta serca: gruszka, kawa, mleko, jaśmin, karmel, kandyzowany migdał
Nuta bazy: białe piżmo, pralina, drzewo sandałowe

Obrazek

Kup teraz 140 zł plus 15 zł priorytet
Ostatnio edytowano Pt lip 29, 2022 10:52 przez iza71koty, łącznie edytowano 6 razy
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 22, 2022 7:35 Re: Perfumy-pilne-robię

Zaznaczam :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lip 22, 2022 9:49 Re: Perfumy-pilne-robię

Ja też.
IKE
Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

boni

 
Posty: 15522
Od: Nie wrz 24, 2006 21:02
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post » Pt lip 22, 2022 15:41 Re: Perfumy-pilne-robię

Zapraszam serdecznie :201461

Wszystkie perfumy są świeżutkie-trwałe każdy zupełnie inny.Jeśli Ktoś poszukuje blasku słońca w ślicznej buteleczce ozdobionej złotym łańcuszkiem z zawieszką- to polecam numer 3.Bardzo fajny -elegancki zapach.Dobrze trzyma.Kartonik w stanie idealnym- wiec nawet na prezent może być.Tylko testowana.


Mocniejsze wrażenia na pewno będą od Cacharel.Tutaj zastępczy kartonik ale sama buteleczka śliczna.Rozpylacz u nasady szminki.Bardzo fajny gęsty trwały zapach.Ma doskonałe opinie w necie.Tylko przetestowana.



No i numer 1.Unikat.Dość trudno dostępny.Rześki przestrzenny -kwiatowy-nieco figlarny i dziewczęcy-bardzo dobra trwałość.Do kupienia gdzie indziej- wychodzi dość drogo.Przetestowana tylko.Kartonik jak i wkład w środku stanowiący ramkę buteleczki w stanie idealnym.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lip 22, 2022 21:58 Re: Perfumy-pilne

1 i 3 poproszę.
Obrazek

vega29

 
Posty: 6486
Od: Pt lip 31, 2009 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Post » Sob lip 23, 2022 10:30 Re: Perfumy-pilne

vega29 pisze:1 i 3 poproszę.



Doskonały wybór. :ok: Myślę że będziesz zadowolona.Świetlista w ciągu dnia :D i pikantna wieczorem :D Myślisz że już wysyłamy?Mam jeszcze Twojego Tresora od Lancome i zawieszkę z żabą.


Przeogromnie dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lip 23, 2022 10:31 Re: Perfumy-pilne

Została nam 2.Super zapach na lato.Słodki -kwiatowy -frywolny.

Zapraszam. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lip 23, 2022 10:33 Re: Perfumy-pilne

Popatrzę jeszcze dzisiaj w zakamarki....może coś jeszcze wynajdę.....
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lip 24, 2022 11:55 Re: Perfumy-pilne

Został nam ostatni zapach.Zapraszam.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lip 24, 2022 12:59 Re: Perfumy-pilne

iza71koty pisze:
vega29 pisze:1 i 3 poproszę.



Doskonały wybór. :ok: Myślę że będziesz zadowolona.Świetlista w ciągu dnia :D i pikantna wieczorem :D Myślisz że już wysyłamy?Mam jeszcze Twojego Tresora od Lancome i zawieszkę z żabą.


Przeogromnie dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Tak wysyłamy. Podaj dane do wpłaty.
Obrazek

vega29

 
Posty: 6486
Od: Pt lip 31, 2009 13:39
Lokalizacja: Ostróda




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości