Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt maja 20, 2022 12:53 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

ja nic jeszcze nie dostałam :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 13:10 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Powinno być dziś :roll: O której u Ciebie listonosz chodzi? Może sprawdź skrzynkę, bo to mała koperta była. Mała i pękata :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt maja 20, 2022 14:18 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Koki-99 pisze:Powinno być dziś :roll: O której u Ciebie listonosz chodzi? Może sprawdź skrzynkę, bo to mała koperta była. Mała i pękata :wink:


już był, chodzi przed południem
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 20, 2022 16:20 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

No to nie wiem :roll: Ciekawe czy Atta dostała, bo wysyłałam Wam takie same przesyłki. Maczkowa miała inpostem.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt maja 20, 2022 22:44 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Znalazłam dziś w skrzynce i przeszłam się kilkanaście kilometrów by od razu jedną oddać znajomej. Pasuje :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 20, 2022 22:50 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

odebrałam! są super, tak wszystkie razem, jak w zestawach, w jakich je planowałam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ta druga ametystowa, to już z moich zbiorów, tez zresztą miauowych, chyba od ewar?

Dzieki bardzo :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob maja 21, 2022 8:45 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Dziękuję za potwierdzenie i cieszę się, że Wam pasują :1luvu: Maczkowa, ta z ametystowych kuleczek też jest ode mnie, chyba sprzed roku :wink: Pięknie to do siebie pasuje :ok:
Mir.ka, poczekajmy do poniedziałku. Jeśli do Ciebie nie dojdzie, to zwrócę koszty. Bardzo mi przykro, że poczta nawaliła. Miałam nadzieję, że priorytet doleci na drugi dzień. Oby nikt się tylko nie połakomił na pękatą kopertkę :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob maja 21, 2022 10:17 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Koki-99 pisze:Dziękuję za potwierdzenie i cieszę się, że Wam pasują :1luvu: Maczkowa, ta z ametystowych kuleczek też jest ode mnie, chyba sprzed roku :wink: Pięknie to do siebie pasuje :ok:
Mir.ka, poczekajmy do poniedziałku. Jeśli do Ciebie nie dojdzie, to zwrócę koszty. Bardzo mi przykro, że poczta nawaliła. Miałam nadzieję, że priorytet doleci na drugi dzień. Oby nikt się tylko nie połakomił na pękatą kopertkę :wink:


Zaglądałam jeszcze dzis do skrzynki, bo moze listonosz chodził później niż zwykle, ale nadal nic :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 21, 2022 10:51 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

A widzisz, to zapomniałam, od ewar chyba coś innego z ametystem kupiłam w takim razie :)
a kulkowa ametystowa będzie też fajnie wyglądać z tą kulkową teraz kupioną- nie pamiętam nazwy kamienia.

Tak jeszcze zasugeruje- wydaje mi się, ze te bransoletki plecione, moja spod 9 i Atty koleżanki spod 8, tzn tego typu, powinny być ciut dłuższe. One przez to zaplecenie są dośc sztywne, a kamienie z krawędziami, nie obłe i mnie trochę kłuje to w skórę. Nie tak, żeby stanowiło istotny problem, ale chyba przy minumalnie większym odsunięciu od skóry byłoby wygodniej :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob maja 21, 2022 12:16 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

A widzisz, ona była ciut dłuższa i ją skróciłam. Całkiem niepotrzebnie. A te kuleczki szaro-beżowe to agat matrix, taka fajna nazwa :wink: To jest bransoletka, którą zrobiłam dla siebie, ale Kizia ważniejsza :D Niech Ci się dobrze nosi :ok:

Będę czekać z niecierpliwością na wieści od mir.ki :oops:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob maja 21, 2022 13:41 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Koki-99 pisze:A widzisz, ona była ciut dłuższa i ją skróciłam. Całkiem niepotrzebnie. A te kuleczki szaro-beżowe to agat matrix, taka fajna nazwa :wink: To jest bransoletka, którą zrobiłam dla siebie, ale Kizia ważniejsza :D Niech Ci się dobrze nosi :ok:

Będę czekać z niecierpliwością na wieści od mir.ki :oops:


nie są pomyślne, niestety :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 21, 2022 15:46 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Nooo, wysłałam Mir.ki bransoletkę w kosmos :roll: Popierniczyłam coś z adresami :oops: Mea kulpa :201494
Mir.eczko, jeśli poczekasz, aż do mnie wróci ta przesyłka, to obiecuję, że coś Ci ładnego dołożę :D

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto maja 24, 2022 9:20 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Wysyłka nr 2 do Mir.ki poleciała z małą niespodzianką. Oby teraz doszła bez problemu :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto maja 24, 2022 9:34 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

Koki-99 pisze:Wysyłka nr 2 do Mir.ki poleciała z małą niespodzianką. Oby teraz doszła bez problemu :ok:

:1luvu:
zaraz dam znac
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw maja 26, 2022 11:14 Re: Kolorowe bransoletki - dla Kizi - zakończony

jest nareszcie :dance: :dance2:
piękne i pasują :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Jono i 26 gości