Czego tu nie ma ..KONIEC, dziekuje

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sie 14, 2021 10:18 Czego tu nie ma ..KONIEC, dziekuje

Kochani, lato, wakacje, zatem potrzeb bied pozbieranych wiele , nie wiem, ale mam wrażenie, ze latem jakos jest ich wiecej :roll:

Bazarujemy ku wsparciu w potrzebie podopiecznych Lidka02 :201461
Pieniazki bezpośrednio na konto Lidki02. Wysyłka w opcji paczkomat najchetniej lub pp
Bazarek w opcji dwojakiej do pzryszłej neidzieli, 22-08-2021r. , niektóre rzeczy powtarzam, bo nie wszyscy moze dotarli na poprzedni bazar, a moze sie niektózry namyślą, że coś sie jednak przyda :wink:

Lato ku końcowi, jako wiec przewidujaca starsza pani , proponuje sie już rozgladac i zaopatrzyć w dobra na jesień i zime pasujące i czas umilające :ok:


1. Piękne kapcie , bardzo grube i ciepłe , rozmiaru na metce sie nie dopatrzyłam, ale 27cm liczą sobie na podeszwie, mierzyc zatem stopy miauowe Kopciuszki i licytowac proszę :ok:
Obrazek
cw: 20zł
KT: 40zł- kupiła kocka :1luvu:

2. Kot cudny - akryl na drewnie , każdy średnica 23cm :kotek: pomalowaae dodatkowo lakierem, aby mozna byo przetrzec na mokro, gdy sie zakurzy

Obrazek

cw: 50zł każdy
KT: 70zł każdy

3. Jesienią często ulewa nawiedza , zatem ponton niezbędnym sie wydaje, w dodatku w antydepresyjnym kolorze :wink:

Obrazek
cw: 20zł
KT:40zł - kupiła NITKA/KARINKA :1luvu:


4. Fantastyczna w wymowie ,lecz która nikogo na miau nie dziwi :lol:
Deska bez uchwytu 12 / 18; Uchwyt metalowy wys 5 cm; akryl na drewnie, takze polakierowany

Obrazek

cw: 35zł
KT: 55zl


5. Szeleści , szumi i schowac sie można przed kolega albo Dużą, jak ględzi za bardzo :wink:
tunel uroczy zabawowy
Obrazek

cw: 15zł
KT: 25zł


6. Z myślą o jesieni i zimie a moze prezentach ? Komplety tuliluli na szydełku grube, mięsiste, ciepłe 45cm x 45cm
Obrazek[/url]Obrazek

cw: 40zł
KT: 60zł


7. Podkładka filcowa pod kubaska ręczna robota i niewatpliwa uroda kota :mrgreen: sie mi rymło :ryk:

Obrazek

cw: 10zł
KT:20zł

8.Czujesz ,ze masz dusze detektywa? Ta gra jest idealna dla Ciebie . Mozesz wziac udział czynnie w rozwiazaniu jednej z najtrudniejszych zagadek Agathy Christie -gra interaktywna na podstawie ksiazki " I nie było juz nikogo" znana pierwotnie jako " Dziesieciu Murzynków"
Wymagania systemowe na zdjeciu, opis na zdjeciu .
ObrazekObrazek


cw: 20zł
KT: 40zł

9.Naszyjnik krótki, bardzo delikatny , ale w świetle świec randkowych widoczne "brylanciki" :wink:

Obrazek

cw: 10zł
KT: 15zł

10.Zestaw bransoletka i pierścionek , mozna tez osobno, jesli ktoś sobie życzy - na moich sparcowanych rekach nie wyglada najlepiej , ale lepszego modela brak, a kotom spadywowało :lol:
ObrazekObrazekObrazek

cw: 15zł
Kt: 25zł

11. Miluś lejek -Gratis do najniższej oferty :mrgreen:
Obrazek


12. Takie jakby przedłuzenie iphona czy tam smartphona, nei wyznaję sie w tym; wg mnie to tak jak dawniej peiger , czyli nie nosisz przy sobie tel, a wiesz, gdy cos sie w nim dzieje lub kto dzwoni :wink: a i jeszcze puls zdaje sie mierzy :wink:

ObrazekObrazek

cw: 15zł
KT: 25zł- kupiła NITKA/KARINKA :1luvu:




podsumowanie: NITKA/KARINKA 25zł + 40zl= 65zł pw :ok: wpłata: wysyłka: pp 19-07-2021
kocka 40zł :1luvu: pw :ok: wpłata wysyłka
Ostatnio edytowano Pt sie 20, 2021 11:33 przez alessandra, łącznie edytowano 5 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sie 14, 2021 21:23 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

poprosze kapciuszki za kup teraz :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sie 14, 2021 22:29 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Najbardziej intryguje mnie pytanie: co to one som? :P Ma to być kocia syrena :roll: takie przemyślunki w sprawie kapci

P.S. Brak zdjęcia przy nr 11. Miluś zaprezentowuj się eleganscko :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sie 15, 2021 8:47 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

kocka pisze:poprosze kapciuszki za kup teraz :ok:


z podziekowaniem wielkim :1luvu:
widzę,ze starasz sie gratisa uniknać :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sie 15, 2021 8:49 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Atta pisze:Najbardziej intryguje mnie pytanie: co to one som? :P Ma to być kocia syrena :roll: takie przemyślunki w sprawie kapci

P.S. Brak zdjęcia przy nr 11. Miluś zaprezentowuj się eleganscko :P


jezd :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sie 15, 2021 8:54 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Dokładam coś, co mniej wiecej wiem czym jest , bowiem wczesneij nei barzdo wiedizałam :oops: :lol:

Takie jakby przedłuzenie iphona czy tam smartphona, nei wyznaję sie w tym; wg mnie to tak jak dawniej peiger , czyli nie nosisz przy sobie tel, a wiesz, gdy cos sie w nim dzieje lub kto dzwoni :wink: a i jeszcze puls zdaje sie mierzy :wink:

ObrazekObrazek

cw: 15zł
KT: 25zł

Milusia wstawiłam pomiedzy fantami, a nuż ktos sie pomyli i 11 wywoła :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sie 15, 2021 9:46 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

12 w opcji KT
i 3 w opcji KT

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Nie sie 15, 2021 11:29 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

[quote="alessandra"]Dokładam coś, co mniej wiecej wiem czym jest , bowiem wczesneij nei barzdo wiedizałam :oops: :lol:

Takie jakby przedłuzenie iphona czy tam smartphona, nei wyznaję sie w tym; wg mnie to tak jak dawniej peiger , czyli nie nosisz przy sobie tel, a wiesz, gdy cos sie w nim dzieje lub kto dzwoni :wink: a i jeszcze puls zdaje sie mierzy :wink:

ObrazekObrazek

cw: 15zł
KT: 25zł

i kroki mierzy, co by człek się nie zastał
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 15, 2021 11:53 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

NITKA/KARINKA pisze:12 w opcji KT
i 3 w opcji KT



Pięknie dziekuje :1luvu: widze ,ze gratis działa, licytowac nie chcecie? :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie sie 15, 2021 11:54 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Dokładam coś, co mniej wiecej wiem czym jest , bowiem wczesneij nei barzdo wiedizałam :oops: :lol:

Takie jakby przedłuzenie iphona czy tam smartphona, nei wyznaję sie w tym; wg mnie to tak jak dawniej peiger , czyli nie nosisz przy sobie tel, a wiesz, gdy cos sie w nim dzieje lub kto dzwoni :wink: a i jeszcze puls zdaje sie mierzy :wink:

ObrazekObrazek

cw: 15zł
KT: 25zł

i kroki mierzy, co by człek się nie zastał


O , dzieki za podpowiedź , ja jak zwykle poza cywilizacją :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 16, 2021 11:14 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Halo , poniedziałek szewski :mrgreen: , ale jutro, mam nadzieję,ze ktoś zajrzy? :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Pt sie 20, 2021 11:32 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Dziekuje kochane za udział w bazarku , pw poleciało . Przepraszam,ze tak długo , myslę,ze to ostatni bazarek, nie dam rady czasowo wszystkiego ogarnąć a Wam pozwolić na tak długie czekanie na fanty :oops:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 20, 2021 23:06 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

alessandra pisze:Dziekuje kochane za udział w bazarku , pw poleciało . Przepraszam,ze tak długo , myslę,ze to ostatni bazarek, nie dam rady czasowo wszystkiego ogarnąć a Wam pozwolić na tak długie czekanie na fanty :oops:

E tam, nie rozpraszaj się. Ciągnij ten wózeczek, ciągnij :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob sie 21, 2021 16:00 Re: Czego tu nie ma ..i wspaniały gratis dla najniższej ofe

Atta pisze:
alessandra pisze:Dziekuje kochane za udział w bazarku , pw poleciało . Przepraszam,ze tak długo , myslę,ze to ostatni bazarek, nie dam rady czasowo wszystkiego ogarnąć a Wam pozwolić na tak długie czekanie na fanty :oops:

E tam, nie rozpraszaj się. Ciągnij ten wózeczek, ciągnij :wink:


Nie dam rady Atta , mam jeszcze kłopot z kotami :(

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości