KONIEC Rybka zwana Wandą , wyroby z juty,tuliluli

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 27, 2021 9:47 KONIEC Rybka zwana Wandą , wyroby z juty,tuliluli

Kiedys juz przedstawiałam Behemota, przypomnę to czarnidełko kochane a łobuzerskie, teraz biedne bardzo , nieszczęśliwy, bo dla kota niewidomego klatka wyjatkowo źle na psychike dziala, ale nie ma wyjścia, kilka tygodni musi w niej spędzić ..
Czas letnich przygód sie zaczął , kocich ucieczek i wycieczek, ale i w domu szaleństwa młodziezy moga kiepsko sie skończyć ..
Tak właśnie sie zdarzyło ślepaczkowi Bemciowi, zaprzyjaźnionemu czarnuszkowi, który przygód po szafach i wysokosciach szukał , no i stało sie :( Spadł i na poczatku nic nie wskazywało na to,ze prócz stłuczeń jest cos źle, ale po całej mozliwej diagnostyce USG, RTG , co tam jeszcze , okazało się, po drugiej sesji , że jest miednica pęknięta
Obrazek
Obrazek

Specjalnie na ten bazarek Ciocia Grazynka https://www.facebook.com/ArtCraftandFun piękne obrazki namalowała :1luvu: za co z serca dziekujemy :1luvu:
Duża Bemcia z juty cudeńka wydziergała a i kilka tuliluli będzie a i dokładka w innym już klimacie :wink:

Zapraszam na bazarek i na etsy - to dla Milusia na operację specjalna promocję zrobiłam ,a z działu JMSpace będzie dla Behemota :ok:
Obrazek

Między "wierszami" paragony powstawiam z wizyt chłopaków :kotek: Bemcio 570zł , Milu prognoza 600-700zł



1. Torba na zakupy , kilo kiełbasy i flaszka na pewno wejdzie , widze nawet pora wystającego na zagrychę dla niemięsnych :mrgreen:
wymiary dokładne podam jutro , ale juz sie na nią zasadzać można :ok:
Ręcznie robiona na szydełku z juty , materiał naturalny , prać i gotować nawet można, wytrzymała na temperaturę, schnać powinna w pełnym słońcu, bo mocno nasiąka. Pranei w parlce moze byc, ale po nalezy rozłożyc, naciagnąc i uformować,pozostawić do wyschniecia podobnie sie zachowuje jak len .

ObrazekObrazekObrazekObrazek

cw: 80zł
KT: 100zł Sierra daje szansę innym- zaczynamy od tej kwoty licytację :1luvu: :piwa:

za 110zł licytuje MAU :1luvu:
na 115zł podbija Sierra :1luvu:
na 125zł podbija MAU :1luvu:

2. Myjka do naczyń, do garów, patelni , osobiscie posiadam od roku i polecam . Mięknie namoczona, ale pewna szorstkosc pozwala gary wyczyscic , a naturalna i nie do zdarcia . Suszę w słońcu, w zimie na kaloryferze . Ręcznie robiona na szydełku z juty , materiał naturalny , prać i gotować nawet można, wytrzymała na temperaturę, schnać powinna w pełnym słońcu, bo mocno nasiąka. Pranei w parlce moze byc, ale po nalezy rozłożyc, naciagnąc i uformować,pozostawić do wyschniecia podobnie sie zachowuje jak len .
A, ta jest nowa, nie moja :ok:
wymiary :

ObrazekObrazekObrazek

cw: 12zł
KT: 18zł - za 20zł kupiła Sierra :1luvu: :piwa:

3. Podkładki z juty szt 4 w komplecie
Ręcznie robiona na szydełku z juty , materiał naturalny , prać i gotować nawet można, wytrzymała na temperaturę, schnać powinna w pełnym słońcu, bo mocno nasiąka. Pranei w parlce moze byc, ale po nalezy rozłożyc, naciagnąc i uformować,pozostawić do wyschniecia podobnie sie zachowuje jak len .
ObrazekObrazekObrazek


cw: 30zł za komplet
KT: 40zł za komplet Sierra daje szansę innym- zaczynamy od tej kwoty licytację :1luvu: :piwa:

4. Koty cudne - akryl na drewnie , każdy średnica 23cm :kotek: pomalowane dodatkowo lakierem, aby mozna byo przetrzec na mokro, gdy sie zakurzą

dwa koty licytuje SabaS :1luvu:

Obrazek

Obrazek

cw: 50zł każdy
KT: 70zł każdy

5. Fantastyczna w wymowie ,lecz która nikogo na miau nie dziwi :lol:
Deska bez uchwytu 12 / 18; Uchwyt metalowy wys 5 cm; akryl na drewnie, takze polakierowany

Obrazek

cw: 35zł
KT: 55zl


6. Z myślą o jesieni i zimie a moze prezentach ? Komplety tuliluli na szydełku i na drutach , grube, mięsiste, ciepłe .
wymiary : 50cm x 50cm plus zabawka

6a - licytuje uga :1luvu:

a/ Obrazek[url=https://naforum.zapodaj.net/e43409d08dab.jpg.html]Obrazek

b/ObrazekObrazek

c/ ObrazekObrazek

cw: 55zł za każdy komplet
KT: 70zł za każdy komplet

7. Komplety wełniankowe o mniejszych rozmiarach



a/ 42cm x 47cm
ObrazekObrazek

cw: 35zł KT: 45zł

b/ 45cm x 45cm
Obrazek[/url]Obrazek

cw: 40zł
KT: 60zł


8. Komplet zabawek -jedna z grzechotka znana na etsy jako "śniawa kota " :ryk: i dwie pieczki z szenili
Obrazek
cw: 15zł
KT: 20zł - kupiła mir.ka :1luvu:

9. Czujesz ,ze masz dusze detektywa? Ta gra jest idealna dla Ciebie . Mozesz wziac udział czynnie w rozwiazaniu jednej z najtrudniejszych zagadek Agathy Christie -gra interaktywna na podstawie ksiazki " I nie było juz nikogo" znana pierwotnie jako " Dziesieciu Murzynków"
Wymagania systemowe na zdjeciu, opis na zdjeciu .
ObrazekObrazek


cw: 20zł
KT: 40zł


10. Gry karciane, planszowe- integrują , uczą i bawią

a/
ObrazekObrazekObrazek

cw: 25zł
KT: 40zł - zakupione przez bakakaj :1luvu:

b/ zasady gry po angielsku , tutaj opis po polsku https://orsolya24.pl/pl/p/Gra-karciana- ... DJ05113/88
Obrazek

cw: 25zł
KT:40zł

c/ bestseller -dla jednych historia, dla innych wspomnienie z nie tak złych czasów, jak sie je reklamuje :wink:

ObrazekObrazekObrazekObrazek

cw: 25zł
KT: 40zł - zakupiona przez bakakaj :1luvu:

11. Zestaw bransoletka i pierścionek , mozna tez osobno, jesli ktoś sobie życzy - na moich sparcowanych rekach nie wyglada najlepiej , ale lepszego modela brak, a kotom spadywowało :lol:
ObrazekObrazekObrazek

cw: 15zł
Kt: 25zł


12. Obiecana ryba interaktywna- jak ją sie naładuje wierci sie i rzuca :wink:

tutaj opis https://pl.z-promo.com/produkt/elektryc ... gL3SfD_BwE

ObrazekObrazek

cw: 30zł
KT: 60zł - kupiła SabaS :1luvu:



ZAMÓWIENIA na podkładki i myjki z juty-cenę wybiera zamawiający za cw lub KT :) :

Sierra - myjka do garów 1szt za 20zł :1luvu:
mir.ka - myjka 1 szt za 12zl :1luvu:
SabaS - myjka 1 szt za 12zł :1luvu:


podsumowanie:

Bakakaj : 40zł kotolabirynt + 40zł pan tu nie stał = 80zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka:paczkomat
MAU : 125zł torba :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka : czekamy :wink:
Sierra: 2 x 20zł myjki + podkładki zestaw 40zł = 100zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka:pp 13-08-2021
SabaS: 50zł koty dwa malowane +60zł rybka zwana Wandą + myjka 12zł :wink: =122zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: paczkomat 04-08-2021r
uga : 55zł czerwony zestaw tuliluli :1luvu: pw: :ok: :ok: wpłata : :1luvu: wysyłka: paczkomat 03-08-2021r
mir.ka :20zł zabawki+ myjka 12zł =32zł :1luvu: pw: :ok: wpłata : :1luvu: wysyłka: 04-08-2021rpaczkomat02-08-2021r

razem zadeklarowane: 514zł :201413 :1luvu:
Dziekuję Obrazek

Wielkie podziekowania za pomoc dla Cioci maczkowej i Cioci kocki za zakupy dla Milusia na etsy :1luvu: Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sie 14, 2021 9:31 przez alessandra, łącznie edytowano 31 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 27, 2021 11:54 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

No to ja poproszę...

Torba jutowa, na licytację, za 100 zł
Myjka jutowa, na licytację, za 20 zł (a jakby gdzieś wam się druga znalazła to też wezmę)
Podkładki jutowe, na licytację, za 40 zł

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto lip 27, 2021 12:44 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

Sierra pisze:No to ja poproszę...

Torba jutowa, na licytację, za 100 zł
Myjka jutowa, na licytację, za 20 zł (a jakby gdzieś wam się druga znalazła to też wezmę)
Podkładki jutowe, na licytację, za 40 zł



Cioteczka zaszalała, jak Cię mogę 8O pięknie, pięknie dziękuję :201413 ( do obrotów nei przyzwyczajonam, mogę nieco chwiejnie pisać :lol: )

Jeno teraz usciślim nieco, bom sie pogubiła , bez :201478 chyba nie rozbierzem tematu :lol:
W sensie wysokosci na KT jest zapowiedziane, a Cioteczka mówi licytacja , czyli Ciocia osiągnęli cene KT i dają na licytację , co oznacza,ze licytujemy od ceny KT , dobrze kminię ? mozna mi polać :piwa: :mrgreen:

Słowem dajesz szanse innym :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 27, 2021 13:18 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

Polewamy, dobrze zrozumiałaś :mrgreen: .

Koty potrzebują, a jak ktoś chce się że mną kopać po kostkach to ja chętnie :mrgreen: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Wto lip 27, 2021 13:21 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

zabawki nr 8 KT
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 27, 2021 13:36 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

Sierra pisze:Polewamy, dobrze zrozumiałaś :mrgreen: .

Koty potrzebują, a jak ktoś chce się że mną kopać po kostkach to ja chętnie :mrgreen: .


to :201478 coby kostki zakonserwować :mrgreen: :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 27, 2021 13:37 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

mir.ka pisze:zabawki nr 8 KT


z podziekowaniem Ciociu :1luvu: , tak myślałam,ze te kolory powinny spasować :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 28, 2021 10:14 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

Kochani , jak wspomniałam między wierszami wstawiam wydatki i zdjęcie Behemota z drugiej wizyty, za klatkę nie ma rachunku, kosztowała 206zł po utargowaniu :wink:

ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 28, 2021 13:48 Re: Rękodzieło dla małych i dużych, gry -Bemcio i Milu

Poproszę nr 1 za 110zł
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lip 28, 2021 13:50 Re: Rękodzieło dla małych i dużych, gry -Bemcio i Milu

MAU pisze:Poproszę nr 1 za 110zł


Ciocia MAU :1luvu: , któż inny podjąłby takei wyzwanie :lol: :1luvu: :piwa:
z serducha dziekuję :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 28, 2021 13:53 Re: Panie, pan tu nie stał ! - dla Bemcia i Milusia

Dołozyłam gry , zapraszam , moze sie ktoś skusi :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 28, 2021 17:33 Re: Panie, pan tu nie stał ! - dla Bemcia i Milusia

MAU tak się nie godzi! Torba za mniej niż 115 zł nie pójdzie :twisted:

Nr 1 - 115 zł :wink:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Śro lip 28, 2021 21:27 Re: Panie, pan tu nie stał ! - dla Bemcia i Milusia

Poproszę nr 1 za 125 zł
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw lip 29, 2021 7:52 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

alessandra pisze:
mir.ka pisze:zabawki nr 8 KT


z podziekowaniem Ciociu :1luvu: , tak myślałam,ze te kolory powinny spasować :wink:


to dla małych, a one w innych kolorach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lip 29, 2021 7:53 Re: Rękodzieło dla małych i dużych -Bemcio i Milu

alessandra pisze:
mir.ka pisze:zabawki nr 8 KT


z podziekowaniem Ciociu :1luvu: , tak myślałam,ze te kolory powinny spasować :wink:


to dla małych, a one w innych kolorach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości