Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lip 22, 2021 12:59 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Koki-99 pisze:Aniu, uzupełnij sobie wpisy, bo z tego co widzę, to nr 13 ktoś na dogo już kupił, ale 1 szt.
Już uzupełniłam, dziękuję, że czuwasz.

Kręgosłup mnie lędźwiowy nawala a stado obrobić trzeba i inne obowiązki. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 22, 2021 15:16 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Ja na szczęście stada nie mam, a i tak codziennie na poltramie jestem. Powód ten sam.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lip 22, 2021 21:56 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Koki-99 pisze:Ja na szczęście stada nie mam, a i tak codziennie na poltramie jestem. Powód ten sam.

Staram się nie obciążać kręgosłupa lędźwiowego ale czasami coś muszę podźwigać.
Ja też biorę poltram combo, ale powiem Ci szczerze, że jakiś rewelacyjny nie jest, ale lepszy od Nimesilu.
Ponad 10 lat temu już miałam skierowanie na operację szyjnego, ale strach i lekarze odradzają w moim stanie zdrowia niestety. Doktorka kiedyś nakrzyczała na mnie, że kiedyś mogę nie wstać z krzesła...wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Jak mam nie nadwyrężać kręgosłupa...kto za mnie cokolwiek zrobi?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lip 27, 2021 15:20 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Paczuszka dziś doszła. Serdecznie dziękuję za wszystko. Zapachy będę testować jutro. Dam znać czy CK to moje klimaty :wink:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro lip 28, 2021 17:14 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Koki-99 pisze:Paczuszka dziś doszła. Serdecznie dziękuję za wszystko. Zapachy będę testować jutro. Dam znać czy CK to moje klimaty :wink:

To ja Tobie bardzo dziękuję za wszystko. Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lip 29, 2021 18:40 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Obiecałam napisać jak przebiegły testy Contradiction :wink: Tak dziwnego zapachu nie spotkałam. Pierwsze psiknięcie to apteka, dosłownie. Potem czułam lukrecję, a młoda mówi, że czuje magi :wink: Ten słony zapach utrzymuje się bardzo długo, ale kto powiedział, że perfumy muszą być słodkie? Jak po kilku godzinach przeminie słoność, to czuję jakieś cytrusy. Jak dla mnie nie jest to zapach wieczorowy ani na imprezę, ale taki na co dzień. Na pewno będę go używać, bo lubię takie dziwolągi zapachowe :ok:
Ten drugi, Yardley to wg. netu Daisy Sapphire. Bardziej tradycyjny, ale też ciekawy zapach.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw lip 29, 2021 20:10 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Chętnie zapłaciłabym za moje słodkości :smokin: :D
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon sie 02, 2021 20:46 Re: Perfumy, słodycze, wino, - na moje długi za kocie biedy.

Koki-99 pisze:Obiecałam napisać jak przebiegły testy Contradiction :wink: Tak dziwnego zapachu nie spotkałam. Pierwsze psiknięcie to apteka, dosłownie. Potem czułam lukrecję, a młoda mówi, że czuje magi :wink: Ten słony zapach utrzymuje się bardzo długo, ale kto powiedział, że perfumy muszą być słodkie? Jak po kilku godzinach przeminie słoność, to czuję jakieś cytrusy. Jak dla mnie nie jest to zapach wieczorowy ani na imprezę, ale taki na co dzień. Na pewno będę go używać, bo lubię takie dziwolągi zapachowe :ok:
Ten drugi, Yardley to wg. netu Daisy Sapphire. Bardziej tradycyjny, ale też ciekawy zapach.

Najważniejsze, że zostaną wykorzystane. :ok: :1luvu:

LimLim pisze:Chętnie zapłaciłabym za moje słodkości :smokin: :D

Jutro napiszę pw, bo już nawet chyba do życia się nie nadaję ostatnio. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości