KONIEC Karenal Pet, urinary mini i inne- na Sonię i Pimpusia

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lip 07, 2021 12:43 KONIEC Karenal Pet, urinary mini i inne- na Sonię i Pimpusia

Zapraszam na bazarek , z którego dochód przeznaczę na małą Sonię i Pimpusia.

Sonia została odłowiona razem z braciszkiem dwa tygodnie temu. Jest jednym z pięciu kociąt, które urodziła trzykolorowa, niełapalna kotka ze stodoły. Kociaki były mega odwodnione w momencie odłowienia, było wtedy ponad 30 stopni, braciszek umarł, był w bardzo złym stanie :cry: Pozostałe kocięta ze stodoły niestety nie udało się odłowić , jeden z nich też już nie żyje :cry: o pozostałych na razie nic nie wiem. Gospodarz niechętnie udziela pozwolenia na wejście do stodoły, ale nadal próbujemy choć wydaje się nam, że kocica już je opuściła :(
Sonia ma około 9-10 tygodni , to mała rezolutna szylkrecia. Wszędzie jej pełno :lol: .
Obrazek Obrazek Obrazek

Przedwczoraj moja siostra znalazła koło naszego domu małego, około 3-miesięcznego Pimpusia. Podchodził do każdego i darł ryja więc co było robić, alternatywą było zostawić go przy ruchliwej drodze. Sądzimy, że poszedł sobie na spacer :roll: Na razie siedzi w łazience bo był mega zapchlony i ma świerzba w uszach . Lokatorów już tępimy :ok: . To mały bardzo proludzki krówek , ciągle chodzi przy nodze :wink:
Obrazek Obrazek


Bazarek przeznaczony jest na potrzeby związane z utrzymaniem małej Soni, Pimpusia oraz na zaszczepienie gówniarstwa.

Niektóre rzeczy gościły już u mnie na bazarku , ale teraz są przecenione :ok:


1. Animonda Integra Protect Nieren (Renal) - 5 szalek po 100 g,
kupiłam dla Mai, ale okazało się , że już tego nie potrzebuje
data ważności 08.03.2023
Cena za 5 sztuk - 13 zł :arrow: sprzedane Tess 1610

Obrazek


2. Renal Vet - zostało 51 kapsułek
data ważności 10.2022
Cena - 30 zł :arrow: sprzedane alessandra
Obrazek Obrazek
kosztowały mnie u weta 60 zł



3. Nefrokrill , zostało 8 kapsułek, pudełko z ulotką
data ważności 10.2022
Niestety nie mogę ich dalej podawać Mai, bo zareagowała na nie biegunką
Jedyny na rynku weterynaryjnym preparat z węglanem lantanu, który wspiera funkcje nerek przy ich przewlekłej niewydolności.
Pomaga zapobiegać konsekwencjom chronicznej niewydolności nerek.
Pomaga kontrolować białkomocz odpowiedzialny za pogorszenie stanu organizmu kotów cierpiących na chroniczną niewydolność nerek i hamować postęp tej choroby.
Pomaga ograniczyć hiperfosfatemię dzięki innowacyjnej substancji aktywnej – węglan lantanu o silnym działaniu wiążącym fosforany, nie powodując przy tym skutków ubocznych.
Pomaga zwalczać występującą często u starszych kotów hipokaliemię.
Zapobiega wyniszczeniu mocznikowemu dzięki właściwościom przeciwzapalnym EPA i DHA w połączeniu z antyoksydacyjnymi właściwościami witaminy E.
Nie powoduje skutków ubocznych i może być stosowany w długotrwałym leczeniu chronicznej niewydolności nerek.
Dzięki zawartości długołańcuchowych Omega 3, pozwala ograniczyć stosowanie i dawkowanie kortykosterydów podawanych w ciężkich przypadkach.

Cena - 5 zł
Obrazek


4. Urinary Met mini- regulator kwasowości moczu , zostało około 30 tabletek,
data ważności 13.07.2022, pojemnik otwarty na początku roku,
Cena - 5 zł
Obrazek Obrazek


5. Pasta Karenal Pet, została połowa czyli około 15 ml
data ważności 10.2021
dostawał ją Maksiu , ale wyniki się poprawiły więc może przyda się jakiemuś innemu zwierzakowi :ok:
Cena - 10 zł
Obrazek Obrazek
pasta kosztowała u weta 52 zł


6. Glimbax, roztwór do płukania jamy ustnej i gardła, 200 ml, nowy, kartonik z ulotką
Kupiłam przy infekcji zgodnie z zaleceniem lekarza i ani raz nie wykorzystałam, może komuś się przyda :ok:
termin przydatności: 04.2023
opis: https://aptekazawiszy.pl/glimbax-roztwo ... 00-ml.html
Cena - 10 zł :arrow: sprzedane iza71koty

Obrazek


7. Multi-flora - 10 kapsułek
Kupione przy okazji jakiejś antybiotykoterapii i nie wykorzystane
data ważności 11.2021
Cena - 7 zł :arrow: sprzedane Tess 1610

Obrazek


8. Snackball - kula na smakołyki, nowa
Doceń swojego ulubieńca! Kula z tworzywa sztucznego do napełniania z dwoma poziomami trudności. Gdy kot ją toczy, przez otwór wypadają smakołyki. Śr. 5,5 cm
Cena - 3 zł :arrow: sprzedane Tess 1610

Obrazek


9. Multi-clicker dla psów, nowy
Cena - 10 zł
Obrazek Obrazek


Bazarek ma formę KUP TERAZ

Koszty przesyłki wg cennika PP lub paczkomatem - ponosi szczęśliwy nabywca :)
Proszę pamiętać , że czasami koszt wysyłki pojedynczej rzeczy przekroczy wartość zakupu.


Zapraszam serdecznie na zakupy :)

wpłaty:
30,00 zł - alessandra :1luvu:
23,00 zł - Tess 1610 :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto lip 20, 2021 19:07 przez ametyst55, łącznie edytowano 11 razy
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro lip 07, 2021 14:02 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

Zapraszam :D
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw lip 08, 2021 8:20 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

Zapraszam serdecznie na zakupy :D
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Czw lip 08, 2021 10:57 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

Mogę prosić numer 6.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lip 08, 2021 11:34 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

alessandra pisze:renal vet proszę , a restza n apriv :)


Dziękuje :D odłożone :ok: chyba, że wolisz wysyłkę.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw lip 08, 2021 11:36 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

iza71koty pisze:Mogę prosić numer 6.

Możesz :ok: jest Twój :)
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Czw lip 08, 2021 17:46 Re: Renalvet, integra protect renal i inne - na Sonię i Pimp

Zapraszam :D

i na mój drugi bazarek , tam dokładka kosmetyków: viewtopic.php?f=27&t=202961 :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Pt lip 09, 2021 9:47 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

alessandra pisze:Reniu, nie wiem czy priv doszedł?


Na maila nic nie doszło i na pw też nie.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt lip 09, 2021 17:52 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

ametyst55 pisze:
alessandra pisze:Reniu, nie wiem czy priv doszedł?


Na maila nic nie doszło i na pw też nie.

oj, nie wiem dlaczego, zatem tutaj poprosze o wysyłke renalka i jeśli jeszcze cos jest dla mnie , takze . Za renal zapłaciłam, czekam na koszty wysyłki i reszty , jesli coś zalegam :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 09, 2021 18:00 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

alessandra pisze:
ametyst55 pisze:
alessandra pisze:Reniu, nie wiem czy priv doszedł?


Na maila nic nie doszło i na pw też nie.

oj, nie wiem dlaczego, zatem tutaj poprosze o wysyłke renalka i jeśli jeszcze cos jest dla mnie , takze . Za renal zapłaciłam, czekam na koszty wysyłki i reszty , jesli coś zalegam :ok:

:ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt lip 09, 2021 20:26 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

Poproszę 1,7 i 8
Obrazek
24.05.2011 [*]

Tess 1610

 
Posty: 760
Od: Nie mar 19, 2006 1:19
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt lip 09, 2021 20:50 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

Tess 1610 pisze:Poproszę 1,7 i 8


Dziękuję :D potem napiszę pw bo idzie do nas burza i muszę wyłaczyć internet.

edit
już po burzy :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon lip 12, 2021 12:52 Re: Animonda integra protect renal i inne - na Sonię i Pimpu

Zapraszam :D

Umówiliśmy się wstępnie za tydzień na szczepienie maluchów . :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości