Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy Kizi - Zakończony

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro cze 02, 2021 8:44 Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy Kizi - Zakończony

Powtórka z rozrywki. Kizia znów ma nadżerki, kamień i kroi się kolejny zabieg. Jak co roku. W zeszłym to był koszt kilku stówek, teraz pewnie będzie podobnie. Muszę uzbierać fundusze, bo zaczynamy już w poniedziałek badaniem krwi. Jak wszystko będzie ok, to w środę ma być zabieg.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Zrobiłam kilka nowych bransoletek. Mam też coś ze swojej szkatułki, co leży nieużywane, więc może komuś wpadnie w oko. Idą ciepłe dni, odkrywamy ciałko, można się więc przyozdobić.
Obrazek
Bazarek będzie w opcji "kup teraz", a przesyłki, których koszt pokryje szczęśliwy nabywca, będzie można dostarczyć do paczkomatu lub pocztą. Wysyłam przez sendit, wybieram maksymalnie tani koszt. Bazarek równocześnie będzie prowadzony na dogomanii.
Życzę udanych zakupów i serdecznie z Kizią zapraszam :)


ROZLICZENIE:
SabaS nr 3,4,5,7,30 - 53 zł - zapłacone i wysłane
maczkowa nr 16,17,26,27,28 - 63 zł zapłacone i wysłane
Aska7 nr 2, 21 - 25 zł zapłacone i wysłane
zachary nr 25 - 10 zł zapłacone i wysłane
teresaa118 nr 1 - 1.000 zł zapłacone i wysłane
wtatara nr 10,11,12,13,20,23 - 26 zł zapłacone i wysłane

Dotychczasowe koszty:
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt cze 18, 2021 16:13 przez Koki-99, łącznie edytowano 21 razy

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 02, 2021 8:50 Re: Biżuteria na naprawę paszczy mojej Kizi - robi się

Koki-99 pisze:Powtórka z rozrywki. Kizia znów ma nadżerki, kamień i kroi się kolejny zabieg. Jak co roku. W zeszłym to był koszt kilku stówek, teraz pewnie będzie podobnie. Muszę uzbierać fundusze, bo zaczynamy już w poniedziałek badaniem krwi. Jak wszystko będzie ok, to w środę ma być zabieg.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Zrobiłam kilka nowych bransoletek. Mam też coś ze swojej szkatułki, co leży nieużywane, więc może komuś wpadnie w oko. Idą ciepłe dni, odkrywamy ciałko, można się więc przyozdobić.
Obrazek
Bazarek będzie w opcji "kup teraz", a przesyłki, których koszt pokryje szczęśliwy nabywca, będzie można dostarczyć do paczkomatu lub pocztą. Wysyłam przez sendit, wybieram maksymalnie tani koszt. Bazarek równocześnie będzie prowadzony na dogomanii.
Życzę udanych zakupów i serdecznie z Kizią zapraszam :)


ładne te bransoletki
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 02, 2021 10:30 Re: Biżuteria na naprawę paszczy mojej Kizi - robi się

Dziękuję, zaraz będą dokładne zdjęcia, a opisy wieczorem.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 02, 2021 10:41 Re: Biżuteria na naprawę paszczy mojej Kizi - robi się

1. Złota pancerka pr. 585, długość 21 cm, szerokość 5 mm, grubość 2 mm. Porównywalne ceny np. na Allegro to ok. 1600-1700 zł. Ja sprzedam za 1.000 zł
kupiła teresaa118 z dogo
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

2. Srebrna bransoletka o splocie lisi ogon lub kłos. Długość 18,5 cm, grubość ok. 2x2 mm. Cena 20 zł.
kupiła Aska7 z dogo
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

3. Srebrny łańcuszek kulkowy z delikatną zawieszką z uleksytem (kocie oko) w naturalnym kolorze. Długość łańcuszka 40 cm, wielkość całkowita zawieszki 1x2 cm. Cena 20 zł.
kupiła SabaS
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

4. Bransoletka ze szklanych, perłowych koralików 8mm (to nie są perły) z łapką i serduszkiem w zawieszce. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 5 zł.
kupiła SabaS
ObrazekObrazekObrazek

5. Naszyjnik z takich samych szklanych koralików jak bransoletka powyżej, mogą stanowić komplet. Długość 52 cm. Cena 8 zł.
kupiła SabaS
ObrazekObrazekObrazek

6. Kryształowy komplet z pastylkami w kolorze opalitu. Naszyjnik ma 50 cm długości, kolczyki 5 cm. Wielkość pastylki 2x2 cm. Cena 15 zł.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

7. Komplet kryształowych kuleczek wielkości ok. 12 mm. Zawieszka ma długość ok. 2,5 cm, kolczyki ok. 3 cm. Cena 10 zł.
kupiła SabaS
ObrazekObrazekObrazek

8. Kryształowe łezki długości ok. 4,5 cm. Bigle zamykane. Nie widzę próby, ale możliwe, że to srebro. Cena 10 zł.
ObrazekObrazekObrazek

9. Kremowa bransoletka ze szklanych elementów, kulki 10 mm i nieregularne kostki w szampańskim kolorze. Długość całkowita 23 cm. Będzie pasować na nadgarstek od 16,5 do 18 cm. Cena 6 zł.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

10. Bransoletka w pastelowo-letnich barwach ze szklanych i akrylowych koralików 8 mm. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 3 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazek

11. Bransoletka ze szklanych 8mm i akrylowych, fasetowanych koralików w odcieniach wrzosu i spokojnego różu. Pacyfka i serduszko w zawieszce. Będzie pasować na nadgarstek 17-17,5 cm. Cena 5 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazek

12. Wrzosowe kuleczki 8mm z kwiatem lotosu w zawieszce. Będzie dobra na nadgarstek 16,5-17 cm. Pasuje do w/w. Cena 5 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazek

13. Brązowe pastylki, które wyglądem przypominają jakiś minerał, ale nie wiem co to może być. Wygląda trochę jak koral filipiński. Długość 21 cm. Wielkość pastylki 1,8x1,3 cm. Cena 3 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazekObrazek

14. Czerwona bransoletka ze szklanych perełek 10mm. Ładny ciemnoczerwony, spokojny kolor. Przekładki z cyrkoniami.Zawieszka kwiat lotosu. Będzie dobra na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 10 zł.
ObrazekObrazekObrazek

15. Czerwono-czarna z różnych koralików: perełki, koral, granat, hematyt, onyks, kryształki. Długość 21 cm. Cena 10 zł.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

16. Labradoryt ciosany/fasetowany 7mm z księżycem i gwiazdkami w zawieszce. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 12 zł.
kupiła maczkowa
ObrazekObrazekObrazek

17. Ametystowe kuleczki 5mm przekładane ametystową sieczką, w zawieszce łapka. Długość 22 cm. Cena 15 zł.
kupiła maczkowa
ObrazekObrazekObrazekObrazek

18. Szafirowy, fasetowany jadeit ok. 10mm. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 15 zł.
ObrazekObrazekObrazek

19. Niebieskie, szklane i kryształowe koraliki 8mm. Pasuje kolorystycznie do w/w. Będzie dobra na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 10 zł.
ObrazekObrazekObrazek

20. Niebieskie, granatowe i błękitne koraliki 8mm. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 5 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazek

21. Błękitna ze szklanych kulek 8mm z kwiatem lotosu w zawieszce. Kolorystycznie pasuje do w/w. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 mm. Cena 5 zł.
kupiła Aska7 z dogo
ObrazekObrazekObrazek

22. Turkusowo-przezroczyste, szklane kuleczki ok.10mm z przekładkami bali. Będzie pasować na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 10 zł.
ObrazekObrazekObrazek

23. Miętowa bransoletka z różnych koralików. Długość 20,5 cm. Cena 5 zł.
kupiła wtatara z dogo
ObrazekObrazekObrazekObrazek

24. Limonkowe i zielone szklane koraliki 8mm. Będzie pasować na nadgarstek 17-17,5 cm. Cena 5 zł.
ObrazekObrazekObrazek

25. Zielone, szklane kuleczki 8mm ze złotymi przekładkami. Ładna butelkowa zieleń. Pasuje kolorystycznie do w/w. Najlepiej na nadgarstek 17-17,5 cm. Cena 10 zł.
kupiła zachary z dogo
ObrazekObrazekObrazek

26. Chryzokola, kuleczki 10mm. Będzie dobra na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 15 zł.
kupiła maczkowa
ObrazekObrazekObrazek

27. Agat w ciemnozielonym/morskim kolorze, kuleczki 8mm. Będzie dobra na nadgarstek 16,5-17 cm. Cena 15 zł.
kupiła maczkowa
ObrazekObrazekObrazek

28. Czarny potrójny rzemyk z ażurową przekładką i kwiatem lotosu w zawieszce. Długość 20 cm. Cena 6 zł.
kupiła maczkowa
ObrazekObrazekObrazekObrazek

29. Czarny rzemyk, bransoletka modułowa ze srebrnymi i szafirowymi przekładkami. Długość 18 cm. Cena 3 zł.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

30. Koraliki modułowe w różnych kolorach. Cena 10 zł.
kupiła SabaS
ObrazekObrazek

Zapraszam :)
Ostatnio edytowano Wto cze 08, 2021 9:03 przez Koki-99, łącznie edytowano 17 razy

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 02, 2021 18:22 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy mojej Kizi - robi s

26 i 27 jaki maja obwód?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro cze 02, 2021 18:50 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy mojej Kizi

Uzupełniłam opisy i wymiary. Można wybierać :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Śro cze 02, 2021 21:31 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

Piękne wyroby :1luvu: a ja na początek proszę 3, 4, 5 i 7. Widzę ,że z Mirka gustujemy w podobnej kolorystyce ;) gdyby Mirka się nie zdecydowała, to jeszcze 27 ;) i za paszcze Kizi potrzymam :ok: i za młodzików też ;)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 03, 2021 3:48 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

Dziękuję serdecznie :1luvu: Zapisuję i poczekamy na decyzję mir.ki.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 03, 2021 5:10 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

wstępnie, jakby się dziewczyny wykruszyły, to 26 i 27 w kolejce, ale też mam prośbę- mogłabyś je zestawić na jednym zdjęciu? jak te zielenie ze soba się zgrywają? Albo powiedz, które są w okręgu? Bo podobne kolory są na dole i na górze na zdjęciu w pierwszym poście.
i na czym są te bransoletki? i jeszcze te pod nr 16? które zaklepuje, jak są na gumce

a biorę nr 17
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw cze 03, 2021 8:19 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

Na pierwszym zdjęciu u góry są właśnie te ciemnozielone czyli agat i chryzokola, a na dole ametyst i labradoryt, które też są ciemne. Zdjęcie kiepskie, bo robione wieczorem.
26 i 27 razem.
ObrazekObrazek
Wszystkie bransoletki są na gumce silikonowej. Te rozpinane na lince jubilerskiej.
Zapisuję dla Ciebie 16 i 17, dziękuję serdecznie :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 03, 2021 8:52 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

jak maczkowa jest chętna to niech bierze te bransoletki 26 i 27
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 03, 2021 9:01 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

Ok. Na 27 była chętna Sabcia. Poczekamy czy potwierdza.
Maczkowa, mam Ci zapisać na razie 26 czy jeszcze się zastanowisz?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 03, 2021 9:35 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

samo 26 też wezmę :)
i z 28 - jeśli robiłaś sama ( jeśli nie, to też pytam ;) ) nie dałoby rady przedłużyć tego łańcuszka który jest przy zapięciu? tak z 2 cm? mam podobna bransoletkę 20 cm i niby na nadgarstek jest super, ale zapinanie jej samemu to koszmar, zawsze ostatnie oczko spieprzy ;) Jesli byłoby mozliwe, to też wezmę

@mir.ka, dziekuję :) :1luvu:
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw cze 03, 2021 9:56 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

26 zapisuję dla Ciebie :ok: Jeśli dobrze pamiętam, to 28 robiła nasza forumowa berni. Ja dołożyłam zawieszkę. Mogę dołożyć na koniec 2-3 ogniwka, to będzie przedłużka. Poza tym jak coś na końcu dynda, a tu jest ta zawieszka, to się fajnie chwyta. Wiem o czym mówisz, bo mam ten sam problem z zapinaniem. A bransoletki wszelkiej maści koffam :wink: Na co dzień noszę dwie srebrne, których nawet nie zdejmuję, a jak gdzieś idę to dokładam koralikowe :D

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Czw cze 03, 2021 10:02 Re: Tęczowa biżuteria na naprawę paszczy czarnej Kizi

bardzo możliwe, ze tę swoją, podobną, też mam od berni ;) bo jest bardzo podobna, tyle, ze w czerwieni i jak zobaczylam, to od razu pomyślałam, ze komplet :) i poproszę te ze 3 ogniwka, niby nietrudno, ale nie mam skąd sama dołożyc.I wezmę ją :)

też bransoletek mam od licha i trochę :) i właśnie odkryłam całe pudełko srebrnej biżuterii, którą w jakimś momencie odłozyłam, bo przestałam nosic biżuterię, a jak zaczęłam, to o tym pudełku nie pamiętalam :) a tam kupa też bransoletek :D biżuterię uszną musze przysposobić do sprzedaży, ale bransoletek i zawieszek nie umiem się pozbyć, każda NA PEWNO ;) sie przyda i będę nosić ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7113
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości