ROZMAITOści [koniec]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw maja 20, 2021 23:32 ROZMAITOści [koniec]

Będzie tu trochę tego, trochę tamtego i może ten albo i tamten pokusi się o mały zakup :)

Tym razem żeby wspomóc ofiarną i wiecznie zapracowaną Lidkę. Pewnie znacie i wiecie jak dziewczyna działa :ok: Dla przypomnienia wątuś jest tu :arrow: viewtopic.php?f=1&t=181709&start=1350


Prezentujemy:


:arrow: Kocie dywaniki 2 szt., wymiary: 46 x 51cm, wełna + akryl, każdy po 35zł
*Ciemny :arrow: maczkowa :twisted:
*Jaśniejszy :arrow: maczkowa :twisted:


:arrow: Śpiworek z myszką na sznurku. Mięciusi, bez usztywnień. Wymiary: dł.40cm, szer. na wejściu 37x2cm. - 20zł :arrow: SabaS :201494


:arrow: Włóczka różna, na zbyciu 7 motków w różnej cenie

Obrazek czarna, najgrubsza (100g) wełna + polyamid - 7zł, a w śrdoku jeszcze zielona średniej grubości - 6zł
Obrazek 2x granatowa średniej grubości po 5zł
Obrazek nitka dwukolorowa, ta sama grubość, choć innej firmy (po 100g)wełna +polyamid - 9zł za motek
Obrazek srebrzysto-szara, mięciusia (50g) wiskoza + merino

*czarna + zielona :arrow: Chikita :201468


:arrow: Pielęgnacyjno-makijażowe

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Perfecta Ashwagandha - mleczko do ciała 200ml - 8zł :arrow: alessandra
Farmona Nivelazione żel do rąk antybakteryjny 100ml - 6zł :arrow: alessandra
Yves Rocher relaksujący krem do rąk Kwiat lotosu & Szałwia 30ml - 8zł :arrow: alessandra
Orientana Glow Niebieska Hotunia maseczka naturalna 30ml - 12zł :arrow: spoza forum :P
Yves Rocher Comme Une Evidence woda perfumowana 50 ml - 99zł (oryginalnie zapakowane w folię) :arrow: egwusia :201465
Orientana Bio Henna roślinna farba w kolorze gorzka czekolada - 25zł :arrow: SabaS :201494


Maseczka ochronna, wiązana, szara - 4zł

Zestaw myjek + lustereczko - 11zł

Pędzel średni, miękki, nada się do różu, konturowania, różowienia twarzy - 9zł

Pędzel skośny do makijażu oczu Jessup nr 275 - 9zł

Rzęsy Ardell Corset nr 503 - 8zł

Bell Secretale cienie duo fiolet i jasno różowy, 2 sztuki, każdy 3zł

Sylveco Vianek - mleczko do demakijażu 150ml - 15zł

Revlon Ultra HD Matte Lipcolor nr 665 Intensite (z wyglądu: intensywny odcień różu, pachnie budyniem waniliowym) - 12zł

Essence Longlasting Lipstick Długotrwała pomadka do ust 08 Passionate (otwarta, wypróbowana na dłoni, zdezynfekowana) - 5zł



:arrow: Książki & Gazetki & Filmy

ObrazekObrazek
Cykl Śledztwa księcia Setny nabyte jako całość 20zł :arrow: alessandra :kotek:
Przeklęty grobowiec (cykl:Śledztwa księcia Setny (tom 1) 270s., okładka kartonowa, stan bdb, cena: 12zł
Zakazana księga (cykl:Śledztwa księcia Setny (tom 2) 254s., okładka kartonowa, stan bdb, cena: 12zł
Książę Setna, młodszy syn faraona Ramzesa II, ma udać się do stolicy, by uzyskać od ojca informację na temat zapieczętowanego dzbana Ozyrysa – magicznego naczynia, w którym zamknięta jest tajemnica życia i śmierci. Jego droga najeżona jest jednak niebezpieczeństwami. W końcu Setna otrzymuje misję: ma zdobyć Księgę Thota – zakazany tekst opisujący jedyny sposób na powstrzymanie czarnoksiężnika o mrocznych zamiarach, który ukradł dzban Ozyrysa.
Narzeczona Setny, Sekhet, żyje w ukryciu, odkąd ojciec poinformował ją o swoim przerażającym projekcie, a następnie usiłował zgładzić. Znowu jednak musi uciekać przed zabójcami i opuszcza dom wiejskiej rodziny, w którym się schroniła. Czy Sekhet zdoła przekazać Setnie straszliwy sekret, który jej powierzono?
A tymczasem czarnoksiężnik wciąż posuwa się naprzód na drodze Zła…
[/color]
Córka kupca (Ród Bertrama, t.1) powieść historyczna, 415s., okładka miękka, stan idealny (nowa), cena:15zł
Fascynująca historia o pragnieniach, trudnej miłości i odwadze, przedstawiona na tle Niemiec ogarniętych wojnami religijnymi. Bertram przychodzi na świat 1 stycznia 1500 r. Poród pośladkowy i narodziny o północy na przełomie wieków skazują go na wykluczenie. Zabobonne społeczeństwo boi się, że dziecko przyniesie nieszczęście. Chłopiec jednak ma ogromną ambicję. Wyjeżdża do Frankfurtu, gdzie chce zrobić karierę jako kupiec. Żeni się z Guttą, kupiecką córką, kobietą inną niż wszystkie. Ma licznych wrogów.Największym z nich jest patrycjusz Ludovik, utracjusz i bawidamek, który zazdrości Bertramowi sukcesów i postanawia go zniszczyć. Czy tego dokona? Czy Bertramowi uda się zrealizować marzenia? Czy jego małżeństwo przetrwa próbę czasu? I tom sagi o frankfurckiej rodzinie kupieckiej.
Krajewski: Głowa Minotaura.(1t.cyklu Edward Popielski)347s., okładka ze skrzydełkami, stan:zagięcie na grzbiecie, cena:9zł
Krajewski: Widma w mieście Breslau (3t.cyklu Eberhard Mock) 293s., okładka ze skrzydełkami, stan:zagięcie na grzbiecie, cena:9zł
Krajewski: Festung Breslau (4t.cyklu Eberhard Mock) 282s., okładka miękka, stan db, cena: 6zł

Gazetki o zwierzakach z łamigłówkami i innymi takimi ciekawostkami. Każdy zaopatrzony w dodatkowy gadżet. Lost Kitties (ma zestawy z kotem z twardej gumy) x 2szt, 44 Cats ( telefon, ktoremu zmienia się na wyświetlaczu).
44 Cats - 4zł :arrow: milu :201445
Lost Kitties - 5zł (2szt) :arrow: milu :201445

Filmy rożne, w tym serial
ObrazekObrazekObrazek
*serial Dr.Martin 1 sezon = 4 płyty 20zł :arrow: czarno-czarni :piwa:
*Trzej Muszkieterowie 2CD - 10zł :arrow: alessandra :kotek:
*Trzy królestwa - 6zł :arrow: ewa_mrau :smokin:
*Ścigani (naruszone opakowanie w górnym rogu) - 3zł :arrow: ewa_mrau :smokin:
*Zejście na ląd - 6zł
*Mulberry Street (horror) - 1zł
*Mowa ciała - pr.multimedialny - 7zł


:arrow: Odzienie

Zestaw: fartuch + łapka - materiał bawełniany, przypomina dobrej jakości ściereczki kuchenne, ze stonowaną różową lamówką. Długość samego materiału 74cm. Cena: 12zł :arrow: alessandra :201467


Koszulka nocna w kolorze śliwkowym łódzkiej firmy Gorsenia, rozm XL/42, wzrost 164-170cm. Cena: 45zł :arrow: Dark Angel :201470
https://mojafantazja.pl/produkt/7823_Go ... ulka_nocna


Bluza w czarno-biały nadruk, rozm. M, 95% bawełny, ale słabo naciągliwa, w bdb stanie. Cena 6zł :arrow: czarno-czarni :piwa:

Filtry węglowe do okapów. A właściwie węglowy pochłaniający zapachy kuchenne + filtr tłuszczowy. Uniwersalne o wymiarze 50 x 60cm, docinasz wedle potrzeby. Otworzyłam jeden by sprawdzić, czy go jakie mole nie zeżarły :P W doskonałym stanie. Cena na opakowaniu 29,90zł obecnie w sklepie 39,99zł, więc proponuję 15zł/szt. :wink: :arrow: czarno-czarni :piwa:
https://www.euro.com.pl/filtry-do-okapo ... bhtml#opis
Ostatnio edytowano Pt sie 13, 2021 23:30 przez Atta, łącznie edytowano 18 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 20, 2021 23:36 Re: ROZMAITOści

Doszlifuję jutro z wieczora, bo już nie jarzę i o pomyłkę łatwo :oops: Ale można wybierać, dopytywać itp

ZAPRASZAM :piwa:



R O Z L I C Z E N I E:
500 zł - przelew 21 czerwca + 50zł


spoza forum 12zł
Chikita 13zł >> 19zł :arrow: wysyłka: 25 maja
czarno-czarni 56zł >> 60zł :arrow: wysyłka: 25 maja
milu 14zł >> 17zł :arrow: wysyłka: 26 maja
egwusia 99zł >> 139zł :arrow: wysyłka: 1 czerwca
maczkowa 70zł :arrow: wysyłka: 8 czerwca
SabaS 45zł >> 66zł wysyłka: 9 czerwca
Dark Angel 45zł :arrow: wysyłka: 10 czerwca
alessandra 34zł + 10zł + 20zł >> 70zł [do pudełka! :twisted: ]
ewa_mrau 39zł :arrow: wysyłka: 16 lipca
Ostatnio edytowano Pt sie 13, 2021 23:30 przez Atta, łącznie edytowano 25 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 7:19 Re: ROZMAITOści

Bardzo dziękuję Atta :1luvu: za bazarek pomocowy dla Lidki :kotek:
Parę rzeczy jest ode mnie ,zabers :1luvu: i ciotki52 :1luvu:
Pozwoliłam sobie wybrać włóczkę z banderolami i przekazać do sprzedaży,bo parę osób na musi dzierga,a ja tyle tego dobra dostałam,że na rok jeszcze starczy na bazarkowe welnianki. :wink:
Dywaniki tym razem proponuję,bo czas letni się zbliża,choć póki co niezbyt gorąco :wink: dywaniki idealne na balkoning lub przed kuwetę,sprawdziłam u siebie,że żwirek tak się nie nosi, szczególnie jak ktoś używa drewnianego,bo ostatnio nie jest dobry,bardzo się kruszy i pyli,czy też to zauwazyliscie :?: Ten nabyty w zooplusie orzynajmniej :?
Dywaniki są zrobione z mieszanki wełny i akrylu,nie będą kłopotliwe w użyciu,byle by prać w niskiej temp.
Książki- polecam serdecznie wspaniały świat starożytnego Egiptu,gdzie książę Setną rozwiązuje zagadki kryminalne,co ciekawsze jest to postać historyczna,a opowieści te zebrał z tekstów piramid i lekkim piórem napisał archeolog ,którego wszelkie książki plecam.
Krajewski to dla tych o mocnych nerwach ,kupiecka saga wciąga, niekoniecznie trzeba czytać po kolei ,kazda część opowiada inna epokę.
Serial to takie angielskie popłuczyny Przystanku Alaska :wink:

No to się nagadalam jak nigdy :oops: :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pt maja 21, 2021 7:26 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 7:20 Re: ROZMAITOści

A i poproszę ten kuchenny komplet fartuszkowy :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 11:27 Re: ROZMAITOści

Ja bym chciała włóczkę, ale pytanie do specjalistów: do nauczenia będzie lepsza gruba czy średnia ? Mam cienką i szlag mnie jasny trafia, bo nie wychodzi. Ucieka, plącze się i zamiast się odstresować to ciśnienie sięga maximum :wink:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 21, 2021 15:42 Re: ROZMAITOści

Ja poproszę wszystkie dziecięce gazetki :)

milu

 
Posty: 3871
Od: Nie lis 30, 2008 10:47
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt maja 21, 2021 17:49 Re: ROZMAITOści

alessandra pisze:A i poproszę ten kuchenny komplet fartuszkowy :ok:

A dobrze, to teraz zorganizuję Ci upragnione pudełko :mrgreen:

Serial to takie angielskie popłuczyny Przystanku Alaska - No jak możesz, jak możesz! Dr Martin jest fajniejsiejszy niż Alaski tego świata :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 17:50 Re: ROZMAITOści

milu pisze:Ja poproszę wszystkie dziecięce gazetki :)


Trzy wypasione gazetki dla Ciebie :mrgreen: Grubsze są gadżety niż te gazetki :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 17:53 Re: ROZMAITOści

Chikita pisze:Ja bym chciała włóczkę, ale pytanie do specjalistów: do nauczenia będzie lepsza gruba czy średnia ? Mam cienką i szlag mnie jasny trafia, bo nie wychodzi. Ucieka, plącze się i zamiast się odstresować to ciśnienie sięga maximum :wink:

Rany! Uczysz się na cienkiej nici?!! :201416 Nie żebym była specjalistką, ale im cieńsza tym stopień trudności wzrasta i dłużej sie robi.
Zaraz skontaktuję się z sąsiadką, podpowie dokładnie. Osobiście nie radzę tego srebrzystego pączusia, bo to taka miziata lżejsza wełenka, więc przy zabawie z nią groziła by Ci hospitalizacja :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 18:48 Re: ROZMAITOści

Chikita, powiedziano mi, że z dostępnych najlepiej wybrać średniej grubości granatową lub zieloną oraz grubszą czarną. Ta która tu jest jako grubsza w świecie włóczkowym nie jest najgrubszą :lol: Wg sąsiadki nie ma to znaczenia,którą z tych zaproponowanych. Ważne, by nie próbować uczyć się na cienkich, bo są z natury wymagające i dla cierpliwych. Ta dwukolorowa też moze Ci pomieszać szyki.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 19:33 Re: ROZMAITOści

To znaczy dla mnie jest cienka, ale oglądałam instrukcje dla zielonych na YouTube i wydawało mi się, że tam są ciut grubsze (a przynajmniej nie były tak żywe jak moja).
Daj mi czarną i zieloną. Spróbujemy na grubszej i mniej grubszej. Jak dalej nie będzie wychodzić to będzie to jasny znak, ze to zajęcie nie jest mi pisane :wink:

Tak z ciekawości, bo nie widzę. Wysyłka to czym ?

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pt maja 21, 2021 21:41 Re: ROZMAITOści

Chikita pisze:To znaczy dla mnie jest cienka, ale oglądałam instrukcje dla zielonych na YouTube i wydawało mi się, że tam są ciut grubsze (a przynajmniej nie były tak żywe jak moja).
Daj mi czarną i zieloną. Spróbujemy na grubszej i mniej grubszej. Jak dalej nie będzie wychodzić to będzie to jasny znak, ze to zajęcie nie jest mi pisane :wink:

Tak z ciekawości, bo nie widzę. Wysyłka to czym ?


Czym się da :lol: Rozwinęłam się na pw planując jak najtańsze opcje.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 21, 2021 21:43 Re: ROZMAITOści

Czy komuś przydadzą się filtry do pochłaniacza kuchennego? Takie mam Obrazek

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob maja 22, 2021 20:29 Re: ROZMAITOści

Filtry, biało czarna bluza i dr Martin za wyw
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob maja 22, 2021 20:47 Re: ROZMAITOści

czarno-czarni pisze:Filtry, biało czarna bluza i dr Martin za wyw


oglądałaś? fajny serial, warto sie w niego wciągnąć :)

u mnie czas nadszedł chyba na wymiane części kocyków, ale zapytam- te poddupniczki, to one ą tak gęściej tkane, czy tak raczej luźno?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości