BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zaglądać

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 05, 2021 21:24 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

pakować? a raczej wysyłac, bo spakowana już jesteś :) Tam gdzie wcześniej :)?

Wysyłać - tam gdzie wcześniej. Zaraz zrobię przelew - danych nie zmieniłaś?
Wylicz należność sama, bo mnie dzisiaj bardzo głowa boli i niespecjalnie jestem wydolna umysłowo... Pamiętaj o niezapłaconym organizerze do kabli!

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Śro maja 05, 2021 21:43 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

dostałaś pw podsumowująco-zaczepne, bo odkryłam, ze pytałaś o przejściówkę-wtyczkę uniweralną
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro maja 05, 2021 21:52 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

:D
Odpowiedziałam - i tylko mnie dzisiaj nie zmuszaj do myślenia. :strach:

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Czw maja 06, 2021 5:33 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Megana pisze:Ja mam parcie na perfumy, mimo, że mam ich już jakiś pierdylion. Zatem proszę na moją stertę dorzucić 34 a,b,c,d.


to jeszcze powiedz tylko, czy Ming Shu chcesz obie miniaturki?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw maja 06, 2021 5:41 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

teesa pisze::D
Odpowiedziałam - i tylko mnie dzisiaj nie zmuszaj do myślenia. :strach:

chyba ja tam powinnam była krzyczeć ;) wczoraj pracowicie zapakowałam Twoją przesyłkę, a że miałam tylko 1 taki mały kartonik, to układałam jak puzzeleczki ;), zaklajstrowałam, wszystkie próbeczki owinięte, w woreczek, cudnie!

i teraz poszłam kupeczkę Megany złożyć na ...kupeczkę, dołóżyć miniaturki, a tam w pudełczku- hugo deep red, Lotto, coś jeszcze..wiec ja za Twoją paczkę, a tam w środku prawie same męskie :201416 :201416 :201416.

Dokonałam wymiany, ale jakby cokolwiek było nie tak w tych paczkach, krzyczcie dziewczyny!
Nie wiem, czy nie zaszła pomyłka w przejściówce, bo się zorientowałam dzisiaj, że miałam 2 wystawione. Zapakowałam i zresztą liczyłam, taką bardziej wypasioną.Niby nie stracisz, ale ..ta druga to była raczej mała, poręczna wtyczka i może bardziej praktyczna, jak nie ma służyc do wędrowania po całym świecie...ale stwierdziłam, że niech juz idzie ta, co spakowana.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw maja 06, 2021 7:46 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

:twisted:

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Czw maja 06, 2021 22:40 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Pani, wszystkie próbki zapachowe zajumane, czy może Ungaro sie ostało? :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 06, 2021 22:48 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Załapię sie chyba jedynie na pędzelek -> c. pędzel NN, do precyzyjnego nakładania cieni

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt maja 07, 2021 6:02 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Ungaro LimLim hurtem zgarnęła z pierwszą partią i leżą na Jej kupeczce :)

pędzel NN jest Twój. A będę jeszcze wystawiać pędzel podróżny, zamykany, miałam dwa i ten się ostał gdzieś w czelusciach szuflad, a pamietam, ze ten który uzywałam, bardzo fajnie użytkował, sprawdzał i był trwały- nie uchroniło go to przed zaginięciem w jakiejś kolejnej podrózy. Sama pędzli stacjonarnych mam pińcet to tego jednego wydam do ludzi. Ale bede nadrabiać w weekend, bo tymczasem zabrałam sie za rzeczy nurkowe, które mi zajmują masę przestrzeni
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob maja 08, 2021 19:55 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Moze bym juz zapłaciła za moje skarby? :mrgreen:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Sob maja 08, 2021 20:25 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:
Megana pisze:Ja mam parcie na perfumy, mimo, że mam ich już jakiś pierdylion. Zatem proszę na moją stertę dorzucić 34 a,b,c,d.


idzie na Twoją kupeczkę :) Powiem Ci, że jak czytałam opisy, ale i recenzje na wizażu np to mialam ochotę sobie zostawic, albo chociaz otworzyć i powąchać :) A ja nie mam parcia na perfumy, niewiele z nich toleruje i nadal mam pierdyliard ;) razem z zalegającymi probkami znalazłam np pełna lacostę, estee lauder pleasure, Elizabeth Arden 5th avenue, czyli zapachy sprzed lat. I albo miałam dobry dzien, albo nadal toleruję ten zapach :)

I jeszcze - nie odpowiadalam wtedy w związku z sukienką, bo postanowiłam te kanwy wszystkie przeciągnąc przez pralkę. Kanwę w postaci sukienki też. I ona całkiem dobrze wygląda, trzeba w niej powykanczać nitki, ale calkiem równo to szycie mi poszło :) Mam nadzieje, ze korzystałam z jakiegoś wzoru i wyiary sukienki są jakieś sensowne, a nie długośc na 10 latkę, a szerokość na 5latkę
Czyli sukienka też idzie do Twojego już kartonu, nie pudełeczka ;) Tamborki też chciałaś? Bo już mi się merda?

Chciałam. Duża ta kupeczka już? Żeby do paczkomatu weszła...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 08, 2021 21:53 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

LimLim, w sensie, ze pakować i wysyłać, czy zapłacić i niech leżą? Tzn obie opcje wchodzą w grę, ale jak mają leżeć, to chyba wolałabym zapłącić hurtem, bo po ostatnich dniach widzę, ze w pięktę gonięi jak mi jeszcze dojdzie częściowe płacenie, to nie ogarnę. Jak będzie pilny cel, to wtedy najwyżej będę krzyczeć

Megana, Twoja kupeczka to nawet do najmniejszego paczkomatu wejdzie :) dużo kupowałaś sztuk, ale niewielkie, jedynie rulon z dmuchawcami większy, ale nadal raczej wszystko wejdzie w tę płaską przegródkę. To jaka decyzja?

Ale nadal nie napisałaś, czy Ming Shu Yves Roches chcesz 1 sztukę, czy dwie?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 09, 2021 10:32 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Może zapłące za to co moje i poprosze o wysyłke :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie maja 09, 2021 22:46 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:LimLim, w sensie, ze pakować i wysyłać, czy zapłacić i niech leżą? Tzn obie opcje wchodzą w grę, ale jak mają leżeć, to chyba wolałabym zapłącić hurtem, bo po ostatnich dniach widzę, ze w pięktę gonięi jak mi jeszcze dojdzie częściowe płacenie, to nie ogarnę. Jak będzie pilny cel, to wtedy najwyżej będę krzyczeć

Megana, Twoja kupeczka to nawet do najmniejszego paczkomatu wejdzie :) dużo kupowałaś sztuk, ale niewielkie, jedynie rulon z dmuchawcami większy, ale nadal raczej wszystko wejdzie w tę płaską przegródkę. To jaka decyzja?

Ale nadal nie napisałaś, czy Ming Shu Yves Roches chcesz 1 sztukę, czy dwie?

Eeee? jedną, jedną. Jak mała to jeszcze na jakieś materiały może poczekam...? Będzie coś?

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 10, 2021 5:33 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

materiały w sensie tkanin? Na pewno muszę ć kanwy i je sprawdzic na ile się da jaki to rozmiar, a czy więcej coś mam, nie mam pojęcia. jeszcze mam dwie szafki w domu z takimi materiałowymi rzeczami i 2 duże kartony w piwnicy, gdzie mogą być tego typu rzeczy, ale nie wiem, kiedy za to się zabiorę. muszę obskoczyć resztę ciuchów najpierw, bo mi wiszą, potem za to.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości