BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zaglądać

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 12, 2021 21:26 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Tkaniny, ale ciuchy też, ja jestem nieznośna jesli chodzi o ciuchy, trzydrzwiową szafę domykam kolanem, a materiały na patchworki zbieram maniacko...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 12, 2021 23:24 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Ale jakieś konkretne rozmiary, style Cię interesują? Bo akurat wątek ciuchowy cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, a ja nie ukrywam, ze równie wazne, jak pozyskanie środków na kociaki jest dla mnie pozybywanie się tych zalegających stert, więc zajmuje się bardziej tym, co mi taka możliwość daje. Więc niektóre ciuchy wystawiam gdzie indziej, gdzie schodzą, bo źródło i rozmiary tam pasują. Ale jak powiesz, co konkretnie Cię interesuje, to możliwe ze cos bede miała i to wstawie. Bo generalnie wszystkiego na raz nie daje rady, no i czuje sie nieco wyczerpana tym etatem sklepikarza ;) uprawianym oprócz 3 innych etatów, wiec trochę mi power przygasł ;) mam nawet jakieś zdjęcia porobione, ale nie mogę się zebrac, zeby je pbrobc
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw maja 13, 2021 20:27 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Przesyłka odebrana, dziekuję :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw maja 13, 2021 21:06 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Dziękuję za informację :) Miłego użytkowania i dopasowywania zapachów do nastrojów ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 16, 2021 22:43 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:Ale jakieś konkretne rozmiary, style Cię interesują? Bo akurat wątek ciuchowy cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, a ja nie ukrywam, ze równie wazne, jak pozyskanie środków na kociaki jest dla mnie pozybywanie się tych zalegających stert, więc zajmuje się bardziej tym, co mi taka możliwość daje. Więc niektóre ciuchy wystawiam gdzie indziej, gdzie schodzą, bo źródło i rozmiary tam pasują. Ale jak powiesz, co konkretnie Cię interesuje, to możliwe ze cos bede miała i to wstawie. Bo generalnie wszystkiego na raz nie daje rady, no i czuje sie nieco wyczerpana tym etatem sklepikarza ;) uprawianym oprócz 3 innych etatów, wiec trochę mi power przygasł ;) mam nawet jakieś zdjęcia porobione, ale nie mogę się zebrac, zeby je pbrobc


eeee... czy ja wiem... nigdy nie wiem, co do mnie przemówi spiżowym glosem. A rozmiar na wszelki wypadek kupuję 40. A i zbieram kraciaste koszule na kolejny patchwork.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 17, 2021 16:34 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:Ale jakieś konkretne rozmiary, style Cię interesują? Bo akurat wątek ciuchowy cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, a ja nie ukrywam, ze równie wazne, jak pozyskanie środków na kociaki jest dla mnie pozybywanie się tych zalegających stert, więc zajmuje się bardziej tym, co mi taka możliwość daje. Więc niektóre ciuchy wystawiam gdzie indziej, gdzie schodzą, bo źródło i rozmiary tam pasują. Ale jak powiesz, co konkretnie Cię interesuje, to możliwe ze cos bede miała i to wstawie. Bo generalnie wszystkiego na raz nie daje rady, no i czuje sie nieco wyczerpana tym etatem sklepikarza ;) uprawianym oprócz 3 innych etatów, wiec trochę mi power przygasł ;) mam nawet jakieś zdjęcia porobione, ale nie mogę się zebrac, zeby je pbrobc


To podaj namiary na to źródło,żebyś nie musiała dublowac wprowadzania tych samych rzeczy, a moze ktoś wyhaczy coś dla siebie :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 17, 2021 16:52 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Atta, to są ciuchy typowo plus size, rozmiary ok 46-48, głownie sukienki, a tu jedynie dwie osoby takimi były zainteresowane i na ile zrobiłam rozeznanie, to ciuchy nie w ich stylu :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon maja 24, 2021 0:07 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

29. trwała kredka do ust Dream Lips Lipliner nr 503

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 24, 2021 5:41 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

zapisane :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon maja 24, 2021 22:06 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Znajoma ma hopla na punkcie kosmetyków w kuleczkach, ale to sa jakieś starsze modele i nie wie czy nr 33. perły Avon są brązowe czy złote? Zdecydowanie bardziej kręcą ją złote, to ewentualnie podrasuj towar :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 24, 2021 22:38 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

jeszcze do nich jutro sięgnę, ale moja dziurawa pamiec mi mówi, ze one bez rasowania są złote- nawet napisane GOLD face c`nie ;)?
kurcze, musze sie spiac i reszte poopisywac i wystawic, ale zycie jakos nie bardzo mi ułatwia spinając na zupełnie innych zagadnieniach
mam jeszcze troche srebrnej bizuterii, której nosic nie bede jak np kolczyki, moze to komus podejdzie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon maja 24, 2021 22:45 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:jeszcze do nich jutro sięgnę, ale moja dziurawa pamiec mi mówi, ze one bez rasowania są złote- nawet napisane GOLD face c`nie ;)?
kurcze, musze sie spiac i reszte poopisywac i wystawic, ale zycie jakos nie bardzo mi ułatwia spinając na zupełnie innych zagadnieniach
mam jeszcze troche srebrnej bizuterii, której nosic nie bede jak np kolczyki, moze to komus podejdzie

O własnie, spiń się w sobie, bo ile będe tak dokładać, dokładac do pudełka :P Dawaj kolczyki, bo mam jedną,która jeszcze nosi.

Kulki złote okazują się złote, więc moga być :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 24, 2021 22:54 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Wpisuje kulki :)
A spinac sie caly czas planuje, np dzis planowałam. Zamiast tego po powrocie walczyłam z zahaftowanym i zasra..ym mieszkaniem, potem z ustalaniem sprawcy, a przed chwila zakonczyłam wciskanie zidentyfikowanemu biegunkowcowi korków w dupkę- od strony paszczki ofcors . takze tak, jesli chodzi o plany
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro maja 26, 2021 22:01 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

Spiń się agrafką, dużej potrzyma :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 27, 2021 8:22 Re: BIŻUTERIA,nowa, z odzysku,KOSMETYKI,akcesoria-można zagl

maczkowa pisze:mam jeszcze troche srebrnej bizuterii, której nosic nie bede jak np kolczyki, moze to komus podejdzie


:?: :?: :?:
może podejdzie 8)
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości