Na koty, na długi... dokładka KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob kwi 17, 2021 22:54 Re: Na koty, na długi... dokładka KONIEC

Ja, co prawda mam tylko perfumetkę Lancome Idole, ale popieram Izę. Zapach naprawdę piękny, na pierwszy rzut wydaje się trochę mocny, ale bardzo szybko stapia się ze skórą i staje się bardzo delikatny. Jest też bardzo trwały, otula taka przyjemną różaną mgiełką przez cały dzień. Przesyłka ekspresowa.

nina103

 
Posty: 161
Od: Wto lis 19, 2019 23:51

Post » Nie kwi 18, 2021 9:04 Re: Na koty, na długi... dokładka

iza71koty pisze:
marivel pisze:
iza71koty pisze:Dziewczyny- 3 przesyłki do Was lecą.Proszę o informacje na Bazarku jak zapachy dojdą.Numer przesyłek na pw.

Druga partia poleci jutro.Oczekujcie. :ok:


Oczekuję i nic. Nie doleciała :-(
Poproszę o nr przesyłki.



Poleciała.Co prawda sporo opózniona :oops: ale dałam fajny gratisik- :wink: mam nadzieję że sie spodoba.....Numer masz na pw. :ok:


z opóźnieniem nie ma problemu. Ale musiałam czuwać, bo gdybyś wysłała a ja nie znałabym nr przesyłki, to mogłaby do Ciebie wrócić.
Mam leniwego listonosza, zazwyczaj nie zostawia awiza i jak nie wiem, że coś przyszło, to mogę się nie spotkać z paczką.

Już miałam tak, że paczka wracała do nadawcy a listonosz kłamczuch wpisywał, że była awizowana.

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie kwi 18, 2021 9:47 Re: Na koty, na długi... dokładka KONIEC

nina103 pisze:Ja, co prawda mam tylko perfumetkę Lancome Idole, ale popieram Izę. Zapach naprawdę piękny, na pierwszy rzut wydaje się trochę mocny, ale bardzo szybko stapia się ze skórą i staje się bardzo delikatny. Jest też bardzo trwały, otula taka przyjemną różaną mgiełką przez cały dzień. Przesyłka ekspresowa.


Ogromnie się cieszę :1luvu: że tym razem trafiłam w Twój gust. :ok:

Ja ostatnio mam troche problem z zapachami.Nie wiem hormony, wirusy czy inne cuda - do tego mam zapalenie zatok.Obecnie tylko jeden zapach jakoś toleruję.I jest to tak jak pisała kiwi- też jestem chyba zmęczona ciezkimi zapachami. :roll:

Mało tego kupiłam ten zapach wczesniej z myślą o Bazarku - ale ponieważ nie moge uzywać na razie nic innego - a ten jakoś dobrze na mnie działa - to sobie musiałam go zostawić.


Tak czy inaczej robiłam ostatnio gruntowne porządki i coś tam jeszcze na bazarek znalazłam. :ok: Więc zapraszam jakby co wkrótce. :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie kwi 18, 2021 9:48 Re: Na koty, na długi... dokładka

marivel pisze:
iza71koty pisze:
marivel pisze:
iza71koty pisze:Dziewczyny- 3 przesyłki do Was lecą.Proszę o informacje na Bazarku jak zapachy dojdą.Numer przesyłek na pw.

Druga partia poleci jutro.Oczekujcie. :ok:


Oczekuję i nic. Nie doleciała :-(
Poproszę o nr przesyłki.



Poleciała.Co prawda sporo opózniona :oops: ale dałam fajny gratisik- :wink: mam nadzieję że sie spodoba.....Numer masz na pw. :ok:


z opóźnieniem nie ma problemu. Ale musiałam czuwać, bo gdybyś wysłała a ja nie znałabym nr przesyłki, to mogłaby do Ciebie wrócić.
Mam leniwego listonosza, zazwyczaj nie zostawia awiza i jak nie wiem, że coś przyszło, to mogę się nie spotkać z paczką.

Już miałam tak, że paczka wracała do nadawcy a listonosz kłamczuch wpisywał, że była awizowana.


A to cwaniak. :evil: Daj znać jak dojdzie :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt maja 14, 2021 18:54 Re: Na koty, na długi... dokładka KONIEC

Iza, pogubiłam się trochę. Czy któryś z perfumkowych bazarków jest aktualny? Albo planujesz?
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pt maja 14, 2021 22:00 Re: Na koty, na długi... dokładka KONIEC

shira3 pisze:Iza, pogubiłam się trochę. Czy któryś z perfumkowych bazarków jest aktualny? Albo planujesz?


Tutaj jest coś pachnącego.

viewtopic.php?f=20&t=210542
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30714
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob maja 15, 2021 11:54 Re: Na koty, na długi... dokładka KONIEC

Super, dzięki. Pokończyły mi się pachnidełka a wolę na koty niż w sklepie ;)
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości