Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 48,

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 06, 2021 8:40 Re: Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 4

żeby chociaż trochę dotrzymać słowa, dorzuciłam 3 spódniczki, wszystkie w rozmiarze chyba nie zbyt duyżm M? Niestety, ze zdjęciami coś nie pykło, chyba cos miałam na obiektywie i zobaczyłam to dopiero po zrzuceniu na kompa, nie mam czasu poprawiac, moze wieczorem porobię inne, a teraz te dałam dla orientacji. I tylko dodam, że to spódniczki w klimacie, jakie już wczesniej wrzucałam, tylko tamte miały uszkodzone zamki wszystkie jak jeden mąż, jakby komuś one podpasowały, to z zamkami do wymiary mogę dorzucić do tych wycenionych, szkoda mi ich wywalać, bo poza zamkami wszystko z nimi ok, może ktoś chciałby się pobawić w wymianę

Koki, z tymi koszulkami młodziezowymi, to generalnie o jaki klimat chodzi? I jakie rozmiary? Bo ma mam masę trykotów, niekoniecznie nobliwych i leżą bez sensu..a nie wiem, czy kiedykolwiek w nie wrosnę. A wydaje i się, ze pisałaś, ze Twoja córka nosi nieco większe rozmary niż XS ;) - jakie by jej pasowały? Moze przegrzebię szafę i zobaczę w tym kierunku? jakoś tej sekcji w ogóle nie ruszałam, a moze coś tam komuś podpasuje?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lip 06, 2021 8:50 Re: Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 4

Młoda nosi M-L. Z kolorów tylko czarny, biały, szary, ew. niebieski. Mogą być napisy, ale nic błyszczącego i żadnych serduszek czy buziaczków. Klimaty rockowe mile widziane. Jesoo, kiedy jej to przejdzie i stanie się kobietą :roll:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lip 06, 2021 11:11 Re: Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 4

dzisiaj natknęłam sie na taką jedną- szarą, z czarnymi rysunkami...
z bambi ;) to nie wiem, czy to rockowe ;) koraliczków i serduszek nie znalazłam ;)

a na powaznie- wyszarpię to, co mam z szafy i pokazę
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lip 06, 2021 11:53 Re: Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 4

Spoko, może też być coś na ramiączkach, jakiś top, podkoszulek lub bokserka.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pt lip 23, 2021 5:30 Re: Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 4

OGŁOSZENIE PARAFIALNE
Ze względu na ogrom prywatnych spraw na 100% nie będę niczego nowego wystawiać do połowy sierpnia, wtedy może znajdę trochę czasu w czasie urlopu, ale nie gwarantuje.
No, może jak utrzyma się taka fajna pogoda jak teraz, to w ten weekend przejrzę jeszcze te koszulki, pod kątem Twojje córki Koki, czy innych osob. Kilka dni temu je wytargałam, ale upał mnie pokonał, nie byłam w stanie się tym zajmowac. Ale to naprawdę raczej wszystko.

W każdym razie- osoby, które cos kupiły, prosze o deklaracje pod kątem wysyłki. Rzeczy mogą też u mnie jeszcze zostać, ale - chciałabym domknąc finansowo to, co zostało zadeklarowane, żeby powpłacać potrzebującym, bo...potrzebują.
Więc poprosze o sygnał, co i jak z wysyłkami, a wtedy też wyślę pw z informacją o rozliczeniach.
Nadal deklaruję, ze rzeczy mogę sobie czekać na kolejny rzut, chociaż oczywiście, jeśli ktoś zechce, to bardzo chętnie wyślę wyprowadzając z domu :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości