Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 48,

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 27, 2021 15:17 Ciuchy, ciuchy, ciuchy - marki różne, rozmiary od S do 48,

Tym razem wyprzedaż szaf, czyli c.d.n. odchomiczania!
Rozmiary mam wszelakie, części garderoby też chyba wszystkie. Ceny prosze zatem traktować jak propozycje, jesli ktoś coś będzie chciał, a uzna cenę za niekoniecznie dla siebie akceptowalną- proszę o info, może być na pw.

Wystawiać będę kawałkami bez żadnej reguły, rzeczy będą dochodzić, jak ja do nich dotrę!
Rzeczy wrzucam na VInted, jak tam zostaną kupione, to wychodzą z bazarku.

Cele bazarkowe- zyskane ze wszystkich bazarków pieniądze przeznaczam na wybrane cele, które w miarę pozyskiwania środków zmieniam. Kwota przeznaczana na dany cel jest podawana, ale jest uznaniowa z mojej strony.
Dotychczas udało sie pomóc dzięki moim wyprzedażom kotom indywidualnym ;) - Fiszce od Talki, Fili od Hanig, Gapciowi z Fip-em, Sorrusiowi & od ASK, kotkom od Anny61 w sterylkach, celom ogólnym -- spory zastrzyk poszedł do Powszechnej Sterylizacji viewtopic.php?f=1&t=203302, troche na fundusz Immunologiczny viewtopic.php?f=1&t=161954&start=705
200zł na pomoc kotom ze Szczecina, którymi opiekuje się Iza71koty - wątki - viewtopic.php?f=1&t=203744&start=525 i drugi viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1800 zbiórka na pomoc - https://pomagam.pl/ntygft (przy okazji proszę o udostępnianie zbiórki przez facebooka), Joli z Łodzi, która tez opiekuje się gromadą kotów - viewtopic.php?f=1&t=191624. poszło 100 zł, oraz Fisi , której DT dała Kwiryna, a która walczy z FIP=em tu można pomóc https://zrzutka.pl/bpfeke - z bazarku poszło 50zł a tu krótka historia viewtopic.php?f=46&t=195099&start=495.
Następny cel, dużo już zebrane to kolejny zastrzyk dla Powszechnej Sterylizacji - 150zł- done.

teraz pomagamy Lidce i jej gromadzie - viewtopic.php?f=1&t=181709&p=12483396#p12483396 chciałabym zebrac 150 zł. Pewnie duża część już jest z zaklepanych zakupów zbieranych do koszyków, ale na pewno nie całośc.

rozliczenie kupujących i beneficjentów będzie w 3 poście, razem ten wątek i pozostałe czynne viewtopic.php?f=20&t=209045, książkowy - viewtopic.php?f=20&t=209378 i zostało jeszcze trochę filmów - viewtopic.php?f=20&t=208035

1. Szyfonowa bluzka bezrękawnik z żabotem cena 20 zł
Bluzka bezrękawnik firmy Biaggini ( to marka, która była dystrybuowana w szwedzkiej sieciówce Charles Vogele, która się jakiś czas temu z Polski wyprowadziła ), szyfonowa,prześwitująca. Nigdy nie była noszona, przeleżała trochę lat w szafie. Przy stójce drobne zakładki, dekolt w szpic zapinany na guziczki, z żabotem, ładny lejący się materiał
rozmiar z metki 42
wymiary ramiona 39x2 pachy 53x 2 gumka na płasko 35, rozciąga się ( swobodnie, nie maks ) do 54 dł. do gumki 52 cm, cała 69cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

2. Beżowy żakiet - bezrękawnik, rozmiar L cena 12zł
Beżowy zakiet bez rękawów na podszewce na lato na gołe ciało dobrze wygląda. Można tez nosić na bluzkę.
Bardzo przyjemny w dotyku materiał, wygodny w użytkowaniu, nie gniecie się- na zdjęciu powieszone po praniu, bez prasowania. Stan dobry ( brak uszkodzeń, zabrudzeń itp,materiał ogólnie widać, że nie prosto z fabryki ), jest zapasowy guzik dołączony.
Z metki L, a wymiary zewnętrzne ( trzeba uwzględnić podszewkę- góra szerokość pleców na barkach- miejsce wszywania rękawów 40cm, biust 52cm - talia - 46cm, dł. 78cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

6. spódnica ołówkowa z dzianiny cena 10 zł
Ołówkowa spódnica z delikatnej bardzo miękkiej w dotyku dzianiny w ślicznym ciepło zółtym, miodowym kolorze. Pas podwójny ze szlufkami, z tyłu około 10 cm rozporek na środku. Nowa- przymierzona wyłącznie do zdjęcia do sprzedaży. Wymiary na leżaco bez rozciągania - pas 30cmx2 - po rozciągnieciu do 76-77 cm, biodra 35cmx2- do rozciągnięcia do 96/97 cm, dół 37cmx2. Bedzie dobra i na rozmiar S/36 i na M/38
Osoba na zdjęciach ma wymiary talia 80 cm i biodra 100 cm i spódnica jest nieco ( o te 3-5 cm zależnie od preferencji ) za wąska.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

8. Kamizelka beżowa haftowana len+bawełna ZAZA 10zł - bierze kocka

11. oliwkowa kurtka kappahl 50 zł
taliowana kurteczka albo jako zewnętrzna na wiosnę lato, albo jako quasi marynarka w innych sezonach, na szwach lekko przecierana, wierzch jak zamsz, materiał jest z czymś elastycznym, dopasowuje się do sylwetki, taliowana, na dole nie ma pasa zbierającego, prosta. Kolor trochę inny niz na zdjęciach, taka ciemna oliwka, mniej wpada w zieleń.
rozmiar z metki 42
Szczerze polecam, ciężko mi się z nią rozstać, ale ileż może leżeć w szafie :(
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

12. beżowa kurtka sztruksowa claire.dk rozmiar z metki 42 - 50zł
kolejna, z którą bardzo mi trudno się rozstać. W rzeczywistości wygląda zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach, jakoś ciezko mi sie te beżowe ubrania fotografuje
wykonana z wąskiego sztruksu, materiał raczej mięsisty, też dodatek czegoś elastycznego, świetnie się nosi, fajnie dopasowuje do sylwetki, fajny ciuch na wiosnę/lato. kołnierzyk, zapinana pod szyję. na jednym rękawie mała kieszonka, kieszonki na piersiach i na brzuchu. Na dole wszyty pas.
wymiary na żywo - szer ramion góra- 43x2, biust /od pachy do pachy ) 52x2, w pasie 48x2, pas w biodrach- 51/52cmx2 dł. 53cm,
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

14, Bluzka w paski esmara 10 zł
"elegancka" bluzka w szerokie pasy- czarnokremowe, materiał głownie poliester, na jednym ze zdjec starałam sie pokazać co zacz.
Fajnie sie nosi, krój lekko w literę A, raczej do nieco luzniejszego noszenia
rozmiary- metki brak, wyciełam, bo mnie kłuła ;) wymiary rzeczywiste - szer ramion 47x2, szerokośc w miejscu wszywek profilujących na biust 57x2, dół 60cmx2
ObrazekObrazekObrazekObrazek

15. granatowa bluzka koszulowa z printem nieco orientalnym ;) 4 zł
klasyczna bluzka koszulowa z krótkim rękawem, na dole z przedłużanym przodem i tyłem, bardzo fajny materiał do noszenia w lecie "chłodzi" ogólne ślady prania
rozmiar z metki L, wymiary pachy 50cmx2, dł. przód 73, tył 68cm, bok ( tam jest najkrótsza ) od wszycia ramion - 53cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

16. czarna bluzka taliowana z wykładanymi ramionami - 4zł
Bluzka nie ma przetarć, rozdarć ani takich tam, ale materiał prany. Natomiast ma bardzo fajny krój, jak ktoś się wstrzeli z figura i wymiarami, super leży- może ktoś sie skusi
rozmiaru nie znam, metkę wycięłam, wymiary rzeczywiste - szer. ramion 38x2, biust 50x2, talia 42/3cm x2 dł. 74cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

19. bezrękawnik golf z dzianiny - 7 zł
szary w paski kremowe. dzianina cienka, miękka, dosyć rozciagliwa. bardzo fajna opcja pod wszelkie zakiety, marynarki. prawdopodobnie H&M i L lub XL - wycięłam wszystkie metki. generalnie był noszony, ale do pochodzenia spokojnie
wymiary na płasko - szer. - ramiona 34x2, pachy 46x2 pas 42x2 dł. 58cm
ObrazekObrazek
20. basicowe swetry w szpic H&M oba L- uwaga na rozmiary i porównawcze zdjęcia

a/kolor mleczny, ecru
- 20zł - na kupkę kocki idzie :)

b/ kolor złamany biały- 15zł
cienka dzianina. kolor taki raczej mleczny, rękawy normalnie wszywane, nie na uszkodzeń, zmechacen, jedynie materiał trochę bardziej zbity po praniu
wymiary na płasko długość 58cm, szer - ramiona ....pachy 48x2 talia 40x2 cm
ObrazekObrazek

ciuchy Carry- wszystkie sa na jeden rozmiar, taki c/a 42, róznice w pomiarach wynikają z kroju

22. bluzka z cieniutkiej dzianiny Carry rozmiar z metki XL - 10 zł
klasyczna bluzka z dzianiny w szpic, rozciągliwa, sama dzianina cieniutka, spokojnie opcja na lato - moze nie na 40 st, ale niżej spokojnie.
wymiary na płasko szerokośc- ramiona 34x2, biust 45x2, talia 42x2 długość 55 cm
ObrazekObrazek

23. bezrekawnik z szerokim opadającym golfem Carry 15zł
bluzka z mięsistej, rozciagliwej, a jednocześnie delikatnej i miękkiej dzianiny, bardzo przyjemnie się to nosi. Łatwo sie rozciąga i dobrze wyglada rozciągniety, raczej do takiego noszenia przy ciele.
Kolor taki coppucino .
rozmiar z metki XL, wymiary na płasko szer- ramiona 35cm x2 biust 45x2 pas 43x2 cm, długość 58 cm- wymiary patrz wyżej, on powinien byc naciagniety i to jest taki L-XL faktyczny
ObrazekObrazekObrazekObrazek

24. biały bezrękawnik dzianinowy z kołnierzykiem typu polo, Carry 12 zł
i znowu carry- taki typ dzianiny jak pod nr 23, miękki, rozciągliwy, ale mięsisty, spokojnie mozna chodzic latem, kolor to taka złamana biel, paski różowe i ceglaste, na dole taki szerszy pas ściągacza. Z tyłu jest gladka, tylko jeden kolorowy pasek na dolnym sciągaczu
rozmiar z metki XL, wymiary na płasko - szer. ramiona 37 cm, pachy 43cm, talia 41, dół 45, długość 56 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

25. dzianinowa bluzka z krótkim rękawem, w szpic, zakładana na dekolcie Carry - 15zł
bluzka z dzianiny trochę cieńszej niż 23,24, raczej taki jak bluzka z rękawkami, ale nadal bardzo miękka, miła i rozciągliwa, dekolt zakładany, pewnie zalezy od biustu, ja miałam duzy i musiałam zapinać w miejscu zejścia żeby mi nic nie wyskoczyło ;) bluzka bardzo fajnie robi figurę, wysoki ściągacz na dole robi talię nawet jak się jej nie ma.
rozmiar z metki XL, wymiary na płasko szer- ramiona 40 cm, pachy 45cm ( przy czym poza rozciąganiem, te części zakładane tworza trochę jakby miseczki ) długość całkowita 57cm, dł. dolny ściągacz 21 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

26. biała bluzka z krótkim rękawem, w szpic z ozdobnym dekoltem niemieckiej firmy Heine 10 zł
Bluzka z bardzo fajnym składem, rozciągliwa, ale taka konkretna pod palcami ( w sensie nie cieniutka szmatka, bardzo miły materiał ( z wiskozą ) dekolt dośc głęboki, zdobiony jak widać - to na kółku to takie kamyczki-szkiełka. Nigdy jej nie nosiłam.
rozmiar z metki 40, ale faktycznie imho wiekszy - wymiary na płasko szer- ramiona 37 cm, pachy- 47 cm, talia 40 cm, dół 49 cm, długość- 63 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

27. beżowy sweter w szpic, wycięte wszystkie metki, więc podejrzewam, że kappahl 12 zł
Sweter z bardzo miękkiej, rozciągliwej, ale mięsistej dzianiny, bardzo miła w dotyku. rękawy wszywane raglanowo, długie, ściągacz zakładany, wiec dopasuje się do każdej długości.
Pomiary na plasko- ale nosiłam go w tym czasie, co swetry z carry
Szer- pachy szer 49x2, pas 46x2, długość 56 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

28. bluzka z kappahl 15zł
taka złamana biel z printem w odcieniach filetu i czerni plus liliowy zakrywacz szpicu, na princie kryształki fioletowe- niewiele, nie dają po oczach. Materiał raczej gruby, mięsisty, rozciągliwy, ale nie do przesady. Bardzo dziewczęco- kobieca w swym sportowym stylu. IMHO- nie do zajechania ;) Wycięte wszystkie metki, ale sądząc po kolejnej z metki rozmiar 46/48, na który patrzylabym ostrożnie, bo wymiary szer- pachy 49x2, pas 43x2- do rozciągnięcia, ale nie wiem, czy aż o 10 cm., sam materiał się rozciągnie, ale że jest zwarty, to może ściskać- to samo do bluzki kolejnej.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

29. bluzka z kappahl 15zł
biała, ale w takim odcieniu z nutą szarości, print szary z kryształkami przezroczystymi- nie ma ich dużo. Materiał raczej gruby, mięsisty, rozciągliwy, ale nie do przesady. dekolt w łódkę, sam krój mniej taliowany niż bluzka wyżej. materiał b. podobny w odczuciach organoleptycznych, rękaw raglanowy
rozmiar z metki 46/48
wymiary na płasko długość 59cm, szer- pachy 48x1, talia 45x2 rękaw długość od barku 60cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

31. koszulki - topy na ramiączkach [/b]
a/ burgundowy top Yessica ( C&A ) 8 zł
top na ramiączkach, kolor cięzko ując na zdjeciach, to jest burgund, ale taki bardziej w kierunku brązu niż fioletu,
rozmiar z metki L wymiary rzeczywiste- szer - pachy 48x2, pas 46x2, długość 60 cm.
nie sprawdziłam składu imho- taki bardziej poliestrowy, rozciąga się, ale nie jest super hiper elastyczny, dekolt prosty, tył wyższy niż przód
pewnie kilka razy na sobie miałam, ale to raczej nie był typ ciucha ( hehe..i dlatego mam 4 sztuki :/ ) nie ma żadnych zaciagnięć, naderwań, nitka na szwach idealna
ObrazekObrazekObrazekObrazek

b/[b] top biały prawdopodobnie kappahl
( bo wycięte wszystkie metki ) [/b] 13zł
biały top na ramiączkach, w składzie na pewno jakiś poliester, elastan, ale chyba też bawełna- bardzo przyjemny materiał, fajnie elastyczny, taki na dotyk dobry jakościowo, w dotyku jest taki troche jedwabisty ( ?)
stan - jak wyżej tj. pewnie kilka razy na sobie miałam, ale to raczej nie był typ ciucha ( hehe..i dlatego mam 4 sztuki :/ ) nie ma żadnych zaciagnięć, naderwań, nitka na szwach idealna
dekolt delikatnie zaokrąglony, z tyłu prosty, bardziej wycięty niż przód
wymiary rzeczywiste szer- pachy 45x2, pas 42x2 długość 55 cm

32. Spodnie czarne haftowane - 60 zł
imho- spodnie są śliczne, jakaś Misty via London ;) Naprawdę dobre jakościowo. materiał to bardzo drobniutki sztruks ze spandeksem, jest elastyczny, ale w ogóle nie naciąga się, nie wypycha, po rozciągnięciu wraca do poprzedniej formy- bardzo ładnie leżą na ciele i je formuje. Materiał w dotyku taki bardzo gładki, trochę odczucie jak aksamit, ale minimalnie. Haft złota ( ale nie błyszcząca ) i czerwona nitka. Nogawki lekko rozszerzane ku dołowi. Generalnie spodnie bardziej imprezowe, chociaż jak ktoś ma kaprys może w każdych okolicznościach przyrody. Wymagają przeciagniecia rolką, co zrobię, leżały w pudle z jasniejszymi rzeczami. Czerń jest taka głeboka, \djecia niektóre przeswietlone. To bardziej biodrówki. o ile pamiętam, leżały tak na wysokości kości miednicy. Nie mają kieszeni.
rozmiar z metki 12, czyli na nasze chyba 40/L. Wymiary na płasko szer- pas 39x2, biodra 47x2, nogawka na wysokości kroku 27x2, nieco niżej na udzie 26x2, dół 28x2.
stan- przód 23cm, tył 28cm, długość całkowita 99cm, nogawki od kroku 77 cm
Zdjęć dużo w ramach prób pokazania, jak wyglądają ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

33. spodnie trekkingowe beżowe kappahl 25 zł
bojówki zależnie od wzrostu pełna dlugosc, do kostki lub 3/4. Bardzo fajny materiał na lato , przewiewny, lekki, spodnie z rodzaju niezniszczalnych, materiał nie mechaci sie, nie spiera, nie rozciąga, góra trochę asymetryczna w rozkładzie kieszeni.
Rozmiar z metki 40, wymiary rzeczywiste- pas 40-41x2, biodra 54x2,nogawka szer udo 32x2, długosc nogawki od kroku 62cm, calosc8 86 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

34. spodnie 3/4 Camaieu, zgaszony, szary niebieski ( znowu kolor mi nie wyszedł ) w paski -30zł
spodnie, do których nigdy nie dorosłam, nie noszone ani razu, materiał jest nieelastyczny, średnio gruby, nieco śliski w dotyku, wyglada na taki, który nie będzie się mechacił, wyciągał. Na zywo zdecydowanie lepiej wyglądają, niż na zdjeciach, naprawdę fajne, jeśli ktoś nosi takie długośći polecam !!.
Rozmiar z metki 42 ( jakoś mi bardziej pod 40EU pasuje, skoro francuski 42 ) wymiary rzeczywiste - pas 42x2, biodra 53x2, nogawka w udzie 30x2, całkowita długośc spodni 83cm, nogawki od kroku 60cm. kieszenie naszywane

38. biała bluzka bawelniana Casa blanca z odcinanym karczkiem - 12zł
wszystko widac na zdjeciach, dobra jakosc bawełny, rękawki lekko marszczone na wszyciu, nic jej nie jest
rozmiar z metki M, wymiary rzeczywiste - szer ramiona 38x2, pachy 54x2 pas 52x2 długosc 67
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Seria spódnic w zblizonym klimacie. wszystkie są z firm z sieci Charles vogele, na podszewce, materiał spodnicy i podszewki poliester, ale w niektórych typ szyfonu, a w niektórych bardziej przypomina cieniutką bawełnę. Wszystkie swietnie się nosi- pierze, strzepuje, zakłada, schną błyskawicznie. Albo sie nie gniotą albo jeśli tak to minimalnie i bez najmniejszego szwanku dla wizerunku. Wszystkie sa na zamek, niektóre mają na części paska gumę- zaznaczę plus jak się rozciągają.

39. spódnica gnieciono plisowana Biaggini, zgniła zieleń+szarawa biel 15zł
ta z typu blizej bawełny, oliwkowa zieleń z bardzo jasnym szarym, lub ciemną bielą, jak kto woli, składana z różnych materiałów, malutka falbanka, której nie udało mi się na zdjęciu ująć
rozmiar z metki 44, wymiary rzeczywiste pas 45x2, długość 59cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

41. szaroszmaragdowoturkusowa Kings Fields- 5 zł
ta jest typowo szyfonowa, generalnie w większości ok, ale prawym boku, z tyłu ( czyli tak trochę na pośladku ) pozaciągane na kawałku o śr ok 7cm nitki, nawet nie wiedziałam, ze tam są, wygląda, jakby od jakiejś torby? Na zdjęciu w zbliżeniu pokazałam, w normalnym kontakcie wzrokowym b. mało widoczne z uwagi na fakturę materiału, kolory itp- porównawczo zdjęcie kawałka "zdrowego" materiału.
szyta z klinów, na łączeniu materiałów pionowe falbanki
rozmiar z metki 42, wymiary rzeczywiste szer pas 41-47- na na części wszyte gumki, rozciąga się, długość 69
ObrazekObrazekObrazekObrazek

43. niebiesko-brązowa KingsField - 15zł[/b]
raczej w kierunku bawełny, bardzo fajna kolorystyczne, kilka odcieni brązu i beżu i niebieskich.
rozmiar z metki 42, wymiary faktyczne szer.pas 42-46 ( wszyte niewielkie gumki ), długość 55cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

44. oliwkowo turkusowa Biaggini - 10zł

raczej w kierunku bawelny, nosiłam ją najwięcej, dlatego tańsza, choć uszkodzen nie znalazłam.
Bardzo fajny print, swietnie wygląda z oliwkową górą
rozmiar z metki 42, wymiary rzeczywiste pas 44x2, długosc 58cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

45. białe spodnie rybaczki claire.dk 40zł
świetne spodnie duńskiej firmy, bardzo dobra jakość, grubsza bawełna, taka dzinsowa, minimalnie sie naciąga, ale nie wypycha, materiał jak widac- ma print z faktury materiału, z boku nogawek pęknięcia na ok 10 cm zaokrąglone na rogach. taka lekko mleczny biały, żadnych zabrudzeń.
rozmiar z metk 42, wymiary rzeczywiste pas 42x2, stan 32cm, szer biodra 52cm biodra na wysokości ud 55x2, nogawka szer. na wysokości kroku 30 cm, w udzie właściwym ;) 28cm, długośc całkowita 78cm, długość nogawek od kroku 53 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

46. biała klasyczna bluzka koszulowa - 18zł
rozmiar z metki 38, wymiary rzeczywiste szer ramiona 41x2, pachy 53x2, pas 52x2, długość 73 cm
na ostatnim zdjęciu na modelce ;) 165, biust 101, pas 81, biodra 108. lepiej bedzie leżec tak do 98 cm w biuście i minimalnie mniej w biodrach

47. biała bluzka koszulowa znowu ze stajni MFC ( madonnafashioncollecion )18zł
nie znalazlam składu, ale imho materiał b. dobrej jakosci, delikatny, jedwabisty w dotyku, wykonczenia przy guzikach i rękawach- jak na zdjeciach
rozmiar z metki S, wymiary rzeczywiste jednak większe- szer ramion 42, pachy 49x2 pas 53x2 długosc 74
na ostatnim zdjęciu na modelce ;) 165, biust 101, pas 81, biodra 108. lepiej bedzie leżec tak do 99 cm z biuście i może na kimś nieco wyższym?

48. długa czarna sukienka na raczej szczupłą dziewczynę+bolerko 20 zł
sukienka z dekoltem karo z przodu i dekoltem w szpic na plecach. bedzie lezeć dobrze dopasowana, szyta z klinów rozszerzających się do dołu, bardzo ładnie się układa. Materiał lejący. Na dole sukienki gdzieniegdzie naszyte malutkie malinowe ( w sensie koloru ) rózyczki, to samo na bolerku.
Nie ma metki-wymiary rzeczywiste -bolerko - ramiona szerokość 40 cm pachy ok 47 długość 43,5cm
sukienka biust 43x2 na płasko, trzeba dodać pewnie ok 4 cm, bo część gorsetowa jest wyprofilowana i tego naddatku nie mam jak zmierzyć. talia 36x2 w najwęższym punkcie- wypada ok 41cm od góry, długość całkowita sukienki 134 cm. IMho od 165 cm w górę.

49. oddam za koszty wysyłki wpłacone na Powszechną Sterylizację. Jak ktoś po otrzymaniu uzna, że było warto i dopłaci na P.S., to super :)
Może akurat trafi sie 6 w lotka, czyli ktoś, kto 1. szyje, po 2. rzeczy trafią w gust, po 3. trafią w rozmiar
Można też czesc.

3 spódnice na jeden rozmiar, wszystkie z wadą - zepsutym zamkiem :/ ewentualna wymiana to ok 10 zł. Mi sie nie kalkuluje, bo za tyle bym je wystawiła, a na mnie są za małe.

a/ 2 dopasowane tuby w kratkę, na podszewce wymiary na płasko identyczne - pas 38x2, biodra 51x2, dół 53x2, długość 54,5
b/ 1 czarna spódnica szyta z klinów, rozszerza się do dołu- midi lub maxi. w pasie na kawałku gumka wpuszczona- szerokość pasa 35-38x2, długość 85cm, na metce 40. czarnemu cieżko zrobić zdjęcie -jest z takiego lekkiego, lejącego się, przyjemnego w dotyku, minimalnie śliskiego materiału. Z przodu rozporek z guziczkami doszytymi na linii rozporka.

c/ materiały, tkaniny -
materiały- niebieski 120x50- to chyba mikrofaza? z jednej strony taki trochę zamszowy, z drugiej sliski, nieco elastyczny,

50. marynarka na lato - krótkie rękawy - 10 zł
marynarka jest z bardzo fajnego materiału, len z wiskozą, przyjemny w dotyku, mało się gniecie, przewiewna
podszewka jest tylko na plecach tak c/a do wysokości końca łopatek.
Problem robi się z rozmiarem, właściwie nie wiem na kogo, ale może ktoś sie wpasuje :) .
Z metki M, ale to chyba jakiś fuckup.
z wymiarów ramiona szer do wszycia rękawów 42x2, na wysokości pach 55x2 i tak prosto idzie do dołu, długość 76cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

51. bolerka dwa ;) będą następne, po cho....nie wiem, bo nie noszę, raz w życiu miałam na sobie!- ale nie te.
a i b są wg tego samego wzoru, takie dość długie, jak na bolerka, na czarnym nie ma metki, ale z wymiarów wychodzi, ze chyba 44. Oba są z takie lekko satynowego materiału, oba nie noszone, na karmelowym nie ma żadnych śladów, na czarnym minimalne punktowe zaciągnięcia w kilku miejscach, nie są prawie widoczne, zobaczyłam po oględzinach okularowych. Jakoś mam nieodparte wrażenie, że jakby jakis kot próbował wbić pazurka, albo w szafie coś się wbiło. Ale to naprawdę jest mało dostrzegalne.
bolerka z przodu wiązane na te troczki, z tyłu na dole mają wszytą małą falbankę. Pomiar zrobilam składając przód dokładnie ze sobą

a/ bolerko karmelowe, beżowe, kawowe, czy jak tam ktoś tej kolor nazwie cena 25zł
r. z metki 46 wymiary szer pachy 55x2, pas 53x2, długość 45cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

53. bluzka z krótkim rękawem - kappahl, kolor to taki jasny khaki z białym 10 zł
Skłąd bawełna z elastanem, rozciąga się, ale w dotyku bardziej jak lekko sztywna bawełna, bardzo przyjemny materiał, dobrej jakości
rozmiar z metki M- 40/42, wymiary rzeczywiste pachy 46, pas 42, dł. 56 - kapahl, z tego, co pamietam dośc małe rozmiary wypadały, prawie nie noszona, szybko z niej wyrosłam..
ObrazekObrazekObrazekObrazek

54. koszulka z krótkim rękawem w paski casa blancaa 10 zł
rozmiar z metki L, wymiary rzeczywiste pachy 50, pas 48, dł. 57
dekolt w szpic, to, co zapięte nie rozpina się, same guziczki wykonczone szklanym kamyczkiem ozdobnym, materiał chyba czysta bawełna tak z dotyku,
jakiś czas nosiłam, ale nie ma żadnych sladów, tyle, ze widac, ze uprana, ciuchy tej firmy są dobrej jakości
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

59. amarant/fuksja kardigan esmara 15zł
jaki jest kon, każdy widzi ;)
rozmiar z metki 44/46, wymiary na płasko tak c/a pachy 53x2, pas 51x2, dł. 68, na dole ściągacz
kolor jest taki raczej w kierunku mocnego różu bez domieszki fioletowych odcieni
ObrazekObrazekObrazek


60. spodnie limonkowe h&m Stright leg 20zl

Limonkowe spodnie z prostymi nogawkami, raczej biodrówki, ale z wyższych. Materiał wygląda na grubą bawełnę a la dżins z elastanem ( na dotyk, bo metka wycięta ) . Jedyne ślady ( minimalne ) użytkowania mają na dole nogawek, na samym zgięciu, chwilami wyglądają jak minimalnie zakurzone- niewidoczne przy użytkowaniu.
rozmiar z metki 42, wymiary rzeczywiste na płasko pas 42x2, biodra 52x2, stan 30-31, nogawka jednakowa na całej długości 26 cm, 1 cm więcej na wysokości kroku, dł. całośc-101 cm, nogawka od kroku 76cm
na moim profilu są sandały skórzane zielono-limonkowe, pasują idealnie.
Kolor najlepiej oddany na zdjeciach z metkami
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

61. spódniczki tuby- okolice rozmiaru M chyba, wszystkie mimo newielkich różnic w cm raczej na jeden wymiar- każda 10, jak ktoś wezmie wszystkie, to dogadania, zreszta wszystko jest do dogadania, bo nadal rzeczy chcę się pozbyć, ale przy okazji coś na koty zdobyć. Wszystkie w dobrym stanie, wszystkie na podszewce, na wszytym pasku, z zamkiem z tyłu.

a. Oliwkowociemnoszara, w drobną krateczke, pepitkę (?), z przodu, jakby na udach ma symetrycznie dwa ok 8-10 cm rozporki,tył też niewielki rozporek, wymiary na płasko pas 37, biodra 49, doł 51, dł. 51, materiał raczej z cieplejszych
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

b. materiał spódniczkowy taka szara biel z przetykana kratką w ciemnym kolorze, wymiary pas 36, biodra 50, szer doł 56, dł 52 cm, materiał nieco grubszy, ale przy tym kolorze może być całoroczna
ObrazekObrazekObrazek

c. klimaty lniane ( ale to nie jest len, raczej len, bawełna wiskoza ( szyte na miare, nie ma metki ) materiał z fakturą, troszkę kratkowaną, trochę jakby grubsze wkłokna materiału były wpuszczone, z przodu po jednej stronie, na udzie taki zakładany rozporek, wymiary pas 37, biodra 49, dół 56, długość 52, pewnie całoroczna ze wskazaniem na wiosnę, lato
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Wto lip 06, 2021 8:33 przez maczkowa, łącznie edytowano 93 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 27, 2021 15:26 Re: Garderoba wszelaka, rozmiary wszelakie- wyprzedaż ciucho

62. bluzka koszulowa szyfonowa w kolorze indygo 12 zł,
bluzka z materiału szyfonowego, skład wiskoza plus poliester, jest prześwitująca, raczej na top jakiś,ale moim zd. bardzo ładna, śliczny ma kolor i print, który wygląda trochę jak ręcznie malowany,, kolor jest indygo- coś pomiędzy pierwszym a ostatnim, na tych wiszących za ciemny i trochę burawy
rozmiar z metki 40, wymiary na płasko szer ramiona 43x2, pod pachami 54x2, pas 52x2, długość 66cm
Obrazek ObrazekObrazekObrazek

63. spódniczka o kroju trapezowym do kolan Biaggini - 8 zł
znowu podobne kolory ( nawet nie wiedziałam, ze tyle razy je wybrałam :) wrzosy, lilia, fiolety szare i czarne materiał wygląda na jakąś bawełnę,
rozmiar z metki 42, wymiary na płasko pas 43x2, biodra 54-56x2 ( zależy, gdzie mierzyć ) długość 63 cm. Materiał nie rozciąga się praktycznie wcale. dobrze się ją nosi :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

64. paski plecione
a/ w kolorze szampańskim-8ZŁ - bierze teesa
na zdjęciach wygląda bardziej jak srebrny, faktycznie to szampański z takim satynowym odcieniem. długość bez klamry 114, szerokość 6 cm, w jednym miejscu plecionka jest porozszerzana, widać, ze najczęściej w tym miejscu ktoś nosił, to do obwodu 80-82 cm, myślę, że do odkszłatowania.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

b. kolorowy - 5ZŁ
szerokość 3 cm, długość bez klamry 90cm,
ObrazekObrazekObrazekObrazek

65. czarna sztruksowa spódnica maaaaxi r. 38 nowa - 15 zł
spódniczka z bardzo wąskiego, drobnego sztruksu, nigdy nie noszona, rozszerza się ku dołowi- z przodu ma wszyty takim zygzakiem klin, z tyłu przez środek idzie podwójny, taki "dzinsowy" szew. Góra szyta, jak spódnice dzinsowe, z przodu kieszenie. Jest nieco elastyczna.
Rozmiar z metki 38, wymiary rzeczywiste- pas 37x2, biodra 47x2, szer. na samym dole 60x2, długość 87
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

66. sukienka na lato maxi w kratę - 12zł
Sukienka dużo lat przeleżała głownie w szafie, nie znalazłam żadnych uszkodzeń materiału, skład to wiskoza z poliestrem, leciutka, przewiewna, nie poci się, szybko schnie.
rozmiar z metki 42, wymiary na żywo szer na wysokości pach 52x2, w miejscu odciecia 49x2 , długość od góry do odciecia 39cm, długość całkowita 133 cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

67. szara spódnica w kropeczki rozkloszowana, bawełniana- Biaggini r. 40 - 20 zł
spódnica na szerokim pasie, mocno marszczona, 100% bawelny i zewnętrznie i podszewka, pas, plus "wstążki" do przewiązania kokardy i podszewka w jasnym kolorze szarym, zewnętrzne w drobniutkie kropeczki.
Rozmiar z metki 40, wymiary na płasko- pas 42-43, długość 55cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

68. czarna spódniczka z falbaną z aplikacjami z kolorowych wstążek i tasiemek - Casa Blanca r. 42- 20zł
bardzo "twarzowa" spódniczka z sieci charles vogele, u góry w pasie, w rejonie bioder raczej dopasowana, od ud idzie falbana z naszytymi wstążkami, tasiemkami itp.Sama spódniczka z takiej płóciennej bawełny, z bawełnianą podszewką.
Nie ma praktycznie żadnych śladów użytkowania, nosiłam ją, ale to bardzo dobra jakość i pranie nie pozostawiło żadnych śladów.
rozmiar z metki 42, wymiary na żywo- pas wys. ok 10 cm- szer u góry 45x2, na dole 47x2 ( pas nie jest stricte w pasie, a schodzi na biodra ), szer w biodrach 54x2, długość 50 cm
Polecam bardzo, naprawdę fajny ciuszek i te aplikacje dają śwetny akcent.
ObrazekObrazekObrazek

69. spodnie dzinsowe szare Corrina ( sieć Charles Vogele ) r. 42.- 25zł
spodnie z dodatkiem elastanu, nogawki trochę zwężane, ale nie slim, na tylnych kieszeniach malutkie metalowe napy układające się we wzorek, nie mają sladu noszenia.
rozmiar z metki 42, wymiary na płasko - pas 41, biodra 52 stan 33, nogawka szer udo 32, dół 20cm, długośc nogawki od kroku 82 cm, całych spodni 109cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

70. spódnica ciemnoszara w pionowe paski- tuba, ołowkowa, na podszewce, r. 42 - 10 zł
pas szer. 46-46, biodra 54, długość 57cm, z przodu ma kieszenie, na dole mały rozporek.
trochę ja nosiłam, przy kieszeni na odcinku niecale 1cm trochę poluzowana nitka na szwie
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

71. metalowy pasek łańcuszkowy ozdobny 10 zł
na zdjęciach widać wszystko, pasek wymaga odświeżenia, przetarcia, bo dośc długo leżał z innymi akcesoriami biżuteryjnymi, na zdjęciu przy miarce widać, na jaką minimalną i jaką maksymalną długość można go nosić, a więc raczej na biodra taki, niż na pas. Kołka są lekko wypukłe plus trochę takie gięte , jak metaloplastyka
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

72. Czarny szal haftowany, gnieciony - 5 zł
Szal jest z poliestru, taki minimalnie sztywniejszy ( w porównaniu z następnym ), niestety, zdjęcia wyszły takie sobie, wiec opisze, sam materiał drobniutko gnieciony, trochę wygląda, jakby odgniotły się na nim gwiazdki, haft wygląda bardzo ładnie, cały szal jest tym pokryty, jest taki drobniutki i wykonany cieniowaną nitką przechodzą w siebie kolory pastelowe lekko zielony, wpadający w brąz i kremowy, przy czym kolory sa leciutkie. Mam nadzieję, ze ktoś uwierzy mi na słowo, ze jest ładny ;)
wymiary szer 45, długość 160cm
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

73. chusta z printem jakby trochę Dali mieszany z Picasso ;) 7 zł
materiał- nie wiem. Jesr bardzo zwiewny, delikatny, wymiary 82x82, kolor głowny jest taki trochę marchewkowy, ceglasty ( ? ) a resztę widać na zdjęciach.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Sob kwi 24, 2021 21:58 przez maczkowa, łącznie edytowano 23 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 27, 2021 15:27 Re: Garderoba wszelaka, rozmiary wszelakie- wyprzedaż ciucho

rozliczenie kupujacych

Wasylisa
Spódnica kremowa 12 zł
.......................
wpłynęło 30zł, -10 zł przesyłka- 20 zł idzie na koty- bardzo dziękuję za górkę :)


kocka
kamizelka haftowana 10zł
sweter basicowy H^&M 20 zł

SabaS
Bluza nietoperz w paski - co łaska w gratisie
marynarka H&M 35zł
koszulaw różowo zielone paski kappahl 20 zł
3 kardigany spod lady 40 zł
top zielony kapahl 13
koszula w turkusowoszare pasku biaggini 15
top biały biagini 13zł
.........................
13.04. wpłynęło 140 zł
bluzka ecru z plisowanego materiału KingField -20 - wpłacone
bluzka szara h&M spod lady 9zł

kwinta topy bezszwowe 2szt...24 zł, wpłata 35 zł - 4zł koszty wysyłki, 31 idzie na zwierzaki :)

aga66:
spódnica tuba w paski- gratis
carry 5 zł
sukienka/koszulka atlantic 8zł
...............
13 zł, wpłata 13 zł

Megana
........
biały materiał
tamborki
sukienka z kanwy

kiwi
spódniczka trekkingowa 12 zł,
materiał w kratkę darmo
.....................
do zapłaty 22 ( plus drugi bazarek ) wpłynęło 33,30 - 11,30 wysyłka- 22 zł idzie na koty


teesa
pasek szampański 8z,l
materiał firankowy za koszty wysyłki
...................................
zapłacone 21.04 bezpośrednio na PS
.........................................................................................
.........................................................................................
rozliczenie beneficjentów

1.w chwili rozpoczynania bazarku wpływy szły na koty szczecińskie 200 zł i stan zbiórki z wątku od sasa do lasa był: 190 zł ) +10 zł ( wpłata od Wasylisy ) - zakończone

2.koty Joli Dworcowej do uzbierania 100zł - 10zł ( reszta wpłaty od Wasylisy ), 30 zł ( wpłata od ewa mrau z tego wątku plus 5zł górka ) (40- 40 zł plus dodatek ode mnie przelany na konto Joli Dw. 7.04.) do uzbierania jeszcze 60zł - 31 zł ( wpłata kwinty ) + 29 zł z wpłaty SabyS - 13.04. przelew 60 zł.

3. Fisia z FIp-em od Kwiryny 13.04. - 50 zł z wpłaty Saby ( + moja wpłata własna ) zrobione

4. Kolejna zbiórka na P.S. 150 zł do uzbierania - 111zł ( reszta wpłaty Saby )+20zł( też Saba)- 130 zł idzie na P.S. plus to, co od teesy będzie bezposrednio- zrobione!

5. Lidka i wszystkie kocie biedy, które stają na Jej drodze - 74zł ( wpłata aga66 z dwóch wątków )+22 ( kiwi (96)
Ostatnio edytowano Pon maja 03, 2021 5:05 przez maczkowa, łącznie edytowano 15 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 27, 2021 20:09 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Poproszę nr 7 (spódnica kremowa) i 16 (czarna bluzka)

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Sob mar 27, 2021 20:19 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Wasylisa pisze:Poproszę nr 7 (spódnica kremowa) i 16 (czarna bluzka)

inauguracyjny zestaw za 15 ;) ? może być? i poczekasz troszkę na c,d,n, czy od razu chcesz?
tzn od razu to nie wcześniej, niz w poniedziałek
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 27, 2021 20:24 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Poczekam na cdn, jakbym się zagapiła, to wyślij mi PW, dobrze?

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Sob mar 27, 2021 21:58 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

jasne, w razie czego będę krzyczeć :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 27, 2021 22:24 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

No, ja sobie przycupnę i popaczam...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 27, 2021 22:50 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

poprosze nr 8 i jeszcze poczekam

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 27, 2021 23:00 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Megane, siadaj wygodnie ;)

kocka, już zapisuje :)

jutro bedą kolejne, bo nie mam już więcej zdjeć. Zeby koty mi ich nie wysmarowały, to musze pojedynczo wyjmować, dokładnie opisywać z wymiarami i chować od razu i trochę mi to zajmuje :) a jeszcze mam kroplowkowanego kota, sikającego psa i parę innych spraw, więc reasumując i tak z siebie jestem dumna, że tyle dizsiaj opisalam ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 28, 2021 17:14 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

dorzuciłam troche od poz. 19, głownie dzianina tym razem, choć wpadła sukienka i 3 bluzki niedzianinowe
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 28, 2021 22:14 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Dopiero teraz zauważam coś nowego :D Ciekawe czy upoluję cos w swoim rozmiarze ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 29, 2021 7:18 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

Jak otwieram kolejne półki, to stwierdzam, ze mam wszystkie rozmiary od 38 ;) tych małych niestety najmniej, a widzę, że głownie one tu chodzą :)
Na razie naruszyłam niewielką część a juz trochę wykończona jestem tymi zdjęciami, pomiarami ;) musze zbudować sobie profesjonalne stanowisko ośwetleniowe i kupić manekina ;) bardzo cieżko pokazać ubrania bez tego, fajne ciuchy wychodzą na zdjęciach jak kupa ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon mar 29, 2021 11:06 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

to żeby Cię nie zniechęcić do większych rozmiarów, to zacznę nr 18 i patrzę dalej :)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 29, 2021 23:10 Re: Garderoba wszelaka, rozmiar y wszelakie- wyprzedaż ciuch

SabaS pisze:to żeby Cię nie zniechęcić do większych rozmiarów, to zacznę nr 18 i patrzę dalej :)


Zniechęcić mnie byłoby o tyle trudno, że głownie takie mam ;) Ale...Saba, to, co wybrałaś, to chyba nie jest wiekszy rozmiar, moim zd. to taka L-ka na jakies 100 cm w biodrach, koło 80 w pasie i z 90 w biuscie, tyle, ze nietoperz, to taki duzy wygląda, plus niektore wymiary ma większe :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości