Dwa Tulikocyki - na potrzeby kociątek

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw mar 25, 2021 14:30 Dwa Tulikocyki - na potrzeby kociątek

Kochani, te dwa prześliczne Tulikocyki są wystawione na potrzeby przyszłych kociątek, które niebawem się u mnie pojawią (prowadzę dom tymczasowy dla kociąt). viewtopic.php?f=46&t=207105&start=480
Cudne rękodzieła naszej Alessandry wspomogą - za Jej pozwoleniem - zakup mleczka, podkładów, chusteczek, smoczków itd. :1luvu:
Zapraszam serdecznie! Jest to forma licytacji. Licytacja będzie trwała 3 dni od pierwszej oferty na dane rękodzieło. :201461
Do ceny wylicytowanego przedmiotu dodajemy koszt wysyłki pocztą lub paczkomatem, według uznania.

1. Poddupniczek” koci z prawdziwej Szenili Himalaya. Cudownie miękki w dotyku. Nieużywany. 54 cm na 32 cm. Wspaniała jakość, unikat. Żółto-błękitny. Kolor żółty: jak dobrze ukręcony kogel-mogel.
Cena wywoławcza: 40 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

2. Poddupniczek koci nr 2: świetny do transporterka lub do legowiska czy na parapet. Nieużywany. Po praniu zmięknie. Bardziej na lato. 52 cm na 29 cm. W kolorze ecru.
Cena wywoławcza: 20 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Sob mar 27, 2021 6:57 Re: Dwa Tulikocyki - na potrzeby kociątek

Bastet,tak profesjonalne zdjęcia zrobiłaś,że sama bym chętnie kupiła,gdybym nie doczytała ,że to ja robiłam :lol:
Zachęcam do zakupów,to idealny prezent świąteczny dla futerka jajkowy kolor i miękkość puchu kurczaka :kotek:
Druga mata w sam raz do transportera na wiosnę i lato . W użytkowaniu bezproblemowe

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob mar 27, 2021 8:22 Re: Dwa Tulikocyki - na potrzeby kociątek

alessandra pisze:Bastet,tak profesjonalne zdjęcia zrobiłaś,że sama bym chętnie kupiła,gdybym nie doczytała ,że to ja robiłam :lol:
Zachęcam do zakupów,to idealny prezent świąteczny dla futerka jajkowy kolor i miękkość puchu kurczaka :kotek:
Druga mata w sam raz do transportera na wiosnę i lato . W użytkowaniu bezproblemowe

:1luvu: :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Czw kwi 01, 2021 21:33 Re: Dwa Tulikocyki - na potrzeby kociątek

Hop!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości