Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za parę zł

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon mar 22, 2021 14:29 Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za parę zł

Kolejny rzut odchomiczania się- czyli książki do wzięcia.
Na razie niewiele, te, z którymi wiem, ze się mogę rozstać ;)
zasady podobne, jak na pozostałych bazarkach- uzyskane ze wszystkich bazarków pieniądze przeznaczam na wybrane cele, które w miarę pozyskiwania środków zmieniam. Kwota przeznaczana na dany cel jest podawana, ale akurat tu obowiązuje trochę uznaniowość z mojej strony.
Dotychczas udało sie pomóc dzięki moim wyprzedażom kotom indywidualnym ;) - Fiszce od Talki, Fili od Hanig, Gapciowi z Fip-em, Sorrusiowi & od ASK, kotkom od Anny61 w sterylkach, celom ogólnym -- spory zastrzyk poszedł do Powszechnej Sterylizacji viewtopic.php?f=1&t=203302, troche na fundusz Immunologiczny viewtopic.php?f=1&t=161954&start=705, kotom ze Szczecina, którymi od lat opiekuje się Iza71koty - wątki - viewtopic.php?f=1&t=203744&start=525 i drugi viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1800 zbiórka na pomoc - https://pomagam.pl/ntygft ( przy okazji bardzo proszę o udostępnianie zbiórki przez facebooka )- 200 zł, Joli z Łodzi, [/b]która tez opiekuje się gromadą kotów - viewtopic.php?f=1&t=191624 100 zł., cudnej tymczasce od Kwiryny - Fisi, która walczy z FIP=em tu można pomóc https://zrzutka.pl/bpfekea tu krótka historia małej viewtopic.php?f=46&t=195099&start=495 - zebrane
Teraz zbieramy 150 zł dla Lidki i bied, które stają na Jej drodze - viewtopic.php?f=1&t=181709 zebrane
100 zł dla 5 maluchów z panleukopanią od Bastet- zebrane,

Kolejna partia 200zł idzie na Powszechną Sterylizację, która zawsze potrzebuje wspomagania, by kolejne kocie biedy nie rodziły się

rozliczenie kupujących i beneficjentów będzie w tym wątku, jak i pozostałych czynnych- na razie ten - viewtopic.php?f=20&t=209045 i zostało jeszcze trochę filmów - viewtopic.php?f=20&t=208035

Nie będę pisać o czym ksiązki, wrzucam awers i rewers okładki.

Najpierw książki niesprzedane na bazarku kuchennym UWAGA!! Taniej

1. Kuchnia Lidla ( juz są na olx - dam linka )
Ksiązki kucharskie, poradnikowe Lidla - za punkty. Może jednak ktoś nie zdobył, a chciałby mieć ( u mnie nazbierały się w nadmiernych ilościach ;) ) nóweczki, jeszcze zafoliowane!
każda po 5 zł, jeśli ktoś będzie chciał komplet 3 lub 4 to odpowiednio 12 lub 15 zł
Mam-Ryby są super 3 sztuki, Jeść zdrowiej 2 sztuki, Jeść zdrowiej warzywa i owoce 2 sztuki i Rodzinna Kuchnia Lidla 1 sztuka
ObrazekObrazek

2. Dieta oczyszczająca program odnowy organizmu na 7 dni - nie ruszana, w twardej oprawie 4 zł,

3. Dieta metaboliczna - chudnięcie w zgodzie z własną przemiana materii nie ruszana, w twardej oprawie - 4 zł

4. Czy wiesz, co jesz- Irena Gumowska - „Czy wiesz, co jesz?” jest swoistą książką kucharską, w której każdy rozdział został poprzedzony kilku-kilkunastostronnicowym opracowaniem dotyczącym danej grupy produktowej. Oprócz przepisów mamy więc także opis pochodzenia poszczególnych warzyw, owoców i przetworów oraz ich właściwości kulinarno-zdrowotne. Jest to o tyle interesujące, że całość została ujęta w formie ciekawostek i napisana w sposób bardzo przystępny. Pojawiają się tabele określające wartości odżywcze, trochę liczb i różnych parametrów, ksiązka nie ruszana, twarda oprawa- 4 zł

5. Czy jesteś zdrowy, poradnik jak interpretować wyniki dr. EBERHARD J. WORMER, twarda oprawa, kilka razy ją otworzyłam - 3 zł.
( nie dotyczy kuchni, ale nie miałam pojęcia, gdzie ją przypiąć ;))
Obrazek

6. Helen Fielding Dziennik Briget Jones 6 zł
7. Helen Fielding W pogodni za rozumem[/b] 4 zł
razem -8 zł
Miękka oprawa, stan zadowalający do dobry, zagięcia oprawy
ObrazekObrazek

8. Laura Peyton Roberts - Obietnice
miękka oprawa stan bdb - 3 zl
ObrazekObrazek

9. Aleksandra Marinina Kolacja z Zabójcą
10. Aleksandra Marinina Gra na cudzym boisku
11. Aleksandra Marinina Płotki giną pierwsze

miękka oprawa stan bdb cena za jedną - 4 zł, za komplet - 10 zł
ObrazekObrazek

13. Jeff Abott- Panika, - cena 5 zł
miękka oprawa, stan zadowalający - okładka doznała uszczerbku po zetknięciu z fusami kawy na chyboczącym Bałtyku, większośc udało się usunąć, ale odrobina śladów jest plus ogólne użytkowanie.
ObrazekObrazek


[b]
15. Akunin Śmierć Achillesa
cena 4 zł
miękka oprawa stan bdb
ObrazekObrazek

17. Alex Kava - Granice Szaleństwa [/b] cena 6 zł

Miękka oprawa, stan dobry- ogólnie widać, ze czytane
ObrazekObrazekObrazekObrazek

18. Grzyby - taki niemal kieszonkowy atlas grzybów, twarda oprawa stan bdb cena 5 zł
ObrazekObrazek

19. John Fischer Dlaczego mój pies..? cena 4 zł
Miękka oprawa stan jak widac, jest pognieciona, głownie okładka, ale ksiazka czysta
ObrazekObrazek

20. Fascynujace miejsca w Polsce , twarda oprawa, wydanie albumowe cena 5 zł
ObrazekObrazek

23, Negocjator Frederick Forsyth 5 zł
stare wydanie, okładka lekko wygięta- nie przełamana, aktualnie się "prostuje" pod stertą innych ksiązek, strony minimalnie pozółkłe już, reszta ok
ObrazekObrazekObrazekObrazek

24. Całkowite Zacmienie Liz Rigbey - 3zł
o treści nie potrafię nic powiedziec, opis z okładki wskazuje na jakiś kryminał z romansem w tle, lub odwrotnie
okładka na zgięciu trochę złamana- jak widac na zdjęciu, kartki minimalnie pozółkłe.
ObrazekObrazek

25. Babie Lato - Rebecca Hagan 3zł
romans, jak widać, stan dobry,
ObrazekObrazekObrazek

26. Moje hobby Koń - Margaret Hampe- Przewodnik dla dzieci - 6zł

Bardzo fajna książka dla małych miłośników koni. Oprawa twarda, stron 64. Ładne wydanie, papier twardy, błyszczący, śliczne fotografie. Stan bardzo dobry, jedynie na 2 stronie, w miejscu przeznaczonym na dane małego właściciela- wpisane odręcznie imię i nazwisko- do usunięcia. Poza tym, stan okładki, wnętrza bez zarzutu, wszystkie pozostałe miejsca przeznaczone do wpisów, wklejania- nie wypełnione
Opis:
Twoja własna książka o koniach nadaje się nie tylko do czytania. Możesz w niej także narysować konia, wkleić jego zdjęcie, opisać marzenie o koniu, badać stajnię za pomocą testu i dużo więcej.Oprócz tego dowiesz się nieco o :
- pochodzeniu konia
- najważniejszych rasach koni i kuców
- mowie koni
- utrzymaniu i pielęgnowaniu koni
- podstawach jazdy konnej
https://www.olx.pl/d/oferta/moje-hobby- ... JSc81.html
Obrazek

27. Poznań. Miasto i okolice. FAKTOR, Biuro Wydawnicze and M. BORNAKOWSKI= 10 zł
Album przedstawiający najciekawsze miejsca Poznania i okolicy. tekst w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim
Album w stanie idealnym, oprawa twarda, nie ma uszkodzeń, kartki czyste, nie pozaginane. Wpisuję używane, bo leżało przez długi czas na półce.
Dane dotyczące albumu:
Tytuł: Poznań
Podtytuł: miasto i okolice
Wydawca: FAKTOR, Biuro Wydawnicze and Marian BORNAKOWSKI
Wydanie: 1
Rok wydania: 2000
*tekst Piotr Maluśkiewicz; opracowanie graficzne Tadeusz Piskorski V&P
161 s., ilustracje, fotografie; 28 cm
; Poznań; fotografia polska - 20 w.; Poznań - ikonografia - album
https://www.olx.pl/d/oferta/poznan-mias ... JSdi6.html

28. CUDA ŚWIATA. Przewodnik po skarbach cywilizacji. R.Cavendish, R.Burton- 10 zł

CUDA ŚWIATA. PRZEWODNIK PO SKARBACH CYWILIZACJI -
opis produktu:
Bogato ilustrowany przewodnik-album po 100 wielkich budowlach, monumentach i osiągnięciach myśli inżynierskiej całego świata; skarby ponad 10 000 lat cywilizacji opisane w porządku chronologicznym i zgrupowane według kontynentów. Znakomite barwne zdjęcia pozwalają przenieść się w różne ciekawe miejsca naszej planety.
Wydawnictwo Multico. Autorami książki są Rosemary Burton, Richard Cavendish. Książka CUDA ŚWIATA. PRZEWODNIK PO SKARBACH CYWILIZACJI liczy 240 stron. Jej wymiary to 170X240.
Książka w stanie niemal idealnym, jedynie jeden z rogów przedniej strony okładki jest minimalnie zgnieciony. Poza tym nie ma śladów użytkowania.
https://www.olx.pl/d/oferta/cuda-swiata ... JScwQ.html
ObrazekObrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie sie 08, 2021 10:10 przez maczkowa, łącznie edytowano 27 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon mar 22, 2021 14:29 Re: A tym razem książki, książeczki...- do 26.03 przesyłka z

rozliczenie kupujących
LimLim
Historyk - 12 zł
A.Christie - 9 zł
.....................
21zł+22zł z bazarku sasolasoweg, po rabacie 40 zł- wpłata 50- minus koszty wysyłki 40 zł na zwierzki
Ostatnio edytowano Sob mar 27, 2021 5:27 przez maczkowa, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon mar 22, 2021 14:30 Re: A tym razem książki, książeczki...- do 26.03 przesyłka z

W chwili otwierania tego bazarku zbiórka na koty szczecińskie
po wpłacie LimLIm jest 190 zł- jeszcze 10 i kolejny cel
Ostatnio edytowano Sob mar 27, 2021 5:28 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto mar 23, 2021 10:08 Re: Czas na książki,kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

post głowny c/a skończony. Pewnie jakies ksiązki jeszcze dojdą, ale te można już kupować. Cele aktualne i kolejne pomocowe w pierwszym poście.
Serdecznie zapraszam, bo dotychczasowe efekty mnie naprawdę motywują do tej katorżniczej roboty z odchomiczaniem :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto mar 23, 2021 20:53 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

to może wieczorowo poro przy kominku ktoś znajdzie coś dla siebie do poczytania :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 2:24 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Aaaa nowy 8) Resztek Nesbo chyba na początku tego roku zdołałam się pozbyć. Trochę mi nawet smutno było,że akurat mną autor nie zakręcił tak, jak większością czytelników.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 7:06 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Lubię skandynawskie ksiązki i filmy, ale Nesbo akurat też mnie nie powalił. Ale też jest w nim coś wciągającego, bo chociaż po 1 ksiązce nie umarłam z zachwytu, to kupowałam i czytałam kolejne :) Ale rozstaję się z nim bez bólu. I chyba z nim jest ten problem, ze wszyscy, którzy mieli przeczytać- przeczytali, którzy chcą miec- kupili, choćby z wtórnego rynku, zostali tacy, jak ja, którzy na koncu stawki sobie przypomnieli, ze coś z domu mogą wyprowadzić ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 7:21 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Ale!! oprócz Nesbo jest jeszcze kilka pozycji, może ktos się skusi :) Wczoraj już nie miałam czasu, ale może w weekend parę kolejnych rzeczy dodam :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 12:35 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

17 Elena Kostova - Historyk,
twarda oprawa stan bdb - 12zł

23. Agata Christie - Zwierciadło pęka w odłamków sto

Poproszę :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro mar 24, 2021 12:37 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

bardzo proszę :D czyli rozpakować i dokładac :D? dobrze, że wczoraj miałam lekką awanturę domową ze zwierzakami i nie wysłałam CIę jeszcze- chociaż paczuszka już pozawijana czeka :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 12:42 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Poproszę :lol: :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro mar 24, 2021 12:44 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

LimLim pisze:23. Agata Christie - Zwierciadło pęka w odłamków sto

Poproszę :)


też zanotowane :) i w takim razie pytanie- uprawiam cuda marketingu ;) - nie ogladasz np filmów na DVD?? bo mam całkiem sporo filmów na podstawie Agaty Christie z Poirot i Mrs Marple i 3 chyba nieprzypisane do sprzedania też na cele charytatywne- jakoś nie mam czasu, żeby spisac, co tam jest, ale 1 mały pakiet wystawiłam na Olx - https://www.olx.pl/d/oferta/agatha-chri ... IYjAV.html
jest tego sporo więcej, a cenę na pewno dogadałybyśmy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 14:24 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Nie mam DVD :(
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro mar 24, 2021 14:53 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Nooo, trudno ;)
czy teraz mogę Cię już pakowac na dobre? Bo korzystając z okazji wydrukowałabym etykietę :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro mar 24, 2021 16:16 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Marinina jest fajna -bardzo lubię. Akurat te czytałam -właściwie to prawie wszystkie czytałam po polsku oprócz tych najnowszych (bo w bibliotece nie ma, na empik go nie ma, a w księgarni jeszcze za drogie jak dla mnie, na olx tez nie ma w rozsądnej cenie)
Jak ktoś lubi kryminały -to warto, tym bardziej że cena bardzo zacna.

Te Browna też fajne -takie przygodowo-sensacyjne.
Akunina tez lubię .
nesbo nie lubię :oops: ale raczej sie podoba wielu ludziom, ma świetne recenzje -dla mnie za brutalny.

maczkowa - a jaki jest ten Alex Kava? Podobał ci się? Z niczym mi sie nie kojarzy. To znaczy sensacyjo -kryminalny, ale jaki ma klimat?

gotowałaś według tych ryb z Lidla?
dostałam taka książkę od mamy - i sama nie wiem czy warto próbować czy raczej wystawić na olX?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości