Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za parę zł

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro mar 24, 2021 18:16 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Patmol pisze:Marinina jest fajna -bardzo lubię. Akurat te czytałam -właściwie to prawie wszystkie czytałam po polsku oprócz tych najnowszych (bo w bibliotece nie ma, na empik go nie ma, a w księgarni jeszcze za drogie jak dla mnie, na olx tez nie ma w rozsądnej cenie)
Jak ktoś lubi kryminały -to warto, tym bardziej że cena bardzo zacna.

Te Browna też fajne -takie przygodowo-sensacyjne.
Akunina tez lubię .
nesbo nie lubię :oops: ale raczej sie podoba wielu ludziom, ma świetne recenzje -dla mnie za brutalny.

maczkowa - a jaki jest ten Alex Kava? Podobał ci się? Z niczym mi sie nie kojarzy. To znaczy sensacyjo -kryminalny, ale jaki ma klimat?

gotowałaś według tych ryb z Lidla?
dostałam taka książkę od mamy - i sama nie wiem czy warto próbować czy raczej wystawić na olX?


Nesbo określasz jako brutalnego, to Alex Kava powinna Ci się spodobać. Ona pisze dość lajtowe kryminały, często z podłożem romansowym. W sumie kiedyś tylko trzy tytuły zaliczyłam, ale na spokojny wieczór nada się :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 18:52 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Romansów nie lubię, ale lekkie kryminały, takie bardziej obyczajowe, lubię.
Spróbuje tą Alex Kava.
Myślałam, że to facet :oops:

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 19:00 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Patmol pisze:Romansów nie lubię, ale lekkie kryminały, takie bardziej obyczajowe, lubię.
Spróbuje tą Alex Kava.
Myślałam, że to facet :oops:


O właśnie, to powinno przypasować. Mnie jej powieści przywodzą na myśl książki Erici Spindler. Może coś z jej repertuaru znasz? Napisały tez wspólnie książkę, ale to już ... nie koniecznie polecam :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 19:10 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

nie znam.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 19:27 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Patmol pisze:nie znam.


Też dobrze :lol: Zaczniesz od Kavy, to może potem będziesz miała ochotę również na Spindler. Dla porównania, ktora lepiej prowadzi fabułę.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 19:32 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

a od której książki zacząć?

Łowca dusz?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 19:51 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Patmol pisze:a od której książki zacząć?

Łowca dusz?


U maczkowej są akurat W ułamku sekundy - 2 tom cyklu o Megi, Granice Szaleństwa będa 4 tomem, a pomiędzy nimi jest Łowca dusz. Pierwszy to Dotyk zła.
Pamiętam,że przeczytałam najpierw 3 tom, a potem pierwszy. Nawet nie wiem czy wcześniej wydano ten cykl po kolei.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro mar 24, 2021 20:49 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Przepraszam za opóźnienie, Atta przejęła funkcję prowadzącej ;) i dobrze, bo ja niewiele mogę o tych akurat książkach powiedzieć. Dostałam je na jakis wyjazd, tam ostatecznie nie było możliwosci czytania, chyba tylko 15 stron przejrzałam i nie wróciłam- to był okres kiedy spędzałam czas albo za kółkiem, albo pod wodą, a tam się kiepsko czyta. A teraz mi przekazano na bazarek.
Ale moje odczucia po tym kawałku to było takie, jak Atta napisała, że to jakieś połączenie z czymś romansowym jest.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 25, 2021 9:39 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

Patmol pisze:Romansów nie lubię, ale lekkie kryminały, takie bardziej obyczajowe, lubię.
Spróbuje tą Alex Kava.
Myślałam, że to facet :oops:


Pat, daj znać, czy chcesz tę Kavę, jak się zdecydujesz dzisiaj to mogę wystawić na wiadomy portal celem skorzystania z promocji w przesyłce- jest tylko do jutra
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 25, 2021 10:08 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

maczkowa pisze:Nooo, trudno ;)
czy teraz mogę Cię już pakowac na dobre? Bo korzystając z okazji wydrukowałabym etykietę :)


jasne :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw mar 25, 2021 10:31 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

maczkowa pisze:
Patmol pisze:Romansów nie lubię, ale lekkie kryminały, takie bardziej obyczajowe, lubię.
Spróbuje tą Alex Kava.
Myślałam, że to facet :oops:


Pat, daj znać, czy chcesz tę Kavę, jak się zdecydujesz dzisiaj to mogę wystawić na wiadomy portal celem skorzystania z promocji w przesyłce- jest tylko do jutra


Nie mogę 8) -obiecałam sobie, ze w 2021 r nie kupie nic coby nie było mi niezbędnie potrzebne do przeżycia. Już mam pewne efekty psychologiczne -wiec nie chce tego stracić. A właśnie książek kupowałam najwięcej -mam jeszcze całe mnóstwo takich -do przeczytania w wolnej chwili.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 25, 2021 12:02 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

31 z którego jest roku?

kocianowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 587
Od: Śro sty 18, 2017 17:03

Post » Czw mar 25, 2021 12:19 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

kocianowa, sprawdze w domu po południu, może tez inne takie krajoznawcze dołoże do pakietu

Patmol- ok, chyba źle zrozumiałam Waszą wczorajsza rozmowę :) U mnie minimalizm to dużych szans nie ma w związku z aktywnością na bazarkach, ale Tobie zycze bardzo minimalistycznego roku ;) a sobie, żeby puste miejsa po sprzedanych rzeczach nie zapełniły się zbyt szybko ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 25, 2021 12:22 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

trzeba od razu te puste szafy po sprzedanych rzeczach też wystawić na sprzedaż 8)

mnie książki strasznie, straszna kuszą :oops: ale walczę dzielnie

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt mar 26, 2021 0:38 Re: Czas na książki-kryminały,sensacja,komedia,albumy za par

kocianowa pisze:31 z którego jest roku?

wyd I 2006
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7101
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości