BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Uwaga! Kocie skarpetki! KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 20, 2021 14:55 BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Uwaga! Kocie skarpetki! KONIEC

Kochani, Wielkanoc niebawem, a potem Dzień Matki i Dzień Dziecka. Może to właśnie tutaj znajdziecie ciekawe, fajne, a na pewno unikatowe prezenty dla bliskich, lub dla siebie samych…? Wraz z cudownie rysującą Moniką – Fluffy Wombat Cult - zapraszam Was serdecznie na wiosenny bazarek! Dziś Pierwszy Dzień Wiosny! Może trochę poczujecie jej powiew.

Dwa rysunki, które przewijają się na fantach bazarkowych to 1. nasza Bastet w otoczeniu Maluchów – Psota, Figla i Grepsa, oraz 2. Moje byłe tymczasiki: Brawurcia i Tygrysek, jak były malutkie .

Cały zysk z bazarku pójdzie na kupno surowicy p/panleukopenii (bez której nie odważam się prowadzić domu tymczasowego), a także - jeśli wystarczy na to - podkładów i chusteczek dla kocich niemowlaków.

Bazarek trwa do środy 24.03. Wszystkie rzeczy mają opcję: kup teraz. I nie mają limitu ilości. Do ceny trzeba doliczyć koszt wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem - do uzgodnienia. No to zaczynamy!
--------------------------------------------------------------------------
Fant nr 1 - duża ilość

Przefajny MAGNES NA LODÓWKĘ w dwóch intensywnych kolorach:
Bardzo dobre wykonanie, super jakość. Guma magnetyczna.
Cena za 1 szt – 7,50 zł.

1a) Pomarańczowy z Brawurką i Tygryskiem

Obrazek

1b) Turkusowy z Bastusią w otoczeniu hordy kocich dzieciaków

Obrazek

------------------------------------------------
Fant nr 2 - duża ilość

Praktyczna i śliczna PODKŁADKA POD KUBEK. Na górze błyszczący obrazek, od spodu – solidny korek. 2 wersje kolorystyczne.
Cena za 1 szt. 7,50

2a) Pomarańcz – Brawurka i Tygrysek

Obrazek
Obrazek

2b) Turkus – Bastet i maluchy

Obrazek
Obrazek

-------------------------------------------------------------
Fant nr 3 - duża ilość

Czy lubicie pić kawę lub herbatę z pięknej zastawy? Ta„zastawa” jest nie tylko piękna, ale też przynosi dobro zwierzakom. Z niej pić to czysta przyjemność .
Wspaniały, wiosenny, pogodny kubek dla prawdziwego miłośnika kotów, w dwóch wersjach kolorystycznych.
Cena - 19 zł.

3a) Pomarańczowy

Obrazek

3b) Delikatny turkus

Obrazek

------------------------------------------------------
UWAGA! Polecam komplet – 1 kubek i 1 podkładka razem za 25 zł.
-------------------------------------------------------

Fant nr 4 - duża ilość

Kochani, słyszeliście kiedyś o tym, by puzzle same się układały? Nie…? W takim razie przedstawiam Wam piękne puzzle Koci Łapci. Te puzzle to hit! Rewelka! Pasują do siebie tak genialnie, że niemal same wskakują na swoje miejsca – serio, serio! Rewelacyjna jakość i super zabawa dla dzieci (dużych i małych). Polecane na Zajączka.
Są dwie wersje:

4a) małe– 70 elementów (wielkość A4)– 19 zł
4b) duże – 192 elementy (wielkość A3) – 33 zł

Obrazek

----------------------------------------------
Fant nr 5 - duża ilość

Breloczek dedykowany miłośnikom kotów lub tym, którzy lubią, gdy im coś przy kluczach dynda i łatwiej pozwala odnaleźć ten jakże ważny, czasem wręcz… kluczowy przedmiot. Zdjęcie „firmowe” Bastusi z małym kotkiem na głowie .

Cena: 9 zł

Obrazek

-------------------------------------------
Fant nr 6 - duża ilość

Podkładka pod myszkę z motywem Bastet i Maluchów. Kolor nieco ciemniejszy turkusowy. Guma od spodu fajnie się trzyma blatu biurka. No i kto by nie chciał popatrzeć czasem przy pracy na małe kotki?

Cena: 10 zł

Obrazek

-------------------------------------------
Fant nr 7 - duża ilość

Kolorowe, wesołe obrazki do oprawienia w ramkę – w sam raz do pokoju dziecięcego . Na sztywniejszym papierze plakatowym. W trzech (!) wersjach kolorystycznych: - Obrazki będą idealnie przycięte, bez białego tła
Cena każdego obrazka: 10 zł

8a) Brawurka i Tygrysek na pomarańczowo-żółtym tle
Wymiary obrazka: 29 x 29 cm


Obrazek

8b) Bastusia z kociakami na butelkowym tle
Wymiary obrazka: 29 x 29 cm

Obrazek

8c) Bastusia z kociakami na błękitnym tle
Obrazek nieco większy: wymiary obrazka: 29 x 36 cm

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro kwi 14, 2021 14:01 przez Bastet, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 15:13 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Bazarek na kupno surowicy

Śliczne rzeczy :) Ja właśnie kupiłam podkładke pod myszę, z kotem- na koty hmm, ale pomyślę o niej, może mam jeszcze gdzieś komputer, do którego mogłabym wykorzystać ;)

I jaka pojemność kubków jest? albo jak nie znasz, to podaj wysokość i średnice :)?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 20, 2021 15:28 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Bazarek na kupno surowicy

maczkowa pisze:Śliczne rzeczy :) Ja właśnie kupiłam podkładke pod myszę, z kotem- na koty hmm, ale pomyślę o niej, może mam jeszcze gdzieś komputer, do którego mogłabym wykorzystać ;)

I jaka pojemność kubków jest? albo jak nie znasz, to podaj wysokość i średnice :)?

:1luvu:
Kubeczki mają standardowo 330 ml :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 15:37 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Bazarek na kupno surowicy

A działów to aby nie pomyliłaś? :wink:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob mar 20, 2021 15:53 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Bazarek na kupno surowicy

andorka pisze:A działów to aby nie pomyliłaś? :wink:

A.... Cholerka. Pomyliłam.... :oops: Proszę moda o przeniesienie na KOCI BAZAREK! :wink:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 17:27 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

Zamawiam podkładkę pod myszkę 1 sztuka
I breloczek 1 sztuka
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob mar 20, 2021 17:40 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

MonikaMroz pisze:Zamawiam podkładkę pod myszkę 1 sztuka
I breloczek 1 sztuka

:1luvu: Dziękuję :201413
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 17:50 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

A myślałam,że to ostatnie posłuży jako podkładka pod miski. Doczytałam jednak, to obrazem do powieszenia ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10832
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 20, 2021 17:53 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

Tojest dobry pomysł :ok: :ok: :ok:
Bo skoro są podkladkipod Kubki to mogły by być tez pod talerze
Może nie na korku ale Np. Na gumie. Jak się coś wyleje, wycierasz i git :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob mar 20, 2021 18:02 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

MonikaMroz pisze:Tojest dobry pomysł :ok: :ok: :ok:
Bo skoro są podkladkipod Kubki to mogły by być tez pod talerze
Może nie na korku ale Np. Na gumie. Jak się coś wyleje, wycierasz i git :ok:

Ejjj, super pomysł na przyszłość! :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 18:03 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

Gdybyś pomyślała o takich podkładkach pod miski kocie i psie, to wzięłabym bez zastanowienia. Tylko trzeba materiał znaleźć, żeby się dobrze mył- znaczy silikon ;) ale nie wiem, czy masz możliwość. Atta-super pomysł rzuciła :))
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 20, 2021 18:04 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

maczkowa pisze:Gdybyś pomyślała o takich podkładkach pod miski kocie i psie, to wzięłabym bez zastanowienia. Tylko trzeba materiał znaleźć, żeby się dobrze mył- znaczy silikon ;) ale nie wiem, czy masz możliwość. Atta-super pomysł rzuciła :))

Będę szukać dobrego dostawcy ;)Tak, żeby mi się opłacało zrobić, i żeby ktoś chciał za tę cenę jeszcze kupić ;)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob mar 20, 2021 19:28 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Bazarek na kupno surowicy

Bastet pisze:
andorka pisze:A działów to aby nie pomyliłaś? :wink:

A.... Cholerka. Pomyliłam.... :oops: Proszę moda o przeniesienie na KOCI BAZAREK! :wink:

Tak myślałam 8)
ale widzę, że już ok :ok:
a rzeczy śliczne :love:
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob mar 20, 2021 22:45 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

Brakuje mi tu podkładek pod garnki/talerze

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 31, 2021 11:33 Re: BARDZO WIOSENNIE! ♥ - Kubeczki, podkładki, breloczki...

Ja podrzucę
Fajne rzeczy.
Kasia wstaw tu skarpety jak zostały bo są mega :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania i 74 gości