OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 23, 2021 16:53 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

maczkowa pisze:a ostatnio kupiłam taki pas do mycia pleców, z rączkami i jestem z niego bardzo zadowolona.

Możesz zdjęcie wrzucić ewentualnie link :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 23, 2021 18:34 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

do czego służy pas do mycia pleców?
to znaczy wiem -do mycia pleców.
ale co on daje więcej niż ręce?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie maja 23, 2021 18:41 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

aaa, meg- mówiłam, zeby się dobijać, jak nie odpowiadam ;) tabletu nie mam, tzn mam, ale zbity taki model sprzed 8 lat, galaxy 3.0 jakos tak. Nie wiem, czy do naprawy i czy jesli nawet, to naprawa się bedzie opłącac

a ten pas jest taki https://pl.aliexpress.com/item/10050021 ... 5c0fSgEU92
zamówiłam też drugi - z jakichś naturalnych materiałów, ale jeszcze nie wypróbowałam - https://pl.aliexpress.com/item/33047139 ... 5c0fSgEU92
a to, co mi bardzo, bardzo podpasowało, to taki uchwyt na gąbeczkę, mydełko itp https://pl.aliexpress.com/item/10050016 ... 5c0fSgEU92 naprawdę ładnie wygląda, porządnie wykonane i swietna taśma do przeklejenia , trzyma się płytek jak przyspawane, od razu w kuchni i łazience 3 szt znalazły zastosowanie- na gąbki rózne, metalowe mydełko, czyli wszystko, co zwykle leży gdzieś i zamówiłam 3 kolejne pod konkrerne rzeczy.

Zamówiłam też osłony = drapaki na podłokietniki od kanapy, jak przyjdą, to napiszę, jak wykonane i jak się sprawdzają

Patmol, ja akurat nie wszędzie porządnie gąbką siegam, a mycie dłonią to dla mnie za mało, muszę mieć poczucie porządnie wyszorowanych pleców. A ostatnio mi sie pogorszyło, bo coś mi przeskoczyło w jednym barku i w ogole mam problem z ruchomością stawu barkowego. A last but not least- bliska mi osoba jest w ciąży i tak pomyślałam, ze pod koniec może mieć problem z zasięgiem na całe plecy, więc się i jej może przydać :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 23, 2021 18:43 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

Uchwyt to i ja kupiłam :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 23, 2021 18:44 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

świetny jest, nie? taka prosta rzecz i pomysł, a trzeba z drugiego konca świata ściągać :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon maja 24, 2021 9:46 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

a ogarnęłaś allegro lokalnie?

tez sie przymierzam
8)

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 24, 2021 10:43 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

maczkowa pisze:świetny jest, nie? taka prosta rzecz i pomysł, a trzeba z drugiego konca świata ściągać :)

Oni mają mnóstwo fajnych gadżetów do łazienki, kuchni dla kocurów :mrgreen: ostatnio lizawki im kupiłam :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon maja 24, 2021 12:36 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

Patmol pisze:a ogarnęłaś allegro lokalnie?

tez sie przymierzam
8)

niby wiem, jak tam wystawiać i niektóre rzeczy, któe podejrzewam, ze mogą tam być poszukiwane, też wystawiam, np sprzęt nurkowy. Ale co do zasady nie lubię tego portalu, żle się po tym chodzi, żle szuka, żle nawet mi sprawdza moje wystawione rzeczy. A wyświetlenia w porównaniu z olx mizerniutkie. Więc raczej jako cos dodatkowego, niz głównego.

meg, a jakie lizawki? Ostatnio na YT na koncie jakiegoś Azjaty, który ma psa i dwa koty widziałam takie lizawki i mnie zainteresowały, bo zwierzki były zainteresowane wyraźnie..pokaz linka?

a z gadżetami- świeta racja, byle się w to nie zapędzić za bardzo !!!! Ja znowu znalazłam kilka niezbędnych mi w życiu rzeczy :twisted: Wydaje mi się na ten moment, że naprawdę są mi niezbędne i wykorzystam, a nie na zasadzie "o jakie fajne, na pewno wymyśle, co z tym zrobić" - ale czas pokaże ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon maja 24, 2021 13:16 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

Ostatni wyznaczony cel, to 200 zł na Powszechną Sterylizację i to bardzo wazny cel, ale ...żle się dzieje u kotów szczecińskich i postanowiłam, że chociaż trochę pomogę załatać bieżąćą dziurę. Było nazbierane 73zł na PS więc to, i to, co in spe do 100 zł przelałam Izie na stado pod jej opieką viewtopic.php?f=1&t=203744&p=12493066#p12493066 viewtopic.php?f=1&t=194200&p=12493063#p12493063
może ktoś dojrzy i coś od siebie dorzuci, nawet parę groszy, pomoże im to przetrwać do wypłaty
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lip 03, 2021 10:23 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Dzień dobry, ponownie :)

przepraszam bardzo wszystkich za tę przerwę, zawieszenie, niekiedy brak reakcji na zaczepki- ale byłam totalnie wymęczona tymi bazarkami, cały czas miałam kolejne rzeczy do obfotkowania, wystawienia, opisania i nie mogłam za skarby się zmobilizować, nie chciałam tez rzucać obietnic w próżnię- że w kolejny weekend, to juz na pewno.
Mam nadzieje, ze osoby, który sie na część rzeczy zdeklarowały, podtrzymują deklarację, choć zrozumiem jeśli ktoś zmienił zdanie, bo niby zbierane do koszyczka było..ale koszyczki pajęczyną trochę się oplotły ;)

w każdym razie- trochę poaktualizowałam, usunęłam nieaktualne rzeczy, dołożyłam cos nowego poz 77- 84 chyba, możliwe, ze będą nowe jeszcze, ale nie wiem, czy tu, czy w pozostałych aukcjach.
Poznikały stare zdjęcia- mam je, więc jeśli ktoś bedzie zainteresowany wcześniej wystawionymi rzeczami- proszę pytać.
Myślę, że dziś/jutro pouaktualniam i dorzucę też coś w aukcjach biżuteryjnokosmetycznych, moze ksiązkowych

Zapraszam serdecznie do oglądania.
Co do celu, chyba do dokończenia jest wpłata dla Izy, którą wcześniej wyłożyłam, chciałabym jeszcze dla nich zebrać kolejne ok 100zł, a potem już PS raczej, bo została trochę odsunięta. W kolejce szczepienia maluchów od Anny61
Ostatnio edytowano Sob lip 03, 2021 11:59 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lip 03, 2021 11:38 Re: OD SASA..kosm,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronika,bibe

maczkowa pisze:
Patmol pisze:a ogarnęłaś allegro lokalnie?

tez sie przymierzam
8)

niby wiem, jak tam wystawiać i niektóre rzeczy, któe podejrzewam, ze mogą tam być poszukiwane, też wystawiam, np sprzęt nurkowy. Ale co do zasady nie lubię tego portalu, żle się po tym chodzi, żle szuka, żle nawet mi sprawdza moje wystawione rzeczy. A wyświetlenia w porównaniu z olx mizerniutkie. Więc raczej jako cos dodatkowego, niz głównego.

meg, a jakie lizawki? Ostatnio na YT na koncie jakiegoś Azjaty, który ma psa i dwa koty widziałam takie lizawki i mnie zainteresowały, bo zwierzki były zainteresowane wyraźnie..pokaz linka?

a z gadżetami- świeta racja, byle się w to nie zapędzić za bardzo !!!! Ja znowu znalazłam kilka niezbędnych mi w życiu rzeczy :twisted: Wydaje mi się na ten moment, że naprawdę są mi niezbędne i wykorzystam, a nie na zasadzie "o jakie fajne, na pewno wymyśle, co z tym zrobić" - ale czas pokaże ;)

https://he.aliexpress.com/item/10050016 ... 4c4dPepYZD
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob lip 03, 2021 11:56 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

no, widziałam te lizawki u tego faceta, który ma dwa koty i psa. Ale...chyba niekoniecznie chcę ściągać rzeczy do jedzenia z Chin, plus, zeby mi koty jeszcze ściany lizały ;) już i tak wszędzie ślad swojej obecności zostawiają...
a sprawdzałaś to?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lip 03, 2021 11:58 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

dobra, wróciłam do poprzednich postów i już wiem, ze kupiłaś swoim kotom..a ja pisałam o facecie ;) i jak Ci się sprawdzają?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lip 20, 2021 6:04 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Maczkowa czytam, że chcesz zrobić wpłatę na koty z Grodziska. To może się rozlicze za przyrząd do warkoczyków, wzięłabym jeszcze portfel na drobne i zieloną ramkę. Wpłatę zrobić do Ciebie czy bezpośrednio do Szalonego Kota? Jeszcze popatrzę, czy coś wezmę. Rzeczy jeśli możesz, to Odlóż do pudełeczka ;)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lip 20, 2021 7:33 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

maczkowa pisze:no, widziałam te lizawki u tego faceta, który ma dwa koty i psa. Ale...chyba niekoniecznie chcę ściągać rzeczy do jedzenia z Chin, plus, zeby mi koty jeszcze ściany lizały ;) już i tak wszędzie ślad swojej obecności zostawiają...
a sprawdzałaś to?

Tak kupiłam, przykleiłam do lodówki i wylizały do czysta, :mrgreen: trochę słabo klej trzyma ale dało radę. Do jedzenia to raczej nie jest typowy pokarm tylko raczej coś w rodzaju deseru :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19501
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości