OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt mar 12, 2021 17:49 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Resztę tych różowych klamerkowatych koszmarków :mrgreen: (kolor) :evil:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt mar 12, 2021 18:32 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

A widziałaś kiedyś Hello Kitty w wersji emo ;)?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 13, 2021 12:40 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Normalnie jestem pod wrażeniem.
Jesteś mistrz minimalista.
i mój osobisty guru odchomiczania.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27180
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob mar 13, 2021 14:12 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

maczkowa pisze:A widziałaś kiedyś Hello Kitty w wersji emo ;)?

Uwierz nie trawię różowego, no nie ,zamówiłam ZIELONĄ żabę na Alexpresie to zgadnij jaką dostałam :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob mar 13, 2021 14:50 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

ja z reklamą!

LUDZIE bierzcie ten piling kawitacyjny, to jest super rzecz, piękne i szybkie efekty, wiem, co piszę, moja stara :) a zarazem okrutnie tłusta cera jest teraz naprawdę w super formie.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob mar 13, 2021 18:13 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Patmol pisze:Normalnie jestem pod wrażeniem.
Jesteś mistrz minimalista.
i mój osobisty guru odchomiczania.


mistrz co???!! Pat, zapewniam Cię, że to, co wystawiłam, to ułamek tego, czego powinnam się pozbyć :D Fakt, że niektóre rzeczy pojedyncze wystawiam, ale dlatego, że sama wiem, że poczucie, że tego potrzebuję i mi się przyda było ...poczuciem ;) a rozpytana rodzina oświadczyła, że nie potrzebuje- vide żelazko turystyczne.
I dodam...że kupiłam te 2 pary butów na vinted :oops:

depilatory oddaję 3..z czterech ;) już miałam dac tu 4, ale sobie pomyslałam, ze moze jednak zacznę znowu stosować?
Peeling kawitacyjny oddaję, ale...drugi ma moje dziecko ( no, bo przecież jak się ma córkę, to WSZYSTKIE gadżety kosmetyczne nie pytając TRZEBA kupować podwójnie, czyż nie :twisted: :twisted: ?? ( vide lusterko! ) I po dośc długim okresie używania aktualnie odstawiła i nawet nie może, więc po chwili wahania, czy nie zostawić upewniłam się, ze mi wypozyczy :)

czarno-czarni- na szczeście mam opcję z córką, bo po Twoim wpisie bym pewnie wycofała peeling z bazarku :) jakoś zakup trafił na taki moj okres, ze byłam nieustająco w drodze i notorycznie bez czasu, więc odstawiłam. Ale moze rzeczywiście spróbuje, szczególnie, ze mam chyba nadal jakieś super hiper płyny do tego plus tysiąc serum innych do wklepania w twarz ;) Szczególnie, że i Atta poleca :)

meg11, jeszcze nie wyrzuciłam zestawów farbek, które mam nie wiadomo skad..przerobić Hello Kitty wersję rodem z Tokio Hotel ;)?.

a przy okazji- dorzuciłam coś z sekcji kabelków. ładowarek itp, podpórki do ksiązek- musze jeszcze sprawdzić ilość, pojemniczki na przyrzady biurowe tudzież art. kosmetyczne, jak ja planowałam, wagę łyżkę i już nie wiem, czy coś więcej...ale nadal bazarek otwarty
Ostatnio edytowano Sob mar 13, 2021 20:18 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 13, 2021 18:22 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

czarno-czarni pisze:ja z reklamą!

LUDZIE bierzcie ten piling kawitacyjny, to jest super rzecz, piękne i szybkie efekty, wiem, co piszę, moja stara :) a zarazem okrutnie tłusta cera jest teraz naprawdę w super formie.

No właśnie!! Wcześniej też pisałam,że warto, bo to lepsiejsze od sonicznych szczoteczek, które absolutnie nie sa dla wrażliwej unaczynionej skóry. Pewnie jakoś jeszcze nie dotarło do odpowiedniej osoby :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10845
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 13, 2021 18:23 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

A przy okazji: nie masz aby depilatora z dodatkową nakładką golącą?

I dlaczego szukając ideału kupowałaś podobne? :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10845
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 13, 2021 18:25 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

meg11 pisze:
maczkowa pisze:A widziałaś kiedyś Hello Kitty w wersji emo ;)?

Uwierz nie trawię różowego, no nie ,zamówiłam ZIELONĄ żabę na Alexpresie to zgadnij jaką dostałam :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

8O to som róziowe żaby ? :201489

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10845
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob mar 13, 2021 20:17 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Atta pisze:A przy okazji: nie masz aby depilatora z dodatkową nakładką golącą?

I dlaczego szukając ideału kupowałaś podobne? :ryk:

nie mam.
ciekawa byłam, kiedy ktoś zapyta :D otoż kiedyś, dawno temu kupiłam pierwszy depilator też philipsa z serii beauty. I był doskonały - cichutki, depilował niemal bezboleśnie, aż człowiek chciał sobie te włosy wyrywać niemal na głowie. I nie pamietam jak go uszkodziłam. I potem kolejnymi dązyłam do tego ideału, a jeden to chyba dostałam od siostry, która prawie nowy wymieniła na akumulatorowy :) te są dobre, nic im nie brakuje, są ok, ale ..nie są tym pierwszym ;)

Ze szczoteczkami potwierdzam. Najpierw kupiłam tą wystawioną, ona jest mechaniczna, krótko po niej inną, niby podobna zasada, ale chyba miała jakieś tam dźwięki w pakiecie . I używałam jej prawie dwa lata, zanim do mnie dotarło, że tragiczny stan mojej naycznkowej cery i ciągły rumień, to nie tylko efekt uprawianego hobby, ale w dużym stopniu też szczoteczki. Naprawdę mocno sobie ją załatwiłam. A chciałam dobić konjakiem ;) ale się szybko zreflektowałam, ze to nie dla mnie te gąbeczki do tarcia.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 13, 2021 21:29 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Atta pisze:
meg11 pisze:
maczkowa pisze:A widziałaś kiedyś Hello Kitty w wersji emo ;)?

Uwierz nie trawię różowego, no nie ,zamówiłam ZIELONĄ żabę na Alexpresie to zgadnij jaką dostałam :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

8O to som róziowe żaby ? :201489

Są u mnie w łazience :placz: :placz:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob mar 13, 2021 21:32 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

maczkowa pisze: I używałam jej prawie dwa lata, zanim do mnie dotarło, że tragiczny stan mojej naycznkowej cery i ciągły rumień, to nie tylko efekt uprawianego hobby, ale w dużym stopniu też szczoteczki. Naprawdę mocno sobie ją załatwiłam. A chciałam dobić konjakiem ;) ale się szybko zreflektowałam, ze to nie dla mnie te gąbeczki do tarcia.

Refleks szachisty :ryk: nie ma to jak załatwić siebie własną rąsią :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob mar 13, 2021 23:00 Re: OD SASA DO...kosmet,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronik

Dla usprawiedliwienia moge jedynie dodać, że naprawdę miałam mocne powody, by posądzać swoje hobby o coraz gorszy stan cery :)
i Kupować, kupować!! Bo odkrywam kolejne rzeczy :((
jeszcze musze skonsultować, czy właścicielka nie chce ich przeprowadzić do swojego domu :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 14, 2021 9:30 Re: OD SASA DO...kosmet,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronik

Powerbank jak wolny :mrgreen: Zielony :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19664
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie mar 14, 2021 10:25 Re: OD SASA DO...kosmet,AGD,swiatła,papier,ksiązk,elektronik

Wolny, wolny- jest Twój :) kabelków zielonych nie mam, chcesz czarny, biały, albo szary silikonowy? różne długości znalazłabym :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości