OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw mar 11, 2021 15:53 OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Domowe różności, gadżety kosmetyczne, małe AGD, światełka nie tylko do nieba, drobiazgi papiernicze, coś do ozdabiania wnętrza, bibeloty, jakieś gadzety okołoelektroniczne- ładowarki, kable, powerbank.
Trochę używanych ( ale raczej mało ), niektóre nowe, wszystko w opisie.
Robiłam reaserch i starałam się, by wszystko było taniej, niż analogiczne dostępne w necie - także w przypadku rzeczy nowych.

Cele- same kwoty, ile i na co, to trochę jednak uznaniowe będzie.
Na pierwszy rzut chciałabym trochę uzbierać, żeby dołożyć do sterylek mamy i córek wysupłanych z rudery przez Anna61
viewtopic.php?f=1&t=208606&start=30, - cel osiągnięty- przelane 150 zł, 100 zł z tego bazarku z wpłaty Saby, 40 zł z bazarku płytowego i 10 ze sprzedaży pozaforumowych dołożone ode mnie.
trochę dorzucić Funduszowi Immunologicznemu viewtopic.php?f=1&t=161954&start=705 100zł - 60 zł poszło, 40 się materializuje
Sorrusiowi&co.. od @ASK viewtopic.php?f=13&t=200316&start=2190 - 100 zł poszło, 200 zł dla kotów szczecinskich od Izy - z tych wątków- viewtopic.php?f=1&t=194200 viewtopic.php?f=1&t=203744 oraz 150 zł Joli Dworcowej - viewtopic.php?f=1&t=191624.
Teraz zbieramy 150 zł dla Lidki i bied, które stają na Jej drodze - viewtopic.php?f=1&t=181709 zebrane
100 zł dla 5 maluchów z panleukopanią od Bastet- zebrane,

Kolejna partia 200zł idzie na Powszechną Sterylizację, która zawsze potrzebuje wspomagania, by kolejne kocie biedy nie rodziły się

............................................
rozliczenie kupujących - post nr 2
rozliczenie beneficjentów - post nr 3

dużo potrzeb, jest masa jeszcze większych, na pewno jest wiele, ktorych trzeba poza tym wesprzeć, ale jakoś trzeba wybrać.
wszystko zależy, ile się uzbiera.


rozliczenie będzie w drugim poście, pewnie łączone z innym bazarkiem.
Wystawiam rzeczy tu na kilka dni, a potem wrzucam tez na olx, bo bazarki oprócz celu pomocowego mają tez cel odchomiczania się, a zachomiczenie moje wielkie jest ;), więc musze pozbywac się rzeczy korzystając z krótkiego wolnego.

1. Lusterko kosmetyczne:
prostokątne w plastikowej oprawie z poświetlaną światłem ledowym taflą, na baterie 4 paluszki, stopniowane natężenie światła. Samo lusterko jest obrotowe w każdą niemal stronę, można nim kręcić dookoła- w każdej się trzyma, blokuje się w pionie i poziomie, ustawiać pod różnym kątem. Do tego małe okrągłe lustereczko do przyczepienia na przyssawkę powiększające 10x. Lusterko zupełna nówka, w oryginalnych woreczkach, z instrukcją, tylko bez kartonika...moja Zabcia, której namiętnością jest zjadanie wszystkiego, co kartonowe rozwaliła kartonik. Mozliwości lusterka prezentuję na mojej prywatnej sztuce.
cena 30zł.( najtańsze takie, jakie znalazłam w necie jest po 66zł bez lusterka powiekszajacego )
sorry za bałagan w lusterku, ale to mój sektor magazynowy ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
a tu nówka
ObrazekObrazekObrazek

7. elektroniczny zegar wielofukcyjny ( to nazwa z instrukcji, a nie moja megalomania ;) ) czyli zegar, budzik i timer w jednym. Dobre rozwiązanie jeśli ktos nie chce bazowac na telefonie tylko :) Malutkie, poręczne, może fajne na podróż. Nienaruszone- z folią zabezpieczającą. - Cena 5 zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

11. przejściówki do kontaktów- 2 sztuki, różnie zbudowane, widac na zdjęciach. wtyczki do chyba wszystkich możliwych systemów- USA, GB, Australia, Tajlandia, EU też, jakby ktoś za granicą chciał korzystac z naszych urządzeń.
cena po 7 zł za sztukę biała poszła do teesy

ObrazekObrazekObrazek

16. prosty kalkulator na baterie słoneczne- może kogoś taki bajer zainteresuje ;) imho- niezniszczalny. Nie wiem, ile mam go lat, ale masę, ostatni raz trafiłam na niego z 5-6 lat temu- działał, obecnie złapał odrobinę słońca- działa :)
cena 3 zł
Obrazek

20. naklejki na ścianę- podpatrzyłam u bratowej, potem sama wykorzystałam do zmiany domu :) te, które sprzedaję są nowe, miały być na wymianę, dalszy rozwój, ale..wcięły się moje koty, skakały, brudziły ścianę, wiec sobie odpuściłam dalsze zdobienia. A czy w przyszłości będą mi pasować do mieszkania, nie wiem, więc może ktoś sobie odmieni dzięki nim mieszkanie :). Po usunięciu u mnie nie zostawiły żadnych sladów.
przykładowe jak u mnie wyglądają takie nakllejki
ObrazekObrazek

a. czarna łąka z dmuchawcami, motylami. 12 zl- łąka wyrośnie i Megany :)
To jeszcze siedzi w rulonie, w którym do mnie przyszło, całkowicie zamknięte, zabezpieczone. Więc pokazuję zestaw u mnie na ścianie.
Obrazek

e. malutkie naklejki tematyczne ( myślę, że moga być na pudełko z przyborami kosmetycznymi, krawieckimi , czy drobne zdobienia na doniczce, na płytkach w kuchni ) itp cena 1zł za zestaw ( w sensie 1 plakietkę )
Obrazek

sekcja kabelkowa- to dopiero początek ;) wszystkie tu wystawiane rzeczy są nowe, kable po tym, jak mi ciągle pękały, uszkadzały się kable dołączane do sprzętu kupowałam po porządnym przeszukaniu opinii i dobrych marek. Od reszty dostępnych na rynku kabli i ładowarek różni je to, ze TA chińszczyzna występuje pod swoją marką ;)

27. dla odmiany pomarańczowe kable usb-mikro usb 30 cm i czarny 54cm firmy Orico, - kabelek pomarańczowy, 50 cm idzie do teesy
mają obiecane szybki przesył danych, szybkie ładowanie ( 15-30% szybsze, niż standardowych)- kabli mam 3 szt. w kolorach i długościach jak wyżej - po 5 zł za szt.
ObrazekObrazek

28. ładowarka USB, firmy go.comma, 1 port USB, także opcja szybkiego ładowania QC 3.0 ( teraz są chyba już 4.0 ) uwaga, jest duża, Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 8,60 x 4,70 x 2,40 cm, dane tech. Wkład: 100-240 V, 50/60 Hz, 0,35 A
Wydajność: 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.6A ma wbudowanych wiele zabezpieczeń- przed wysokim napięciem, wyjściowe i wejściowe zabezpieczenie nadprądowe, zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem 15 zł / szt- mam dwie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

31. etui na tablet Samsunga - używany, taki, jak tu- https://xgsm.pl/product-pol-194056-Etui ... Black.html. jutro zrobię zdjęcie. tylko nie pamiętam jaki miałam model tabletu, a się opsuł :/ przeanalizowałam modele i to imho był
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 3G lub Samsung Galaxy Tab 3 7.0 8Gb Wifi, modele z 2013r wymiary 188 x 111,1 x 9,9. moze ktos taki ma, albo którys z nowych ma takie wymiary i podobnie zlokalizowany aparat i przyciski 5zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

34. malutkie organizery na ładowarkę i kabel, idealne na wyjazdy i do torebki. został 1 czarny okrągły 2 zł
ObrazekObrazek

36. wtyczka - adapter, przejściówka EU- USA, CHina, zwykła, prosta 5 zł nowa
ObrazekObrazekObrazek

42. Szklany shaker do drinków z przepisami poj. całego 450 ml, do wysokości przepisów 400ml. Na pojemniku przepisy na drinki - Manhatan, Apple jack, porto flip, gin fizz, side car. Dostałam 150 lat temu na parapetówkę, nie został w nim wykonany żaden drink :) Niestety- raczej nie ma tej górnej zatyczki, zaginęła w boju- a konkretnie gdzieś mi się napatoczyła w ręce, nie mogłam dojśc do czego to i raczej wywaliłam. No, chyba, ze się znajdzie. Ale imho- bez problemu można sobie bez tego poradzic.- cena 12 zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

43. sekcja dzwoneczków- kolekcja mojej córki, a raczej ta jej część, której nie udało mi się jej wcisnąć.Wszystkie na rzemykach, dzwoniące

b/ gliniany wiatraczek w stylu holenderskim- wys 11, śr. 5,5 cena 12 zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

c/ gliniany domek z ptaszydłami jakimiś chyba - wys. 9 śr. 6ma 2 dzwoniące dyndadełka- cena 10 zł
ObrazekObrazekObrazek

g/ zwykły gliniany z serduszkowymi elementami z napisem ze Słowackich tatr 5,5x5 cm - cena 4 zł
ObrazekObrazek

h/ ceramiczny pamiątkowy dzwoneczek na jakąś rocznicę w Dolinie Kłodzkiej - cena 3 zł
ObrazekObrazek

j. dzwonki potrójne, wykończone ceramicznie, niestety środkowy sie utłukł ( widać na drugim i 3 zdjęciu ) , ale jest tyle rzemyka, tych kuleczek dzwoniących, ze można zrobić albo zestaw podwójny, albo dwa dzwoneczki mały i duży - cena 8 zł
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

sekcja wazoników, flakoników, podpourri- wszystkie wazoniki, flakoniki pojemniki na potpourri sa z grubego, cieżkiego i trwałego szkła

45. Dość duży szklany wazonik z podpourri w kształcie oktagonu chyba cena 12 zł,
z zatyczką korkowo drewnianą, podpourri nadal ( nadal, bo ta sekcja ma parę-naście dobrych lat!! ) pachnie, to chyba opium?, wielkość widać na zdjęciach. Naprawdę ładne to, szkoda, żeby u mnie sie kurzyło gdzieś pod sufitem w przymusowej separacji od kotów ;) sam wazonik można jako wazonik pewnie ;) Na zdjęciu wyszły dziwne proporcje, w rzeczywistości ta zatyczka nie jest tak duża i masywna w stosunku do wazonika
ObrazekObrazekObrazekObrazek

46. szklany wazonik z podpourri w kształcie takiej fali cena - 8 zł.
chyba tez miał zatyczkę, jak wyżej, ale..nie ma. suszki w środku też pachną, ale delikatniej, pojęcia nie mam co za zestaw
ObrazekObrazekObrazekObrazek

49. Długi wąski wazonik na podstawie owalnej malowany ręcznie przez moją koleżankę, zdobienia trochę wypukłe - ładnie sie na nim swiatło rozkłada 6 zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

51. 3 świeczniki z białego szkła, dość grube, ale nie tak jak wyżej, lekko rozszerzane ku górze, denko dokładnie w środku pasujące do wkładów do kominków - cena - 1 zł każdy
ObrazekObrazekObrazek

c.d.n sekcji


62. puzzle 5 zł, a nawet zero ;)
nie mam pojęcia, ile elementów, nie ma nic na opakowaniu, żeby się dowiedzieć, co w ogóle w środku jest musiałam folie naruszyć- generalnie nietknięte w środku, pudełko też w idealnym stanie. Na oko może być z 40-60 elementów- spakowane w woreczek, nie policzę. A do układania Szczytno z lotu ptaka.
Obrazek

65. urządzenie do krojenia kiwi- ponoć działa. Dobrała Megana
Nowe, nie używałam, bo prawie nie jadam kiwi, a kupiłam na fali wyposażania się w gadżety do krojenia "trudnych" owoców - za 2 zł ( własnie znalazłam takie w necie za 42 zł, chyba kogoś porypało!
Obrazek

69. silikonowe pojemniczki do gotowania jajek - 6 szt. bierze Saba
opis ze strony sklepu ( ja kupiłam z myślą o zrobieniu ciekawych jajek na Wielkanoc i jakoś od 3 lat się nie złożyło )
Masz dość obierania jajka po gotowaniu, skorupka nie chcę odejść?
Mamy dla ciebie foremki do gotowania które ułatwią ci życie.
Wystarczy że wpijesz jajko do formy zakręcisz foremkę i ugotujesz.
Możesz także do jajka dodać różne produkty np. szczypiorek, ser, wędlinę.
Jajko po ugotowaniu ma ścięty dół jajka, możesz je postawić na talerzu.
Przed przystąpieniem do gotowania jajek aby jajka wyjąć bez większych problemów najlepiej wnętrze foremek jest nawilżyć olejem lub spryskać sprayem z olejami spożywczy.

parę słów- kupiłam sporo drożej, niż jest teraz dostępne tj. za ok 50 zł, ceny jakie znalazłam są od 24 zł do 77 :strach: . Daję więc cenę kompromisową, jak nie pójdą- kolejne do nich podejście na zblizającą się Wielkanoc ;) - 35 zł
ObrazekObrazek

70. przyrząd do fantazyjnego, spiralnego wykrajania owoców i warzyw (?) - cena 5 zł
założeniem działania jest to, że metalowe kołka osadzone na patyku pod kątem w stosunku do siebie wkręcane w owoc/warzywo wykrajają takie spiralki z owoca/warzywa. tu filmik z przyrządem działającym na tej zasadzie i pokazane efekty! https://youtu.be/UbZi-_wJcuQ?t=247
Tego konkretnie nie używałam, przyszło, jak mi się odechciało cudowania w kuchni, ale miałam wcześniej podobne, tylko plastikowe i faktycznie działało, tylko plastik słabo kroił. Dlatego zamówiłam metalowe. Oczywiście zostają spore "straty" w produkcie, bo to wykrojone, to ma być do atrakcyjnego podania, ozdobienia, ciekawego skomponowania dania ( np spiralne ziemniaczki ) a resztę ja zużywałam do zup np, albo normalnego jedzenia, owoce ofcors po prostu na surowo :)
takie jak to ( okazuje się, że nazwę wymyśliłam dobrze ;) https://allegro.pl/oferta/dekorator-spi ... laEALw_wcB
Obrazek
Obrazek

73. aparat fotograficzny olympus D 545 4 megapixele, 3 krotny optyczny zoom, karta pamieci 256 mb, ładowarka Hama AA+AAA + 4 akumulatorki AA. etui do aparatu- z możliwością nałożenia na pasek od spodni, czy węższy pasek od plecaka. Nie ma tylko paska na szyję- oczywiście zaczepy są. - za całość 80zł - zdjęcia się dorobią
aparat sprawny, przed chwilą sprawdziłam, nie jest to najnowsza myśl techniczna ;) ale działa, ma kilka trybów pracy, nagrywa jakieś filmiki, o ile pamiętam, robił całkiem niezłe zdjęcia. na karcie mieści się około 200 zdjęć chyba.
ładowarka
Opis producenta: czas ładowania akumulatorów AA o pojemności 700-2600 mAh około 1.2-4.5 godziny, AAA o pojemności 500-1300 mAh około 1.7-4.5 godziny.
Ładowarka procesorowa, która kontroluje stopień naładowania akumulatorów, każdy z ładowanych akumulatorów będzie prawidłowo naładowany – poszczególne akumulatory są ładowane indywidualnie.
Tryb pracy 2 lub 4 (2/4) daje możliwość ładowania 4 lub tylko 2 akumulatorów AA/AAA tego samego typu.
Ładowarka posiada standardowy wtyk do gniazdka elektrycznego 230 V.
Na obudowie ładowarki znajdują się przełącznik trybu pracy 2/4 oraz dioda. Miejsce na ładowanie akumulatorów w trybie „2” jest dokładnie oznaczone. Natomiast dioda sygnalizuje proces ładowania, uszkodzenie akumulatora oraz zakończenie ładowania.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

75. urządzenie do zaplatania warkoczyków 25zł bierze Saba
jak na zdjęciu, w pełni sprawne, przed chwilą sprawdzałam, na dwie baterie AA ( duże paluszki). Rotujący ruch głowy urządzenia tworzy warkocze z dwóch, trzech lub czterech pasm włosów. Wystarczy nacisnąć guzik i z twoich włosów będzie warkocz w kilku sekundach. Końcówkę złap gumką i możesz robić następny. Kręci się w. dwie strony. Jak przeszukałam neta, to to ustrojstwo majakieś kosmiczne ceny. U mnie jest nie wiem, skad, pewnie z czasów gdy moje dziecko było dzieckiem ;). Na , końcach tych wystających 4 patyczków są wyciągane druciane uchwyty, w które mocuje się pasma włosów, po czym uruchamia się rotacje i skręca pasma 2-3-4 zaleznie od wyboru, w warkocze
ObrazekObrazek

76. folie ochronne na ekrany:

a/ do samsung galaxy ACE 3 5zł
ObrazekObrazek

b. uniwersalna, na ekran 10.1 cala ( czyli jakiś tablet, notebook - 10 zł
ObrazekObrazekObrazek

c. do telefonu Samsung galazy A5 5 zł
nie ruszane, jak w pkt 1 zdjecie, tylko z napisem A5

77. właśnie odnalezione kolejne pudełeczko kredek- zestaw 12 kredek w kartonowo-plastikowym opakowaniu z temperówką na górze opakowania - 5 zł - bierze Megana
Obrazek

78. dwa opakowania małych kredek w kartonowych pudełeczkach po 6szt każde - po 2 zł pudełko
ObrazekObrazekObrazek

79. lampki mini led na usb - po 2 zł sztuka, bierze Megana, wszystkie 4
są 4 sztuki kolory jak na zdjęciu - długość całej lampki ) bez wtyczki usb ) 15cm, tej części rozszerzonej z led- 5cm
ObrazekObrazek

80. metalowy, ozdobny korek do wina , nieużywany - 10 zł - bierze Saba
( kartonik niestety trochę jest "zmęczony" długim leżeniem w szuflandii )
ObrazekObrazekObrazek
81. śliczny, elegancki komplet drewniany- pióro i długopis, drewno chyba czereśniowe, na szczycie pudełka namalowany napis promocyjny miasta. - 25 zł
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

82. skórzany wizytownik Witchena, - 25 zł
Wizytownik ma 14 kart po 3 miejsca na wizytówkę każda karta, nie był praktycznie używany, włozyłam 2 wizytówki i powędrował do szuflady, ale nie był chroniony i ma drobne uszkodzenia skóry w środku - wydaje mi się, ze dostała się tam jakaś wilgoć- widoczne na zdjeciu z rozłożonym wizytownikiem
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

83. portfelik witchena portfelik zapinany na bigiel, typowy monetownik, ze sztywnej skóry - 7zł,- bierze Saba
albo z wizytownikiem za 30 zł
tu podobna historia jak przy wizytowniku, nie używałam go, ale leżał w szufladzie targany wichrami czasu- poskutkowało starciem na jednej części na metalowej ramce i przetarciami na brzegu z jednej strony na dole. Moze jednak się komuś przyda, ja nie używam takich porfelików, a ogromnych portfeli, gdzie mam wszystko. Uszkodzenia na zdjeciach, ale moim zdaniem, faktycznie nie są tak mocne, jak na zdjeciach, jakoś zdjecia wyolbrzymiają często
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

84. drewniane ramki do zdjęć, możliwość powieszenia, postawienia
a/ ciemnobrązowa, Bierze Megana
owalna, trochę w stylu vintage, wymiar wewnętrzny 18,5x13,5cm, zewnętrzny na zdjeciach. nieuzywana, ale leżała w szuflandii odpakowana. - 9zł
ObrazekObrazekObrazek

b/ zielona,- bierze Saba
wymiar wewnetrzny 10x15, ramka szer 3-4 cm. Było w niej zdjęcie, ale od lat leżała w szuflandii, nie ma oznak użytkowania na ramce, jedynie z tyłu, część tekturowa trochę wygięta na 1 roku do zewnątrz ( nie przełamana, imho do wyprostowania pod czymś cięzkim ) 6 zł
ObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Czw sie 12, 2021 0:20 przez maczkowa, łącznie edytowano 140 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 15:53 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Saba-
latarka nr 4- 15 zł
drewniane podpórki do książek szt 2- 30 zł
kabelek czerwony dla Kropeczki - prezent
zestaw kabelkowy samsunga z organizerem 15 zł
..pendrive 7 zł
breloczek gwizdany 3 zł/
.............................
Saba nie pozwoliła sobie nic w gratisie dać i przelała za fanty j.w i z bazarku kuchennego - 100 zł- 20 nadwyżki.
Dołożyłam awansem 50 zł- bo rzeczy z bazarku filmowego sprzedane, tylko jeszcze kasa nie zdązyła wpłynąć i 15.03. przelałam 150 zł na sterylki kotek z rudery. Od teraz na kolejny cel zbiórka.
gąbeczka konjak gratis

masażer ajurwedyjski 5zł
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
przelew od Saby 20zł, koszt wysyłki 12zł, 8 zł do puli na Fundusz

nowy koszyk Saby-
urządzenie do zaplatania warkoczyków 25zł
kork do wina - 10 zł
portfelik witchen - 7zł
zielona ramka -6zł


Atta
świecznik nr 12 - ale przecież i tak dostanie w gratisie ;)
klamerka słonik do kabelków 2 zł
szczoteczka soniczna do twarzy -8 zł
dzwoneczek koziołek 6 zł
kabel Baseus 8 zł
jojo w prezencie dla kota
gąbka Konjak duża 12zł
flakonik z potpourii- 10 zł
..............................
razem 46zł
Od Atty, za wszystkie bazarki wpłynęło 105zł, z tego - 9 zł ( wyłozyłam ja rozliczając inny cel ) - 15zł wysyłka= 81+20 zł ( sclearingowane moje koszty wysyłki ) tj razem 101zł - na zwierzaki


meg11-
długopisy 2- 10 zł
masażer ajurwedyjski ;) 5 zł
4 klamerki w odcieniach różu ;) 8 zł
powerbank- 8 zł
świeczniki 2x2zł- 4 zł
...................razem 34 zł
otrzymałam 34 zł- przelane 40 zł na FI

jolabuk
lampki 5m - 5 zł, które wraz z kosztami wysyłki pójdą na cel inny!

LimLIm
2 ołówki - 2 zł
Lampka Xiaomi - 20 zł
.................
22zł plus sekcja książkowa 21zł- wpłata 50-wysyłka 10 zł, na zwierzaki idzie 40 zł
.......................................
Nowy koszyczek LimLim
stalowe mydełko - 5zł
.....................
wpłata 5zł

ewa-mrau-
elektroniczna łyżka waga - 10 zł
krokomierz gratis
obieraczka do czosnku 2 zł
spryskiwacz do octu 5zł
spryskiwacz do cytrusów 2 zł
naklejki na kontakty 4zł
haczyk kot - 2 zł
....................
25zł- wpłynęło z tego wątku do rozliczenia 30 zł na koty :))

enig
peeling kawitacyjny 60zł
taśmy fitnes 20 zł
zestaw biurowy 10 zł
wazonik=prezent
......
wpłata 110 zł, wysyłka 8 zł, 102 zł na koty idzie :) Bardzo dziękuję :1luvu: częściowo na fundusz, a częściowo na kolejny cel, muszę policzyć :)

Wasylisa
1. żelazko turystyczne 35 zł
2. depilator Philips BEAUTY satinelle turkusowy 15 zł
3. dwa organizery do ładowarek - 2 zł
4. 2 pudełka kredek - po 5zł/10 zł
..........................................
całość 62 zł, wpłata 74- wysyłka, 62 zł do puli na zwierzaki idzie :)

Bastet
światełka różyczki - 10 zł
...............................
Kasia przelała za różyczki i koszt wysyłki ( którą pokrywam ja ) na zbiórkę dla maluchów swoich przyszłych.

vega29
dzwoneczki słonik i wiejski pejzaż 2x12- 24 zł
................................
wpłata 24 zł.

Megana
naklejki łaka z dmuchawcami - 12 zł

aga66
depilator beauty satinelle 15 zł
naklejki na ścianę 12x2+ 24zł
szczotka okrągła 10zł
kuferek kosmetyczka 10 zł
pojemnik na cytrynę 2zł
.....................................
61zł- wpłata 61zł

nowy kartonik Atty
zegar na wodę - 10 zł
zestaw słuchawkowy 12 zł
rozgałęziacz HUB 5zł
...................................
Ze wszystkich bazarków od Atty wpływ 57 zł, 12,30 wysyłka, 50 poszło do Szalonego Kota na szkieleciki z Grodziska, reszta na wysyłkę

egwusia
kubeczek zdrojowy 3 zł
organizer do ładowarki 2zł
..................................
5zł, wpłynęło 58 zł, wobec czego 60 zł idzie na koty :1luvu:


teesa
teesa- kabelek pomarańczowy Orico 50 cm 5 zł - kabelek juz zapłacony na PS
organizer do kabli Orico - 10 zł
..............................
ze wszystkich bazarków oraz z małą górką od teesy dodatkowo wpłynęło 60zł- wszystko idzie na zwierzaki
Ostatnio edytowano Czw lip 22, 2021 20:20 przez maczkowa, łącznie edytowano 45 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 15:54 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

rozliczenia beneficjentami

1. sterylizacja 3 kotek z rudery od Anny61- przelane 150 zł,w tym 100 zł z zakupów i nadwyżki od SabyS, 40 zł z bazarku filmowego ( nie wpłacone, ale założyłam i odliczę po wpłacie ) +10 zł ode mnie ze sprzedaży pozaforumowych

2. fundusz immunologiczny- 100 zł ( przelewam 60 zł ) - 8zł (reszta zakupów plus nadwyżka od SabyS) + 50zł z wpłaty Wasylisy, 40 zł przelałam 24.03- 34 z zakupów meg plus 6 zł dokładka

3. Sorry od ASK plus wsparcie reszty ekipy - 100 zł ( przeleję ) - 12zł reszta wpłaty Wasylisy, 88 zł z wpłaty enig,

4. koty szczecińskie od izy71koty - przelane 200 zł- tu teraz zbieramy - 14zł -reszta wpłaty enig, 24zł od Vega28,(38), wpłata Atty 101 zł ( 139 ) + 10 zł ( ze sprzedazy poza forum ) (150)+40 zł LimLim ( 190)+ 10 zł ( wpłata z wątku ciuchowego od Wasylisy)- zakonczone

5. Koty Joli Dworcowej- do uzbierania 100zł - 10 zł ( reszta wpłaty od Wasylisy ) +30 zł ( ewa mrau )

6.Koty Lidki- 74 ( wpłata Agi z innych wątków ), +22 ( od kiwi stąd i z ciuchowego (96zł)+50 ( Saba) do przelania - wysłane 6.05.

7 . Maluchy od Bastet z pp - 60zł ( wpłatA TEESY)+ 40 ( czesc wpłaty egwusi _ - uzbierane

8. Kolejna zbiórka na P.S. 200 zł jest już 45zł ( druga część wpłaty egwusi ) 28 zł ( LimLim ) (73)
Ostatnio edytowano Nie maja 09, 2021 20:53 przez maczkowa, łącznie edytowano 13 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 17:24 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chcę taki do kompletyu 12. Malutki swiecznik Mam w innych kolorach, niestety poddany nasłonecznieniu odbarwiły mi się fioletowe kropy :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 17:44 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Jako że ja ciut techniczna to nr 4 latarkę proszę do kupki i info gdzie wplacać kasę, bo mi się zaległości robią. Póki tuż po wypłacie jestem ;)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw mar 11, 2021 17:47 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Już Was zapisuję :)

Atta, dzięki wielkie- bo on w słoncu bosko wygląda, u mnie kiedyś służył dziecku do robienia klimatu w wannie, dziecko się wyprowadziło, a on się kurzył :)

Saba, świetny wybór, naprawdę bardzo fajny gadzet, wszyscy którym to kupiłam sa bardzo zadowoleni. Ja myslałam o wykorzystywaniu w łapakach kotów siedzących za jakims rogiem,ale tu bardziej kusterko, niż magnes by się przydał. Saba- znaczy konczysz zakupy?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 17:49 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Nie absolutnie ;) ale wolałabym być na bieżąco z wpłatami :mrgreen:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw mar 11, 2021 17:57 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

ja sekcji gadżetowni nawet nie umiem ocenić jeszcze, dopiero przejrzałam 1 szafkę w łazience i 2 małe szufladki w 1 z szaf ;) Wczoraj mi działania przyblokowała sprzedaż większości wysokich butów :dance: :aniolek: :dance2: :201413 :201416
a dzisiaj od rana...zdecydowanie smutniejsze wydarzenia. Więc dokładki na pewno będą, ale nie wiem, ile. Z tym, ze tym razem znacznie szybicje mam nadzieje się z tym wyrobić, bo tamte sekcje w miarę poczyszczone :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 18:01 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

To nawet lusterko kupiłas podwójne żeby było na zapas? Przedsiębiorcza jezdeś :ryk:

Polecam przyrząd do peelingu, bo on nie tylko do tego służy, ale i do wtłaczania w komórki skóry produktów takich jak sera, oleje. U mnie jeszcze jest EMS (elektrostymulacja). Odpręża się twarz, to i reszta ciała działa na innym biegu :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 18:05 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Lustereczko było dla corki, która wtedy mieszkała na stancji, stwierdziła, że jej się w malutkim pokoiku nie mieści. a jak się przeprowadziła, to różowy jej nie pasuje do wnętrza sypialni zrobionej w leśnym stylu ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 18:10 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

maczkowa pisze:Lustereczko było dla corki, która wtedy mieszkała na stancji, stwierdziła, że jej się w malutkim pokoiku nie mieści. a jak się przeprowadziła, to różowy jej nie pasuje do wnętrza sypialni zrobionej w leśnym stylu ;)

Dlaczego? Przecie w lesie są jagody, poziomki, a różówe lusterko będzie jak taki owoc zza krzaka :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 18:14 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Podeślę jej Twój post ;)\jeszcze musisz Jej męża przekonać, ze ten gaciowy róż ( tylko takie były i przymknęłam oko biorąc funkcjonalność za priorytet ) to jest to, czego w swojej sypialni pragnie ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 19:08 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Saba, wychodzi mi, że za latarkę, spiralkę do ziemniaków i wycinacz awokado wychodzi 23 zł :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 19:15 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

Kochana może lepiej użyj tego nieśmiertelnego "karkuratora" bo ściemniasz aż miło w portfelu się robi ;) ale nue wiem, czy koty będą Ci wdzięczne :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw mar 11, 2021 19:17 Re: OD SASA DO LASA,kosmetyczne,AGD,swiatła,papiernicz,samoc

A za to silikonowe cudo to już zapłacone?
Edit: hmmm masz zaznaczone ze tak, kasy pilnujesz, to ja już nie mam nic do gadania. Zwijam się w sobie i cicho siedzę. I szukam czegoś na pamięć :oops:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości