OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 20, 2021 8:02 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Te lampki ledowe nr 79 to są takie do laptopa? Jaką to ma długość?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10245
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto lip 20, 2021 13:23 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

generalnie do laptopa, ale mogą być chyba do każdego usb, jeszcze sprawdzę dzisiaj, czy współpracują ze zwykła ładowarką. Długość też sprawdzę i podam
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 21, 2021 7:53 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Powtórzę, bo chyba nie zauważyłaś z poprzedniej strony
SabaS pisze:Maczkowa czytam, że chcesz zrobić wpłatę na koty z Grodziska. To może się rozlicze za przyrząd do warkoczyków, wzięłabym jeszcze portfel na drobne i zieloną ramkę. Wpłatę zrobić do Ciebie czy bezpośrednio do Szalonego Kota? Jeszcze popatrzę, czy coś wezmę. Rzeczy jeśli możesz, to Odlóż do pudełeczka ;)

Dobiorę jeszcze korek do karafki.

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lip 21, 2021 13:41 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

wszystkich bardzo przepraszam, ale za dużo przełomowych spraw i decyzji w zyciu mam ostatnio i zero czasu, mało snu, chyba mój mózg eliminuje już inne informacje.

Koki, dzisiaj na pewno sprawdzę te lampki.

Saba- chyba przegapiłam, albo przeczytałam w nocy,a rano już nie pamietałam - dziękuję za przypomnienie :)

Korek do karafki, to ten do wina? Bo zaznaczę, że on ma taki wtyk chyba jak do butelki od wina, jeśli karafka podobnie- będzie pasowac. rezerwuję, ale potwierdz jeszcze potem. To już razem za oba napiszę smsa, po potwierdzeniu, ze korek chcesz :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 21, 2021 15:16 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Spoko nic się nie dzieje ;) korek chcę ; )

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lip 22, 2021 20:43 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Koki-99 pisze:Te lampki ledowe nr 79 to są takie do laptopa? Jaką to ma długość?


lampki są długości 15cm ( bez tego wejścia usb) a ta szersza część z lamka LED ma 5cm. Sprawdzilam też, lamki działają we wspópracy z ładowarką taką zwykłą do telefonu, ma wejście usb, myslę, ze też bądą chodzic z powerbankiem, jeśli ma to normalne wejście usb.


A TERAZ OGŁOSZENIE PARAFIALNE
Ze względu na ogrom prywatnych spraw na 100% nie będę niczego nowego wystawiać do połowy sierpnia, wtedy może znajdę trochę czasu w czasie urlopu, ale nie gwarantuje.
No, może jak utrzyma się taka fajna pogoda jak teraz, to w ten weekend przejrzę jeszcze te koszulki, pod kątem Twojje córki Koki, czy innych osob. Kilka dni temu je wytargałam, ale upał mnie pokonał, nie byłam w stanie się tym zajmowac. Ale to naprawdę raczej wszystko.

W każdym razie- osoby, które cos kupiły, prosze o deklaracje pod kątem wysyłki. Rzeczy mogą też u mnie jeszcze zostać, ale - chciałabym domknąc finansowo to, co zostało zadeklarowane, żeby powpłacać potrzebującym, bo...potrzebują.
Więc poprosze o sygnał, co i jak z wysyłkami, a wtedy też wyślę pw z informacją o rozliczeniach.
Nadal deklaruję, ze rzeczy mogę sobie czekać na kolejny rzut.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie sie 08, 2021 16:53 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Czy foremki do jajek nr 69 :lol: są dostępne? Kocham jajka w każdej postaci ;)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie sie 08, 2021 22:33 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

Tak, są dostępne :) Jak minęła kolejna Wielkanoc i ich nie użyłam, to chyba raczej już nie wyjdzie nam współpraca ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon sie 09, 2021 13:48 Re: OD SASA do lasa, czyli domowe rożności- DOKŁADKA

To ja poproszę :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości