PrzydaSię? NaPewno!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lut 27, 2021 15:27 PrzydaSię? NaPewno!

:1luvu: Wczoraj wylądowała u mnie tajemnicza przesyłka z przydasiami, do tego dodam kilka innych drobiazgów i rozpocznie się handel na rzecz Kociego Losu i kolejnej podopiecznej:

Beza. Dlaczego takie imię? Beza to słodka, mała puchata koteczka, której nikt nigdy nie kochał, nie tulił, nie dbał jak chorowała, nie dał jej domu, gdy zamarzała na ulicy. Kotka prawdopodobnie przyszła na świat jako bezdomny kociak lub ktoś się jej pozbył, ale tej historii już nie poznamy.

Beza wraz z dwoma innymi kotami każdego ranka przychodziła na plac targowy, gdzie raz dziennie dostawały coś do jedzenia od dobrego człowieka. Niestety po kilku miesiącach koty zaczęły „przeszkadzać” innym. Dlaczego? Jedyną odpowiedz jaką usłyszałam było stwierdzenie bo śmierdzą i roznoszą choroby.
Nie wiem czy przez pandemie ludzie całkiem powariowali czy po prostu nie mają serca. Na Pana, który karmił koty zaczęto składać skargi oraz obsypywać go obelgami.
Kotki były cały czas przeganiane. Zdezorientowane przebiegały przez ruchliwą ulicę.
Gdy dowiedziałam się o całej sytuacji szukałam miejsca dla kotek w fundacjach, ale wszystkie były zakocone. Sama prywatnie pomagając kotom również nie miałam miejsca w domach tymczasowych. Jedynym szybkim rozwiązaniem był płatny szpitalik w klinice weterynaryjnej. Nie chciałam oddać ich do schroniska, jestem na to chyba za miękka.

:arrow: A tutaj można finansowo dopomóc: https://pomagam.pl/7kbeyh?fbclid=IwAR3N ... hEPEUR0huI
:arrow: Jeszcze link do zrzutki ogólnej z podopiecznymi Kociego Losu opisujący sytuację: https://pomagam.pl/naratunekkocilos?fbc ... PZl5JWmr1k



:idea: Przydatne, gdy dziecko/rodzic nudzą się.

Cztery gazetki o zwierzakach z łamigłówkami i innymi takimi ciekawostkami. Każdy zaopatrzony w dodatkowy gadżet. Lost Kitties (ma zestawy z kotem z twardej gumy) x 2szt, 44 Cats ( telefon, ktoremu zmienia się na wyświetlaczu) oraz Kudłate Maluchy. Cena w zależności od egzemplarza, od 2zł (bez folijki), 4zł i po 5zł
ObrazekObrazek
Kudłate Maluchy - 2zł :arrow: Nelly
44 Cats - 4zł
Lost Kitties - 5zł (2szt)

Film Ścigani (uszkodzony róg pudełka) oraz Mulberry Street (horror)
ObrazekObrazek

Książki - powieści historyczne, oba tomy jako całość 20zł lub kazdy osobno po 12zł
Przeklęty grobowiec (cykl:Śledztwa księcia Setny (tom 1) 270s., okładka kartonowa, stan bdb, cena: 12zł
Krótko po zwycięstwie sił faraona Ramzesa II w bitwie z Nubijczykami dochodzi do tragedii: z przeklętego grobowca znika największy ze skarbów - zapieczętowany dzban Ozyrysa, w którym zamknięto tajemnicę życia i śmierci. Książę Setna, młodszy syn władcy, jest świetnie wykształconym skrybą i błyskotliwym kapłanem świątyni boga Ptaha. By zniweczyć plany złodzieja, Setna sprzymierza się z młodą, czarującą uzdrowicielką, kapłanką ze świątyni bogini Sechmet, a przy okazji zakochuje się w niej. Sekhet odwzajemnia jego uczucie. Czy ich miłość i wiedza okażą się dość silne, by pokonać działanie złych mocy?
Przeklęty grobowiec nie tylko zaciekawia sensacyjną, wartką fabułą, ale także przenosi czytelnika w tajemniczy i fascynujący, wciąż na nowo odkrywany kraj faraonów. Autor z niezwykłą wręcz precyzją oddaje realia starożytnego Egiptu, w którym światy bogów i ludzi przenikały się w każdej dziedzinie życia, a to, co boskie, było nierozłącznie związane z tym, co ludzkie.

Zakazana księga (cykl:Śledztwa księcia Setny (tom 2) 254s., okładka kartonowa, stan bdb, cena: 12zł
Książę Setna, młodszy syn faraona Ramzesa II, ma udać się do stolicy, by uzyskać od ojca informację na temat zapieczętowanego dzbana Ozyrysa – magicznego naczynia, w którym zamknięta jest tajemnica życia i śmierci. Jego droga najeżona jest jednak niebezpieczeństwami. W końcu Setna otrzymuje misję: ma zdobyć Księgę Thota – zakazany tekst opisujący jedyny sposób na powstrzymanie czarnoksiężnika o mrocznych zamiarach, który ukradł dzban Ozyrysa.
Narzeczona Setny, Sekhet, żyje w ukryciu, odkąd ojciec poinformował ją o swoim przerażającym projekcie, a następnie usiłował zgładzić. Znowu jednak musi uciekać przed zabójcami i opuszcza dom wiejskiej rodziny, w którym się schroniła. Czy Sekhet zdoła przekazać Setnie straszliwy sekret, który jej powierzono?
A tymczasem czarnoksiężnik wciąż posuwa się naprzód na drodze Zła…


Obrazek


:idea: :idea: Przydatne w domu, praktyczne w kuchni, ładnie wyglądające w salonie lub na kobiecie.

Zestaw: fartuch + łapka - materiał bawełniany, przypomina dobrej jakości ściereczki kuchenne, ze stonowaną różową lamówką. Długość samego materiału 74cm. Cena: 12zł
ObrazekObrazek

Dwie urocze łapki kuchenne dziergane przez schorowane rąsie mojej sąsiadki :piwa: 15 x 15cm. Cena każdej 10zł :arrow: LimLim

Maska ochronna. Trudno się nie zakochać :mrgreen: Takie cudo zmajstrowała koleżanka. Cena: 7zł :arrow: mir.ka

Poszewka z opóźnionymi kotyma, co się za mikołaje przebrały :s4: Wlezie na poduszkę 45 x 45cm :s1: Rewers gładki biały, zapinana u dołu na zamek, sprawny :twisted: Cena: 10zł :arrow: mir.ka

Sukienka na jesień/zimę/wiosnę w kolorach: szarość,czerń,biel i paseczki czerwieni. Znakomicie prezenci się na białym podkoszulku/bluzce; z tyłu długi zamek :ok: Rozmiar 36/38, dł.98cm, szer.pod pachami 43cm, w pasie 36cm. Cena: 10zł
ObrazekObrazekObrazek

Koszulka nocna w kolorze śliwkowym łódzkiej firmy Gorsenia, rozm XL/42, wzrost 164-170cm. Cena: 60zł
Obrazek

Obrazek[/url]Obrazek https://mojafantazja.pl/produkt/7823_Go ... ulka_nocna

Bluza w czarno-biały nadruk, rozm. M, 95% bawełny, ale słabo naciągliwa, w bdb stanie. Cena 6zł
ObrazekObrazek



:idea: :idea: :idea: Przydatne w dbałości o higienę, pielęgnację i urodę.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Bielenda Expert - żel do higieny rąk o działaniu antybakteryjnym - nie wymaga użycia mydła i wody.50ml - 3,5zł :arrow: alessandra
Sylveco Aloesove - płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu 200ml - 10zł :arrow: mir.ka
Sylveco Vianek - mleczko do demakijażu 150ml - 15zł :arrow: alessandra
Ingrid Ideal Nail Care - oliwka do skórek i paznokci - 8zł :arrow: alessandra
Bielenda - poziomkowe masełko do ust 10g - 8zł :arrow: kocka
Dax Cosmetics Perfecta Endorfinium Aroma - krem pod oczy - 12zł :arrow: Koki-99
Yves Rocher Orientalne mleczko do ciała (olejek arganowy + róża) 200ml - 12zł :arrow: kocka
beBio Spirulina i Chlorella - Algi zel pod prysznic 200ml - 11zł :arrow: mir.ka
Felce Azzurra deo roll-on IdraTalc Comfort 50ml - 8,50zł :arrow: brooklynboogie
Yves Rocher Mon Evidence perfumetka 10ml - 15zł :arrow: brooklynboogie
Bielenda Skin Shot - maseczki/peeling na 2 razy, 8g - 4zł każdy
Normalizująca maseczka Volcanic Ash :arrow: kocka
Detoksykująca maseczka Matcha Tea :arrow: kocka
Peeling enzymatyczny Rice Powder :arrow: kocka
Yves Rocher Hydra Vegetal - maseczka intensywnie nawilżająca 75ml - 17zł :arrow: Nelly
Torebeczka 33 x 30cm + uszy - na większe zakupy kosmetyczne :wink: - 4zł :arrow: Koki-99
Pastel lakier do paznokci nr 11 - 4zł :arrow: Koki-99

ZOSTAŁO:

Zestaw myjek + lustereczko - 11zł

Orientana Glow Niebieska Hotunia maseczka naturalna 30ml - 12zł
https://www.orientana.pl/produkt/natura ... a-hotunia/

Pędzel średni, miękki, nada się do różu, konturowania, różowienia twarzy - 9zł

Bell Secretale cienie duo fiolet i jasno różowy, 2 sztuki, każdy 4zł

Farmona Nivelazione żel do rąk antybakteryjny 100ml - 6,50zł

Yves Rocher relaksujący krem do rąk Kwiat lotosu & Szałwia 30ml - 8,50zł

Sylveco Vianek - mleczko do demakijażu 150ml - 15zł

Perfecta Ashwagandha - mleczko do ciała 200ml - 9zł

Yves Rocher Comme Une Evidence woda perfumowana 50 ml - 99zł oryginalnie zapakowana w folię
https://www.yves-rocher.pl/woda_perfumo ... ence_50_ml



:idea: :idea: :idea: :idea: ARCYprzydatne, naturalne, ekologiczne i ze wszech miar fantastyczne wyroby zakładu Tulinek MagicWorld :mrgreen: Tu ceny wywoławcze, licytacja zakłada 4 dni oczekiwania i obgryzania paznokci :P

Tutaj z tej kolekcji dziergadla z bawełny, jako dobry pomysł na Wielkanocny prezent: https://www.etsy.com/pl/shop/TulinekMag ... d=25836844

Zabawki dla futrzastych CW 7zł/sztuka - licytacja zabawek kończy się 7 marca o 20.00
*zielona *żółta *paseczki *wielokolorowa
CW 7zł - licytację wszystkich rozpoczyna tinga7 - 3 luty 20.00
po 8zł - podbija wszystkie lucas 2014
po 10zł - podbija wszystkie tinga7
po 12zł - podbija wszystkie lucas 2014
po 13zł - podbija wszystkie tinga7
po 14zł - podbija wszystkie lucas 2014
po 15zł - podbija wszystkie tinga7 KONIEC :balony:


Myjki do twarzy/ciała/naczyń jako zestaw - CW 30zł lub pojedynczo CW 12zł
*wielokolorowe (średnica 12cm) - 3szt
*ciemnoniebieskie (14x14cm) - 3szt.
*jasnoniebieskie (największe 16x16cm) - 2 szt. + zabawka licytację rozpoczyna tinga7 - 3 luty 20.00 (do 7 marca) KONIEC :balony:


Zestawy: ręczniczek 26x26cm + myjka 12cm + zabawka CW 40zł
*niebieskości
*wielokolorowy licytacytuje LimLim - 4 marzec, 10.00 (do 8marca) KONIEC :201413
Ostatnio edytowano Wto mar 30, 2021 22:10 przez Atta, łącznie edytowano 36 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 15:29 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Dla najbardziej zaangażowanej osobistości numer jeden :king: dokładamy niezastąpiony kubeczek z kotyma Obrazek Mały, zgrabny, dobry na mleko lub małą czarną w godzinach pracy, a przerwach możńa policzyć koty :mrgreen: ZAPRASZAM :201494

Wszystkie bazarki łączta się :!: :!: :!:



ROZLICZENIE:


Koki-99 13zł wpłata na pomagam :arrow: wysłane: 5 marca
LimLim 20zł + 40zł >>60zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 22 marca
kocka 24zł + 8zł >> 40zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 24 marca
alessandra 26,5zł >>30zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 24 marca
brooklynboogie 23,5zł>>25zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 24 marca
tinga7 30zł + 60zł >> 100zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 25 marca
Koki-99 8zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 29 marca
Nelly 2zł + 17zł = 19zł wpłata bezpośrednia [29.03] :arrow: wysyłka: 29 marca
mir.ka 27zł + 11zł wpłata na pomagam :arrow: wysyłka: 31 marca

Do końca marca za nabyte rzeczy z tego bazarku poleciało na Koci Los 333zł.
Ostatnio edytowano Wto kwi 06, 2021 23:40 przez Atta, łącznie edytowano 21 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 17:36 Re: PrzydaSię? NaPewno!

<3 Cioć, ogarnęłaś bazar w tempie expresowym. Aszmie oczy wyszły na wierzch (tesz ekspresowo) :201494 <3

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Sob lut 27, 2021 22:12 Re: PrzydaSię? NaPewno!

proszę
Sylveco Aloesove - płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu 200ml
Maska ochronna (jeszcze takiej nie mam :mrgreen: )
Poduszka z opóźnionymi kotyma, co się za mikołaje przebrały
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 27, 2021 22:39 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Przyda mi się Dax Cosmetics Perfecta Endorfinium Aroma.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob lut 27, 2021 23:36 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Przyszłam z zamiarem podesłania Wam linka do nowego bazarku, a tu proszzz.. udało mi sie ściagnąc telepatycznie :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 23:40 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Koki-99 pisze:Przyda mi się Dax Cosmetics Perfecta Endorfinium Aroma.


Odłożyć czy słać? Wiem od Szefowej,że już organizuje różnorodności do podesłania na kolejny bazarek. Chyba boi się,że siedze bezczynnie :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 23:43 Re: PrzydaSię? NaPewno!

mir.ka pisze:proszę
Sylveco Aloesove - płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu 200ml
Maska ochronna (jeszcze takiej nie mam :mrgreen: )
Poduszka z opóźnionymi kotyma, co się za mikołaje przebrały


Jesteś zbieraczką masek? Dobrze,że koleżance stykło materiału :mrgreen: Maska walentynkowa, koty Bożonarodzeniowe.. że też nie mam nic Wielkanocnego :|

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 9:31 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Poczekam na dokładkę, na którą zresztą miałam nadzieję :wink: Za kremik mogę przelać jeśli czas nagli. Na Twoje konto?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie lut 28, 2021 15:36 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Koki-99 pisze:Poczekam na dokładkę, na którą zresztą miałam nadzieję :wink: Za kremik mogę przelać jeśli czas nagli. Na Twoje konto?


Wpłaty dokonywać mozżna w każdej chwili na podany link (w 1 poście pod opisem Bezy), ale można też poczekać i potem wpłacac całość, gdyby się coś dokupiło. Wybór należy do kupującego :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 21:15 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Orientalne mleczko do ciała Yves Rochera pachnie orientalnie, pysznie, mięciutko.
Wiem, sama się takim wymazywałam, a później chodziłam i sama się obwąchiwałam :lol:

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Nie lut 28, 2021 21:24 Re: PrzydaSię? NaPewno!

poprosze mleczko yves rocher . poziomke do ust , peeling enzymatyczny i poczekam na reszte :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 28, 2021 21:46 Re: PrzydaSię? NaPewno!

Ciocia :1luvu: , pysznie wybrałaś!

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Pon mar 01, 2021 0:27 Re: PrzydaSię? NaPewno!

ciotka59 pisze:Orientalne mleczko do ciała Yves Rochera pachnie orientalnie, pysznie, mięciutko.
Wiem, sama się takim wymazywałam, a później chodziłam i sama się obwąchiwałam :lol:


Nie byłoby prościej zapalić kadzidło? Zapach snuje się po całym domu :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 01, 2021 0:28 Re: PrzydaSię? NaPewno!

kocka pisze:poprosze mleczko yves rocher . poziomke do ust , peeling enzymatyczny i poczekam na reszte :ok:


Proszę bardzo :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości