Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw itp

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie mar 07, 2021 21:27 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Czekam na więcej. Dokładaj, dokłądaj. Gdy zobaczę ile masz tego towaru nieużywanego, to mi się odechce kupować :ryk: Wtedy czlowiek sobie uzmysławia po olere mu kolejne coś :twisted: Ale może się też trafić coś, o czym nawet nie marzyłam, a się przyda :kotek:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie mar 07, 2021 21:44 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Wiesz...tak myślę, że po tej wyprzedaży to się udam na psychoterapię.
Jestem załamana tym, co w domu odnajduje.
Niby każda nieuzywana rzecz ma jakąs przyczynę,ale .. :( czy na pewno musiałam kupować młynki do pieprzu i soli w 3 kolorach- bo ładniejsze, mając juz dwa stalowe? Pytań w tym stylu mogę sobie zadać ze 100 co najmniej
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 07, 2021 21:51 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

maczkowa pisze:Wiesz...tak myślę, że po tej wyprzedaży to się udam na psychoterapię.
Jestem załamana tym, co w domu odnajduje.
Niby każda nieuzywana rzecz ma jakąs przyczynę,ale .. :( czy na pewno musiałam kupować młynki do pieprzu i soli w 3 kolorach- bo ładniejsze, mając juz dwa stalowe? Pytań w tym stylu mogę sobie zadać ze 100 co najmniej

W takim razie nie potrzebny psycholog. Sama przemyślisz wybory w trakcie porządkowania, przypomnisz sobie momenty, w ktorych je nabywałaś, mogą tez pojawić sie przyjemne wspomnienia :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon mar 08, 2021 12:37 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Dorzuć mi proszę jeszcze nr 10 obieraczkę do awokado i nr 12 do robienia spiralek z warzyw. Pobawię się trochę w tworzenie dzieł na talerzu :) i przypomnij mi proszę gdzie wpłaty robić :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 08, 2021 15:28 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

SabaS pisze:Dorzuć mi proszę jeszcze nr 10 obieraczkę do awokado i nr 12 do robienia spiralek z warzyw. Pobawię się trochę w tworzenie dzieł na talerzu :) i przypomnij mi proszę gdzie wpłaty robić :)

:ok:
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 17:19 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

z gadżetów dziwnych dołożyłam obieraczkę do mango, sprawdzane wielokrotnie, naprawde działa!
zapas odnaleziony w czasie przeczesywania półke, szafek itp do tego bazarku - viewtopic.php?f=20&t=209045
na który zapraszam :) chociaż jeszcze nie powiedziałam w nim ostatniego słowa ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 17:28 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

:o masz instrumenta do kazdego rodzaju owoców

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 17:40 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

nie....kusiły mnie w tamtej fazie wprawdzie np jabłka, ale...sobie odpusciłam, szczegółnie, ze jabłka jem ze skórką i ogryzkiem od razu, do wyciskarki tez takie wkładam :D No i wtedy już pamietałam o urządzeniu do kiwi leżącym w szuflandii ;)

mam obieraczki do owoców upierdliwych- mango, ananas, ostatnio, po tym, jak w lidlowskiej promocji nabyłam 2 kg granatów i klełam na czym świat stoi zakupiłam na jakimś bazarku na koty urzadzenie do granatów :D- jeszcze nie miałam okazji go sprawdzić

Ale takie np maliny, czy truskawki zjadam bez użycia narzędzi ;) ( ponoc do obcinania końcówek w truskawkach jest przyrząd :D
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 17:43 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Hmmm.. a jak wygląda urządzenie do granatów :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 17:58 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

jak to do obcinania ogonków w truskawach? 8O
tam nie ma co obcinac

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 18:02 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

proszęęęę Pani!!!
https://www.google.com/search?client=fi ... CAw&uact=5

Atta, chyba coś w ten deseń https://maleomi.pl/oddzielacz-pestek-gr ... 535735d526
nie chce mi się iśc do szuflandii. A najlepsze, że jak te 2 kg ( nie dam głowy, czy nie 3 kg ) granatów zmęczyłam, przy okazji za każdym razem upierdzielając całą szafkę, pół ściany itp...to jakoś kompletnie nie mam ochoty na granaty :D w taki właśnie sposób tworzą się u mnie stosy rzeczy nieużywanych ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 11, 2021 18:07 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

maczkowa pisze:proszęęęę Pani!!!
https://www.google.com/search?client=fi ... CAw&uact=5

Atta, chyba coś w ten deseń https://maleomi.pl/oddzielacz-pestek-gr ... 535735d526
nie chce mi się iśc do szuflandii. A najlepsze, że jak te 2 kg ( nie dam głowy, czy nie 3 kg ) granatów zmęczyłam, przy okazji za każdym razem upierdzielając całą szafkę, pół ściany itp...to jakoś kompletnie nie mam ochoty na granaty :D w taki właśnie sposób tworzą się u mnie stosy rzeczy nieużywanych ;)


Fajowy ten dybek do truskawek. Zeszłoby mi z obieraniem pół godziny dłużej, ale podoba mi sie taka truskawa :mrgreen:

Do granatu właśnie natrafiłam na taki, jak linkujesz. Czyli to od razu robi sok :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 11, 2021 18:11 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

a zupełnie serio, jak ktoś jada mango, to pewnie wie, jak upierdliwe jest obieanie tego, dojrzały jest bardzo sovzysty, cieknie, duzy, więc wyslizguje się z ręki, jak częściowo obrany, to paluchy włażą w miąższ,a wdodatku owoc mocno jest zrosnięty z pestką
...a to jest super, przykłada się u góry, naciska i wychodzą dwie odpestkowane połowki mango :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt mar 12, 2021 22:42 zdrabni

jeśli ktoś się zastanawiał, a tylko cena grała rolę, to obniżyłam cene rozdrabniacza do warzyw do 10 zł i młynka do pieprzu do 10. Jutro zmienie tez na olx i może tam pójść, więc tu daje sygnał pierwsza.
Jutro też wrzucam na darmową grupę trzymaczki do jaj i pewnie drewnianą solniczke i pieprzniczke, więc tez można dobrać , wziąc za darmo do jutra.
A poza tym zapraszam na bazarek pokrewny, czyli mydło i powidło domowe- viewtopic.php?f=20&t=209045
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7110
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 13, 2021 12:33 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

a to jest taka darmowa grupa na całą Polskę? dasz linka?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27168
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości