Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw itp

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 13, 2021 23:19 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

aa, sorry, przegapiłam- nie, to nie na całą Polskę, to u mnie lokalna. Ale prawie w każdym mieście ponoc jest, nie wiem, czy byłas na wątku o odchomiczaniu, tak dziewczyny różne metody podpowiadają.
a z grupami to na facebooku trzeba wpisywać- miasto i oddam za darmo itp hasła. Plus jest ogólnopolska akcja- smieciarka jedzie
Śmieciarki regionalne:
https://www.facebook.com/notes/uwaga-%C ... 4700901057
moze znajdziesz swoją. Ale u mnie smierciarka niby jest, ale w ogóle nie działa, a działa ta darmowa grupa
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob mar 13, 2021 23:20 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

rozdrabniacz mam zarezerwowany na olx do poniedziałku, więc jak dziewczyna nie odwoła, to sprzedany
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 14, 2021 23:00 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Namyśliłam się jeszcze na to coś do obierania mango z pestki. 8)

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 15, 2021 5:38 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

już dopisuję :)

z gadzetów okołodomowych z kolejnego bazarku nic, nic... ;) ?
jeszcze myslę nad ciuchowym, ale też mi sie zaczyna kołatać kosmetyczny, jak odkrywam kolejne szuflady :)

(..a propos remontu- mam dwa kinkiety gipsowe nowe - a raczej nieuzywane - na zbyciu, jakbyście akurat chcieli taki sposób wykonczenia wnetrza zastosować :) Najtaniej w necie ( chyba ) ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt mar 19, 2021 9:57 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

odświeżę, tu niewiele zostało, ale nadal są jakies drobiazgi do katowania warzyw i owoców w różne kształty, spryskiwacze do cytrusów i octu, trochę książek no i przyrząd do wycinania ciasta we wzorki :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 21, 2021 10:30 Re: dokładka-elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Zeby nie pogubić się w ilosci wątków, pozostałości z tego wątku przerzucę do innych - przyrzady kuchenne do domowych różności viewtopic.php?f=20&t=209045 , a ksiązki do książkowego, który mam plan załozyć. Tu potem jedynie zaktualizuję rozliczenie, bo nie wszystko jeszcze z zaklepanych rzeczy zostało rozliczone.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 21, 2021 16:06 Re: Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

idziesz jak burza :201461

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 22, 2021 11:59 Re: Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Nooo, naprawdę sporo spraw wyczyściłam, ze tak to określę, ale nadal masa do wyczyszczenia, ja już jestem tym umęczona, a w dodatku kończę urlop, w pracy czeka na mnie kipisz i nie bardzo widzę ciagnięcie wszystkiego jednocześnie. Szczególnie, że na urlopie nie odpoczęłam za bardzo :D
Natomiast już aż tak bardzo nie boję się remontu :D Do niedawna wizja tych wszystkich szaf mnie paraliżowała ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon mar 22, 2021 12:02 Re: Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

Wysłałam pierwszą paczkę :piwa: i dostałam potwierdzenie , czy dobrze wszystko zrobiłam.
Ale nie wiem gdzie jest ten czytnik do którego się przykłada nr na etykiecie -które to jest?
Wpisałam kod ręcznie -była taka opcja. Na szczęście.

Teraz ja sie biorę za czyszczenie. Nawet zrobiłam już zdjęcia pierwszej pary butów.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27102
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon mar 22, 2021 17:11 Re: Koniec - elektr.młynek do pieprzu,rozdrabniacz do warzyw

czytnik zwykle jest tuż poniżej wyświetlacza z informacjami- takie małe kwadratowe ciemne okienko ze światełkami bywają białe, albo czerwone- trzeba ten kod przeciągnąć tak, jak w czytniku cen w sklepie. Dzisiaj bede wysyłać paczki to jeśli nie zapomnę, to zrobię zdjęcie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości