Buty,torebki,- nowe,używane

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lut 26, 2021 15:10 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

rozliczenie jest w pierwszym poście, ale niekoniecznie je widać, więc takze tu.
po ostatnim przelewie wpłynęło
21.02. doszło 70 zł od kwiryny.
15 zl za torebkę granatowa poza forum
100 zł od aga66 za dwie torebki spod lady ;)- wysyłkę biorę na siebie
i 20 zł zł od SabyS z bazarku kuchennego
..................
205 zł + 15 ode mnie idzie zaraz przelewem na P.S.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt lut 26, 2021 23:38 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

maczkowa pisze:czyli New Looki w kratkę do kartonika, rajstopy szmaragdowe, które niestety raczej w te druga stronę turkusu niz zielony zmierzają ( przynajmniej tak się wydaje na kawałku wystającym z opakowania ) do kartonika i Jasper Conran wstepnie do kartonika.


niedługo będę TIRa najmować do przewozu rzeczy do Ciebie, co mnie bardzo cieszy :D Tak mi chodzisz po głowie w kwestii jednego sweterka, który mam tak c/a w rozmiarze 38, do male 40, szczególnie, jak sie teraz zadeklarowałaś do niższej części świata. Jest trochę taki oversize, w brudnorozowym/liliowym kolorze ( nie wiem, czemu, ale po butach założyłam, ze możesz ten kolor lubić :twisted: ) z takim ciekawym dekoltem poprowadzonym w szpic, ale jednocześnie z golfem-czokerem. To tez ciuch z listy - podoba mi sie, wiec ignoruje wszystkie informacje wskazujące, ze nie bedzie dobry ;)

p.s. Wśród zdjęć tej torebki fuksjowej jest jedno takie jakby polowy torebki na wprost, ono najlepiej oddaje kolor.


Stwierdziłam,że sąsiedzi muszą o czyms gadać, więc będe chodzić w kolorowych rajtkach nawet do setki :P A znajoma to powinna wiedzieć, jak wygląda fuksja, bo lubi dodatki w tym kolorze. W sumie odcień obojętny. Na starość poszukamy jeszcze jakiś kolorowych ffariatek i stworzymy tęczę :mrgreen:

A tam zaraz tira trzeba, przeciez nabywamy same drobiazgi :twisted: Chyba że przygarnę sweterek, a ten zajmie dużo miejsca, a potem jeszcze coś i jeszcze coś... i na końcu pojawią sie schody :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 7:21 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Aniu, torebki "spod lady" doszły i są śliczne. Szczególnie ta duża mi się podoba bo ze względu na wielkość pomieści wszystko co powinna, łącznie z kocimi puszkami, ha,ha. Dziękuję bardzo

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lut 27, 2021 20:17 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

cieszę się, ze się podobają :)
Tą w trójkąty kupiłam, bo mi się spodobała na zdjęciu, jak przyszła stwierdziłam, ze kompletnie nie w moim typie, akurat miałam faze na takie proste rzeczy i powędrowała do czarnej dziury, w której kryją się u mnie torebki i buty nieużywane ;)
Jak teraz zaczęłam je wyciągać, to naprawdę miałam chwilę zawahania, czy jednak jej nie zostawic sobie i się zaczęłam zastanawiać co mi sie w niej nie podobało :D Ale stwierdziłam, ze skoro ileś tam lat nie przypomniałam sobie o niej, to widocznie nie jest mi pisana :)
Natomiast do limonkowej, jak Ci pisałam, mam komplety ciuchowe ;)

odznaczyłam- poszły buty Sagan-a za 20 zł, rozliczy się przy następnym przelewie :)
dokładam raczej ostatni ciuch w tym wątku wystawiany, nigdy nie noszony i jest pod ręką od dawna, jako rzecz do oddania, sprzedania, dlatego z tym mi łatwiej :) Atta- wrzosowy sweter dla niskopiennych ;)
Pod zółtą spódnicą będzie.
Przy okazji, Atta, koleżanka tę torebkę fuksjową chce z długim łańcuszkiem- tak 120-140 cm ( zmierzę, jak trzeba ) czy krótszym 70 cm? Jest jeden do wyboru , niech zastanowi się, jaki wygodniejszy będzie dla niej.

dojdzie też dzisiaj torebka biało szara Orsay

A przy okazji- czy ktoś byłby zainteresowany taką torebką- skórzana, , taka na ramię wielkości większej kopertówki. porządna torebka, ale widać, ze używana, bo lubiłam ją bardzo - ale takie konkretne przetarcia ma chyba dwa na rogach przy zgieciach, niewielkie 2mmx1mm.
sama nie wiem, czy chcę się jej pozbywać, bo z jednej strony leży od pewnie 4-5 lat, a z drugiej mam do niej sentyment. Jakby ktoś obdarzył tez sentymentem to w dobre ręce za parę groszy na kotek cięcie oddałabym ;)
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie mar 07, 2021 23:33 przez maczkowa, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 27, 2021 23:23 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Była jakaś limonkowa torebka :?: :!: Nie dacie nawet pooglądać :P

Koleżanki zapytam zaraz o długośc łańcucha, nie licząc że jeszcze w tej dobie odpowie :mrgreen: To ważna sprawa, bo zdaje mi sie,że ma kilka rozmiarów.

Sweterek ma bardzo ładny kolorek, na zdjęciu widzę,że taki mało spotykany (albo przekłamuje). Ale cos Ty do licha taką dziurę wychamrała pod stójką :201418 Drugi sezon moda na nie, ale ja się nie przekonam.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 27, 2021 23:25 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Ja sobie tu jeszcze nic nie kupiłam :? Dokładaj resztę towaru :!:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 28, 2021 15:25 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Łańcuch do torebki krótszy :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 04, 2021 6:43 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

troche poobnizalam ceny na olxach wiec i tu nizsze. Jesli ktos sié zastanawial, a cena w decyzji przeszkadzala, to najwyzszy czas :)
przypominam, ze nadal zbieramy na koordynowana przez Powszechna Sterylizacje przynajmniej jedna jeszcze sterylke kocicy przed wiosna, brakuje niewiele :) a moze dozbieramy do dwóch?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 04, 2021 7:06 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Czarna torebka mini nr 2 to w jakiej cenie? Nie mam dostępu do olx

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw mar 04, 2021 8:31 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

jest wystawiona za 10 zl, ale w Twoim przypadku, Saba :), moge Ci ja po prostu dorzucic do paczki, jesli sié zdecydujesz, za kazdym razem robisz spory naddatek na zwierzaki. Jesli chcesz moge Ci wyslac na maila wiecej zdjec.

Ale z olx, probowalas? tam nie trzeba miec konta, nie trzeba byc zalogowanym, zeby przegladac wszystko, a tam chyba z 5 zdjec jest.
A moze masz konto na Vinted, bo tam tez wystawiam teraz.

No i Atte ( i Megané z drugiego watku ) bardzo przepraszam za zawieszenie transakcji, naprawde ledwo zyjé, jak sie tydzien pracy skonczy, to w pt po poludniu wszystko ogarne
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 04, 2021 9:04 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

tylko nagle na mnie olsnienie splynelo...ktora druga czarna mala :)? bo juz mialam zapytania z olx o czarna torebke za 15 zl, a takiej nie wystawiam i sie okazalo, ze na zdjeciach jak czarna wyglada brazowa torebka taka na ramie, jednak z ostatnich..to jesli chodzi o te, to ona jest ciemnobrazowa, nie czarna, z takiej grubszej skory i ta jest wystawiona za 15, a listonoszka w kwadracie jest z takiej bardzo delikatnej, miekkiej w dotyku. Ale wytrzymala bardzo,wiele lat przetrwala.
co do obu dla Ciebie j.w.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw mar 04, 2021 10:20 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

To ja tą małą czarną za dyszkę proszę:) dorzuć do kupki, ale jeszcze nie wysyłaj. Bo ja pewnie jeszcze się na coś zdecyduję. Uwielbiam listonoszki i plecaki, więc czekam co tam jeszcze pokażesz :)
Mam starą przeglądarkę w komórce i na tablecie i olx mi się nie otwiera niestety :(

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob mar 06, 2021 20:04 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

dorzuciłam jeszcze 1 parę butów wysokich, tym razem rozmiar 40 typowo letni design. Kilka razy w nich chodziłam, mimo, ze musiałam się wczepiac pazurami, bo wtedy mi spadały. Ale miałam identyczne w kroju 39 z innych kolorów i ściachałam je do cna, bo super się nosiły :)

Zaczynam wracać do życia, więc mam zamiar jutro sekcję butowo torebkową sfinalizować, czyli wrzucić kilka par butów odkrytych niedawno w piwnicy i te będą inne w klimacie niż dotychczasowe, same skórzane i niższe- obcasy na oko maks do 6 cm
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 07, 2021 13:14 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

pisałam, że mam skórzany plecaczek - worek na zbyciu, plecak nie jest ogarnięty, w sensie odkurzenia, dokładnego ogladu, więc zdjecia na szybko tylko, żeby było widac, jak c/a wygląda, jak jest zbudowany- to tak dla osób, których paczki oczekują na dalszy bieg, zeby było wiadomo, czy w ogóle sobie zawracac głowę. to naprawdę porządna skóra, ma slady użytkowania, bo dosc intensywnie go kiedyś nosiłam, ale nie ma pęknięc, zadrapan itp. W środku w wewnętrznej kieszonce w podszewce uszkodził się zamek i kieszonka się nie zamyka. ma wysokość c/a 30-35 cm, szer 20-25, nie mam w tym momencie siły by do niego isc. kolor góry na zdjeciach i na środkowym zdjęciu przekłamany, raczej, jak doł i na tych bocznych, nie ma fioletowych tonów, taki bordowy, burgundowy
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie mar 07, 2021 20:49 Re: Buty,torebki,organizery do torebki, ciuszek tez-nowe,uży

dołozyłam w pierwszym poscie dwa organizery do torebki, takie https://allegro.pl/oferta/organizer-do- ... rwQAvD_BwE
kolory inne
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości