Buty,torebki,- nowe,używane

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lut 23, 2021 19:10 Re: Buty,trzewiczki,torebki, torebusie-nowe,używane,małe i d

odkryłam w czeluściach szafy plecaczek dmuchany ( jak dmuchane zabawki dla dzieci do wody ) przezroczysty, pomarańczowy z niebieskimi rączkami. Całkie m pojemny- na zbliżające się milowymi krokami lato, plażę, kajaki i takie tam jak znalazł. Czy ktoś byłby tym tu zainteresowany ? Bo nie wiem, gdzie wstawiać jako miejsce podstawowe? trochę jak ten https://archiwum.allegro.pl/oferta/svnx ... 62602.html tylko kolor inny i rączki u mnie materiałowe. Wielkość, przegródki dkuchane podobne

Mam też skórzany plecaczek typu worek ściągany na troczki ( ale z dodatkową klapką zamykającą ) w takim bordowo-brążowym kolorze. Używany przeze dość intensywnie, ale skóra nigdzie nie naruszona, nie poprzecierana, bardzo dobra jakościowo. Muszę go postawic na nogi, bo jest zakurzony, a ma sporo przeszyć, metalowych kółek do przetykania skórzanego sznurka, wiec sporo roboty. Ale też chciałabym wiedzieć, czy ktoś potencjalnie, hipotetycznie byłby tym zainteresowany i czy mam się z tym spinać.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 24, 2021 18:22 Re: Buty,trzewiczki,torebki, torebusie-nowe,używane,małe i d

w pierwszym poscie na koncu dodalam rodzynkowy w tym watku ciuszek, ale mam gotowe zdjecia, opisane, wiec nie ma co lezec, szczegolnie, ze rozmiarowka raczej inny od innych

Olowkowa spodnica z miekkiej dzianiny w slicznym zoltomiodowym kolorze, rozmiar S/M- tzn wejdzie i na to i na to, wszystko zalezy jak kto olowka lubi miec obcislego
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 24, 2021 19:41 Re: Buty,trzewiczki,torebki, torebusie-nowe,używane,małe i d

w sekcji torebek za darmo dorzuciłam jeszcze jedna, brązową.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 24, 2021 21:16 Re: Buty,trzewiczki,torebki, torebusie-nowe,używane,małe i d

maczkowa pisze:odkryłam w czeluściach szafy plecaczek dmuchany ( jak dmuchane zabawki dla dzieci do wody ) przezroczysty, pomarańczowy z niebieskimi rączkami.

troché sama ze soba gadam w tym watku, ale i tak powiem, ze plecaczek wstawilam ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 25, 2021 0:21 Re: Buty,trzewiczki,torebki, torebusie-nowe,używane,małe i d

maczkowa pisze:
maczkowa pisze:odkryłam w czeluściach szafy plecaczek dmuchany ( jak dmuchane zabawki dla dzieci do wody ) przezroczysty, pomarańczowy z niebieskimi rączkami.

troché sama ze soba gadam w tym watku, ale i tak powiem, ze plecaczek wstawilam ;)

Zabawny ten plecaczek :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 0:23 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Spódnica świetna, ale już nie na moją de.. Albo buty za duże albo kiecki za małe :placz:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 5:54 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Nie mam pojęcia, skąd plecaczek mam, ale teraz śledząc w necie zobaczyłam, ze taki plecaczek był elementem takiego designu w stylu japońska dziewczyna w stroju szkolnym- jakby ktoś chciał\
dla nie to bardziej plecaczek an plażę z dzieckiem- chroni od wody, w razie czego kawałek popłynie, łatwy do utrzymania w czystości, tylko spłukać, widać od razu, co w nim jest no i wygląda ciekawie. A już w ogóle super dla takiej 9-12 latki.

Kiedyś dobije do reszty ciuchów- na razie mam jeszcze z 4 pary botów, pewnie z 5 torebek i te kuchenne do skończenia..ale na razie wystawiam kilka takich, które od dawna mam spakowane pt muszę komuś je przekazać, sprzedać, bo nigdy nawet nie założyłam, od razu wiadomo, ze nie sa dobre i zmusiłam koleżankę do ubrania tego, żeby sprawdzić jakie rozmiary to sa i przy okazji zrobiłam zdjęcia
Ta spódnica na zdjęciu - kolorem i panią w nią ubrana tak się zauroczyłam, ze zignorowałam opis rozmiaru, jak i to, ze w ołówkach od zawsze wyglądam tragicznie, nawet w czasach, kiedy miałam wzorcowa wagę, to był ostatni typ ubrania, po który powinnam sięgać. ( chociaż mam jedna zbliżona do ołówka która była dobra i będę ja wystawiać ) Jak rozpakowałam ta żółta, to tylko wybuchnęłam śmiechem..
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 25, 2021 21:40 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

maczkowa pisze:Nie mam pojęcia, skąd plecaczek mam, ale teraz śledząc w necie zobaczyłam, ze taki plecaczek był elementem takiego designu w stylu japońska dziewczyna w stroju szkolnym- jakby ktoś chciał\
dla nie to bardziej plecaczek an plażę z dzieckiem- chroni od wody, w razie czego kawałek popłynie, łatwy do utrzymania w czystości, tylko spłukać, widać od razu, co w nim jest no i wygląda ciekawie. A już w ogóle super dla takiej 9-12 latki.

Kiedyś dobije do reszty ciuchów- na razie mam jeszcze z 4 pary botów, pewnie z 5 torebek i te kuchenne do skończenia..ale na razie wystawiam kilka takich, które od dawna mam spakowane pt muszę komuś je przekazać, sprzedać, bo nigdy nawet nie założyłam, od razu wiadomo, ze nie sa dobre i zmusiłam koleżankę do ubrania tego, żeby sprawdzić jakie rozmiary to sa i przy okazji zrobiłam zdjęcia
Ta spódnica na zdjęciu - kolorem i panią w nią ubrana tak się zauroczyłam, ze zignorowałam opis rozmiaru, jak i to, ze w ołówkach od zawsze wyglądam tragicznie, nawet w czasach, kiedy miałam wzorcowa wagę, to był ostatni typ ubrania, po który powinnam sięgać. ( chociaż mam jedna zbliżona do ołówka która była dobra i będę ja wystawiać ) Jak rozpakowałam ta żółta, to tylko wybuchnęłam śmiechem..


Dla mnie plecaczek, to jak sama sugerujesz plażowy look :D Dla dziecka świetna sprawa. Zabierze ze sobą wszędzie swoje klamoty, nawet małe może mieć na zabawki do piaskownicy :ok: Albo modnisia na swoje rzeczy. A żeby nie wszystko prześwitywało wystarczy włożyc większą kosmetyczkę z materiału i tadaam!

Z tą studnicą to mnie zaskoczyłaś :ryk: Natomiast koleżanka poczuje się jak rasowa foto modelka przez to przymierzanie :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 21:42 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Mam zapytanie o buty w kratkę. Jaka jęst długośc wkładki? Jeśli 25cm, to by się znajoma załapała.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 22:43 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Atta pisze:Mam zapytanie o buty w kratkę. Jaka jęst długość wkładki? Jeśli 25cm, to by się znajoma załapała.

no wiec...dokonałam 4krotnych pomiarów wszelkimi dostępnymi urządzeniami mierniczymi- dwie miarki budowlane grubsza i cieńsza, 2 miarki krawiecka grubsza i cieńsza i wychodziły mi wyniki od 24,9 do 25,1 cm!! Tadam. Nie pamiętam na swojej nodze, jak wypadały, a teraz nie będę nawet podejmować prób, żeby nie rozciapać. Ale wszystko wskazuje, ze sié mieszczą w oczekiwanym pomiarze.
..........................................
I miałam już zbiorczo napisać, bo jutro jeszcze coś dodam, ale skoro jestem przy głosie, to zaznaczę, ze dorzuciłam kolejne dwie torebki. Zostaly mi jeszcze ze 2, moze 3 i skórzany plecaczek.

I wlasnie odkrylam- 2 topy bezszwowe Gatty z mikrofibry, XL, takie jak te https://allegro.pl/oferta/gatta-top-bez ... 41EALw_wcB XL-ki, nóweczki nieśmigane, bialy i czarny, oddam po 10 zl,
i tez gatty, ale juz stanik bezszwowy tez XL, cielisty, nie mogé znaleźć takiego gatty inny, wyglądając tak samo https://bombardina.pl/products/sportowy ... eEEALw_wcB
15zl?
obfoce, jak ktoś będzie zainteresowany.
i oprócz tego 2 pary turkusowych rajstop, nowiutkich, w opakowaniu. kupilam na jakás impreze przebierana i nie zużyłam , może ktoś chce?
Gatta 40 den 3M z mikrofibry kolor na opakowaniu opisany blue lake i knitex 15 Den r. 2 kolor na opakowaniu opisany szmaragd
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 25, 2021 22:52 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

To buty byłyby dobre, a jak nie to tez będzie wypychać, bo jej miarka wskazuje,że ma środki na 24,8cm. Kurczaczek, jak oni robią,że niby piszą rozmiar 39 na 25 cm, jak ona nosi rozm.38 i też tyle ma wkładka. Nie pojmuje tej metody :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 22:55 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

Staniki bezszwowe są świetne. Teraz preferuję nawet poza momentami, gdy chodze z kijami, ale niestety rozmiar nie dla mnie. Rajstopy noszę rozmiar 2. Jestem niskopienna wiec oscyluję w tabeli jako 154-166cm i tylko na takie moge sie załapać :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 25, 2021 23:02 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

czy szmaragdowy kolor Cie interesuje? opisane na wzrost 158-164 i biodra 96-104. Jesli w ogole ten kolor jest w Twojej opcji, to po prostu dorzucé do paczki jako szalony prezent ;)
rozmiary butów od zawsze sa dla mnie tajemnica :D
znaczy dorzucic do paczki krateczki :1luvu: ?

jakas kocia malpa przestawila mi klawiature i nie moge dojsc, jak z tego wyjsc!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt lut 26, 2021 0:34 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

maczkowa pisze:czy szmaragdowy kolor Cie interesuje? opisane na wzrost 158-164 i biodra 96-104. Jesli w ogole ten kolor jest w Twojej opcji, to po prostu dorzucé do paczki jako szalony prezent ;)
rozmiary butów od zawsze sa dla mnie tajemnica :D
znaczy dorzucic do paczki krateczki :1luvu: ?

jakas kocia malpa przestawila mi klawiature i nie moge dojsc, jak z tego wyjsc!

Bieremy :ok: Mając nadzieję, że szmaragd idzie w kierunku zieleni. Ale ogólnie przeżyję. Jeszcze zaklepię fuksjowe małe na łańcuszku :mrgreen: Nie wiem czy na pewno, bo nam sie łączność urwała (czyli wstępnie,żeby sie ktoś nie przykleił akurat do niej).

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 26, 2021 1:45 Re: Buty,trzewiczki,torebki,ciuszek tez-nowe,używane,małe i

czyli New Looki w kratkę do kartonika, rajstopy szmaragdowe, które niestety raczej w te druga stronę turkusu niz zielony zmierzają ( przynajmniej tak się wydaje na kawałku wystającym z opakowania ) do kartonika i Jasper Conran wstepnie do kartonika.


niedługo będę TIRa najmować do przewozu rzeczy do Ciebie, co mnie bardzo cieszy :D Tak mi chodzisz po głowie w kwestii jednego sweterka, który mam tak c/a w rozmiarze 38, do male 40, szczególnie, jak sie teraz zadeklarowałaś do niższej części świata. Jest trochę taki oversize, w brudnorozowym/liliowym kolorze ( nie wiem, czemu, ale po butach założyłam, ze możesz ten kolor lubić :twisted: ) z takim ciekawym dekoltem poprowadzonym w szpic, ale jednocześnie z golfem-czokerem. To tez ciuch z listy - podoba mi sie, wiec ignoruje wszystkie informacje wskazujące, ze nie bedzie dobry ;)

p.s. Wśród zdjęć tej torebki fuksjowej jest jedno takie jakby polowy torebki na wprost, ono najlepiej oddaje kolor.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości