KONIEC - Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 03, 2021 15:52 KONIEC - Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

ps://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=208061

cel jeszcze ten sam, bo na razie zebraliśmy kroplę w morzu potrzeb, czyli cytuję:

- będę wystawiać kilka bazarków z filmami, chcę część/całą ( zalezy ile tego będzie ) uzyskaną kwotę podzielić pomiędzy 3 kociaki obecnie mocno potrzebujące interwencji medycznych i nakładów finansowych swoich opiekunów- Fili od Hanig https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=197236&start=1050
Fiszki od Talki viewtopic.php?f=46&t=202654&start=1485 https://pomagam.pl/fiszka i Gapcia od Niewtajemniczonej viewtopic.php?f=1&t=207690 https://pomagam.pl/gapciovsneurofip
wszystkie dziewczyny uratowały potrzebujące koty - bądź już chore, bądź takie, które się potem rozchorowały i koszty leczenia są bardzo duże, jak na możliwości jednej osoby.

Filmy sprzedane po wysłaniu usuwam z list, a jeśli będzie możliwe, także zdjęcia. Żeby jakiś porządek był :)

wszystkie wystawione tu filmy są w małych kartonowych opakowaniach kopertowych, często wydawnictwa dołączane do gazet. cena kazdego filmu 2 zł, nalezy doliczyć koszt wysyłki, oczywiście wysyłka przedmiotów wylicytowanych na różnych aukcjach razem za jedną ceną. Możliwe- paczkomat, paczka w ruchu, kurier, ewentualnie poczta polska

postaram się jakoś pogrupować filmy

okołooskarowe-
czyli nominacje, oskary otrzymane itp- z biograficznymi
1. Ostatni Cesarz - rzutem na taśmę przygarnęła Saba :)
2. LA LA LAnd ( mam 2 szt. )
3. Jak zostać Królem
4. NINE
5. Czarowny Kwiecień
6. Mustang
7. Niczego nie załuję ( Edith Piaf )
8. Amy ( dot. Amy Winehouse ) dokument biograficzny, muzyczny,
9. The Audrey Hepburn Story
Obrazek

na podstawie książek Mary Higgins Clark ( czyli kryminał, Thriller, sensacja, dramat ) - raczej w komplecie
1. Wyścig z mordercą,
2.Szczęśliwy Dzień,
3. Sen o nożu,
4. Czy my się nie znamy
Obrazek

Woody Allen
1. Vicky Cristina Barcelona
2. Magia w blasku księzyca
3. Co nas kręci, co nas podnieca
Obrazek


Z Meryl Streep

1. Nigdy nie jest za późno,
2. Boska Florence
3. Żelazna Dama
4. Julie&Julia
Obrazek

Z Jeanem Reno-
1. Leon Zawodowiec,
2.Faceci od kuchni
sprzedane
Obrazek

film lekki, łatwy i przyjemny, czyli komedie, w tym romantyczne i inne romanse
1. Czasem słońce, czasem deszcz ( Bollywood)
2. Kiedy Harry poznał Sally,
3. Zatańcz ze mną,
4. Moje wielkie kanadyjskie wesele
5.wesele w Sorento,
6. Wiek Adaline,
7. Brudne pieniądze
8.Randka z Księciem
9. Ania z Zielonego Wzgórza- Ania nauczycielką ( dalsze losy )
10. Za jakie grzechy, dobry Boże
11. Trafiona Zatopiona ( topowy komediowy zestaw aktorski :) )

Obrazek
Obrazek

na koniec misz-masz, który można określić filmy wielkich i/lub znanych ( aktorów, reżyserów itp itd. ) - generalnie nie dodaje informacji, bo albo b. znane już same tytuły, albo okładki wszystko mówią

1. Hannibal
2. Rozgrywka,
3.Przekręt doskonały,
4. Wenus w futrze Polańskiego
sprzedane
6. King Kong
7. Nagi Instynkt - będzie oglądać SabaS
8. Nieśmiertelny II i Nieśmiertelny III, ( można osobno, osobne opakowania )
9. Piąty element
10. Prawdziwy Romans
11. Nietykalni ( ale uwaga na zdjecie! to ten film- https://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390 )
12. Legenda Zorro,
sprzedane
14. Starsza Pani znika ( Hitchcock )
sprzedane
16. Bez dowodów
17. Dziewczyna z tatuażem
18. Larry Crowne
19. Roger Moore kolekcja, Święty- odcinki Teresa, Nieuchwytny Pan Ellshaw

Obrazek
Obrazek
Obrazek

na tym kończy się sekcja wydań po 2 zł

c,d,n,
Ostatnio edytowano Sob mar 06, 2021 7:13 przez maczkowa, łącznie edytowano 11 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 03, 2021 15:53 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

sobie tu miejsce zostawię

filmy w plastikowych okładkach co do zasady po 3 zł, chyba, ze inaczej zaznaczę:
1. Łzy w deszczu,- idzie do SabaS
2. Pozew o miłość,
3. Sabrina
4. K-Pax z wyostracyzmowanym cudownym Kevinem Spacey
5. Rzeka Tajemnic Clint Eastwood - Idzie do Atty
6. Fantastyczne Zwierzęta
7. Kojak 2 odcinki, 5 i 6 Dziewczyna w rzece i Requiem dla gliniarza
8. Star Wars Nowa Nadzieja
9. Ława przysięgłych ( tu skucha, bo okładka jest papierowa ) 2zł Idzie do SabaS
Obrazek
Obrazek

seria ViVy Wielkie namiętności w dużym, składanym kartonowym opakowaniu z książeczką w środku
4. Miss Potter
5. Duma i uprzedzenie ( dla wielbicieli Jane Austin mam coś specjalnego- to potem )
seria Vivy Kino sensacyjne w dużym, składanym kartonowym opakowaniu z książeczką w środku
American Gangster
Święty ( - okładka większa, składana, ale kartonowa, wydanie dwupłytowe 3 zł
Kill Bill volume 2 i znowu opakowanie jak wyżej 3 zł
Rodzina Adamsów II, wydanie dwupłytowe i opakowanie j.w. 3 zł
Obrazek



filmy w ładnych, książkowych wydaniach- twarda oprawa, w srodku papier kredowy i opis filmu, aktorów, twórców po 4 zł
wszystkie wydania książkowe sa tych samych wymiarów- ślicznie na półce razem będą wygladać ;)

1.Lucy ( Luca Bessona z Scarlet Johansson, i M. Freemanem,
2.Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości
3. Niepamięć T. Cruise, M> Freeman
4. Ocean`s Twelve- Dogrywka
5. Królewna Snieżka z Julią Roberts
6. Bardzo Poszukiwany Człowiek
7. Dwa dni w Nowym Yorku
8. Kochanek Królowej - Idzie do SabaS
9. Iluzja,
10. Moja przygoda z "Boso przez Świat" Tajlandia
11. Zakochani w Rzymie - Woody Allen,
12. Uwodziciel
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lut 11, 2021 18:21 przez maczkowa, łącznie edytowano 9 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 03, 2021 15:53 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

i tu pójdą takie wydania specjalne
Jane Austin zestaw 9 płyt, 6 filmów, sprzedane



Opowieści z Narni
- wydanie książkowe, ale mniejszy rozmiar niż pozostałe, razem 17 zł
niestety, tylko dwie części:
1. Lew, czarownica i stara szafa
2. Książe Kaspian
Obrazek

Alicja w Krainie Czarów TIMA Burtona z Johnnym Deppem, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter
w plastikowej okładce, 10 zł
Obrazek

seria Gazeta Wyborcza Poleca- filmy klasyka klasyki :) piękne wydanie książkowe, twarda oprawa, ksiązka na kredowym papierze, fakt, że filmy bardzo cenię, co wpływa na moją ocenę, ale naprawdę warto ten zestaw mieć w swojej filmografii. Nie do konca udało mi się na zdjęciu to uchwycić, ale jak ktoś chce sprawdzić można w necie poszukać ( przy okazji sprawdzic ceny ;) )

1. sprzedane
2.sprzedane
3. Przeminęło z Wiatrem, które w czasach dzisiejszej poprawności politycznej pewnie nie powstałoby ;) samotną zaopiekowała się SabaS
Obrazek
generalnie powinno iśc razem, za całość 40 zł
gdyby nie było chętnych to Imię Róży 20 zł, pozostałe po 15 zł.

Filmy w tej sekcji wyceniłam wyżej, niż pozostałe, bo fajne wydania, bo filmy, które szczególnie lubie, więc subiektywnie wyżej cenię. Można podyskutować w kwestii cen tych filmów ;) szczególnie, jak ktoś więcej kupuje :)

Zapraszam serdecznie :)
Ostatnio edytowano Czw lut 11, 2021 18:23 przez maczkowa, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 03, 2021 17:57 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

Zaznaczę sobie, bo tracę powoli orientację :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 04, 2021 0:03 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

Atta pisze:Zaznaczę sobie, bo tracę powoli orientację :twisted:


sekcja filmów zagranicznych w wydaniach za 2 zł ( najprostsze kartonowe opakowania ) skończona. Do końca tygodnia postaram sie wrzucić wydania bardziej ekskluzif ;) czyli w plastiku i w książkach w cenach od 3 do ...niekiedy sporo wyżej oraz mam jeszcze 3 duże serie, które nie mam pojecia na razie jak wystawić.
O zagubienie się nie ma co martwić, wprawionam w podchodach, labiryntach i jaskiniach- zostawiam strzałki, linki, znaczniki i będę kierować na azymut ;)

Zapraszam do wybierania tego, co już jest :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 04, 2021 17:09 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

Czekam na więcej :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt lut 05, 2021 18:43 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

Atta pisze:Czekam na więcej :)


Większość już jest dodana w kolejnych postach - mam jeszcze serie lub zbiorcze wydania ( filmów Jane Austin jako komplet, śliczne ksiażkowe wydania jako serię Imię Róży, Amadeusza Milosza Formana i Przeminęło z wiatrem, ale chyba założę osobny wątek? na pewno dam znac.
Do tego mam- całość Columbo 69 płyt, Z serii Wielcy detektywi Agatha Christie - Poirot i Mrs Marple, sporo tego, ale nie komplet. Nie wiem, jak to wycenić, bo w empiku, czy allegro to naprawde konkretne ceny, gdyby chociaż część udało się z tego pozyskac na potrzeby zwierzaków byłoby super :)
Ale to wyżej- już jest do wzięcia :) Zapraszam :)

plus proszę o informację osoby, które wybrały coś na innych wątkach, czy coś będą dobierały ?
Mam plan na inne bazarki jeszcze, ale nie wiem, kiedy się wyrobię.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 06, 2021 0:31 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

Dobra, to dodawaj co jeszcze tam masz, filmy czy inne, bo tutaj nic dla siebie nie znajduję.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 06, 2021 16:31 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

poprosze Jeszcze dalej niz polnoc , Mansfiel Park ,Julietta ,Szare Ogrody

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 06, 2021 19:29 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

Poproszę Łzy w deszczu, Kochanek Królowej, Ława przysięgłych i Nagi Instynkt

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lut 06, 2021 21:24 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

maczkowa pisze:Amadeusza Milosza Formana


Czy Amadeusza mogłabym sobie już wstępnie zaklepać?

I z tego bazarku "Przyjaciela gangstera" poproszę.

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Sob lut 06, 2021 22:04 Re: Filmy DVD - zagraniczne / robi się

maczkowa pisze:
Atta pisze:Czekam na więcej :)


Większość już jest dodana w kolejnych postach - mam jeszcze serie lub zbiorcze wydania ( filmów Jane Austin jako komplet, śliczne ksiażkowe wydania jako serię Imię Róży, Amadeusza Milosza Formana i Przeminęło z wiatrem, ale chyba założę osobny wątek? na pewno dam znac.
Do tego mam- całość Columbo 69 płyt, Z serii Wielcy detektywi Agatha Christie - Poirot i Mrs Marple, sporo tego, ale nie komplet. Nie wiem, jak to wycenić, bo w empiku, czy allegro to naprawde konkretne ceny, gdyby chociaż część udało się z tego pozyskac na potrzeby zwierzaków byłoby super :)
Ale to wyżej- już jest do wzięcia :) Zapraszam :)

plus proszę o informację osoby, które wybrały coś na innych wątkach, czy coś będą dobierały ?
Mam plan na inne bazarki jeszcze, ale nie wiem, kiedy się wyrobię.


A moze te serie nawet niekompletne wystawic na allegro albo olx, moze jest jakaś grupa na fb? Jeśli ktoś będzie chcial uzupełnic serię o brakujace odcinki, to też moze byc gotowy zapłacić więcej.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lut 06, 2021 22:43 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

Dziewczyny!! w trzecim poście wystawiłam te brakujące filmy ( poza Columbo, Poirotem i mrs. Marple, bo już na to siły nie mam dzisiaj ;) ) Spójrzcie w ten post, co tam jest i poprosze o informację :)

Kocka i Saba- zaraz Was zapisuję :)
kocka, tak wstawiając Jane Austin myślałam o Tobie, moze resztę romansów w innych wersjach filmowych i serialowych chciałabyś :)?

Tundra, Ciebie też :) Ale spójrz na te 2 pozostałe płytoksiązki z tej serii, no i powiedz, czy przy tej cenie akceptujesz ( nie ukrywam, ze trochę cenę ustawiłam, zeby brać razem :) kokosiłam się z tem zestawem tydzien, czy go sobie nie zostawić, próbowałam dziecko swoje namówić, ale @@ nie chciała, a ja nie posiadam dvd, plus zaparłam się w planie odgruzowywania mieszkania, a nie zapełniania go na nowo ;) a wszystkie filmy dostałam w worze na cele prozwierzęce :)

Saba, taki mam plan, zeby to wystawić na jakichś portalach, pewnie w przyszłym tygodniu, bo obecnie mam dość działalności wystawienniczej ;) A to pogrupować, obfotkować nie jest tak łatwo :) Zobaczę. Muszę pomyśleć też za ile, bo jak zobaczyłam ceny w necie i porównałam z tym, co w tym worze mam, to się poczułam jakbym na strychu skrzynię ze skarbem po pradziadku odkryła ;) Ale chcę wystawić realnie, zeby poszło, pieniądze, zeby służyły kociakom, a mi miejsce w chacie się zwolniło :)

Zapraszam serdecznie do zakupów i na pozostałe aukcje filmowe.
Atta, pewnie coś będę wystawiać ( a nawet na pewno ), ale muszę sobie kilka dni przerwy zrobić plus przetrzepać szafy, piwnice, by sprawdzić co mi się tak kryje :) dzisiejsze wybebeszanie kuchni przyniosło mi juz kilka niespodzianek ;) mam bardzo głębokie szafy ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 06, 2021 23:01 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

a tu sobie zostawię post na rozliczenia, bo już wszystkie wyzej zapasowe zużyłam ;) rozliczenia filmowe wstawie do wszystkich 3 wątków, żeby było wiadomo i żebym ogarnęła ;)

Kupiła kocka:
Szare Ogrody-2, Julietta 2, Jeszcze dalej niż północ-2,Jane Austin zestaw 9 płyt-20, Mistrz Wajda 5 zł, moje córki krowy 2 zł, ostatnia rodzina 2 zł/ razem 35 zł
Nothing Hill ( gratis ), Mansfield Park Jane Austin ( gratisik )

bardzo proszę o sprawdzenie, czy się zgadzają ceny i wszystkie filmy, niniejszym załapałaś się na 10% rabatu wysyłkowego, pewnie jakieś 70 gr ;) - ale to powiem, jak dowiem się, jaka wysyłka :)

wpłata 50 zł, wysyłka 9,60 zł, a więc na kociaki idzie 41 zł
.......................................................................................................
Kupiła Saba:
ty
Przeminęło z wiatrem - 10zł, Ostatni cesarz 2, łzy w deszczu 3, ława Przysięgłych 2, Nagi Instynkt 2, Kochanek Królowej 4, Układ zamknięty 4 zł, Ziarno Prawdy- prezencik ;), Bareja 20 zł, Kochaj albo rzuć 1, nie lubię poniedziałku 1, Kogel Mogel 6, U Pana Boga za Piecem 4
wychodzi mi 59 zł razem

wpłata na kociaki 90 zł- dzięki w imieniu kociaków za taki dodatek
.......................................................................................................
kupiła Tundra:
Przyjaciel Gansgtera 2 zł, Imię Róży 20 zł, Amadeusz 10, Stawka większa niż życie 10 zł, Kto zabił ciotkę Cookie - gratisik,
Wychodzi mi razem 42 zł. Tundra, sprawdz, czy czegoś nie przegapiłam, bo miałam wrazenie, że wiecej kupiłas, a nie mogę znależć.

Jeśli ok, to proszę o info, czym wysyłka :)

rozliczenie- 42 zł płyty, 8 zł wysyłka, wpłata 60 zł, 10 zł góreczka :) zatem na kociaki 52 zł :)
.........................................................................
Kupiła Atta
Lęk wysokości 4 zl
Body 2 zł
Rzeka Tajemnic 3 zł
Panie Dulskie 4 zł
Chce się zyć 2 zł
na razie wychodzi 15 zł

razem wpływy: 41+52+90 zł +9 zł ( w pamięci ;) ) razem - 192 zł. Wpłacałam po 50 zł na każdy z celów przy stanie sprzedazy za 132 zł- czyli doszło 60 zł po 20 zł na każdego kociaka, dokładam od siebie jeszcze po 10 zł i wpłacam po 30 na zrzutki Fiszki, Gapcia i przelewam Hanig.

( nie doliczone 6zł od Atty)
Ostatnio edytowano Pon lut 15, 2021 20:02 przez maczkowa, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 06, 2021 23:21 Re: Filmy DVD - zagraniczne - zapraszam do zakupów :)

maczkowa pisze:Tundra, Ciebie też :) Ale spójrz na te 2 pozostałe płytoksiązki z tej serii, no i powiedz, czy przy tej cenie akceptujesz ( nie ukrywam, ze trochę cenę ustawiłam, zeby brać razem :) kokosiłam się z tem zestawem tydzien, czy go sobie nie zostawić, próbowałam dziecko swoje namówić, ale @@ nie chciała, a ja nie posiadam dvd, plus zaparłam się w planie odgruzowywania mieszkania, a nie zapełniania go na nowo ;) a wszystkie filmy dostałam w worze na cele prozwierzęce

To może zróbmy tak - wezmę Imię róży i Amadeusza za cztery dyszki. Przeminęło z wiatrem wybitnie nie lubię :roll: :)

Tundra

 
Posty: 3286
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości