KONIEC - Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lut 06, 2021 22:54 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Tundra pisze:"Stawkę większą niż życie" poproszę. TŻ widział już milion razy, ale pewnie jeszcze nie raz obejrzy :D

Bardzo miło mi Cię i tu widzieć :) już zapisuję :) z gratisem, ofcors :)?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 06, 2021 23:02 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

a tu sobie zostawię post na rozliczenia, bo już wszystkie wyzej zapasowe zużyłam ;) rozliczenia filmowe wstawie do wszystkich 3 wątków, żeby było wiadomo i żebym ogarnęła ;)

Kupiła kocka:
Szare Ogrody-2, Julietta 2, Jeszcze dalej niż północ-2,Jane Austin zestaw 9 płyt-20, Mistrz Wajda 5 zł, moje córki krowy 2 zł, ostatnia rodzina 2 zł/ razem 35 zł
Nothing Hill ( gratis ), Mansfield Park Jane Austin ( gratisik )

bardzo proszę o sprawdzenie, czy się zgadzają ceny i wszystkie filmy, niniejszym załapałaś się na 10% rabatu wysyłkowego, pewnie jakieś 70 gr ;) - ale to powiem, jak dowiem się, jaka wysyłka :)

wpłata 50 zł, wysyłka 9,60 zł, a więc na kociaki idzie 41 zł
.......................................................................................................
Kupiła Saba:
ty
Przeminęło z wiatrem - 10zł, Ostatni cesarz 2, łzy w deszczu 3, ława Przysięgłych 2, Nagi Instynkt 2, Kochanek Królowej 4, Układ zamknięty 4 zł, Ziarno Prawdy- prezencik ;), Bareja 20 zł, Kochaj albo rzuć 1, nie lubię poniedziałku 1, Kogel Mogel 6, U Pana Boga za Piecem 4
wychodzi mi 59 zł razem

wpłata na kociaki 90 zł- dzięki w imieniu kociaków za taki dodatek
.......................................................................................................
kupiła Tundra:
Przyjaciel Gansgtera 2 zł, Imię Róży 20 zł, Amadeusz 10, Stawka większa niż życie 10 zł, Kto zabił ciotkę Cookie - gratisik,
Wychodzi mi razem 42 zł. Tundra, sprawdz, czy czegoś nie przegapiłam, bo miałam wrazenie, że wiecej kupiłas, a nie mogę znależć.

Jeśli ok, to proszę o info, czym wysyłka :)

rozliczenie- 42 zł płyty, 8 zł wysyłka, wpłata 60 zł, 10 zł góreczka :) zatem na kociaki 52 zł :)
.........................................................................
Kupiła Atta
Lęk wysokości 4 zl
Body 2 zł
Rzeka Tajemnic 3 zł
Panie Dulskie 4 zł
Chce się zyć 2 zł
na razie wychodzi 15 zł

razem wpływy: 41+52+90 zł +9 zł ( w pamięci ;) ) razem - 192 zł. Wpłacałam po 50 zł na każdy z celów przy stanie sprzedazy za 132 zł- czyli doszło 60 zł po 20 zł na każdego kociaka, dokładam od siebie jeszcze po 10 zł i wpłacam po 30 na zrzutki Fiszki, Gapcia i przelewam Hanig.
( nie doliczone 6zł od Atty )
Ostatnio edytowano Pon lut 15, 2021 20:01 przez maczkowa, łącznie edytowano 6 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Sob lut 06, 2021 23:24 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

maczkowa pisze: z gratisem, ofcors :)?

TŻ mówi, że z gratisem :D

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pon lut 08, 2021 9:08 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

to jeszcze układ zamknięty i ziarno prawdy i można mnie podsumować. Zima zapowiada się długa, będzie co oglądać :)

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lut 08, 2021 9:17 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

to jedną z nich dostajesz w gratisie :) poczekamy z całością do konca licytacji ornitologicznej ok? bo jeśli wygrasz, a do tej pory nie było masy zgłoszeń, to wysyłke masz w gratisie ode mnie, więc wszystko razem by poszło, dobrze?oczywiście, jeśli wolisz, mogę dwie paczki słać, ale... ?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 08, 2021 9:53 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Dobrze kombinujesz, niech idzie jedną paczką w razie czego :) a może jeszcze się na coś skuszę?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lut 08, 2021 19:46 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Tundra pisze:
maczkowa pisze: z gratisem, ofcors :)?

TŻ mówi, że z gratisem :D

post nad tym wpisem jest rozliczenie, wkleiłam je także do wątku zagranicznego, daj znać, czy czegoś nie zgubiłam i jak wysyłamy :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 08, 2021 20:14 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

maczkowa pisze:kupiła Tundra:
Przyjaciel Gansgtera 2 zł, Imię Róży 20 zł, Amadeusz 10, Stawka większa niż życie 10 zł, Kto zabił ciotkę Cookie - gratisik,
Wychodzi mi razem 42 zł. Tundra, sprawdz, czy czegoś nie przegapiłam, bo miałam wrazenie, że wiecej kupiłas, a nie mogę znależć.

Jeśli ok, to proszę o info, czym wysyłka :)


Nieee, to wszystko, bo ja to tylko tak skromniutko :oops: :) Wysyłka paczkomatem albo paczką w ruchu - jak Ci wygodniej i jak będziesz wysyłała większość. Jedno i drugie mam blisko, więc mnie wsio rawno :D I generalnie z wysyłką mi się nie spieszy, możesz wysłać dopiero jak się ta straszna zima skończy :strach: :mrgreen:

Za to rozliczyć to bym się chciała już :D Numer konta na PW poproszę :D

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Pon lut 08, 2021 20:25 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Jutro będę jeszcze w pracy ostatni dzień przed szalonym dwudniowym urlopem ;) więc pewnie wygeneruję etykiety i nadam. Sprawdzę więc co, ile kosztuje i wybiorę tańsze :) dam wtedy znac- ale podaj mi, proszę dane i do paczkomatu i do paczki w ruchu.

A swoją drogą zima jest straszna u mnie, od dwóch dni -17, w ogóle nie było ocieplenia, więc hałdy sniegu z poprzednich bardzo dużych opadów lezały, Dzisiaj od świtu sypie i tak nasypało, ze nie ma ulic, nie ma krawężników, są gładkie białe powierzchnie z wielkimi hałdami na poboczach pokrytymi nową warstwą :) Jest plus tej sytuacji, od kilku dni szaleję z opróznianiem piwnicy i znalazłam łańcuchy sniegowe kupione na jakiś wyjazd na narty, wystawiłam tydzien temu bez złudzeń na powodzenie. Dzisiaj telefon, pan wziął, bo pracuje w lesie i bez łańcuchów nie ma szans przejechać obecnie :D więc mam pięć dych na dokładkę do któregoś z celów, na które wystawiłam bazarki :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 08, 2021 21:01 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Inpost wszędzie mi wychodzi minimum 12 zł, paczka w ruchu 8 zł, więc jak pwr jest ok, to doliczam cenę tej paczki :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 0:53 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Sorry bardzo, musiałam trochę powisieć na telefonie w sprawach rodzinnych :roll: Dane do wysyłki są na PW, przelew zrobię za dnia :)

Tundra

 
Posty: 3290
Od: Śro sie 27, 2014 9:32

Post » Wto lut 09, 2021 21:39 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Tundra, bardzo dziekuję za wpłatę za zapasem :) Jak otrzymam wszystkie wpłaty, to zrobię ogólne podsumowanie, rozliczę z tym, co przekazałam już na zrzutki i Hanig i wtedy doślę to, co dodatkowo wpłynęło :)

Paczka wysłana :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 10, 2021 2:30 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Znalazłam swoje podsumowanie, a myślałam że o mnie zapomniałaś:) chyba się zgadza. Proszę o nr konta. Za wysyłkę doślę, jak skończy się bazarek na PS ok?

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro lut 10, 2021 7:21 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

nie, oczywiście, że pamiętam, jeszcze tylko Attę muszę podsumować.

Tobe nic nie pisałam, bo jeszcze jest ta licytacja z przyrodniczymi rzeczami, wiec kwestia wysyłki trochę bardziej odległa- jeśli mam dołozyć CI probiotyk, to nie wcześniej niż w poniedziałek, tak, zeby w paczkomacie nie leżało i nie zamarzło, lub nie odmarzło.
Saba, spokojnie poczekam z przelewami, aż się skonczą, kociaki dostały swoje, więc nie takie pilne :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 11, 2021 11:35 Re: Kino Polskie na poważnie, od klasyki do nowości

Kociaki od Saby dostały 90 zł :1luvu: , 30 zł więcej niż się za filmy należy, a też chyba więcej, niż to, co liczyłam przed przelewami. Więc na pewno pójdą jeszcze jakieś dopłaty, bo Tundra też już przekazała więcej :))
Ale już muszę domknąć ten etap i wtedy rozliczę :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania i 109 gości