FILMY DVD- do śmiechu i na poważnie-na sterylki

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 08, 2021 9:05 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

to poproszę jeszcze kochaj albo rzuć, nie lubię poniedziałku i oba kogle mogle :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lut 08, 2021 9:20 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

bardzo super :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 08, 2021 17:25 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Obejrzałam chyba wszystko i pytanie: czy będzie jeszcze jakiś bazarek? coś dodawane? Bo jak słać to jedną, a nie kilkoma paczkami :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 08, 2021 18:24 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Atta, planuję, ale pewnie najwcześniej dam radę w srodę, bo muszę na chwilę się skupić na pracy zawodowej.
Filmów już nie mam, myśle o części ksiązek, ale tu może być o tyle ciężko, ze z ksiązkami rozstaje mi się szczególnie cieżko i raczej niewiele pójdzie pod nóz- no, może poza kucharskimi i naukowymi z różnych dziedzin.
Coś na bazarki zakwalifikowałam z penetracji w kuchni, część oddałam na lokalnej śmieciarce, część chcę spróbować wystawić. O!! może ktos do płyt chce dvd ;) całkiem dobrego jakościowo Panasonica, wydaje się, ze działa ( nie mam TV, wiec do konca nie mogę sprawdzić ) tyle, ze pilota wywaliłam przy okazji jakiegoś czyszczenia szuflad, nie wiedziałam, że ma parę w czeluściach piwnicy :(

Mam jakies buty, moze torebki, ale to naprawdę wymaga czasu. Ale może w takim razie zapytam, z jakich sekcji byłabyś ewentualnie bazarkami zainteresowana? To od razu powiem, czy coś mogę z tego obszaru mieć :)

Za chwile zrobię podsumowania, bo zaczęłam się sama nieco gubić :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 08, 2021 19:15 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

maczkowa pisze:Atta, planuję, ale pewnie najwcześniej dam radę w srodę, bo muszę na chwilę się skupić na pracy zawodowej.
Filmów już nie mam, myśle o części ksiązek, ale tu może być o tyle ciężko, ze z ksiązkami rozstaje mi się szczególnie cieżko i raczej niewiele pójdzie pod nóz- no, może poza kucharskimi i naukowymi z różnych dziedzin.
Coś na bazarki zakwalifikowałam z penetracji w kuchni, część oddałam na lokalnej śmieciarce, część chcę spróbować wystawić. O!! może ktos do płyt chce dvd ;) całkiem dobrego jakościowo Panasonica, wydaje się, ze działa ( nie mam TV, wiec do konca nie mogę sprawdzić ) tyle, ze pilota wywaliłam przy okazji jakiegoś czyszczenia szuflad, nie wiedziałam, że ma parę w czeluściach piwnicy :(

Mam jakies buty, moze torebki, ale to naprawdę wymaga czasu. Ale może w takim razie zapytam, z jakich sekcji byłabyś ewentualnie bazarkami zainteresowana? To od razu powiem, czy coś mogę z tego obszaru mieć :)

Za chwile zrobię podsumowania, bo zaczęłam się sama nieco gubić :)


Kocham książki. Jednocześnie sprzedaje własne i zapycham kąty nowymi tytułami :mrgreen: Torebki też będe brać pod uwagę :ok: Buty, hmm.. jak na standardy miau, to wychodzi, że mam małą stopę i rzadko cos ustrzelę :wink:

A dvd skoro Ci zalega to wystaw zdjęcie + opis i po taniości ktoś się załapie. Nawet bez pilota :wink: (da radę dokupić)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 08, 2021 19:27 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Dvd juz na olx jest - dopiero mi przed chwilą przyszło do głowy, ze tu tez mogę dać sygnał.
Dobra zabieram się za sumowanie, noc mnie zastanie :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 21:42 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Podrzucę wątek, sporo już zeszło, ale jeszcze trochę do rozdania zostało :)
Zapraszam filmomanów ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 22:09 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

To mam się rozliczać z filmów, czy jakbym jeszcze coś na kolejnych bazarkach uzbierała to razem? :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 09, 2021 22:38 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Atta, możesz poczekać, ja już doliczyłam to, co kupiłaś i przelałam na zbiórki, więc kociaki otrzymały, a nie ma problemu, "założę" z własnej kieszeni :) TYle, że nie do końca wiem, czym możesz być zainteresowana, ale coś gormadzę i jutro spróbuje przynajmniej częśc wystawić, Raczej pod wieczór, bo jak na jeden dzien wolnego od pracy zaplanowałam sobie jakąś kosmiczną ilość zajęć :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 22:44 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

maczkowa pisze:Atta, możesz poczekać, ja już doliczyłam to, co kupiłaś i przelałam na zbiórki, więc kociaki otrzymały, a nie ma problemu, "założę" z własnej kieszeni :) TYle, że nie do końca wiem, czym możesz być zainteresowana, ale coś gormadzę i jutro spróbuje przynajmniej częśc wystawić, Raczej pod wieczór, bo jak na jeden dzien wolnego od pracy zaplanowałam sobie jakąś kosmiczną ilość zajęć :)

Juz pisałam,co mnie interesuję :twisted: Ale i tak obejrzę wsio co wystawisz :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 09, 2021 22:48 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Masz rację, trochę mnie przerasta wielozadaniowość w ostatnim czasie na różnych polach, nie zapamiętuję informacji ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 22:50 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Przynajmniej za jednym zamachem uporządkujesz rzeczy i masz szanse przynajmniej większości się pozbyć :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 09, 2021 22:54 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

do większości to jest baaaaardzo daleko :D ale przypadkiem znalazłam u siebie rodzinę, której mogę oddać trochę rzeczy kuchennych, tekstyliów, jakieś pozostałości dziecięcych i właśnie jestem w fazie gromadzenia ogromnej kupy dla nich i uzgadniania co się przyda, dlatego mi się merda co i gdzie ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 09, 2021 23:26 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

maczkowa pisze:do większości to jest baaaaardzo daleko :D ale przypadkiem znalazłam u siebie rodzinę, której mogę oddać trochę rzeczy kuchennych, tekstyliów, jakieś pozostałości dziecięcych i właśnie jestem w fazie gromadzenia ogromnej kupy dla nich i uzgadniania co się przyda, dlatego mi się merda co i gdzie ;)

Oczyszczająco-wyzwalająca praca :) U nas ostatnio głownie leci do kosza, bo z tego już nic nie będzie. Mam satysfakcję,że zdarte do ostatniej nitki :lol: A na lepsiejsze to po drodze załapało się schronisko.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10813
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 11, 2021 18:14 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Przypomnę, że jest jeszcze całkiem sporo filmów do wzięcia!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7074
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości