FILMY DVD- do śmiechu i na poważnie-na sterylki

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 01, 2021 21:24 FILMY DVD- do śmiechu i na poważnie-na sterylki

W czasach streamingu filmy na płytach CD już się nie cieszą taką popularnością, ale może ktoś będzie chciał sobie kolekcję klasyki porobić :)

wystawiam tu filmy, które pozostały po poprzednich bazarkach filmowych
poprzednie wątki i tam rozliczenia z dotychczas sprzedanych filmów:
viewtopic.php?f=20&t=208061
viewtopic.php?f=20&t=208086

Może jednak ktoś dojrzy jeszcze wątek i wybierze sobie coś do oglądania w długie wiosenne wieczory ;)
Teraz wpływy z tego bazarku i może któregoś innego, czynnego lub do uruchomienia chciałabym wpłacić jako ceigiełke na sterylki dla kocich dziewczynek z tego wątku - viewtopic.php?f=1&t=208606

Mam nadal do oddania:


Komedie polskie

Machulski
1. Kingsajz - wydanie gazetowe do Claudii- 1zł
2. Vinci - wydanie gazetowe do Vivy - 1 zł
( na zdjęciu tylko dwa, bo Vinci się odnalazł potem edit- Vinci na zdjęciu zbiorowym niżej
Obrazek

milenijne ;) z motywem przewodnim Maćka Stuhra - wszystkie w kartonowych okładkach - po 1 zł każdy
1. Fuks
2. Chłopaki nie płaczą
3. Poranek Kojota
4. Planeta Singli ( to nie milenijny, ale 2016, ale Stuhr pasuje ;)
5. Rób swoje, ryzyko jest twoje ( brak Stuhra, ale milenijny, no i Lubaszenko w charakterze reżysera się pojawia
Obrazek

Mam jeszcze -
1. Testosteron- w twardej, plastikowej okładce 2 zł
2. Podejrzani zakochani - ładne wydanie książkowe w twardej oprawie 3zł,
3. Nie Kłam Kochanie - film oraz książka o filmie wszystko w większej kartonowej okładce - 2 zł
4. Sztos 2- ładne wydanie książkowe w twardej oprawie 3 zł
5. Listy do M. - ładne wydanie książkowe w twardej oprawie 3 zł
6. Bilet na księżyc z Anną Przybylską reż. Jacek Bromski https://www.filmweb.pl/film/Bilet+na+Ks ... 013-662224
w kartonowej kopercie, zdjęcie na okładce dokładnie jak na filmwebie obok opisu filmu, cena 1 zł
7, Rewers- czarna komedia, w kartonowym opakowaniu, z udziałem Marcina Dorocińskiego, Agaty Buzek, Krystyny Jandy, - 1 zł
Obrazek
Obrazek

Nieco poważniej, nadal kino polskie

filmy w kartonowych kopertach, wszystkie po 1 zł
1. Róża z Dorocińskim i Kuleszą,
2. Samotność w sieci
3. 33 sceny z życia z Maciejem Struhrem i Julią Jentsch
4. Mała Moskwa Wielka Miłość
Obrazek

Kino zagraniczne
najpierw filmy w małych kartonowych opakowaniach kopertowych, często wydawnictwa dołączane do gazet. cena kazdego filmu 1 zł,

okołooskarowe-
czyli nominacje, oskary otrzymane itp- z biograficznymi

1.The Audrey Hepburn Story
2. LA LA LAnd ( mam 2 szt. )
3. NINE
4. Czarowny Kwiecień
5. Mustang
6. Niczego nie załuję ( Edith Piaf )
7. Amy ( dot. Amy Winehouse ) dokument biograficzny, muzyczny,
Obrazek

Woody Allen
1. Vicky Cristina Barcelona
2. Magia w blasku księzyca
3. Co nas kręci, co nas podnieca
4. Zakochani w Rzymie - Woody Allen, 3zł, wydanie ksiązkowe- zdjęcie niżej na którejś zbiorówce )
Obrazek

Z Jeanem Reno-
1. Leon Zawodowiec,
2.Faceci od kuchni
Obrazek

film lekki, łatwy i przyjemny, czyli komedie, w tym romantyczne i inne romanse
1. Czasem słońce, czasem deszcz ( Bollywood)
2. Kiedy Harry poznał Sally,
3. Zatańcz ze mną,
4. Moje wielkie kanadyjskie wesele
5.wesele w Sorento,
6. Wiek Adaline,
7. Brudne pieniądze
8.Randka z Księciem
9. Ania z Zielonego Wzgórza- Ania nauczycielką ( dalsze losy )
10. Za jakie grzechy, dobry Boże
Obrazek

na koniec misz-masz, który można określić filmy wielkich i/lub znanych ( aktorów, reżyserów itp itd. ) - generalnie nie dodaje informacji, bo albo b. znane już same tytuły, albo okładki wszystko mówią
1. Hannibal
2. Rozgrywka,
3.Przekręt doskonały,
4. King Kong
5. Nieśmiertelny II i Nieśmiertelny III, ( można osobno, osobne opakowania )
6. Piąty element
7. Prawdziwy Romans
8. Nietykalni ( ale uwaga na zdjecie! to ten film- https://www.filmweb.pl/film/Nietykalni-2011-583390 )
9. Legenda Zorro,
10. Dziewczyna z tatuażem
11. Larry Crowne

Obrazek
Obrazek
Obrazek


filmy w plastikowych okładkach co do zasady po 2 zł, chyba, ze inaczej zaznaczę:

1. Pozew o miłość,
2. Sabrina
3. Fantastyczne Zwierzęta
4. Kojak 2 odcinki, 5 i 6 Dziewczyna w rzece i Requiem dla gliniarza
5. Star Wars Nowa Nadzieja
Obrazek
Obrazek

filmy w kartonowych dużych opakowaniach wszystkie po 2 zł
seria ViVy Wielkie namiętności w dużym, składanym kartonowym opakowaniu z książeczką w środku
6. Miss Potter
7. Duma i uprzedzenie ( dla wielbicieli Jane Austin mam coś specjalnego- to potem )
seria Vivy Kino sensacyjne w dużym, składanym kartonowym opakowaniu z książeczką w środku
8.American Gangster
9.Święty ( - okładka większa, składana, ale kartonowa, wydanie dwupłytowe
10, Kill Bill volume 2 i znowu opakowanie jak wyżej
11, Rodzina Adamsów II, wydanie dwupłytowe i opakowanie j.w.
Obrazek

filmy w ładnych, książkowych wydaniach- twarda oprawa, w środku papier kredowy i opis filmu, aktorów, twórców po 3 zł
wszystkie wydania książkowe sa tych samych wymiarów- ślicznie na półce razem będą wyglądać ;)

1.Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości
2. Ocean`s Twelve- Dogrywka
3. Królewna Snieżka z Julią Roberts
4. Bardzo Poszukiwany Człowiek
5. Dwa dni w Nowym Yorku
6. Iluzja,
7. Moja przygoda z "Boso przez Świat" Tajlandia
8. Uwodziciel
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Opowieści z Narni
- wydanie książkowe, ale mniejszy rozmiar niż pozostałe, razem 10zł
niestety, tylko dwie części:
1. Lew, czarownica i stara szafa
2. Książe Kaspian
Obrazek

Alicja w Krainie Czarów TIMA Burtona z Johnnym Deppem, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter
w plastikowej okładce, 3 zł
Obrazek

ashtanga joga basia lipska
Rok produkcji 2009
Czas 90 min.
Opis Dołącz do Basi Lipskiej, która wraz ze swoimi uczniami poprowadzi Cię przez pierwszą serię uzdrawiającej sztuki ashtanga jogi, praktykowanej w Ashtanga Yoga Institute w Mysore w Indiach.
Ashtanga jest dynamiczną formą jogi, która oczyszcza i wzmacnia ciało, pobudza wewnętrzną energię, przynosi radość i spokój umysłu.
Jest to pierwsze dvd z ashtangą wyprodukowane w Polsce.
Liczenie w trakcie ćwiczeń oraz nazwy pozycji przedstawione są w sanskrycie, co pomaga skupić się na oddechu i przenieść uwagę do wnętrza ciała.
Płyta zawiera dodatkowo szczegółowy komentarz Basi dotyczący wykonywania poszczególnych pozycji.
Ashtanga joga to wyjątkowy system ćwiczeń, który pomoże Ci osiągnąć jedność ciała, duszy i
Dźwięk Dolby Digital : 5,1 angielski, polski (lektor) 5,1
cena 5 zł
Obrazek
Obrazek
Zapraszam serdecznie :)

do ceny płyt trzeba doliczyć koszty wysyłki zgodnie z wybraną formą- możliwy paczkomat, paczka w ruchu, ewentualnie poczta polska, jak już nic innego nie będzie pasować, można też zaszaleć z kurierem ofcors ;)
Ostatnio edytowano Wto kwi 13, 2021 7:29 przez maczkowa, łącznie edytowano 23 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 02, 2021 1:17 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja, Machulski itp

a tu sobie zostawię post na rozliczenia, bo już wszystkie wyzej zapasowe zużyłam ;) rozliczenia filmowe wstawie do wszystkich 3 wątków, żeby było wiadomo i żebym ogarnęła ;)

Kupiła kocka:
Szare Ogrody-2, Julietta 2, Jeszcze dalej niż północ-2,Jane Austin zestaw 9 płyt-20, Mistrz Wajda 5 zł, moje córki krowy 2 zł, ostatnia rodzina 2 zł/ razem 35 zł
Nothing Hill ( gratis ), Mansfield Park Jane Austin ( gratisik )

bardzo proszę o sprawdzenie, czy się zgadzają ceny i wszystkie filmy, niniejszym załapałaś się na 10% rabatu wysyłkowego, pewnie jakieś 70 gr ;) - ale to powiem, jak dowiem się, jaka wysyłka :)

wpłata 50 zł, wysyłka 9,60 zł, a więc na kociaki idzie 41 zł
.......................................................................................................
Kupiła Saba:
ty
Przeminęło z wiatrem - 10zł, Ostatni cesarz 2, łzy w deszczu 3, ława Przysięgłych 2, Nagi Instynkt 2, Kochanek Królowej 4, Układ zamknięty 4 zł, Ziarno Prawdy- prezencik ;), Bareja 20 zł, Kochaj albo rzuć 1, nie lubię poniedziałku 1, Kogel Mogel 6, U Pana Boga za Piecem 4
wychodzi mi 59 zł razem

wpłata na kociaki 90 zł- dzięki w imieniu kociaków za taki dodatek
.......................................................................................................
kupiła Tundra:
Przyjaciel Gansgtera 2 zł, Imię Róży 20 zł, Amadeusz 10, Stawka większa niż życie 10 zł, Kto zabił ciotkę Cookie - gratisik,
Wychodzi mi razem 42 zł. Tundra, sprawdz, czy czegoś nie przegapiłam, bo miałam wrazenie, że wiecej kupiłas, a nie mogę znależć.

Jeśli ok, to proszę o info, czym wysyłka :)

rozliczenie- 42 zł płyty, 8 zł wysyłka, wpłata 60 zł, 10 zł góreczka :) zatem na kociaki 52 zł :)
.........................................................................
Kupiła Atta
Lęk wysokości 4 zl
Body 2 zł
Rzeka Tajemnic 3 zł
Panie Dulskie 4 zł
Chce się zyć 2 zł
na razie wychodzi 15 zł

razem wpływy: 41+52+90 zł +9 zł ( w pamięci ;) ) razem - 192 zł. Wpłacałam po 50 zł na każdy z celów przy stanie sprzedazy za 132 zł- czyli doszło 60 zł po 20 zł na każdego kociaka, dokładam od siebie jeszcze po 10 zł i wpłacam po 30 na zrzutki Fiszki, Gapcia i przelewam Hanig.
( nie policzone 6 zł od Atty)
edit 24.03.
w związku z zakonczeniem serii zakupowej wpłynęło od Atty za filmy- 9 zł, które załozyłam, odbieram- 6 zł idzie na kolejny cel w bazarku od sasa do lasa

ewa mrau - kupiła filmy za łączną kwotę 40 zł- 40 zł wyłożyłam i dodałam do sterylek kotek od Anna61
6.04.2021- rozliczone z Ewą
Ostatnio edytowano Wto kwi 06, 2021 21:18 przez maczkowa, łącznie edytowano 8 razy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 02, 2021 6:22 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

To na start Bareja komplet.
Zdrówka dla ślicznej Fiszki :ok: :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lut 02, 2021 7:43 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Wielkie dzięki w imieniu Fiszki :) i pozostałej dwójki :).

Saba, widziałam na innych bazarkach, że kupujesz filmy- chcesz poczekać na pozostałe bazarki, czy bierzesz od razu? Nie zdążyłam wszystkiego przejrzeć, bo dostałam tych filmów naprawdę masę, ale już po pierwszym rzucie oka wiem, że po pierwsze jest tam b. dużo fajnych filmów, a część w ślicznych wydaniach. Nie wiem, czy dzisiaj mi się uda, ale maks do jutra chciałabym wystawić bazarek z resztą polskich filmów- niekomediowych dla odmiany, może do końca tygodnia coś jeszcze. A wtedy można jedną wysyłkę zrobić.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 02, 2021 8:01 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Ojej, nie spodziewał się.. dziękuję :1luvu:
Mam fakture i wszyetkie dokumenty imiennie, więc mogę dać do wglądu
Się wzruszyłam :1luvu:
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Wto lut 02, 2021 8:28 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Talka, się nie wygłupiaj, to mój bazarek ;) mogę pomagać bez wglądu w faktury ;) A kupujący mogą zajrzeć do Ciebie, jak nie ufają mojemu osądowi, że potrzebujesz pomocy i tam sobie też faktury obejrzeć :)

A co do bazarku- uzupełniłam zdjęcie i dorzuciłam stojaczek na płyty
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 02, 2021 8:45 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

maczkowa pisze:Talka, się nie wygłupiaj, to mój bazarek ;) mogę pomagać bez wglądu w faktury ;) A kupujący mogą zajrzeć do Ciebie, jak nie ufają mojemu osądowi, że potrzebujesz pomocy i tam sobie też faktury obejrzeć :)

A co do bazarku- uzupełniłam zdjęcie i dorzuciłam stojaczek na płyty


Wiem, ale takie czasy nastały.. ludzie nie ufają niestety..
Fiszka kocham Cię 26.03.2018 - 13.04.2021 (*)
Borysek 1.06.2020

Talka

 
Posty: 999
Od: Sob sie 08, 2020 19:39
Lokalizacja: Pszczyna

Post » Wto lut 02, 2021 15:18 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

To jeszcze u Pana Boga ...i czekam na ciąg dalszy. Do kiedy masz czas na zebranie funduszy? Nieustające kciuki za buraski i ich Dużą :ok:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto lut 02, 2021 21:53 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 03, 2021 0:59 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Przez sentyment do Zapolskiej poproszę Panie Dulskie :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lut 03, 2021 15:54 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Saba i Atta zapisałam :)

a ponadto zapraszam do filmów niepolskich, watek bazarkowy tutaj viewtopic.php?f=20&t=208086&p=12450390#p12450390 dopiero kawałeczek, ale można już zerkać :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 03, 2021 16:02 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

znalazłam jeszcze jedną komedię- Bilet na księżyc z Anną Przybylską reż. Jacek Bromski https://www.filmweb.pl/film/Bilet+na+Ks ... 013-662224
w kartonowej kopercie, zdjęcie na okładce dokładnie jak na filmwebie obok opisu filmu, cena 2 zł
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lut 04, 2021 8:03 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

zapraszam do wybierania, oglądania, pomagania~


dodam jeszcze, że w związku z założeniem konta na furgonetce mam przez najbliższe 7 dni możliwość 1 wysyłki 10% taniej- kto najszybciej kupi na bazarkach moich, skorzysta, bo potem zniżka przepada.
W tej chwili to SabaS pierwsza dokonała zakupu, jeśli zakończy wybieranie przez następne 5 dni korzysta z promocji, potem chyba była kocka i Atta. Postaram się dokończyć listę filmów zagranicznych tak, by można było się określić, czy to koniec, czy nadal ktoś będzie myślał.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pt lut 05, 2021 18:46 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

Zapraszam do zakupów :)

Prawie zakończyłam też dodawanie filmów zagranicznych viewtopic.php?f=20&t=208086 -

mam jeszcze serie lub zbiorcze wydania ( filmów Jane Austin jako komplet, śliczne ksiażkowe wydania jako serię Imię Róży, Amadeusza Milosza Formana i Przeminęło z wiatrem, ale chyba założę osobny wątek? na pewno dam znac.
Do tego mam- całość Columbo 69 płyt, Z serii Wielcy detektywi Agatha Christie - Poirot i Mrs Marple, sporo tego, ale nie komplet. Nie wiem, jak to wycenić, bo w empiku, czy allegro to naprawde konkretne ceny, gdyby chociaż część udało się z tego pozyskac na potrzeby zwierzaków byłoby super :)
Ale to wyżej- już jest do wzięcia :) Zapraszam :)

plus proszę o informację osoby, które wybrały coś na innych wątkach, czy coś będą dobierały ?
Mam plan na inne bazarki jeszcze, ale nie wiem, kiedy się wyrobię.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lut 07, 2021 19:13 Re: Polska Klasyka Komedii-Bareja,Machulski, Lubaszenko

na koniec weekendu przypomnę jeszcze, ze tu masa smiechu i radości na swoich ludzi czeka :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości