Gumowe bańki akupunkturowe na PS

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 01, 2021 8:13 Gumowe bańki akupunkturowe na PS

Gumowe Bezogniowe Bańki Akupunkturowe JIAN SHEN GUAN (4 szt.)

Stosowanie baniek w medycynie naturalnej jest przynajmniej tak stare, jak stara jest chińska medycyna, która liczy sobie około 3000 lat.
W tradycji europejskiej stosuje się je głownie przy przeziębieniach stawiając kilkanaście szklanych baniek na całych plecach.
Bezoogniowe, gumowe bańki chińskie to nowoczesna i bezpieczniejsza odpowiedź dla tradycyjnej formy szklanych baniek. Gumowe bańki są zatem połączeniem starej tradycji leczniczej z nowoczesną i bezpieczną formą baniek.
Idealne do masażu antycellulitowego/ujędrniającego !

Opakowanie zawiera 4 gumowe bańki chińskie w 4 różnych rozmiarach:

Duża (1 szt.) - szerokość: 101, wysokość: 81, średnica krawędzi przyssawnej: 64.
Średnia większa (1 szt.) - szerokość: 83, wysokość: 60, średnica krawędzi przyssawnej: 53.
Średnia mniejsza (1 szt.) - szerokość: 64, wysokość: 46, średnica krawędzi przyssawnej: 41.
Mała (1 szt.) - szerokość: 41, wysokość: 30, średnica krawędzi przyssawnej: 26.

Cena - 10 zł plus wybrane koszty wysyłki
Licytacja na rzecz Powszechnej Sterylizacji

Bańki są nieużywane. Nie powiem, że nowe, bo mają ładnych parę lat, ale poza wyjęciem z pudełka nic z nimi nie robiłam. Nadal są w pudełku, w środku mają instrukcję obsługi. Pudełko jest trochę wypłowiałe, "powykręcane", stało na słońcu, ale poza tym produkt pełnowartościowy.
na życzenie zrobię zdjęcie na żywo, ale generalnie to produkt jak tu - https://natura-akacka.pl/pl/p/Banki-Aku ... s_EALw_wcB
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 01, 2021 21:47 Re: Gumowe bańki akupunkturowe na PS

Licytuję za 15 zł na dobry początek.
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pon lut 01, 2021 22:11 Re: Gumowe bańki akupunkturowe na PS

Kurcze, kwiryna, bardzo mi przykro, właśnie miałam pisać, że wystawiłam je też na olx i poszły na pniu, właśnie potwierdziłam wysyłkę przez olx :(
to, co stamtąd dostanę tez idzie na PS, chciałam skutecznie i szybko, bo P.S teraz cienko przędzie i taka wpadka na początek :(
wybacz :(
tam dostałam 15 zł i idzie na P.S.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 01, 2021 23:50 Re: Gumowe bańki akupunkturowe na PS

Pomyślałam, ze zalicytuję... Szybko poszło ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 02, 2021 0:43 Re: Gumowe bańki akupunkturowe na PS

sama byłam zaskoczona, wrzuciłam na olx, bo pomyślałam, ze taki niszowy towar i tu może nie pójśc, a Chiara patrzy oczami kota ze Shreka .... ;)

naprawdę przepraszam, bo fajnie, że poszło i kasa zaraz będzie, ale tu wyszło niefajnie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości