Leśna Encyklopedia Ornitologiczna,Dzika Polska KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lut 13, 2021 20:57 Re: Leśna Encyklopedia Ornitologiczna,Dzika Polska Bogatsze

To Saba, udało Ci się wygrać :) Mam nadzieje, że zawartość będzie ciekawa :) Trochę zaczęłam podczytywac wątek przyrodniczy i zdjęcia, jakie dziewczyny wstawiają są super Ja przy obecnym ataku mrozów powystawiałam wszędzie karmniki, kule z ziarnami itp i rozczula mnie, jak te małe sikoreczki i inne ptaszydła odkrywają dostawy jedzonka :)

Także mam nadzieje, ze ta dawka przyrodnicza też będzie fajna :)
Poproszę zatem 20 zł na moje konto za płyty, zadeklarowalam, że część przesyłki pokryję, jak będzie powyżej 20 zł, ale, że kupiłas u mnie masę to i tak w ten sposób zrobimy :) Jeśli się zgadza, to poproszę dodatkowo 5 zł za wysyłkę, całość 25 zł z 55 za buty z innego bazarku przeleję potem na kotów cięcie ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto lut 16, 2021 11:53 Re: Leśna Encyklopedia Ornitologiczna,Dzika Polska KONIEC

Za przyrodnicze DVD wpłynęło od Saby 40 zł :1luvu: :1luvu:
Dziękuję za szczodrość i cała ta kwota zostanie przelana dla Powszechnej Sterylizacji ( razem z kwota 85 zł z bazarku butowego ), koszty wysyłki, zgodnie z pierwszym postem pokrywam sama :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7073
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości