[KONIEC]Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lut 12, 2021 22:45 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

No takie łobuzy :twisted:

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lut 13, 2021 0:44 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

SabaS pisze:No takie łobuzy :twisted:

To jeszcze zrób kotu zdjęcie na kolorowej macie szczęścia :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob lut 13, 2021 11:17 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Atta pisze:
SabaS pisze:No takie łobuzy :twisted:

To jeszcze zrób kotu zdjęcie na kolorowej macie szczęścia :D


koniecznie :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 13, 2021 12:08 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Sesja musi poczekać, koty śpią :kotek: mogę w spokoju się pozachwycać miękkością, fakturą, kolorami i precyzją wykonania tej wełnianki. Po cichu liczę, że może to będzie prezent dla mnie ;)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob lut 13, 2021 12:40 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

SabaS pisze:Sesja musi poczekać, koty śpią :kotek: mogę w spokoju się pozachwycać miękkością, fakturą, kolorami i precyzją wykonania tej wełnianki. Po cichu liczę, że może to będzie prezent dla mnie ;)


nie licz na to za bardzo
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72842
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lut 13, 2021 12:54 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

mir.ka pisze:
SabaS pisze:Sesja musi poczekać, koty śpią :kotek: mogę w spokoju się pozachwycać miękkością, fakturą, kolorami i precyzją wykonania tej wełnianki. Po cichu liczę, że może to będzie prezent dla mnie ;)


nie licz na to za bardzo


:ryk: też bym nie liczyła :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lut 13, 2021 18:40 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

SabaS pisze:Sesja musi poczekać, koty śpią :kotek: mogę w spokoju się pozachwycać miękkością, fakturą, kolorami i precyzją wykonania tej wełnianki. Po cichu liczę, że może to będzie prezent dla mnie ;)

Taa, jasne. Nie bądź samolubem :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 15, 2021 19:24 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Dlaczego nikt nie podsyła zdjęc z prezentacją modeli? Pochowali wełnianki do szafy?! :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 15, 2021 21:37 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Niestety sprzęt znaczy się router był mi się uprzejmy zepsuć. Teraz za router robi smartfon. Kontakt ze światem jest, ale zdjęć na razie nie mam jak wrzucać. Ale będą. ;)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon lut 15, 2021 21:46 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

u mnie jak widać sekcja zdjęciowa w innych obszarach, ale jeden poddupniczek cały czas w użyciu :)a drugi, ten Twój ulubieniec czeka na decyzję, czy dostaną go moje, czy cudze koty :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon lut 15, 2021 21:53 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

SabaS pisze:Niestety sprzęt znaczy się router był mi się uprzejmy zepsuć. Teraz za router robi smartfon. Kontakt ze światem jest, ale zdjęć na razie nie mam jak wrzucać. Ale będą. ;)

Ehem, ta, taaa.. W tym wypadku zachodzi podejrzenie, iż opiekunka sama zasiedzi mięciusią mate :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 15, 2021 21:55 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

maczkowa pisze:u mnie jak widać sekcja zdjęciowa w innych obszarach, ale jeden poddupniczek cały czas w użyciu :)a drugi, ten Twój ulubieniec czeka na decyzję, czy dostaną go moje, czy cudze koty :)


Poka użycie :lol: Z decyzją możesz sie wstrzymać do kolejnego bazarku, który zaraz będzie. Widziałam zbiorcze zdjęcie kocyków :mrgreen: Paczajta jakie kolory Obrazek

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 15, 2021 23:36 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Świstaku Drogi, stanowczo za dobrze pakujesz! Przyjemność docierania do kolejnych skarbów trwała w nieskończoność ;) Za to jak się człowiek dokopał, to Sezam może się schować. Ile pięknych rzeczy, a ile niespodzianek. Cała ferajna postanowiła odchudzać się od jutra. Dziękujemy Oli za wspaniałe poddupniczki i niespodziewajki :201494
Cuda, Panie cuda!
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Wto lut 16, 2021 0:05 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

tinga7 pisze:Świstaku Drogi, stanowczo za dobrze pakujesz! Przyjemność docierania do kolejnych skarbów trwała w nieskończoność ;) Za to jak się człowiek dokopał, to Sezam może się schować. Ile pięknych rzeczy, a ile niespodzianek. Cała ferajna postanowiła odchudzać się od jutra. Dziękujemy Oli za wspaniałe poddupniczki i niespodziewajki :201494
Cuda, Panie cuda!


Wpakowałam ile wlazło :mrgreen: A gdzie fotki uwieczniające zdarzenie? Nie móffta,że te włóczkowe arcydzieła będa oblekać Wam meble, a koty patrzec na nie z daleka :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 16, 2021 0:07 Re: Relax dla Ciebie,dla kota_naKOCI LOS

Atta pisze:
tinga7 pisze:Świstaku Drogi, stanowczo za dobrze pakujesz! Przyjemność docierania do kolejnych skarbów trwała w nieskończoność ;) Za to jak się człowiek dokopał, to Sezam może się schować. Ile pięknych rzeczy, a ile niespodzianek. Cała ferajna postanowiła odchudzać się od jutra. Dziękujemy Oli za wspaniałe poddupniczki i niespodziewajki :201494
Cuda, Panie cuda!


Wpakowałam ile wlazło :mrgreen: A gdzie fotki uwieczniające zdarzenie? Nie móffta,że te włóczkowe arcydzieła będa oblekać Wam meble, a koty patrzec na nie z daleka :twisted:

Ja już od dawna nic im nie daję i sama kuper sadzam, ale ciiiii :twisted:
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości