Perfumy

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 16, 2021 13:47 Perfumy

Witamy serdecznie i zapraszamy na zakupy.

Do sprzedania perfumy, które Iza kupiła z myślą o odsprzedaży. Zysk zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby wynikające z utrzymania ponad 100 kotów wolno żyjących.
Bazarek jest w Opcji Kup Teraz, koszt wysyłki pokrywa Osoba kupująca. Wysyłamy paczkę pocztową, priorytet.

Serdecznie zapraszamy na wątki:

viewtopic.php?f=1&t=203744&start=330

viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1545


Opisy pochodzą z sieci, natomiast zużycie perfum jest widoczne a zdjęciach.





1.
Frank Apple Guardians of Love woda perfumowana 100ml - 2 buteleczki po 50ml tego samego zapachu.
Samo opakowanie zdradza, że nie jest to klasyczny zapach dla tradycyjnych kobiet. Grafika w formie buntowniczego tatuażu pokazuje, że będzie to propozycja dla buntowniczek i kobiet bardzo pewnych siebie. Guardians of Love to propozycja od Franka Apple, która zachwyca świeżością i żywym aromatem bardzo ponętnych i przyciągających nut zapachowych. Po otwarciu unikatowej buteleczki w nozdrza uderzy rześki powiew bergamotki, jabłka oraz mandarynki. Chwilę potem skrystalizują się kwiatowe akcenty w postaci kwiatu lotosu, lilii oraz imbiru kontrastującego z matową wonią wiciokrzewu. W podstawie wyczujemy dużą dawkę czystego piżma, garbnikowe nuty drzewne oraz łagodną i subtelną moc złocistego bursztynu.
Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 50zł ,plus koszt wysyłki.




2. SPRZEDANE
Bebe Nouveau Perfume by Bebe 50 ml Eau De Parfum
Bebe Nouveau marki Bebe to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bebe Nouveau został wypuszczony na rynek w 2013 roku. Nosem stojącym za tym zapachem jest Patricia Choux. Nutami głowy są grejpfrut, pigwa i cytron; nutami serca są jaśmin, frangipani i czarna orchidea; nutami bazy są heban, wanilia, bursztyn i piżmo.
Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 50zł ,plus koszt wysyłki.
Kupiła mir.ka :1luvu:



3.
Real Time Loveliness Sensuelle woda perfumowana 100ml
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: frezja, czarna porzeczka
Nuta serca: róża, paczula
Nuta bazy: wanilia, białe drzewo, orcanox

Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 30zł ,plus koszt wysyłki.




4.
Modern Charm Mary Kay EDP 50ml.
Modern Charm marki Mary Kay to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Modern Charm został wydany w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hernan Fígoli. Nutami głowy są Melon, Zielone liście i Jabłko; nutami serca są Irys, Jaśmin i Hiacynt; nutami bazy są Paczula, Bursztyn i Wetyweria.
Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 40zł,plus koszt wysyłki.




5. SPRZEDANE
Boucheron EDP 100ml
Nuty zapachowe: Kasja, cytryna, asafoetyda, gorzka pomarańcza, mandarynka, bergamotka, aksamitka, pomarańcza, morela, bazylia, miotła lidia, narcyz, korzeń irysa, geranium, madagaskarski ylang-ylang, kwiat pomarańczy, tuberoza, cedr, jaśmin, konwalia - dolina, benzoes, piżmo, fasola tonka,
Zalecane użycie: wieczór

Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 80zł ,plus koszt wysyłki.
Kupiła Ananke :1luvu:




6.
Tous Happy Moments Woda toaletowa 30ml
Nuty Głowy: Klementynki, Świeży ananas i Bluszcz
Nuty Serca: Żółte Stokrotki, Biały Jaśmin, Popcorn i niebieska Orchidea
Nuty Podstawy: Złote piżmo, Cedr i Biała Czekolada

Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 40zł ,plus koszt wysyłki.




7.
Nina Ricci 39 Avenue Montaigne Paris EDP 30ml Nina Ricci L'Extase
Nuty zapachowe: Brzoskwinia, Cedr, Gruszka, Jaśmin, Malina, Paczula, Pieprz, Piżmo, Róża, Wanilia
Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 70zł ,plus koszt wysyłki.
Ostatnio edytowano Pon sty 18, 2021 15:17 przez Damian- iza71koty, łącznie edytowano 2 razy

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob sty 16, 2021 13:49 Re: Perfumy

Ceny Iza uzupełni jak tylko będzie miała chwilę czasu :ok:
Zapraszamy :D

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob sty 16, 2021 14:10 Re: Perfumy

Ja tylko dodam, że ten "bursztyn" w opisach nut to zapewne ambra. Po angielsku to ten sam wyraz (bursztyn to amber,ambra to amber lub ambergris).
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10931
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob sty 16, 2021 14:52 Re: Perfumy

:)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 16, 2021 16:20 Re: Perfumy

Ciekawe te perfumki :) Z niecierpliwością czekamy na ceny.

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob sty 16, 2021 19:39 Re: Perfumy

aga66 pisze:Ciekawe te perfumki :) Z niecierpliwością czekamy na ceny.


Witam Dziewczyny.Dopiero wróciłam z ostatniego karmienia.Damian jeszcze kończy nasze działki.Dziękuję że zrobił bazarek.


Będzie tanio- :ok: co nie znaczy że zapachy są kiepskie.Chciałabym zdobyć grosz na ten tydzień dla stada wiec teoretycznie oddam po cenie zakupu.Napisze o moich odczuciach i musicie ocenić czy to Wasze typy. :roll: :oops: :ok:


1.Obecnie raczej trudny do zdobycia.Rześki.Musujący.Najbardziej wyczuwam nutę jabłuszka.Potem robi się bardziej kwiatowo.Bardzo fajny ciekawy podwójny flakon w stylu Herrery.Zużycie maksymalnie 10ml.Dobrze wyczuwalny i dość trwały.Bez kartonika.


Cena 50 zł plus koszt wysyłki

2.Znana marka produkująca też odzież i biżuterię.Dosyć bezpieczny pizmowy- do codziennego stosowania.Dobry zapach do pracy.Bezpieczny raczej bliskoskórny ale przyjemnie odświeża.Zostawia posmak jaśminu pizma i bursztynu.

Cena 50 zł plus koszt wysyłki

3.Kupiony tanio z ciekawosci na podstawie opinni wyczytanej w necie.Można go było kupić bardzo tanio.Obecnie znalazłam 4 oferty na Allegro w cenie ok 80 zł.Nie ukrywam ze to duzo choc sam zapach jest cóż....bardzo słodki przyjemny ale bez szału.Moze sie w nim spodobać mocno wyczuwalna wanilia jak Ktoś lubi.Dosyć trwały i ma dobrą projekcję.

Cena 30 zł plus koszt wysyłki


4.Mary Kay.Nie sprzedała nam się choc to dziwne bo marka ma ceny dosyc wysokie.Chciałam za nia jedynie zwrot poniesionych kosztów- wiec teraz spróbuję raz jeszcze.Zapach dostepny w cenie regularnej ok.119 zł. fajnie się układa na skórze.Czuć irys, jabłko.I bursztyn.Ja wyczuwam też karmel.Dość trwały.Zużycie widoczne na zdjęciu.


Cena 40 zł plus koszt wysyłki.


5.Klasyk.Piękny kwiatowy szypr dla dojrzałych kobiet.Duze bogactwo składników.Mocno czuć tuberozę, geranium, aksamitkę.Dobra trwałość.Niewielkie zużycie.Bez kartonika


Cena 80 zł plus koszt wysyłki


6.Tous Happy czyli zapach na Dobry dzień.Figlarny na bazie ananasa, popcornu i białej czekoladki.Słodki.Trwałość średnia bo to edt.Zużycie ok 5 ml.Bez kartonika

Cena 40 zł plus koszt wysyłki

7.Nina.Piękna szyprowa róża.Bardzo dobra trwałość.Jaśmin , wanilia wszystko mocno podkręcone pieprzem.Zużycie widoczne na zdjęciu.Bez kartonika.

Cena 60 zł plus koszt wysyłki.


Zapraszam serdecznie do pomocy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sty 16, 2021 20:03 Re: Perfumy

Iza, poproszę numer 5 :) :)

Ananke

 
Posty: 357
Od: Nie sie 18, 2002 14:13

Post » Sob sty 16, 2021 20:08 Re: Perfumy

Ananke pisze:Iza, poproszę numer 5 :) :)


Bardzo się ciesze. :1luvu: Dziękuję. :201494 :D Dane masz?Poślij mi proszę na pw co trzeba. :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 10:51 Re: Perfumy

Zapraszamy serdecznie do pomocy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 11:10 Re: Perfumy

Kochani oddajemy praktycznie po cenie zakupu.Potrzebujemy pieniążka na przetrwanie tego tygodnia.Za niewygórowaną cene mozna nabyć fajny zapach.Polecam Tous, Ninę Ricci i pozycję numer 1.Dwójeczka też niczego sobie. :ok: :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 11:24 Re: Perfumy

iza71koty pisze:Kochani oddajemy praktycznie po cenie zakupu.Potrzebujemy pieniążka na przetrwanie tego tygodnia.Za niewygórowaną cene mozna nabyć fajny zapach.Polecam Tous, Ninę Ricci i pozycję numer 1.Dwójeczka też niczego sobie. :ok: :201461



Kusicielko :mrgreen:
myślę nad 2 lub 3
wiesz co kupuję więc mi doradź co mi będzie bardziej pasować
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sty 17, 2021 11:33 Re: Perfumy

mir.ka pisze:
iza71koty pisze:Kochani oddajemy praktycznie po cenie zakupu.Potrzebujemy pieniążka na przetrwanie tego tygodnia.Za niewygórowaną cene mozna nabyć fajny zapach.Polecam Tous, Ninę Ricci i pozycję numer 1.Dwójeczka też niczego sobie. :ok: :201461



Kusicielko :mrgreen:
myślę nad 2 lub 3
wiesz co kupuję więc mi doradź co mi będzie bardziej pasować


pod względem klasy zapachu i trwałości polecałabym pozycję numer 2.Rzeski bardzo przyjemny nieco w stylu Hugo women.Tak to ten typ.Natomiast 3 napewno szybciej zanika.Nieco w stylu Guerlain La petit.Zresztą tam nawet z boku kartonika jest taka sukieneczka wiec moze to jakiś odpowiednik cos w tym stylu.Jeśli chcesz kupić coś bardziej trwałego to zdecydowanie jak dla mnie ładniejsza jest pozycja 2.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 11:37 Re: Perfumy

Trójeczka jest taka nieco słodka ulepnie.No ja nie twierdze ze to zły zapach jeśli Ktoś lubi.Fajna buteleczka powleczona koronką.Tylko żle zrobili atomizer bo tam jest takie coś co utrudnia troche naciskanie aplikatora.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 11:46 Re: Perfumy

W dwójeczce czuć ładnie cytrusy.Nieco pod tego Azzaro co wtedy u mnie kupowałaś.Ale tutaj takie cytrusy bardziej na słodko niż ostro i one sa ocieplone piżmem.I podobna projekcja.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 17, 2021 12:30 Re: Perfumy

iza71koty pisze:W dwójeczce czuć ładnie cytrusy.Nieco pod tego Azzaro co wtedy u mnie kupowałaś.Ale tutaj takie cytrusy bardziej na słodko niż ostro i one sa ocieplone piżmem.I podobna projekcja.


to proszę nr 2
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości