Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sty 04, 2021 13:04 Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

witam serdecznie ten obraz namalowałam z myślą o chorym kocie koleżanki Szarusiu który jest chory na PNN. Koleżanka jako jedyna na osiedlu osoba pomaga mi i wspólnie pomagamy i ratujemy zwierzęta czyli koty. Koleżankę poznałam podczas choroby nowotworowej i jest to jedyna moja "wyręka"i pomoc nie tylko przy zwierzakach. Ostatnie dwa miesiące z rodzicami byliśmy chorzy potwornie że ledwie się poruszaliśmy po domu, dzwoniąc na infolinię pomoc dla Seniora oczywiście spotkałam się z odmową MOPS a przecież ktoś musiał nam kupić tonę leków, jedzenie, przybory toaletowe, nakarmić koty i odebrać masę paczek z paczkomatu z lekami, odżywkami dla ojca itp itp....
Koleżanka ma 6 kotów oprócz tego dokarmia koty na wysypisku i za miastem, w tym też jednego psa (drugi niedawno zmarł) już 13 lat. Dokarmia też ptaki i jeże tak jak ja. Jest to niezwykle oddana i sumienna osoba. Od kilku miesięcy nie ma pracy, dorywczo tylko jakieś szkolenia których też obecnie nie ma i jest jej ciężko, dzięki Dobrym Ludziom mamy karmę dla bezdomnych kotów, ale nie stać na przykład już na leczenie ponieważ za dużo mamy zwierząt pod opieką. Zamówiłam koleżance lek Pronefra na Allegro oraz strzykawki oraz motylki do kroplówek z opcją PayPo zapłać później a także na zooplus.pl zamówiłam dla kota 3 rodzaje karmy nerkowej w sumie 16 sztuk a karma ta tanio nie kosztuje, w sumie jest do zapłaty 170,79 zł. Mam nadzieję że kotek pożyje jeszcze i będą się cieszyć sobą ze swoją panią...
Obraz malowany farbami akrylowymi firmy Amsterdam Standard i Expert nie toksyczne piękne kolory cena wyw obrazu 100 zł wymiar 40 cm na 40 licytacja potrwa do 9 stycznia godziny 20.00 zapraszam...

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sty 05, 2021 11:27 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Zacznę za wywoławczą :ok:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 05, 2021 22:21 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Dziękuję !
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sty 06, 2021 15:10 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Kochani dałam obrazek na licytację na FB
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob sty 09, 2021 21:07 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN koniec

Licytacja zakończona opłacimy dług !!!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob sty 09, 2021 21:30 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Piękny
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 10, 2021 13:49 Re: Obraz akrylowy kot na chorego kota z PNN

Dziękuję malowany pod presją kolory zmieniane 3 razy z korkiem kiepsko trzymajcie kciuki za niego !!!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości