Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lis 30, 2020 19:57 Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty KONIEC

Witam,

Bazarek jest dzielony 50/50
50 % dla kotów ze Szczebrzeszyna
Pani Magda od lat pomaga kotom na, karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów.
Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda się konkretna pomoc w postaci karmy, szczególnie teraz zimą
Chciałabym wysyłać paczkę z jedzeniem dla bezdomnych Futerek, które karmi Pani Magda - konkretnie z zooplusa z darmową dostawą stąd ten bazarek.
Może coś się uzbiera - resztę dopłacę
Link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/78 ... /?page=470

50% na koty po moją opieką - mam 4 sztuki, poza tym mam dwa tymczasy, fajne zdrowe - odkurzacze jedzeniowe, nie nadążam z zamawianiem karmy ;). Przy tym nadmiarze kotów i domów jak na lekarstwo, siedzą już u mnie 5 miesięcy.

Bazarek trwa do 15,02, żeby fanty doszły na Święta, a koty dostały żarełko na Gwiazdkę

ROZLICZENIE
Pięknie dziękuję wszystkim kupującym 

- isiaja :) 43 zł ( 21 zł moje koty + 22 zł Szczebrzeszyniaki )
- z bazarku ceramicznego Zjawka :) - 72 zł ( 36 moje koty + 36 Szczebrzeszyniaki

Bazarek na Dogo - 240 zł :)

RAZEM 240 ZŁ :)
Ostatnio edytowano Czw gru 17, 2020 0:10 przez Yossariana, łącznie edytowano 10 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 30, 2020 19:58 Re: Różności i ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje Robi Się

Dokładka 

A. Tildowy reniferek - Sprzedany Dogo :)
Bardzo fajna figurka renifera przypominające tildowe lale. Wyrób ręczny, kupiony na kiermaszu rękodzieła, fajny, niepowtarzalny. Łapki zginają się w łokciach, nogi w kolankach:). Po przeprowadzce jakoś nie mogę znaleźć fajnego świątecznego miejsca dla niego, więc szuka domu na Święta i nie tylko. Stan bdb
Dł. od butów do poroża 65 cm - więc całkiem konkretny chłopak jest :)
Cena KT 40 zł+ koszty przesyłki 
Obrazek Obrazek

B. Misiek - sprzedany Dogo
Bardzo fajny, całkiem spory, mięciutki misiu. Nowy z metką - Metro toys- Barnarby Bear 16".Wysokość 40 cm
Cena Kt 20 zł +koszty wysyłki ( obniżka tu nie działa)
Obrazek Obrazek

1. Komplet do wina - sprzedany Dogo :)
Nowy, nieużywany komplet akcesoriów do wina, Wraz z butelką wina może stanowić bardzo fajny prezent świąteczny.
Na wieczku pudełka logo firmy,
Wymiary pudełka: 23 x 13x 4,5 cm
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

2. Wspomnień czar - Cepeliowski bieżnik - sprzedany Dogomania
Duży, kupiony przez mnie bieżnik w katowickiej Cepelii - wspomnień czar... wraz z przeprowadzką zniknął stół na który był kupiony. Solidny w fajnych neutralnych barwach, oczywiście wełniany w stanie bdb, delikatnie przycięłam frędzle
Wymiary: 40 x 120 cm
Cena KT 30 zł + koszty wysyłki
Obrazek

3. Wspomnień czar cdn - Cepeliowska poduszka w czerwieni - Sprzedany na Dogo
Kupiona przez mnie w katowickiej Cepelii poduszka z elementami czerwonymi, pasująca do bieżnika bieżnik w katowickiej Cepelii. Solidna w fajnych neutralnych barwach, oczywiście wełniana w stanie bdb, delikatnie przycięłam frędzle. Nie ma zamka ani guzików. Po założeniu trzeba delikatnie zeszyć. To jest dopiero oldschool :1luvu:
Wymiary: 40 x 40 cm
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek

3. Wspomnień czar cdn - Cepeliowska poduszka - słoneczna - sprzedany na Dogomanii
Kupiona przez mnie w katowickiej Cepelii poduszka z elementami żółtymi, pasująca do bieżnika bieżnik w katowickiej Cepelii. Solidna w fajnych neutralnych barwach, oczywiście wełniana w stanie bdb, delikatnie przycięłam frędzle. Nie ma zamka ani guzików. Po założeniu trzeba delikatnie zeszyć. To jest dopiero oldschool :1luvu:
Wymiary: 40 x 40 cm
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek
Komplet: bieżnik + 2 poduszki oddam za 50 zł

4. Niedługo Święta - sprzedany na Dogomanii
Zafoliowana 12 dań wigilijnych wg Karola Okrasy na DVD i 12 kolęd w wykonaniu Natalii Kukulskiej na CD + książeczka z przepisami
Czyli można gotować z podglądem, żeby wyszło tak jak powinno ;) słuchając kolęd. Nastrój murowany
Cena KT 6 zł + koszty wysyłki
Obrazek

5. Ryby z Lidla
Duża, zafoliowana książka o rybach i ich przyrzadzaniu. W końcu nie samym karpiem człowiek żyje
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

6. Piękne zdjęcia
Nie samym chlebem człowiek żyje i po zjedzeniu można oddać się zdjęciowej kontemplacji
Piękne zdjęcia, choć okładka nieco sfatygowana, format A4
Cena KT 4 zł + koszty wysyłki
Obrazek

7. Kto chce polatać na miotle - Sprzedana Isiaja
Rarytas dla prawdziwych kocich czarownic. Piękna figurka czarownicy brzydkiej jak trzeba. Ubrana w materiały, i miotłę. Przywieziona za zachodniej granicy, prawdziwie niemiecka, kupiona za ciężkie pieniądze ( na szczęście nie przez mnie ) na kiermaszu okazjonalnym. Konkluzja - liczę, że to nie chińszczyzna :1luvu: Naturalne materiały, spódnica, fartuszek buciki starannie odszyte. Wysokość 38 cm
Wymiary
Cena 28 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

8. Kocie kolczyki z drukarki 3D :)- Rezerwacja Isiaja
Kocie kolczyki z drukarki 3D, spore, fajne firmowe PokaBroche w oryginalnym pudełku - nietrafiony prezent.
Wysoce oryginalny gadżet
Kolczyki wkrętki - wielkość kociej główki 2,5 x 1,6 cm
Cena 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

9a. Masażer drewniany - sprzedany Dogo 2 szt - taki do stóp, użyty kilka razy i to w skarpetkach
Cena KT 5 zł + koszty wysyłki
Obrazek
B. Masażer tworzwo- Sprzedany Dogo - lekko się poddaje. Stan bdb
Cena KT 5 zł + koszty wysyłki
Obrazek

10. Szeroki gumowy pasek
Fajny, szeroki pasek, w bardzo ładnym granacie, podkreśla talię, stan bdb, możliwość dodatkowej regulacji paskami.
Szerokość 11,5 cm, spokojnie do 84 cm - proszę pytać o dł., to pomierzę co trzeba
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro kwi 14, 2021 18:34 przez Yossariana, łącznie edytowano 21 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon lis 30, 2020 19:59 Re: Różności i ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje Robi Się

11. Puszysta bluza - rezerwacja Dogo
Ciepła, puszysta i mięciutka bluza Esmara (Lidl) w kolorze morskim ( melaż, ciemniejszy niż na zdjęciu robionym z lampą.). Rękawy z otworami na kciuki, kieszeń kangurka.
Rozmiar z metki L, ale polecam na M/l. Materiał jest elastyczny, otula więc L też może być :). Stan bdb
Wymiary:
Cena KT 20 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

12. Szary sweterek - sprzedany Dogomania
Sweterek Mango, szary melanż, rękawy i dół wykończone na ostro, dekolt w szpic, stan db+, kupiony na bazarku, ale okazał się za duży, a jest tak miły, że szkoda, żeby zalegał w szafie.
Rozmiar z metki M, ale jest zdecydowanie większy lub oversize na spory biust :1luvu:
Wymiary: pachy 55 cm, rękaw 43 cm, dł. 56 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

13. Turkus na biodrach
Spódnica ołówkowa w intensywnym, pięknym turkusie firmy Clockhouse. Materiał elastyczny ładnie dopasowuje się do figury. stan bdb.
Wymiary: pas 2 x 41 cm, biodra 2 x 44 cm, dł. 54 cm
Cena 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

14.Dresowa sukienka - sprzedana Dogomania
Bardzo fajna sukienka/tunika, porządny, mięsisty materiał taki dresowy, z dużą domieszką elastanu. Duże naszyte kieszenie, boki nieco dłuższe. Rozmiar z metki S, ale M/38 spokojnie wejdzie.
Wymiary: pachy 2 x 44 cm, rękaw 51 cm, dł. przód 70 cm, boki 84 cm
Cena 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

15. Imprezowa czerwień - na domówkę jak znalazł :) - Sprzedna Dogo :)
Sukienka na jedno ramię w bardzo ładnej czerwieni (typowa czerwień, nie jaskrawa) z dżecikami przy dekolcie na mankiecie.
Dwuwarstwowa, pod wierzchnią luźną warstwą jest druga obcisła - polecam założenie bielizny bezszwowej :).
Ładnie leży i ładnie się trzyma na biuście. Polecam na rozmiar 38 i małe 40. Mam nadzieję, że znowu będziemy spotykać się na małych i dużych szaleństwach. Założona raz, na wesele przyjaciółki
Wymiary, długość warstwy zewnętrznej 80 - 90 cm, dł, warstwy spodniej 90 cm.
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

16. Malinowe sandałki rozm. 37 - lato na pewno nadejdzie po Świętach :)
Śliczne sandałki firmy Lasocki na koturnie. Praktycznie nieużywane w bardzo dobrym stanie. Piękny czerwony malinowy kolor, bardzo wygodne.
Koturn wysokość 9 cm, z przodu platforma 2 cm
Polecam!!!
KT 40 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

17. Niebieska bluza
Bluza z kapturem H&M Sport, zapinana na zamek, z przodu dwie kieszonki, przy kapturze troczki. Rozmiar z metki S.
Stan BDB, 96% cotton, 4% elastan
Wymiary: pachy 2 x 44 cm, dł. 58 cm
Cena KT 9 zł + koszty wysyłki
Obrazek

18. Różowa baskinka
Bluzeczka firmy Atmosphere, z baskinką i srebrnymi guziczkami. Stonowany kolor, brudny róż. Używana, ale stan bdb. Brak metki ze składem, ale moim zdaniem to bawełna. Rozmiar z metki 12/40, ale jak dla mnie to 38. Fajna na lato :)
Wymiary: pachy 2x47 cm, odcięcie na dole 2x45 cm, dł. 61 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

19. Niebieska baskinka
Elegancka bluzeczka z mięsistego materiału, z tyłu na zamek w bardzo ładnym zgaszonym błękicie. W sam raz do biura, lub na spotkanie, ładnie pasuje do spodni i ołówkowych spódnic. W bardzo dobrym stanie. Brak metki ze składem, ale odrobinę się rozciąga.
Rozmiar z metki 44 ale moim zdaniem to 40, małe 42
Wymiary: pachy 2x50 cm, odcięcie 2x43 cm, dł. 60 cm
Cena 10 zł + koszty wysyłki
ObrazekObrazek

20. Miodowa baskinka
Bawełniana bluzeczka w ciepłym miodowy, kolorze. Stan bdb. Skład 97% bawełna, 3% elastan, Firma Atmosphere, rozmiar z metki 12/40. Z boku zameczek
Wymiary: pachy 2x47 cm, odcięcie 2x41 cm, dł. 63 cm
Cena 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

21. Bluzka z nadrukiem
Fajna letnia bluzka z kolorowym nadrukiem. Przód z satynowym połyskiem, tył bawełna. Tył dłuży - krój ogona. Niewielkie ślady użytkowania.
Skład: 50% cotton. 45% polyester, 5% elastan
Rozmiar z metki M.
Wymiary: pachy 2x61 cm, dł 61/75 cm ( tył )
Cena 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

22. Flanelowa bluzka - Sprzedana Dogo
Bluzka z cieńszej flaneli/bawełny, - miły materiał, brak metki ze składem. Na biuście kieszonka z koronki z ponaszywanymi koralikami. Koronka przy listwie z guzikami i kołnierzu.
Możliwość podwinięcia rękawów
Stan bdb, rozmiar z metki 42, ale moim zdaniem najfajniej będzie wyglądała na osobie 38, 38/40
Wymiary: pachy 2 x 53 cm, rękaw 58 cm, dł 67 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

23. Letnia fuksja
Sukienka/tunika w formie szmizjerki - w całości rozpinana, z kołnierzykiem, paskiem w bardzo ładnym energetycznym kolorze fuksji. Marka lidlowska - Esmara. Niewielkie ślady użytkowania
Rozmiar z metki:42/44, ale moim zdaniem lepiej pasuje na rozmiar 40/42 - proszę sprawdzić wymiary: pachy 2 x 49 cm, biodra 2x 57 cm, dł.. 91 cm, 100% lyocell - nie rozciąga się
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

24. Ażurowy sweterek
Ażurowy sweterek w jasnym beżu, z domieszką złotej nitki, w sam raz do letnich sukienek. Firma Mango. Skład 76% acrylic, 12% wełny, 11% mohair, 1% polyester. Lekki, mimo ażuru grzeje, miły, nie gryzie, stan bdb.
Wymiary: z metki S, ale spokojnie będzie pasował też na M, pachy 2 x 47 cm, dł. 56 cm, rękaw 54 cm
Stan bdb
Cena KT 12 zł + koszty wysyłki
Obrazek

25. Dwukolorowa bluzeczka
Bluzka w kolorze khaki i bladego różu, przód podwójny zapinany na guziczki, niewielkie ślady użytkowania. Rozmiar z metki 44, ale moim zdaniem to jest tak 40, 42 spokojnie
Wymiary: pachy 2 x 52, rękaw dł. 57 cm, dł. 58 cm
Cena KT 6 zł + koszty wysyłki
Obrazek

26. Róża brudny róż
Koszulka z wyszywaną różą - czarną na brudnoróżowym tle . Firma Sisley. Niewielkie ślady użytkowania
Wymiary: pachy 2 x 57 cm, - rękaw raglan, dł. 65 cm, dół 44 - 52 gumka
Cena KT 5 zł + koszty wysyłki
Obrazek

27. Bluzka w paski
Bluzka w paski brązowo - białe firmy Greenpoint , 100 % bawełny, dzianinowy splot. Niewielkie ślady użytkowania
Rozmiar z metki 42
Wymiary: pachy 2 x 50cm, rękaw 7/8 - 40 cm, dł 56, pas 42 cm
Cena KT 5 zł + koszty wysyłki
Obrazek

28. Beżowo - biała klasyczna kratka
Spodnie w krateczkę, bardzo starannie wykończone, forma Canada. rozmiar z metki 40. Skład 53% len, 47% bawełna.
Klasyczny krój, spodnie wiosenno - letnie 53. Stan bdb
Wymiary: pas 2 x 42 cm, biodra, 2 x 51 cm, stan przód 27 cm, stan tył 37 cm, nogawka szer. góra 2 x 29 cm, dół 23 cm, dł. 97 cm.
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

29. Czarna bluzka
Bawełniana bluzka Esmara, rękawy i dól wykończone koronką. Stan bdb, cieka, jak najbardziej letnia bluzka
Wymiary: pachy 2 x 50 cm , dł 65 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek/url]

30. Koszula pastelowa
Fajna koszula, z kwiatowym printem, beż + zieleń - bardzo ładne zestawienie, skład: 55% len, 45% bawełna , stan idealny. Na piersi kieszonka.
Firma Esmara, rozmiar z metki 40.
Wymiar: pachy 2 x 55 cm, dł, 71 cm, rękaw 56 cm
Cena KT 12 zł + koszty wysyłki
Obrazek

31. Pastelowe spodnie
Fajna spodnie, w pasie gumka i troczki, kwiatowy print, beż + zieleń - bardzo ładne zestawienie, skład: 55% len, 45% bawełna , stan idealny.
Firma Esmara, rozmiar z metki 38.
Wymiar: pas 2 x 38 do 45 cm, biodra 2 x 56 cm, dł. 95 cm, nogawka dół 20 cm
Cena KT 12 zł + koszty wysyłki
Obrazek

32. Fiolety
Zestaw letni fioletowy"
a) sweterek z długim rękawem, cienki, niewielkie ślady użytkowania
Wymiary: pachy 2 x 47 cm, dł 64 cm, rękaw 61 cm,
Cena KT 7 zł
b) bluzeczka w łączkę , fiolet + zieleń na białym tle, stan bdb, lekko przeźroczysta
Wymiary: pachy 2 x 51 cm, dł 62 cm,
Cena KT 7 zł
c) spódnica C&A, stan bdb, w pasie z tyłu gumka i troczek z przodu. Ciemny ładny fiolet. Skład: 75% viscose, 25% polyamid. Stan bdb
Wymiary: pas 2 x 41 - 45 cm, dł 72 cm,
Cena KT 15 zł
Cena całego zestawu 22 zł
Obrazek Obrazek

33. Czarny żakiecik
Czarny żakiet z biały lamówkami, bardzo ładnie odszyty na podszewce. Oczywiście ma wszystkie guziki, tylko mi się nie zapięły
Stan bdb + ma zapasowy guzik . Wymiar z metki 42.
Wymiary: pachy 2 x 54 cm, dł. 62 cm, rękaw 59 cm
Cena KT 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Sob gru 12, 2020 22:40 przez Yossariana, łącznie edytowano 4 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 03, 2020 11:50 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 06, 2020 2:57 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

podrzucimy :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie gru 06, 2020 11:01 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

Poproszę 7 i rezerwuje 8 ale poproszę zdjęcia, bo u mnie się nie wyświetlają
ObrazekObrazek

isiaja

 
Posty: 1215
Od: Śro gru 28, 2011 13:36
Lokalizacja: wieś centralnie położona

Post » Nie gru 06, 2020 13:55 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

isiaja pisze:Poproszę 7 i rezerwuje 8 ale poproszę zdjęcia, bo u mnie się nie wyświetlają

Dziękuje bardzo za zakupy :). Sprawdzę co się dzieje ze zdjęciami, bo ja widzę. Wysłałam na PW

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon gru 07, 2020 10:11 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

Dołożyłam świątecznego reniferka :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto gru 08, 2020 0:36 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

tutaj tez wpisze ;) poprosze A :)

Gruba Berta

 
Posty: 426
Od: Pt lip 09, 2010 19:57

Post » Wto gru 08, 2020 1:44 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

dziękuję - Reniferek sprzedany na Dogo :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 09, 2020 2:20 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty ZAPRAS

podrzucimy :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob gru 12, 2020 22:24 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty 20% ta

podrzucę :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 23, 2020 17:44 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty KONIEC

Nr 11 ostatecznie sprzedał się?

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10831
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro gru 23, 2020 22:52 Re: Różności, ciuchy na Szczebrzeszyniaki i moje koty KONIEC

Atta pisze:Nr 11 ostatecznie sprzedał się?

Tak na dogo - przepraszam nie zaznaczyłam

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości