Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko KMR

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon paź 05, 2020 23:27 Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko KMR

Kochani, oto - mam nadzieję - piękny - bazarek na pilnie potrzebne mleko KMR dla piątki :strach: kocich maluchów.

Obrazek

Kociaczki mają 4 tygodnie i, niestety, tendencje do biegunek. A jak biegunka, to zaraz odparzona pupcia i płacz... :(

Obrazek

Odkąd są na mleku KMR, to biegunka w cudowny sposób ustała. Niestety, jest ich piątka, i zaczynają jeść koszmarnie dużo. Zostało mi tylko pół puszeczki - jakieś 150 gram. A przy takiej piątce to naprawdę jest na jakieś 2 dni. Powoli chcę przestawiać je na pierwsze puszki, ale nie mogę tego robić nagle, bo znów będzie powrót biegunki. W planach są co najmniej dwie puchy mleka...:( A koszt jednej puszki to 130 zł. 260 zł - Tyle potrzeba, by w miarę bezkolizyjnie przestawić maluchy na stały pokarm :(

Fanty są na KUP TERAZ :) i są następujące:

1. Kubek z logo mojego domu tymczasowego "Przystani dla Kociąt" - 30 zł + 5 zł wysyłka. Pojemność: 330 ml.
Ilość bez ograniczeń (Wysyłka prosto z Empiku do najbliższego Wam Empiku, a wpłata na moje konto. Tak naprawdę kubeczek kosztuje 23 zł. 7 zł to cegiełka na mleczko :D Oto on:



2 i 3. Magnesy na lodówkę z moimi byłymi tymczaskami - Orfikiem, Kluseczką, Bastet - i obecnymi: Hecą, Draką, Figielkiem, Grepsem i Psotem :) Magnesy są na drewnie. Porządne, fajne. Połysk. Wszystkie magnesy są położone na niebieskim kocyku, dlatego mają takie tło :) Wymiary są dwa:

Magnesik kwadratowy 7 na 7 cm - cena: 15 zł. Za magnes muszę zapłacić ok. 12 zł. 3 złote to cegiełka na mleko.
Magnesik prostokątny 7 na 10 cm - cena: 19 zł. - Tutaj 4 zł to cegiełka na mleko.

Do tego dochodzi cena wysyłki. Wysyłka według życzenia - może być Pocztą Polską, list ekonomiczny itd.
Nie ma limitu ilości magnesów :)

2-Najpierw magnesy kwadratowe: (KLIK na zdjęcie - aby powiększyć)

2a) - Bastet - kotek kieszonkowy
Obrazek

2b) - Bastet - piękna, uratowana kicia.
Obrazek

2c) - Orfik z cudnymi zabaweczkami Tulinkowymi :1luvu:
Obrazek

2d) - Bastet wielkości okularów
Obrazek

2e) Kluska - sama słodycz
Obrazek

2f) Greps: "No i co tam słychać, ziomuś?"
Obrazek

2g) Heca i Draka - małe, kocie niedźwiadki
Obrazek

2h) Orfik - Nie ma to jak pedicure...
Obrazek

2i) Kluska - Kocia królewna
Obrazek

3 - Magnesy prostokątne (obojętnie, czy poziomo, czy pionowo) KLIK na zdjęcie - aby powiększyć.

3a) Psociś - "Całuj łapcię!"
Obrazek

3b) Orfik - śpiący maluszek
Obrazek

3c) Bastet - Czy te kwiatki są większe od kotka?
Obrazek

3d) Orfik - Najcudowniejszy sen jest na Tulisiowym kocyku
Obrazek

3e) Kluska - Czysta słodycz
Obrazek

3f) Figiel - "Ojej! A kto to na mnie patrzy?"
Obrazek

3g) Orfik - Słodki śpiący maluszek
Obrazek

3h) Orfik - Zamyślony koci aniołeczek
Obrazek

3i) Kluska - Słodka drzemka
Obrazek

3j) Orfik - Mały berbeć na Mamie Owcy
Obrazek

4. Torba bawełniana z nadrukiem Bastusi śpiącej na Tulinkowym kocyku :1luvu: W rzeczywistości druk wydaje się nieco mniej wyraźny z bliska.
Cena - 35 zł. W tym jest 5 zł cegiełki na mleczko.
Do tego dochodzi wysyłka torby - 5 zł

Obrazek

Bazarek trwa do niedzieli - 11.10, do godziny 18:00 :)
Wysyłka fantów pod koniec następnego tygodnia, ponieważ muszą się zrobić :)
Zapraszam serdecznie! :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto paź 06, 2020 8:13 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

Kasia,
poproszę nr konta na pw. może uda mi sie podesłać parę złotówek :)
Ale nie kupuję nic.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto paź 06, 2020 10:42 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

MonikaMroz pisze:Kasia,
poproszę nr konta na pw. może uda mi sie podesłać parę złotówek :)
Ale nie kupuję nic.

Bardzo dziękuję! Wysłałam PW :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto paź 06, 2020 19:15 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

O matulu jakie ładne te magnesy :1luvu:
Tylko ja się zapytowywuję, czemu taki krótki termin tego bazarku? Też proszę o nr konta, liczy się teraz kazda zlotówka na mleczko, ale chętnie przytulilabym jakieś magnesy trochę później :)

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Wto paź 06, 2020 21:56 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

SabaS pisze:O matulu jakie ładne te magnesy :1luvu:
Tylko ja się zapytowywuję, czemu taki krótki termin tego bazarku? Też proszę o nr konta, liczy się teraz kazda zlotówka na mleczko, ale chętnie przytulilabym jakieś magnesy trochę później :)

Dzięki SaboS :1luvu: Zaraz napiszę pw. Tak naprawdę to magnesiki mogą być i potem też do kupienia. Mogę wydłużyć bazarek :) Wystarczy, że potem napiszesz do mnie :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Śro paź 07, 2020 15:59 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

Na pewno zajrzę :1luvu: bazarek pod obserwacją :) tymczAsem polecial już przelew. Zdrówka dla maluchów tych najmniejszych i tych starszych.

SabaS

 
Posty: 4514
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie paź 11, 2020 22:19 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

Zagapilam się, ale jeżeli można, to poproszę magnesik 3h.

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pon paź 12, 2020 10:12 Re: Magnesy, kubek, torba z MINI-Kocimi-Maluchami! Na mleko

Ok, Kochana. Jasne! :201461 :1luvu:

I tym samym na razie bazarek zamknięty :)
Gdyby ktoś coś jeszcze chciał jednakowoż, to poproszę o pw. :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 133 gości