Wspomaganie na utrzymanie Lucjusza:D

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon paź 05, 2020 17:36 Wspomaganie na utrzymanie Lucjusza:D

Mamy takiego cudnego maluszka Obrazek od bezdomnej kotki, jedną z tych którą dokarmiamy. Urzędnicy się na nas wypieli, twierdząc, ze owszem bezdomną kotkę wysterylizują na koszt państwa, ale skoro temu małemu szukamy domu, to niech sobie nowi opiekunowie dbają :? Śmierdzielek ma tymczasowy domek na naszym balkonie - normalnie dom z ogródkiem ! :lol: Cudnie plewi w skrzynkach i już ciekawość mnie zżera, co z tego do wiosny nam zostanie :wink: Po zakraplaniu oczu teraz trzeba jeszcze poddać surowemu oglądowi weterynarki jego uszy, potem szczepienia i .. chyba wyjdzie, że będę musiała kastrację na swoje konto zapisać. Także tego...pierwszy raz trzeba ruszyć z wyprzedażą domową na koty z własnego podwórka :201461

Z A P R A S Z A M :flowerkitty:

1.Cafe Mimi Balsam do ciała głęboko nawilżający 100ml CENA: 5zł :arrow: czarno-czarni :201461

2.Perfumy:
Chloe próbka 1,2ml - 3zł :arrow: czarno-czarni :201461
Katy Perry's INDI edp 30ml. Zapach kwiatowo-piżmowy, osiada blisko skóry, sensualnie jak balsam - 25zł :arrow: kfiatek 1983 :partygirl:

3.Esperanza PowerBank. Nówka, sprawdzona. CENA: 22zł :arrow: czarno-czarni :201461


4.Książki: reszta tutaj :arrow: viewtopic.php?f=27&t=173310

W białej ciszy [krym.niemiecki]383s., okładka miękka, stan bdb, cena: 10zł :arrow: kocka :20148
Cmentarzysko [kryminał] 460s;, okładka miękka, stan idealny, cena:14zł :arrow: kocianowa :flowerkitty:
Infoszok [sci-fi] 476s., okładka usztywniana, stan bdb, cena:17zł
Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal.
Epoka myślących maszyn zakończyła się rzezią miliardów ludzi, zwaną „rewolucją autonomiczną”. Późniejsze lata kryzysu i niewyobrażalna nędza zabiły kolejne rzesze ludzkości.
Nastały nowe czasy. Bio-logika zrodziła nową cywilizację. Różnice między światem wirtualnym i rzeczywistym niemal całkowicie się zatarły. Najskuteczniejszą bronią są prezentacje produktów i hasła reklamowe. Najpopularniejszym biznesem - pisanie oprogramowania dla ludzkiej fizjologii. Ciało, umysł i soft stały się jednością.

Kamerzysta [thriller psychologiczny] 430s., okładka ze skrzydełkami, stan idealny, cena: 10zł :arrow: kocianowa :flowerkitty:
Ślepy archeolog 396s., okładka se skrzydełkami, stan bdb, cena: 10zł
Tom Mara jest błyskotliwym, pewnym siebie i odnoszącym spore sukcesy archeologiem, szefem wykopalisk na Krecie. I od lat jest niewidomy. Stracił wzrok jako osiemnastolatek podczas trzęsienia ziemi. Ma jednak doskonały słuch, węch i niezwykle wrażliwy dotyk. Wykształcił pamięć niemal absolutną – pamięta dokładnie każdy kamień, a na podstawie zapachu powietrza i kąta padania promieni słonecznych na twarz jest w stanie podać dokładną lokalizację.
I uważa, że ma rzeczywistość pod kontrolą.Aż na terenie wykopalisk ktoś znajduje ciała polskich turystów. Chwilę później ginie pies asystentki, a Tom zaczyna dostawać esemesy z zagadkami – jeśli ich nie odgadnie, asystentka także zginie. Mara podejmuje niebezpieczną grę. Wie, że przeciwnik nie cofnie się przed niczym.
Gdy rzeczywistość zaczyna płatać figle, Tom gubi się w domysłach. Ktoś chce go wrobić w kradzieże? Postradał rozum i wszystko mu się wydaje? A może to część misternego planu, w którym stawką jest jego życie?

Kamuflaż 384s., okładka miękka, stan +db, cena: 8zł
Piętnastotysięczne miasteczko w stanie Iowa. Ciche, spokojne, w którym nic się nie dzieje aż do dnia 7 marca 2010 roku, kiedy tuż sprzed domu Hellen i Williama Barkinsów znika w dziwnych okolicznościach bawiący się w piaskownicy ich sześcioletni synek, Patrick. Szeryf początkowo sądzi, że chłopczyk po prostu gdzieś się schował. Życzliwi mieszkańcy wraz z miejscową policją przeszukują każdy możliwy zakątek miasta. Bez rezultatu.
Ja.Dobra.Zła [thriller psychologiczny] 421s., okładka miękka, stan idealny, cena: 15zł :arrow: kocianowa :flowerkitty:
Kilka dni z życia Alice [obyczajowa] 415s., okładka miękka, stan -bdb, cena: 14zł
A gdyby ktoś wymazał z twojej pamięci dziesięć najważniejszych lat życia?
Alice Love, radosna i żywiołowa dwudziestodziewięciolatka, ma wszystko, o czym zawsze marzyła – własny dom, kochającego męża Nicka i dziecko w drodze. Wszystko zmienia się, gdy odzyskuje przytomność po wypadku na siłowni. Dowiaduje się, że ma 39 lat, jest matką trójki dzieci i właśnie rozwodzi się z Nickiem. Jest zdezorientowana i przerażona – nie potrafi sobie przypomnieć ostatnich dziesięciu lat swojego życia. Co więcej, Alice nie lubi nowej siebie – płytkiej materialistki.

Ulica Tysiąca Kwiatów 463s., okładka ze skrzydełkami, stan +db (zagięcie na grzbiecie), cena: 10zł :arrow: tinga7 :kotek:
Saga rodzinna z życia w Japonii, obejmująca ponad trzydzieści lat. Subtelna opowieść o dwóch braciach przyszłym sportowcu i twórcy masek teatralnych wychowujących się w przedwojennym Tokio. W innej dzielnicy mieszkają dwie siostry, Haru i Aki. Tragedia Pearl Harbour i zniszczenie kraju przez straszne bomby krzyżują i zmieniają ich losy, doprowadzone do lat 1960. Pełna szczegółów z japońskiej tradycji i codzienności, rzecz o wojnie, pokoju, pracy i miłości. Refleksyjny ton, antywojenny wydźwięk.
Kwiat, który nie rozkwitnie [powieść chińska/autobiograficzna] 479s., okładka usztywniana, stan idealny, cena: 15zł
Dramatyczne, wstrząsające i poruszające do głębi wspomnienia chińskiej artystki, która dorastała w czasach Rewolucji Kulturalnej. Opowieść o utracie ojczyzny i niechcianej emigracji do Stanów Zjednoczonych, bez grosza w kieszeni i znajomości języka. Pełna wzlotów i upadków samotna podróż w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi, o której Anchee Min opowiada w sposób niezwykle przejmujący. Samodzielna nauka języka angielskiego, praca ponad siły, spanie w nieogrzewanych pomieszczeniach, ból związany z gwałtem, życie na skraju nędzy oraz nieudane małżeństwo zakończone rozwodem składają się na gorzką lekcję życia, która wstrząśnie niejednym czytelnikiem. Historia Anchee Min to jednak nie tylko cierpienie. To także opowieść o wytrwałości i wierze w lepsze jutro. Znalezienie miłości, narodziny córki i kariera pisarska to dowód na to, że zawsze warto mieć nadzieję.
Szklane gejsze [powieść amerykańska] 454s., okładka miękka, stan idealny, cena: 10zł
Stephanie przyjeżdża do Tokio znęcona opowieściami przyjaciółek o łatwości zarabiania tam pieniędzy. Oferta pracy w charakterze hostessy w tokijskim barze wydaje się bajeczna. Darmowy alkohol, doskonałe zarobki i towarzystwo dwóch koleżanek z czasów szkolnych. Wystarczy umiejętnie zabawiać biznesmenów, a będzie się obsypywaną kosztownościami.
Niestety, Tokio jest obojętne na starania Steph, która gubi się w niuansach azjatyckiego świata płatnej miłości. A jej koleżanki okazują się nie być tymi młodymi dziewczętami, które tak dobrze znała kilka lat temu.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

5.Kolczyki z naturalnym koralem, z naturalnymi pęknięciami, na srebrnych biglach próba nr 925 (czy środkowa część jest srebrna, za to głowy nie daję, ale nie były po taniości) CENA: 15zł :arrow: czarno-czarni :201461

6.SUKIENKA dzianinowa, długa z wywijanym a'la golfem do ściągania troczkiem; kol. ciemny fiolet, rozm.M, w bdb stanie, CENA: 10zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek

7.Sweter długi, ciepły, wełniany z dużym dekoltem (wymagane coś pod spód). Stan idealny, raz włożony,ale mnie w czymś takim jest za ciepło. Rozmiar M/L CENA:10zł
ObrazekObrazek

8.Długi,cieplutki, mily w dotyku sweter z kapturem, zapięcie jedynie na dużą agrafkę. Kolor: granat z białym wzorem. Rozmiar M Stan idealny CENA: 15zł :arrow: czarno-czarni :201461

9.Kurtka wiosenno/jesienna, kolor gołębi błękit. Rozmiar M/L ; szer. na wysokości pach 53cm, dł.73cm.(dł.samego rękawa 61cm).Stan -bdb, CENA: 15zł
ObrazekObrazek

10.PŁASZCZ zimowy. Kolor:grafitowy. Rozmiar z metki 36, ja go nosiłam mając rozm.38. Wymiary: dł.95cm, szer. pod pachami:43cm. Włochaty kołnierz odpinany. W bdb stanie. CENA:50zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek
kolor rzeczywisty na ostatnim zdjęciu

11.SWETER z golfem, kol.:morski. Skład: 70%akrylu,30%wełny. Rozmiar S-L; dł. 54cm. Ściągacz w bdb stanie, zresztą tak jak całość. Wzór tylko z przodu, z tyłu gładki. CENA: 9zł
ObrazekObrazek

12.SWETEREK kol.:jasny beż, z ozdobami na ramionach (łatwo wypruć), delikatny, cienki i bardzo przyjemny w dotyku. Rozmiar na metce głosił L/XL, ale to raczej M choć łatwo poddaje się, przy czym niczego nie ukrywa :P dlatego założony raz. Wym.: szer. pod pachami 44cm, dł.59cm. CENA: 9zł
ObrazekObrazekObrazek

13.SUKIENKA,kol.:koniakowy, materiał przyjemnie miękki (bawełna/elastan), poddający się. Wym.:pod pachami 44-48cm.,dł.98cm. Idealnie na jesień/wiosnę pod żakiet, a nawet zimą z cienką bluzką. Z tyłu długi zamek, wokół dekoltu oraz pośrodku sukni czarne obramowanie ze skóry (nie farbuje na materiał). W stanie idealnym. Cena: 19zł :arrow: kocka :20148

14.TOREBKA Posiada: 2 oddzielne, zamykane na zamek, przegrody + kieszonka zewnętrzna z tyłu + kieszonka od góry + kieszonka wewnętrzna na zamek oraz 2 otwarte np. na telefon + pasek na ramię. Praktycznie nówka. Dostałam w prezencie i zaliczyłam z nią 2 wyjścia. Cena: 80zł
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio edytowano Wto lis 17, 2020 1:23 przez Atta, łącznie edytowano 16 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 05, 2020 17:38 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

A jeszcze takie cudo dla futerka, gdyby ktoś chciał wiedzieć w którym miejscu jest jego kot :mrgreen:
Obrazek 3zł sztuka


Z A P R A S Z A M :flowerkitty:


kfiatek 1983 - 25zł :arrow: wysyłka: 7 października

czarno-czarni - 60zł :arrow: wysyłka: 8 października

kocka - 29zł :arrow: wysyłka: 9 października

tinga7 - 10zł :arrow: wysyłka: 29 października

kocianowa - 24zł + 15zł :arrow: wysyłka: 24 listopada
Ostatnio edytowano Wto lis 17, 2020 1:21 przez Atta, łącznie edytowano 10 razy

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 05, 2020 18:21 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

Dzięki kfiatek 1983 za konspiracyjne zakupy :201494 I się sprawa wydała :lol: Mam nadzieję,że zapach się spodoba :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 05, 2020 18:37 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

No i się spóźniłam po Indi :( Było kupować, a nie czytać opinie :wink:
Napisz mi tylko, bo przeczytałam gdzieś, czy to jest zapach z pogranicza unisexu? Czyli nie typowe babskie kwiatki, ale coś drzewnego lub przyprawowego jak w męskich?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 05, 2020 20:05 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

Koki-99 pisze:No i się spóźniłam po Indi :( Było kupować, a nie czytać opinie :wink:
Napisz mi tylko, bo przeczytałam gdzieś, czy to jest zapach z pogranicza unisexu? Czyli nie typowe babskie kwiatki, ale coś drzewnego lub przyprawowego jak w męskich?

Jeśli o mój zmysł węchu chodzi oraz skojarzenia to do unisexu mu daleko :wink: Nie wiem czy jakiś mężczyzna chciałby pachnieć taką piżmową pudrowością :lol: Dla mnie za lekkie, nawet w gatunku tych blisko skórnych, sensualnych, pudrowych. Raz użyłam na sobie i kwalifikują się one do grupy tych, które bardzo szybko by mi się znudziły. Jak dla mnie nie ma w nich, ani wyraźnych nut kwiatowych, ani drzewnych. Do tego dla mojego nosa stały się mało wyczuwalne po 3-4 godz. Dla mnie zapachy pudrowe muszą mieć moc, bo inaczej nie zrobią dużego wrażenia :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 05, 2020 20:07 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

Ok, dzięki za opinię :ok:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto paź 06, 2020 22:39 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

Zapraszam :201420

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 07, 2020 15:56 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

ja z pytaniem o nr 5 - pęknięcia są na koralu, czy na biglach?
ciężkie są?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro paź 07, 2020 16:02 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

zaznaczę
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 07, 2020 16:27 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

czarno-czarni pisze:ja z pytaniem o nr 5 - pęknięcia są na koralu, czy na biglach?
ciężkie są?

Żle zapisałam :201427 Pęknięcia, dziurki - starałam się uchwycić na zdjęciach - są oczywiście na koralu ! I tak, czuje się, że mamy je w uszach :) Kamyk jest spory o średnicy ok 2cm x 1,5cm

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 07, 2020 16:28 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

ASK@ pisze:zaznaczę

:wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 07, 2020 16:34 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

1
2 - próbka
3
5
8
proszę i paczkomat się da?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro paź 07, 2020 19:18 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

Znalazłam zdjęcia i jeszcze dodałam ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 07, 2020 20:50 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

a czemu takie imie dla kocika?? czym zawinił??
poprosze ksiazke niemiecki kryminal i koniakowa sukienke ? a ten material to taki meszek jakby?

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 07, 2020 21:09 Re: Wspomaganie na utrzymanie Śmierdzielka:D

kocka pisze:a czemu takie imie dla kocika?? czym zawinił??
poprosze ksiazke niemiecki kryminal i koniakowa sukienke ? a ten material to taki meszek jakby?

Tzn. W białej ciszy? Tak ,materiał przyjemny, miękki, jakby plusz, ale nic grubego, jednak pamiętam,że ciepło w niej było. Własnie niby meszek, to też dobre określenie :)
Bawełny ma aż 97% Jest z Cotton Clubu. Jeśli się tylko zmieścisz, to naprawdę warto.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości