Dla kota, dla psa, dla niej i dla niego. Dzisiaj koniec.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro paź 28, 2020 14:16 Re: Dla kota, dla psa, dla niej i dla niego. Dzisiaj koniec.

MaryLux pisze:Moja już w użyciu

Dziękuję :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lis 06, 2020 7:42 Re: Dla kota, dla psa, dla niej i dla niego. Dzisiaj koniec.

paczkę odebrałam już dawno, ale u mnie zwykle tak jest, że otwieram po jakimś czasie, jak miejsca w szafach się zwolnią. Zwolniły się i Aniu, dziękuję za dodatek :)
wszystko dotarło całe.

Złożyliśmy domek Josery i przetrwał w tym stanie jakies 4 sekundy ;) 2 koty wpakowały się do środka, jeden postanowił wskoczyć na ten cudny spadzisty daszek i była jedna wielka kotłowanina ;) musze wymyśleć jak bardziej na stałe to zestawić!
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie lis 15, 2020 18:38 Re: Dla kota, dla psa, dla niej i dla niego. Dzisiaj koniec.

maczkowa pisze:paczkę odebrałam już dawno, ale u mnie zwykle tak jest, że otwieram po jakimś czasie, jak miejsca w szafach się zwolnią. Zwolniły się i Aniu, dziękuję za dodatek :)
wszystko dotarło całe.

Złożyliśmy domek Josery i przetrwał w tym stanie jakies 4 sekundy ;) 2 koty wpakowały się do środka, jeden postanowił wskoczyć na ten cudny spadzisty daszek i była jedna wielka kotłowanina ;) musze wymyśleć jak bardziej na stałe to zestawić!

To się cieszę, że dotarło w całości wszystko.
Domek u mnie też ma wzięcie, tylko zaraz sieczkarnię z niego robią. :twisted: :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości