Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon wrz 21, 2020 9:04 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

zdecydowałam się na nr 1
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 21, 2020 9:20 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

mir.ka pisze:zdecydowałam się na nr 1


Dziękuję ślicznie :1luvu: :201494 To jeszcze nie do końca dobrze znana niszowa japońska marka.Jednak Ci co zdecydowali się na zakup- wydają bardzo dobre opinie.Jeśli chodzi o trwałość zapachu to też na wysokim poziomie i co najważniejsze ewoluuje.Mam nadzieję ze będziesz zadowolona z tego zakupu. :wink: :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon wrz 21, 2020 10:24 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:6 mus poproszę.


Chcesz jeden mus rozumiem?Pytam bo te co miałam na Bazarku są wyprzedane ale mam jeszcze jeden na czarną godzinę co nie wystawiłam.

Mam totalnie przejściowo okropny kryzys.To minie ale muszę przetrwać kilka dni.Za duzo wydatków miałam w tym miesiącu a nie szło tego ominąć.Drzewo też musiałam juz kupić żeby schło i mozna było przygotować rozpałkę.A niebawem czeka mnie jeszcze zakup węgla wiec to juz wogóle wydatek masakryczny.

Miała być ryba jak co roku w sezonie a jedziemy bez przerwy na kościach i podudziach- które sa sporo droższe no i wiadomo jakieś efekty tego muszą przyjść.Robie co mogę dwoję się i troję żeby jakoś ogarnąć całość ale czasem bywa to bardzo trudne przy takim kocim bagażu.

Z zapachów raczej nie mam co Ci tutaj zaproponować już- w sumie dzięki Dziewczynom- czekam jeszcze na decyzję mir.ka ale mam chyba jeden zapach.Poszukać?

Iza nie zauważyłam że już sprzedane, tak zachwalalysmy :mrgreen: cieszę się że poszły. Jeżeli ten na czarną godzinę ci nie jest potrzebny to chętnie, mogę też poczekać na inne zapachy wiesz co lubię bo mamy ten sam gust. Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 21, 2020 15:58 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

iza71koty pisze:
marzena81 pisze:Chciałabym jakiś zapach na prezent na święta i tak krążę :ryk: po kilka złotych się składamy z siostrą i kupujemy wspólnie... No i wczoraj akurat sprzedałam biżuterie na olx to mogę zaszaleć :mrgreen: Jeszcze zapytam... :1luvu: Ellie Saab jak pachnie?



Szyprowo-kwiatowy.Zapach jest mocny intensywny.Czuć że to perfumy bardzo luksusowe.Niektórzy zgadzają sie z określeniem Royal - że sa to perfumy królewskie.Na pewno mocno wyczuwalna róża ale skład jest bogaty - wiec nie tylko ona wiedzie tam prym.Buteleczka tej pojemności - choć u z nas z minimalnym ubytkiem- :oops: to 180 zł wiec myślę że chyba warto u nas kupić. :roll: :ok:


Bardzo dziękuję za śliczny i wyczerpujący opis. Schowam royala na prezent dla mamy, myślę, że jej przypadnie do gustu :1luvu: Koleżanka też dostanie, tylko ja nic nie mam :ryk:
Będę zaglądać na pewno, jak coś odłożę z dodatkowych nadgodzin do skarpety to i sobie bym coś kupiła przy okazji tylko nie wiem kiedy ta okazja nastąpi :mrgreen: ściskam serdecznie i bardzo mocno :1luvu: :piwa:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Pon wrz 21, 2020 17:23 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Myślę że Mama :D powinna być zadowolona. :ok: To poważny zapach- że tak ujmę.Mogę Ci coś wyszukać w Twoim typie - jak określisz co lubisz. :D Szybko to nie nastąpi - bo następny Bazarek musi już sporo poczekać - ale chciałabym się ogarnąć pod koniec listopada - żeby na Mikołaja czy święta zdążyć.Chwilowo nie mogę inwestować - ale mogę się potem na spokojnie rozejrzeć- za czymś w dobrej okazyjnej cenie. :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon wrz 21, 2020 19:08 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

To ja jeszcze 2.AZZARO poproszę :smokin:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto wrz 22, 2020 9:43 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

LimLim pisze:To ja jeszcze 2.AZZARO poproszę :smokin:


Wow. :D Dziękujemy Ci pięknie. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto wrz 22, 2020 12:54 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Spózniłam się na 1 <3
IKE
Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

boni

 
Posty: 15558
Od: Nie wrz 24, 2006 21:02
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post » Wto wrz 22, 2020 21:51 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:6 mus poproszę.


Chcesz jeden mus rozumiem?Pytam bo te co miałam na Bazarku są wyprzedane ale mam jeszcze jeden na czarną godzinę co nie wystawiłam.

Mam totalnie przejściowo okropny kryzys.To minie ale muszę przetrwać kilka dni.Za duzo wydatków miałam w tym miesiącu a nie szło tego ominąć.Drzewo też musiałam juz kupić żeby schło i mozna było przygotować rozpałkę.A niebawem czeka mnie jeszcze zakup węgla wiec to juz wogóle wydatek masakryczny.

Miała być ryba jak co roku w sezonie a jedziemy bez przerwy na kościach i podudziach- które sa sporo droższe no i wiadomo jakieś efekty tego muszą przyjść.Robie co mogę dwoję się i troję żeby jakoś ogarnąć całość ale czasem bywa to bardzo trudne przy takim kocim bagażu.

Z zapachów raczej nie mam co Ci tutaj zaproponować już- w sumie dzięki Dziewczynom- czekam jeszcze na decyzję mir.ka ale mam chyba jeden zapach.Poszukać?

Iza nie zauważyłam że już sprzedane, tak zachwalalysmy :mrgreen: cieszę się że poszły. Jeżeli ten na czarną godzinę ci nie jest potrzebny to chętnie, mogę też poczekać na inne zapachy wiesz co lubię bo mamy ten sam gust. Pozdrawiam



A jak odbierasz klasyczne Opium YSL?

Mi się coś chyba ostatnio pochrzaniło z węchem.Usilnie dążę do zapachów retro- vintage.Tam gdzie jak najwieksze bogactwo składników.Kiedyś takich zapachów nie znosiłam.Były dla mnie migrogenne.Ale jak czytam trochę kobiet tak ma z wiekiem. :mrgreen:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto wrz 22, 2020 21:53 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

boni pisze:Spózniłam się na 1 <3



A i owszem. :lol: Ale jeszcze będzie.Nie ten sam może konkretnie - ale marka bardzo do mnie przemawia.Zbieraj siły na listopad :D :ok: Znasz któryś z serii?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro wrz 23, 2020 9:56 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Marki niszowe sa dla mnie jak zaklęcie <3
IKE
Świat jest taki, jaki myślisz, że jest.

boni

 
Posty: 15558
Od: Nie wrz 24, 2006 21:02
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post » Śro wrz 23, 2020 20:43 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Jaką szerokość ma pasek?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon wrz 28, 2020 11:00 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Koki-99 pisze:Jaką szerokość ma pasek?


2,4cm szerokości.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon wrz 28, 2020 11:34 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Poproszę. I przypomniałam sobie, że Ci dyszkę wiszę :oops: , więc wszystko razem zapłacę.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon wrz 28, 2020 12:27 Re: Może tym razem pójdzie nam lepiej.......

Koki-99 pisze:Poproszę. I przypomniałam sobie, że Ci dyszkę wiszę :oops: , więc wszystko razem zapłacę.



O jej dziękujemy pięknie. :1luvu: :D On jest super jakości.Porządny, grubszy ale mięciutki dobrze się układa. :ok: My tam dzisiaj robimy nowy Bazarek- pisze na wypadek jakbyś zechciała zajrzeć. :oops: :roll: Bo jaka jest sytuacja finansowa- to można doczytać na moim wątku. :(
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości