Duuuuuużo książek w trakcie robienia

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 31, 2020 11:47 Duuuuuużo książek w trakcie robienia

DOKŁADKA NA KOŃCU
Cennik wg Poczty Polskiej lub kurier dpd. Dokładka książek na bieżąco.
Stan idealny lub bardzo dobry, sporadycznie dobry. Pieniążki przeznaczam na karmienie pyszczków podwórkowych.
Razem ok. 9 kotków :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

4. Marek Krajewski "Rzeki Hadesu" 5zł
Sprzedane vega29 :1luvu:

5. Witold Gombrowicz "Kronos"
Sprzedane bea3 :1luvu:

8. Cecelia Ahern "PS Kocham Cię" 5zł
Film też nakręcono.
Główną bohaterką jest mieszkająca w Irlandii Holly Kennedy. Holly jest szczęśliwą żoną Gerry'ego. Nie wyobraża sobie swojego życia inaczej, niż wygląda ono w tej chwili. Niestety los nie zważa na nasze pragnienia i nadzieje. Okazuje się, że Gerry jest ciężko chory, i po jakimś czasie umiera. Holly długo nie może pogodzić się z jego utratą, dopóki Gerry nie zaczyna się z nią kontaktować. Mąż wiedząc, że wkrótce odejdzie, przygotował dla kobiety serię listów, które będą do niej przychodzić po jego śmierci, by pomóc jej wyzwolić się z otępienia i bólu, i nauczyć ją na nowo cieszyć się życiem. Im więcej listów dostaje Holly, im więcej zadań powierzonych przez Gerry'ego wykonuje, tym bardziej wraca do świata. Znów otwiera się na życie, świat, marzenia, przyjaźń, a może nawet na miłość.
Obrazek Obrazek

9. Aleksandar Tesic "Zakon smoka tom 1" 2zł
Nastały czasy Przepowiedni Ognia. Zakon Smoka rzuca wyzwanie hordom Hadesu.
W przeddzień wielkiej bitwy na Kosowym Polu Zakon Smoka staje w obliczu starodawnej przepowiedni. Głosi ona, że wśród jego członków znajduje się wybraniec, który na zawsze powstrzyma ataki potworów z Hadesu. Podczas gdy rycerze przygotowują się do ostatecznej bitwy, siły podziemnego królestwa robią wszystko, by unicestwić Wojownika Przepowiedni. Najbardziej zasłużeni rycerze Zakonu Smoka otrzymują miano Kosingas. Ich siłą jest wiedza, niedostępna zwykłym śmiertelnikom, żyjącym w strachu przed wysłannikami ciemności. Tytuł Kosingas należy się wyłącznie tym, którzy w obronie ludzkości niestrudzenie walczą przeciwko siłom Hadesu, a jednocześnie odkrywają dawno zapomnianą prawdę o istnieniu dwóch światów i cienkiej granicy, która je rozdziela.
ObrazekObrazek

10.Dzienniki Cwaniczka, 1 szt za 5zł
Sprzedane vega29 :1luvu:

11. Dorothea Benton Frank "Wołam Cię, wróc" 2zł
Miriam Swanson jest rozwódką. Mieszka na Manhattanie, udziela się w organizacjach charytatywnych dla znudzonych żon bogatych mężów i przy każdej okazji pisuje liściki z podziękowaniami. Choć od rozwodu minęło sporo czasu, wciąż z goryczą myśli o Charlesie, który rzucił ją dla młodszej kobiety, i synach, bo w chwili próby nie stanęli na wysokości zadania. Jedyną jej pociechą jest lokator i przyjaciel – Kevin, oraz papuga Harry. Gdy Nowy Jork za bardzo daje jej się we znaki, szuka spokoju na Wyspie Sullivana. Tam wciąż żyją wspomnienia sielskiego dzieciństwa, tam mieszka matka – ekstrawagancka hipiska. Tam wreszcie jest Harrison, dzięki któremu znika Miriam, a pojawia się Mellie...
Obrazek Obrazek

12. Penny Jordan "Tylko mnie kochaj" 2zł
Doskonały plan
Piękna Amerykanka Bobbie przyjeżdża do Anglii tylko po to, żeby skompromitować znaną i szanowaną prawniczą rodzinę Crightonów. W przeszłości bardzo skrzywdzili jej matkę. Pora, by kompromitująca tajemnica sprzed lat wreszcie ujrzała światło dzienne.
Doskonały partner
Saul Crighton jest ucieleśnieniem kobiecych marzeń – pełen osobistego uroku, zaradny, oddany dzieciom. Do tego samotny. W powszechnej opinii człowiek godny podziwu. Tullah, która z reguły nie ufa mężczyznom, ma na jego temat inne zdanie. Kiedy zostaje współpracownicą Saula w kancelarii prawniczej, stara się dostrzegać tylko jego wady. Do czasu aż będzie zdana na jego pomoc…
ObrazekObrazek

13. Michal Viewegh "Wycieczkowicze" 5zł
Młoda pilotka biura podróży, kilka par małżeńskich, dwie studentki, dwaj homoseksualiści, poseł z rodziną, pisarz i co najmniej czterech krytyków literackich to bohaterowie powieści jednego z najpopularniejszych współczesnych pisarzy czeskich.
To najobszerniejsze z dotychczasowych dzieł autora jest zręcznie napisaną 'melancholijną groteską', tym razem o ludziach występujących w roli turystów, których całkiem nie turystyczne historie życiowe w rozmaity sposób przeplatają się tragikomicznie podczas tygodniowego pobytu gdzieś na włoskim wybrzeżu Adriatyku.
Obrazek Obrazek

14. Marjaleena Lembcke "Cień motyla" 2zł
Zamiast przygotowywać się do matury, 18-letnia Katja znika ze szkoły i z domu. W szkole trzęsie się od domysłów: zaszła w ciążę i uciekła? Bierze prochy i zaszyła się w jakiejś melinie? Przecież widziano Katję w towarzystwie niewiele starszego od niej narkomana. Okazuje się jednak, że problemem Katji nie są narkotyki, lecz chłopak i... anoreksja. Głód uczuciowy przerodził się u niej w chęć bycia „lżejszą niż motyl". Katja prawie nie je i dopiero wówczas czuje się dobrze. Po powrocie do domu staje się jasne, że o zdawaniu matury nie może być mowy, a ona sama, skrajnie wycieńczona, zgadza się poddać leczeniu w zamkniętej klinice specjalistycznej. Terapia jest trudna i drastyczna. Jaki będzie finał leczenia, znajomości z Michaelem, układów w domu rodzinnym?
Obrazek Obrazek


15. Jennifer Weiner "Małe trzęsienia ziemi" 2zł
Sprzedane klaudiafj :1luvu:

16. Caroyln G.Hart "Morderstwo na zamówienie", "Czarny scenariusz", "Morderczy miesiąc miodowy" 3 szt
Sprzedane Nul :1luvu:

17. Sally Beauman "Krajobraz miłości" 5zł
W budynku starego klasztoru mieszkają z matką i dzieckiem trzy siostry.
Julia jest rodzinną pięknością, Fin - intelektualistką, najmłodsza - Maisie - ma problemy z porozumiewaniem się z ludźmi. Z nastolatkami przyjaźni się młody Cygan imieniem Daniel. Latem 1967 roku siostry przeżywają coś niezwykłego, co na zawsze zmieni ich życie...
Obrazek Obrazek

18. Mario Vargas Llosa "Ciotka Julia i skryba"
Sprzedane uga :1luvu:

19. Joanna Krupa "Psie sprawki" 2zł (nikt naprawdę nie da za dzieło Dżoany nawet 2 złociszy? :mrgreen: )
Joanna Krupa nie potrafi przejść obojętnie wobec psiego nieszczęścia. A jest go wokół nas tak wiele! Każdy pensjonariusz schroniska dla zwierząt to inna dramatyczna historia.
W swojej książce Joanna opowiada takie historie i prosi: nie kupuj, adoptuj!
To nieprawda, że psiak ze schroniska nie jest glamour!
Spójrzcie na te mordki i sami zobaczcie! „Psie sprawki” to zbiór psich historii – do płaczu i śmiechu. A także przewodnik po dobrej psiej adopcji, odpowiadający na wszystkie najważniejsze pytania: gdzie szukać czworonożnego przyjaciela, jak się nim zaopiekować, jak go wychowywać, by jemu było dobrze z nami, a nam – z nim. A na początek test dla przyszłego właściciela: sprawdź, jaki temperament powinien mieć twój pupil!
ObrazekObrazek

20. Hazel Osmond "Kto się boi pana Wolfe'a?" 5zł
Ellie Somerset kocha swojego skupionego na karierze chłopaka Sama i pracę w agencji reklamowej. Niestety, Sam dniami i nocami przesiaduje w firmie, a szefowie ignorują błyskotliwe pomysły Ellie. Jej życie komplikuje się, gdy w agencji pojawia się nowy szef o nienagannym wyglądzie, chmurnym spojrzeniu i niebotycznych wymaganiach. Pan Wolfe każe Ellie zadbać o siebie i udowodnić, ile jest warta. Ku swojemu przerażeniu Ellie odkrywa, że zmysłowy i niebezpieczny Jack coraz bardziej ją pociąga. Na dodatek ten samotny wilk skrywa wiele tajemnic. Kto się boi pana Wolfe’a? Na pewno nie Ellie. Dopóki gorzko nie pożałuje swojej brawury.
Obrazek Obrazek

21. Emily Giffin "Pierwsza przychodzi miłość" 5zł
Josie i Meredith to siostry. Josie jest bezdzietną singielką, Meredith ma męża i córkę – ale żadna z nich nie jest szczęśliwa. Josie robi to, co chce, a Meredith to, co należy – ale żadna z nich nie ma tego, o czym marzy. Kiedyś miały brata. „Miały”, dlatego wszystko jest teraz takie pokręcone.
Wydaje Ci się, że znajdziesz szczęście, spełniając swoje marzenia?
A może będziesz szczęśliwa, jeśli naprawdę pokochasz?
Miłość nie zawsze przychodzi pierwsza, ale jest najważniejsza.
Obrazek Obrazek

22. Emily Giffin "Pewnego dnia" 5zł
Gdyby pewnego dnia Twój największy sekret wyszedł na jaw?
Gdyby pewnego dnia przeszłość wróciła i zmieniła wszystko?
Gdybyś pewnego dnia dostała szansę, by odbudować najważniejszą więź w swoim życiu?
Pewnego dnia w drzwiach Marianne staje osiemnastoletnia Kirby. Jedno spojrzenie wystarcza i Marianne wie, że odnalazła ją córka. Jej idealny świat rozpada się, a wspomnienia o młodzieńczej namiętności ożywają.
Czy Marianne i Kirby zbliżą się do siebie? Czy zrozumieją, czego chcą? Czy wreszcie odważą się pójść za głosem serca?
Nikt nie zrozumie Cię lepiej niż Emily Giffin!
Obrazek[img]https://upload.miau.pl/5/5f4cd1ac24cm.jpg[/im]

24. Marie Kondo "Magia sprzątania" (jest coś takiego jak magia sprzątania? :lol: )
Sprzedane Nul :1luvu:

28. Liza Marklund "Zamachowiec"
Sprzedane uga :1luvu:

30. Guillaumo Musso "Dziewczyna z Brooklynu"
Sprzedane uga :1luvu:

31. Harper Lee "Idź, postaw wartownika" 10zł
Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura piękna.
"Wyspą każdego człowieka, Jean Louise, jego wartownikiem jest sumienie.”
Maycomb, Alabama. Dwudziestosześcioletnia Jean Louise Finch, zwana Skautem, powraca z Nowego Jorku w rodzinne strony, do starzejącego się ojca. Na południu Stanów Zjednoczonych panuje zamęt polityczny; trwają spory wokół kwestii nadania Murzynom pełni praw obywatelskich. Powrót Jean Louise do domu staje się gorzko-słodkim doświadczeniem, gdy na jaw wychodzi bolesna prawda o jej krewnych, o mieszkańcach miasta, w którym dorastała, o ludziach najbliższych jej sercu. Wspomnienia z dzieciństwa wracają wysoką falą, lecz teraźniejszość Maycomb wystawia na ciężką próbę wszystkie prawdy i wartości, w które Skaut niezłomnie wierzyła. Szkicując zupełnie nowy portret bohaterów "Zabić drozda", powieść "Idź, postaw wartownika" jest zarazem znakomitym studium młodej kobiety wkraczającej w dorosłe życie w trudnych czasach - czasach bolesnych, ale i niezbędnych przemian, czasach rozliczenia z iluzjami przeszłości. To dziennik podróży, w której jedynym przewodnikiem jest sumienie człowieka.
Powieść "Idź, postaw wartownika" powstała w połowie lat pięćdziesiątych. Wydana dopiero dziś, pozwala nam lepiej zrozumieć i docenić talent Harper Lee. Jest niezapomnianym świadectwem mądrości, człowieczeństwa, pasji, humoru i precyzji pisarki; głęboko poruszającym dziełem sztuki, z jednej strony barwnie opisującym czasy wielkich przemian, a z drugiej uświadamiającym czytelnikowi to, jak przemożny wpływ wywarły one na świat współczesny. "Idź, postaw wartownika" nie tylko potwierdza ponadczasową wartość klasycznej powieści "Zabić drozda", ale też staje się jej nieodłącznym towarzyszem, nadając klasykowi amerykańskiej literatury nowe znaczenie, nowy kontekst i nową głębię.
[url=https://upload.miau.pl/show.php?u=5/5f4cd259c3]Obrazek
Obrazek

32. Carlos Ruiz Zafon "Marina"
Sprzedane Nul :1luvu:

36. Dan Brown "Zaginiony symbol" 5zł
Sprzedane MaryLux :1luvu:

37. Lilian Jackson Braun "Kot, który czytał wspak" tom 1,
Sprzedane MaryLux :1luvu:

40. Ken Bruen "Londyński bulwar" 5zł
Nakręcono film z Colinem Farrellem i Keirą Knightley.
Mitchell wychodzi na wolność. Po odsiedzeniu trzech lat więzienia za brutalne pobicie, którego nawet nie pamięta, postanawia porzucić gangsterskie życie. Znajduje uczciwą pracę w posiadłości należącej do byłej gwiazdy Lillian Palmer. Tu poznaje jej tajemniczego kamerdynera Jordana. Nie minie wiele czasu, nim ciemna przeszłość upomni się o Mitchella i zaczną ginąć ludzie. Jego siostrze grozi niebezpieczeństwo. Gangster będzie musiał podjąć zdecydowane kroki, by uniknąć kolejnego zabójstwa.
„Londyński bulwar” został przeniesiony na ekran. Reżyserem filmu jest William Monahan, zdobywca Oscara za scenariusz do filmu „Infiltracja” Martina Scorsese, a główne role grają Keira Knightley i Colin Farrell.
Ken Bruen jest finalistą prestiżowych konkursów i zwycięzcą wielu nagród literackich. Przez dwadzieścia pięć lat podróżował po świecie; pracował w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Obecnie mieszka w Irlandii.
ObrazekObrazek


41. Joshilyn Jackson "Tajemnica wierzby" 2zł
Sprzedane klaudiafj :1luvu:

NOWE: (bez zdjęć póki co, ale stan jest idealny lub bardzo doby)


43. K.Gryniewicz "Truskawki z szamponem" 2zł
Co kryje się pod lakierowaną okładką magazynu dla kobiet? Nieco mniej błyszcząca rzeczywistość. Autorka zna ją dobrze i uchyla rąbka tajemnicy. Jej satyra na środowisko to eksplozja ironicznego humoru. Rodzimy diabeł nie ubiera się u Prady, maluje się używanymi kosmetykami, a na bankietach jest skupiony niczym pilot myśliwca.
Dwudziestodziewięcioletnia Joanna, dotychczas pisująca do dziennika, rozpoczyna pracę w miesięczniku dla kobiet „Cud na Twarz”. Mimo że nie ma doświadczenia w tej branży, postanawia zmierzyć się z tym zadaniem i zostać świetną dziennikarką piszącą o urodzie. Tymczasem jej chłopak otrzymuje propozycję pracy w Londynie. Mimo to Joanna zostaje w kraju, by zrobić karierę. Krok po kroku obserwujemy jej wkraczanie w świat kobiecego piękna – sposób poznawania opisywanych kosmetyków, udział w konferencjach, redakcyjną atmosferę, kontakty z firmami kosmetycznymi, wizażystami, fotografami.
Autorka z ironicznym zacięciem zdradza kulisy pracy w redakcji pisma kobiecego i zaskakujące dla laika zasady wyboru tematów, pozyskiwania informacji i tego, czy warto naprawdę wierzyć kolorowym czasopismom.

44. J.Baird, E.Darcy "Zabierz mnie do Grecji" 2zł
Ciepłe morze, błękitne niebo, białe domki na malutkich wyspach. W Grecji tak łatwo się zakochać…
Jacqueline Baird - Wśród greckich wysp
Rion zaprasza byłą żonę na rejs luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym. Kilka lat wcześniej wzięli ślub w greckim kościółku i myśleli, że to związek na całe życie. Niestety, Rion miał powody, żeby podejrzewać Selinę o zdradę, i wystąpił o rozwód. Jednak nie przestał jej kochać. Liczy na to, że romantyczny rejs wśród greckich wysp znów ich do siebie zbliży.
Emma Darcy - Zachód słońca na Santorini
To miał być wymarzony urlop na Santorini. Lazurowa zatoka, biało-niebieskie domki na klifie, gorący piasek plaży… Christina nie spodziewała się, że spotka tutaj Ariego, właściciela greckich winnic. Przed kilku laty przeżyli piękny romans. Ona miała nadzieję na coś więcej, ale on nie chciał się wiązać. Teraz jest gotów zrobić wszystko, by Christina dała mu drugą szansę...

45. M.A.Oleksa "Ciemna strona miłości" 2zł
Małgorzata dzieli swój czas między pracę w kancelarii prawnej a dom, w którym czeka na nią mąż i nastoletnia córka, Sylwia. Jej życie jest zapędzone, czasami kolorowe, czasami szarobure. Nieoczekiwanie otrzymuje list, a wraz z nim w uporządkowane życie Małgorzaty wkrada się nieproszona tajemnica.
Agnieszka, silna dwudziestoparolatka, najboleśniejszy czas po utracie rodziców spędza u Małgorzaty. Co łączy te dwie kobiety? Dlaczego dziewczyna nie potrafi odkryć tajemnicy mimo przegadanych nocy i spędzonego razem czasu?
"Ciemna strona miłości" pachnie jesienną szarlotką i mieni się kolorami lata. Jest w niej spokój sielskiego Nałęczowa, szum wzburzonego Bałtyku i pośpiech pędzącego miasta. Jest mądrość starszego człowieka i szaleństwo młodości. I jest miłość, ta ulotna i niespełniona i ta, która jest silna i przetrwa wszystko.

46. Ch.Hollis, S.Morgan "Włoskie wakacje" 2zł
Urokliwe miasteczka, zielone wzgórza, smak czerwonego wina z włoskich winnic… Słoneczna Italia to kraj, w którym tak łatwo znaleźć miłość.
Uroki Toskanii - Christina Hollis
Piękna doktor archeologii, Josie Street, przyjeżdża do renesansowego zamku w Toskanii, by prowadzić badania naukowe. Chce się skupić na pracy, lecz przeszkadza jej w tym właściciel posiadłości, cieszący się sławą casanowy. Josie różni się od kobiet, które znał, więc stanowi dla niego prawdziwe wyzwanie…
Słoneczna Sycylia - Sarah Morgan
Dla Laurel Sycylia jest miejscem zarówno największego szczęścia, jak i głębokiego rozczarowania. A wszystko to za sprawą jednego człowieka – Cristiana Ferrary. Choć nadal jest jego żoną, nie widzieli się od dwóch lat. Teraz Laurel wraca na wyspę na ślub przyjaciółki. Przy okazji chce przyspieszyć własny rozwód. Cristiano jednak nie zamierza tak łatwo godzić się na jej plany…

47. D.Johnson "Romans" 2zł
Amy Hawkins, młoda menadżerka, która dorobiła się fortuny w branży komputerowej, wybiera się do Francji, by nabrać ogłady. Swój program samodoskonalenia rozpoczyna w modnym alpejskim kurorcie, pełnym arystokratów i amatorów narciarstwa. Lawina niespodziewanie pochłania dwoje gości z hotelu Amy. Kiedy Brytyjski wydawca i jego młoda amerykańska żona walczą o życie w szpitalu, zjeżdżają się dzieci poszkodowanego a w różnym wieku, ślubne i nieślubne. Rozpoczyna się klasyczna rywalizacja spadkobierców. Amy, która miała nadzieję na miłe wakacje, daje się wciągnąć w gąszcz rodzinnych sporów. Na jaw wychodzą różnice narodowe, odmienne zwyczaje i prawa.

48. C.Bushnell "4 blondynki" (autorka Seksu w wielkim mieście) 5zł
Cztery blondynki to historia czterech kobiet, które znalazły się na rozdrożu, stanęły w obliczu decyzji, które na zawsze zmienią ich życie ... Iskrzące się typowym dla Bushnell humorem i ostrymi jak pantofelki na szpilkach uwagami, to książka skandalizująca, plotkarska i nieodparcie wciągająca. To przenikliwe spojrzenie na losy miłości i sławy, pieniędzy i władzy, wytrawne i krzepiące jak martini w hotelu Ritz.

49. E.Renzetti "Plotka, czyli oparte na faktach" 2zł
Lektura grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu!
Augusta Price słynie w Anglii z serialowej roli ciapowatej kelnerki, ale też ze swoich publicznych wpadek po pijanemu. Obecnie nie ma pracy, żadnego kontaktu z synem, a na dodatek kończą jej się środki uspokajające. Zdołała jednak zaliczyć całkowicie niespodziewany sukces wydawniczy, publikując swoje wspomnienia (oparte na faktach… choć jedynie bardzo luźno).
Kiedy Augusta dowiaduje się od Frances Bleeker – niezbyt przebojowej amerykańskiej dziennikarki prasy brukowej – że mężczyzna, z którym kiedyś łączył ją romans, napisał autobiografię, wpada w przerażenie. Obawia się, że jej życiowa historia zostanie obnażona jako stek kłamstw, którym w rzeczywistości jest. Wyrusza więc w podróż z Londynu do Kalifornii, by zemścić się na dawnym kochanku, i angażuje do pomocy niechętnie do całej wyprawy nastawioną Frances.
„Plotka, czyli oparte na faktach” to intrygująca przygoda dwóch całkowicie różnych kobiet, które podróżując od jednego pokoju hotelowego (i minibarku) do drugiego, zawierają zaskakującą przyjaźń. To dowcipna powieść o świecie celebrytów, mediach, prawdzie, kłamstwach i ich konsekwencjach, o fikcji – tej, którą wmawiamy sobie, i tej, którą opowiadamy otoczeniu.

50. J.Pascarl - Gillespie "Kiedyś byłam księżną" 5zł
Sprzedane klaudiafj :1luvu:

51. R.Małecki "Skaza" 5zł
sprzedane vega29 :1luvu:

52. L.Barclay "Bez śladu" 5zł
Sprzedane klaudiafj :1luvu:

53. "Syreni śpiew" Val Mcdermid 5zł
Tego lata odkrył, czego tak naprawdę chce. Stało się to w przerażającym muzeum kryminalistyki, bo rzeczy, które tam zobaczył zainspirowały go…
W Bradfield w Wielkiej Brytanii znaleziono ciała czterech mężczyzn. W śledztwo został zaangażowany psycholog kryminalny Tony Hill. Nawet dla doświadczonego profesjonalisty seria przerażających morderstw na tle seksualnym okazała się niepodobna do niczego, z czym zetknął się do tej pory. Ale stworzenie psychologicznego portretu psychopaty to zadanie w sam raz dla niego, zwłaszcza, że przeszłość Hilla może pomóc mu zrozumieć motywy mordercy. Z tego samego powodu jest on idealnym materiałem na kolejna ofiarę…
Rozpoczyna się gra między łowcą a ściganym. Hill musi stanąć twarzą w twarz z własnymi demonami i złem tak strasznym, że może nie mieć wystarczająco dużo odwagi i siły, by je powstrzymać. Jak skończy się walka pomiędzy bezwzględnym psychopatą a psychologiem? Czy ktoś wyjdzie z tego starcia zwycięsko?

54. John Grisham "Wielki gracz" 5zł
Sprzedane vega29 :1luvu:

55. Aleksandra Marinina "Ukradziony sen" 2zł
Sprzedane vega29 :1luvu:

56. Chris Pavone "Podróżnik" 2zł
Rozgrywający się w różnych zakątkach globu pasjonujący thriller autora Kobiety, której nikt nie znał i Wypadku, bestsellerów z listy „New York Timesa”
Oto Will Rhodes: z trudem wiążący koniec z końcem dziennikarz globtroter. Mieszka w niszczejącym domu, usiłuje ratować rozpadające się małżeństwo, a jego młodzieńczy idealizm powoli ustępuje miejsca rozczarowaniu – coraz częściej martwi się, że prowadzi nieudane życie u boku niewłaściwej osoby. Pewnej nocy w Argentynie spotyka prowokująco atrakcyjną kobietę, która składa mu niedwuznaczną propozycję. Will nie potrafi się oprzeć, ale w efekcie musi zaakceptować kolejną, zupełnie inną ofertę.
Zostaje nagle wyrwany z nowojorskiej redakcji magazynu „Travelers” i wrzucony w zdradziecki świat międzynarodowych intryg. Przechodzi szkolenie w tajnym ośrodku, uczy się obsługi najnowocześniejszych urządzeń służących do inwigilacji, spotyka podejrzanych ekspatriantów ukrywających się na odludziu gdzieś w Pirenejach i chodzi na imprezy organizowane przez oligarchów na luksusowych jachtach. W pewnym momencie zaczyna zadawać niewygodne pytania i wkrótce sam musi uciekać, żeby ratować własną skórę.

58. Jed Rubenfeld "Sekret Freuda" 2zł
Sekret Freuda zabiera nas na salony Gramercy Park, do opiumowych melin Chinatown, a nawet na dno rzeki East, w okolice kładzionych właśnie fundamentów mostu na Manhattanie. W miarę jak Freud walczy, by odeprzeć zawiązaną konspirację mającą na celu zniszczenie jego kariery, Younger zdaje sobie sprawę z tego, że kobieta, w której się zakochał, będzie najprawdopodobniej kolejną ofiarą zabójcy.

59. Dennis Lehane "Gdzie jesteś Amando?" 5zł
Sprzedane vega29 :1luvu:

60. Max Czornyj "Klątwa" 5zł
DOKŁADKA 20.02

61. James Bond 2zł za sztukę

62. Kod da Vinci ilustrowany scenariusz 10zł
Nowy zafoliowany. Gratka dla fanów filmu i książki.

63. Maria Młyńska Warsztaty stylu 12zł

65. Pascal Kawa Herbata 2zł za kawę, 2zł za herbatę

66. Eileen Chang Ostrożnie pożądanie 5zł

67. Dmitry Glukhovsky Metro 2033 15zł

68. Joy Fielding Zabójcze piękno 5zł

69. Joanna Bator Rekin z parku Jojogi 8zł

70. Warzywa z garnka i patelni 5zł

71. Tom Phillips Prawda krótka historia wciskania kitu 7zł

72. Sałatkowa uczta 5zł
Ostatnio edytowano Pon lut 22, 2021 14:41 przez marzena81, łącznie edytowano 87 razy
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Pon sie 31, 2020 16:34 Re: cd na dług u weta -głównie książki i nie tylko

Chyba jestem głupia... Zamiast posprzedawać moje ksiązki, ja tu chce jeszcze coś u Ciebie kupić :mrgreen:

No to poproszę: nr 16 Carolyn G. Hart - nie znam tego...

No i może jednak ta Magia sprzątania nr 24 do mnie wreszcie przemówi??? Juz tu w niektórych wątkach była mowa, jak wyrzucac przydasie - wszak nie da się :) To może ta magia mnie jakoś zaczaruje? I powyrzucam, żeby kotom nie przeszkadzało???

Miau!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek najnowszy, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 2739
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon sie 31, 2020 18:14 Re: cd na dług u weta -głównie książki i nie tylko

Nul pisze:Chyba jestem głupia... Zamiast posprzedawać moje ksiązki, ja tu chce jeszcze coś u Ciebie kupić :mrgreen:

No to poproszę: nr 16 Carolyn G. Hart - nie znam tego...

No i może jednak ta Magia sprzątania nr 24 do mnie wreszcie przemówi??? Juz tu w niektórych wątkach była mowa, jak wyrzucac przydasie - wszak nie da się :) To może ta magia mnie jakoś zaczaruje? I powyrzucam, żeby kotom nie przeszkadzało???

Miau!


:ryk:
Zawsze możesz kupić a potem sprzedać :mrgreen: nawet na forum, nie mam nic przeciwko :ok:
Może wstrzymam się z wysyłką i poczekasz do następnego tygodnia, będę mieć fajne kryminały. Zrobimy jakiś upust :piwa:

Te 3 książki są kieszonkowe, nie wiem czy widać na zdjęciu. A Magia sprzątania jest bez zdjęć, sam tekst. Nie wiem dlaczego. Może nie chcieli dołować ludzi przesadnym porządkiem :lol:

To co piszesz to jakbym czytała o moim odwiecznym problemie :mrgreen: Wyrzucić rzecz, która jest dobra i na pewno jeszcze się przyda. A jak wyrzucę to akurat wtedy by się przydała, więc może lepiej nie wyrzucać??? :mrgreen: Ale jak się zmieścić na malutkiej kawalerce z 2 kotami :strach:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto wrz 01, 2020 0:26 Re: cd na dług u weta -głównie książki i nie tylko

:D
OK, wstrzymujemy się i poczekam :)

Najwyżej będe trzymała książki w kocich transporterach :mrgreen: tam jeszcze jest miejsce :mrgreen:
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek najnowszy, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 2739
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto wrz 01, 2020 14:07 Re: cd na dług u weta -głównie książki i nie tylko

Nul pisze::D
OK, wstrzymujemy się i poczekam :)

Najwyżej będe trzymała książki w kocich transporterach :mrgreen: tam jeszcze jest miejsce :mrgreen:


:ok: Kotki poczytają co by się nie stresowały w drodze do weta :mrgreen:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Wto wrz 01, 2020 21:15 Re: Tylko książki. Wszelakie.

Hihi, dobre :) Tylko mnie będzie ciężej, zwłaszcza gdybym Feliksa niosła :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek najnowszy, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 2739
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 02, 2020 12:02 Re: Tylko książki. Wszelakie.

Nul pisze:Hihi, dobre :) Tylko mnie będzie ciężej, zwłaszcza gdybym Feliksa niosła :)


Mam patent :wink: Używam wózka, tego co się bierze na zakupy. Ściągam z niego torbę materiałową, kładę transporter i jedziemy tym tirem :lol: :mrgreen:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Sob wrz 05, 2020 10:52 Re: Książki wszelakie za dyszkę

Poproszę nr 5.

bea3

 
Posty: 4077
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob wrz 05, 2020 12:52 Re: Książki wszelakie za dyszkę

bea3 pisze:Poproszę nr 5.

Dziękuję :1luvu:
Tylko z racji tego, że książka jest ogromna i się człowiek wykosztował :oops:, pomimo tego że inne są za dyszkę, tę zostawiłam za 15 zł... :oops:
Czy ta cena może być?
I zapraszam jeszcze do spojrzenia w tygodniu - w środę dokładka książek :1luvu:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Nie wrz 06, 2020 11:23 Re: Książki wszelakie za dyszkę

marzena81 pisze:
bea3 pisze:Poproszę nr 5.

Dziękuję :1luvu:
Tylko z racji tego, że książka jest ogromna i się człowiek wykosztował :oops:, pomimo tego że inne są za dyszkę, tę zostawiłam za 15 zł... :oops:
Czy ta cena może być?
I zapraszam jeszcze do spojrzenia w tygodniu - w środę dokładka książek :1luvu:


Może być :201494
Poczekam jeszcze na dokładkę zatem.
A paczkomatem będzie można wysłać?

bea3

 
Posty: 4077
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon wrz 07, 2020 9:49 Re: Książki wszelakie za dyszkę

bea3 pisze:
marzena81 pisze:
bea3 pisze:Poproszę nr 5.

Dziękuję :1luvu:
Tylko z racji tego, że książka jest ogromna i się człowiek wykosztował :oops:, pomimo tego że inne są za dyszkę, tę zostawiłam za 15 zł... :oops:
Czy ta cena może być?
I zapraszam jeszcze do spojrzenia w tygodniu - w środę dokładka książek :1luvu:


Może być :201494
Poczekam jeszcze na dokładkę zatem.
A paczkomatem będzie można wysłać?


Paczki w ruchu nie ma u nas, jest Inpost ale nie korzystam z blika i nie umiem też... :oops: Mogę kurierem dpd 15zl paczka do 1kg, albo najtaniejsza jakąś paczka z Poczty polskiej. :1luvu: mam nadzieję, że to nie problem... :201494
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro wrz 09, 2020 9:30 Re: Książki wszelakie za dyszkę

marzena81 pisze:
bea3 pisze:
marzena81 pisze:
bea3 pisze:Poproszę nr 5.

Dziękuję :1luvu:
Tylko z racji tego, że książka jest ogromna i się człowiek wykosztował :oops:, pomimo tego że inne są za dyszkę, tę zostawiłam za 15 zł... :oops:
Czy ta cena może być?
I zapraszam jeszcze do spojrzenia w tygodniu - w środę dokładka książek :1luvu:


Może być :201494
Poczekam jeszcze na dokładkę zatem.
A paczkomatem będzie można wysłać?


Paczki w ruchu nie ma u nas, jest Inpost ale nie korzystam z blika i nie umiem też... :oops: Mogę kurierem dpd 15zl paczka do 1kg, albo najtaniejsza jakąś paczka z Poczty polskiej. :1luvu: mam nadzieję, że to nie problem... :201494


No żaden problem, może być PP. Czekam na dokładkę, jak się nie odezwę to proszę o PW i robię przelew :piwa:

bea3

 
Posty: 4077
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Śro wrz 09, 2020 19:12 Re: Książki wszelakie za dyszkę

bea3 pisze:
marzena81 pisze:
bea3 pisze:
marzena81 pisze:
bea3 pisze:Poproszę nr 5.

Dziękuję :1luvu:
Tylko z racji tego, że książka jest ogromna i się człowiek wykosztował :oops:, pomimo tego że inne są za dyszkę, tę zostawiłam za 15 zł... :oops:
Czy ta cena może być?
I zapraszam jeszcze do spojrzenia w tygodniu - w środę dokładka książek :1luvu:


Może być :201494
Poczekam jeszcze na dokładkę zatem.
A paczkomatem będzie można wysłać?


Paczki w ruchu nie ma u nas, jest Inpost ale nie korzystam z blika i nie umiem też... :oops: Mogę kurierem dpd 15zl paczka do 1kg, albo najtaniejsza jakąś paczka z Poczty polskiej. :1luvu: mam nadzieję, że to nie problem... :201494


No żaden problem, może być PP. Czekam na dokładkę, jak się nie odezwę to proszę o PW i robię przelew :piwa:


To ja poproszę dane do wysyłki na priv, wyślę i dopiero powiem ile wyjdzie do przelewu :mrgreen: :201494
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Śro wrz 09, 2020 22:16 Re: Książki - DOKŁADKA, obniżka niektórych

To ja dokładam Marinę Carlosa R. Zafona...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek najnowszy, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 2739
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro wrz 09, 2020 22:18 Re: Tylko książki. Wszelakie.

marzena81 pisze:
Nul pisze:Hihi, dobre :) Tylko mnie będzie ciężej, zwłaszcza gdybym Feliksa niosła :)


Mam patent :wink: Używam wózka, tego co się bierze na zakupy. Ściągam z niego torbę materiałową, kładę transporter i jedziemy tym tirem :lol: :mrgreen:

Rozważałam wożenie Felka wózkiem, ale... Felek nie znosi warkotu kółeczek, żadnych :) Może gdyby były porządne gumowe jakieś... Ale takie zwykłe to wróg, jakieś walizki itp powodują odwrót kota, a już transportery śmieciowe to nawet z daleka nie są tolerowane :) Gorsze kółka od walizki niż odkurzacz czy wiertarka - przy tych to Feliś normalnie zasypia... :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek najnowszy, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 2739
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

[następna]Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości