Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 17, 2020 15:07 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

alessandra pisze:
tinga7 pisze:Piłeczki przepiękne :1luvu:
Dziękujemy, kłaniamy się i lekko dygamy, żeby się nie spocić ;)


:ryk: Rozumiem,że słać już? Dane do paczkomatu mam :ok:


Pieniądz posłany, jak za mało to krzyczeć, jak styknie to słać. Postaram się z całych sił nie zawalić :ok:
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Wto sie 18, 2020 9:28 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Melduję posłusznie,że dziś paczusie lecą do Cioci : maczkowej, tingi7 i Chikity :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sie 18, 2020 10:43 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

dziękuję za list od futerek tingi7 -wytyczne dałam dzieciakom, coby paczki pilnowały :lol:
post uaktualniony :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 19, 2020 10:07 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

podsumowanie:

tinga7 : 45zł + 35zł + 4 x 7zł =108zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: 145zł -11,92zł = 133,08zl wysyłka: paczkomat 18-08-2020r.
Chikita :25zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: 40zł - 10zł wysyłka= 30zł wysyłka: paczkomat 18-08-2020r.
czarno-czarni: 40zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: 40zł zrzutka :1luvu: wysyłka: czekamy :wink:
maczkowa: : 4 x 7zł =28zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: 30zł zrzutka :1luvu: wysyłka: paczkomat 18-08-2020r.

razem deklarowane: 201zł :1luvu: :piwa: pięknie dziękuję <3

19-08-2020r. przelałam 170zł :ok:

razem z bazarku 240zł uskładałysmy dla kociaków z Kociego Losu- bardzo dziękuję :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 20, 2020 15:19 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Kochani,
Jestem wzruszona i poruszona Waszą dobrocią. Maluszki z DT walczą z zapaleniem jelitek i lambiami. Cała dziesiątka to tycie kociuszki, które chcą życ. Widać panleukopenia spustoszyła brzuszki i zamiast być już dobrze to walczymy dalej.
Dzięki takim dobrym ludziom jak Wy czuję, że nie jestem sama. Dziękuję !
Ściskam Was mocno!

Edi100

Avatar użytkownika
 
Posty: 517
Od: Pon lis 07, 2005 16:20
Lokalizacja: obecnie Wrocław

Post » Czw sie 20, 2020 15:37 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-do 16-08

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Tak przy okazji ,mimochodem :wink: już teraz ogłaszam konkurs mały dla osób, które mają lub nabędątulidziergadelka,aby nadsylaly zdjęcia kotkow z onymi :kotek: i pozwoleniem na puszczenie w świat. Podobnie ,jak w zeszłym roku,będzie welniankowa nagroda dla " pysia" roku,czyli kotka reklamującego najczęściej wyświetlany wyrób na etsy. :D
W zeszłym roku Krysia została "pysiem" roku :1luvu:
https://www.etsy.com/pl/listing/5914293 ... e_active_3


moich to chyba kilka jest? mam im zrobić nowe? właśnie Tofik na jednym śpi


Zdjęc kotełków nigdy za wiele, a u Ciebie jest w czym przebierać, co jedno to bardziej kolorowe :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 20, 2020 15:44 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Edi100 pisze:Kochani,
Jestem wzruszona i poruszona Waszą dobrocią. Maluszki z DT walczą z zapaleniem jelitek i lambiami. Cała dziesiątka to tycie kociuszki, które chcą życ. Widać panleukopenia spustoszyła brzuszki i zamiast być już dobrze to walczymy dalej.
Dzięki takim dobrym ludziom jak Wy czuję, że nie jestem sama. Dziękuję !
Ściskam Was mocno!


Trzymamy kciuki nieustające za maleństwa :ok: :ok: :ok:

Oto niektóre z nich

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

pozwoliłam sobie i tutaj wkleić apel Kociego Losu


Kochani, potrzebujemy pomocy z kociakami z szopy bo przy tak dużej ilości kotów w jednym małym dt i powrót do pracy na pełny etat plus praca dodatkowa bo czasy ciężkie nie jest możliwe by rosły silne i zdrowe bo fizycznie się nie da :( Jest ich zwyczajnie za dużo i nie sposób dojrzeć które ile zjadło i kiedy :( Maluchy za mało przybierają i za mało rosną Po konsultacji z doktor jedynym rozwiązaniem dla Ich zdrowia i życia jest to by Je rozdzielić. Niestety ale minimum 12 godzin poza domem opiekunki i bardzo duża ilość ogonków odbiera szansę Ich prawidlowego rozwoju One przeszły długą i trudną drogę i nie wolno nam tego zaprzepaścić Szukamy więc chętnych do Opieki nad Maluszkami. Mogły by iść po 2 lub 3 kociaki do domów tymczasowych. Taka ilość w jednym dt pozwoli dopilnować Ich prawidlowego rozwoju i posiłków . To jedyne rozsądne wyjście Średnia waga kociaków to 500 gram więc malutko i dlatego potrzebujemy pomocy. Kociaki są ufne i kochane. Każdy dt będzie miał zapewniony wikt. Potrzeba kawałka miejsca w domu i serca. Bardzo liczymy na pomoc. Kociaków jest 15 i dla 10 tych dt potrzeba Bardzo prosimy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 20, 2020 16:27 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

biedactwa :(
a takie śliczne
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72871
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sie 20, 2020 20:53 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Jaki mięciusi :love:
Gdyby był większy zabrałabym !
Perfekcyjnie pasuje metrażem na parapet. Muszę tylko coś antypoślizgowego kupić.

Chikita

 
Posty: 6469
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw sie 20, 2020 21:11 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

My też już mamy przesyłkę, dzieciaki pilnowały jak smoki skarbów, bo i skarby przyszły.
Dziękujemy pięknie, bo kocysie są obłędne, mięciusieńkie z pięknych wzorów, a jakie kolory :1luvu:
Talent i serducho :201494
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Pt sie 21, 2020 11:34 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Chikita pisze:Jaki mięciusi :love:
Gdyby był większy zabrałabym !
Perfekcyjnie pasuje metrażem na parapet. Muszę tylko coś antypoślizgowego kupić.

z taką antypoślizgowa matą , nie ma szans spaść :ok: a z takim metrażem, spokojna moja głowa,że kotkom " nie podprowadzisz" uff :ryk:
dziekuję i pamiętajcie o konkursie :kotek:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 21, 2020 11:36 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

tinga7 pisze:My też już mamy przesyłkę, dzieciaki pilnowały jak smoki skarbów, bo i skarby przyszły.
Dziękujemy pięknie, bo kocysie są obłędne, mięciusieńkie z pięknych wzorów, a jakie kolory :1luvu:
Talent i serducho :201494


Pięknie dziękuję , przyznam,żem wielce uradowana, bo Twoje futerka same do mnie napisały w tej sprawie :ryk: :1luvu: nie tylko smoki, ale i literaci :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob sie 22, 2020 16:58 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

alessandra pisze:Melduję posłusznie,że dziś paczusie lecą do Cioci : maczkowej, tingi7 i Chikity :ok:


piłeczki dotarły ( już przedwczoraj, ale u mnie ostatnio i odbieranie i otwieranie z opóźnieniem idzie )

i z całego serca i łapek moje koty polecają piłeczki z szinyli, są kapitalne, bardzo skoczne, uciekają kotu spod łapek- bardzo, ale to bardzo trafiły w kocie gusta :)

Są takie piłeczki kolorowe, jakby z pianki, jesli Wasze koty je lubią, to polubią tez te z szynyli ( jakby się to nie pisało ;) )
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7118
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Pon sie 24, 2020 11:16 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

maczkowa pisze:
alessandra pisze:Melduję posłusznie,że dziś paczusie lecą do Cioci : maczkowej, tingi7 i Chikity :ok:


piłeczki dotarły ( już przedwczoraj, ale u mnie ostatnio i odbieranie i otwieranie z opóźnieniem idzie )

i z całego serca i łapek moje koty polecają piłeczki z szinyli, są kapitalne, bardzo skoczne, uciekają kotu spod łapek- bardzo, ale to bardzo trafiły w kocie gusta :)

Są takie piłeczki kolorowe, jakby z pianki, jesli Wasze koty je lubią, to polubią tez te z szynyli ( jakby się to nie pisało ;) )


Bardzo dziękuję koteczkom za opinię, :1luvu: wg mnie chyba najbardziej się sprawdzają ,szczególnie dla maluchów :) pewnie się domyślacie co w takim razie będzie numerem 1 na wrześniowym bazarku :D
Dziękuję raz jeszcze wszystkim i zapraszam już teraz na kolejn :201461

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lis 02, 2020 13:55 Re: Tulibazarek -dla Kociego Losu-KONIEC

Bardzo bardzo pieknie wszystkim dziękuję <3 <3 <3

Edi100

Avatar użytkownika
 
Posty: 517
Od: Pon lis 07, 2005 16:20
Lokalizacja: obecnie Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: florka i 16 gości